Sevilla FCSevilla FC
4 : 0
Granada CFGranada CF
23:49

Sevilla rozbija Granadę aż 4:0 i pewnie melduje się w ćwierćfinale, gdzie zagra z Espanyolem. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

93'

Jeszcze nieuznana bramka Coke z powodu spalonego i koniec!

92'

Żółta kartka dla Roberto.

91'

Dwie minuty doliczone do tego meczu, a na murawie jest opatrywany Marcelo Djalo.

90'

Jeszcze jakieś niepotrzebne starcie Roberto z Reyesem już poza grą.

87'

Żółta kartka dla Reyesa.

84'

Zmiana wśród gości. Success za Ortuno.

83'

Rzut rożny dla Sevilli nie przyniósł zagrożenia pod bramką Granady.

81'

Bacca w trudnej sytuacji w polu karnym chciał jeszcze technicznie umieścić piłkę w siatce rywala, ale piłka jednak nie trafiła w światło bramki Granady.

80'

Niezły, ale niecelny strzał z dystansu Ortuno.

78'

Reyes zastępuje wśród gospodarzy Suareza.

76'

Teraz z kolei dobrą interwencją popisał się Roberto, który w polu karnym uprzedził Baccę!

74'

Fran Rico ponownie dośrodkował prosto w ręce bramkarza Sevilli.

73'

Foulquier zdobywa rzut rożny dla Granady.

70'

Kolejna zmiana w Sevilli. Bacca za Gameiro.

68'

Żółta kartka dla Foulquiera za faul na Deulofeu.

66'

Zmiana w Sevilli. Schodzi Grzegorz Krychowiak, a w jego miejsce Vicente Iborra.

65'

To już jest pogrom! Gameiro zakręcił obrońcami w polu karnym i zostawił piłkę Suarezowi, który lekkim płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali!

64'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Denis Suarez!!!

61'

Zmiana w Granadzie. Larsson za kontuzjowanego Yuste.

59'

Mocne uderzenie z rzutu wolnego Deulofeu poszybowało nieznacznie obok bramki Granady!

58'

Rzut wolny dla Granady. Fran Rico dośrodkowuje jednak prosto w ręce Sergio Rico.

56'

Francuz ściął z piłką z lewego skrzydła do środka, wbiegł w pole karne i oddał słaby płaski strzał, który jednak po błędzie Roberto znalazł drogę do siatki! 3:0!

56'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kevin Gameiro!

55'

Szansa dla Sevilli! Po kolejnym rajdzie Deulofeu zakotłowało się w polu bramkowym Granady, a Denis Suarez został zablokowany!

54'

Rzut rożny dla Sevilli po akcji Deulofeu.

54'

Centra z lewej strony boiska Juana Carlosa pada łupem Sergio Rico.

52'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego Frana Rico przeszyło całe pole karne rywala i wyszło poza plac gry.

50'

Nie ma fajerwerków jak na razie po przerwie. Obraz gry z końcówki pierwszej połowy się nie zmienił.

46'

Wznawiamy grę na Sanchez Pizjuan!

45'

Koniec pierwszej połowy! Sevilla pewnie i łatwo prowadzi z Granadą 2:0 i jest praktycznie pewna gry w ćwierćfinale Pucharu Króla.

44'

Zmiana w Granadzie. Machis za kontuzjowanego Rikiego.

43'

Siadło tempo tego meczu. Granada jest bezradna, a Sevilla zdobyła dwa gole, jest pewna awansu i nie próbuje podkręcać tempa.

38'

Rzut rożny dla Granady. Fran Rico dośrodkował na głowę Mainza, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

32'

Kolejna szansa dla Sevilli! Po akcji, nieudanym strzale Deulofeu i rykoszecie, Aspas został w ostatniej chwili zatrzymany pod bramką rywala!

28'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Deulofeu piękne uderzenie głową Aspasa znajduje drogę do bramki Roberto! 2:0!

28'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Iago Aspas!

26'

Raz jeszcze Deulofeu wpadł w pole karne rywala, ale po interwencji Juana Carlosa jest siódmy w tym meczu rzut rożny dla Sevilli.

25'

Kolejna akcja Sevilli prawym skrzydłem kończy się wywalczeniem rzutu rożnego. To jest na razie spotkanie do jednej bramki.

23'

To powinien być gol! Po świetnej akcji i centrze Deulofeu, Denis Suarez nie trafia głową do pustej bramki!

22'

Przedarł się prawym skrzydłem Diogo Figueiras, ale piłka nie trafiła w pole karne do Aspasa. Korner.

19'

Świetne płaskie dośrodkowanie z lewego skrzydła Fernando Navarro, dociera do niego przed bramką Gameiro i z pierwszej piłki pokonuje Gameiro! 1:0!

18'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kevin Gameiro!!!

13'

Przewaga Sevilli jest jak na razie bezdyskusyjna. Granada nawet nie próbuje odrabiać strat, a potrzebuje przecież dwóch goli do awansu.

11'

Deulofeu w dryblingu w polu karnym Sevilli zdołał wywalczyć tylko rzut rożny.

9'

Na spalonym został złapany Deulofeu.

6'

Było groźnie!!! Piłkę w polu karnym otrzymał niepilnowany Aspas, ale uderzył jednak obok bramki!

2'

Dobre piąstkowanie Roberto po centrze Deulofeu, ale po chwili jest kolejna centra i Nyom wybija piłkę na korner.

2'

Po dośrodkowaniu Figueirasa Roberto odbija piłkę na rzut rożny.

1'

Zaczynamy mecz!

21:58

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę Estadio Ramon Sanchez Pizjuan. Sędzią spotkania będzie Carlos Clos Gomez.

21:54

Znamy już pięciu ćwierćfinalistów Pucharu Króla! Wczoraj Espanyol wyeliminował Valencię, a Malaga Levante, dzisiaj awansowali z kolei:

• Athletic Bilbao pomimo porażki u siebie 0:2 z Celtą (w pierwszym meczu 4:2)
  • Villarreal po remisie na wyjeździe z Realem Sociedad 2:2 (w pierwszym meczu 1:0)
  • Getafe po zwycięstwie u siebie z Almerią (w pierwszym meczu 1:1)
21:50

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn, a poniżej ławki rezerwowych:

Sevilla: Mariano Barbosa, Carlos Bacca, Vicente Iborra, Jose Antonio Reyes, Alejandro Arribas, Aleix Vidal, Ever Banega.

Granada: Oier Olazabal, Jean-Sylvain Babin, Daniel Larsson, Darwin Machis, Abdoulwhaid Sissoko, Isaac Success, Uche Agbo

20:49

Zwycięzca tej konfrontacji zmierzy się w ćwierćfinale Pucharu Króla z Espanyolem Barcelona, który wczoraj nieoczekiwanie wyeliminował Valencię.

20:48

Po pierwszym meczu rozegranym przed tygodniem w Granadzie, Sevilla jest jedną nogą w ćwierćfinale pucharowych rozgrywek. Wszystko dlatego, że ekipa Unaia Emery'ego wygrała na wyjeździe 2:1, co sprawia, ze Granada na starcie musi dziś zdobyć dwa gole, aby liczyć się w walce o awans.

20:48

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu rewanżowego Pucharu Króla, w którym Sevilla zmierzy się z Granadą.