Real MadrytReal Madryt
2 : 2
Atletico MadrytAtletico Madryt
21:55

To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn. Już zapraszam na relację z meczu Elche - Barcelona.

21:54

21:53

Świetny spektakl na Santiago Bernabeu! Remontady Realu jednak nie było i nie było jej nawet blisko! Atletico dwukrotnie od mocnego uderzenia rozpoczynało każdą z połów i zakończyło ten mecz z remisem 2:2 i pewnym awansem do ćwierćfinału, gdzie najprawdopodobniej zmierzy się z Barceloną!

94'

Koniec spotkania!

93'

Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego uderza na wiwat.

92'

Jeszcze jedna okazja dla Realu! Po akcji kombinacyjnej z 11 metrów uderza Isco, jednak prosto w ręce Oblaka!

90'

Cztery minuty doliczone do tego spotkania.

90'

Żółta kartka dla Isco za faul na Gabim.

87'

Po rzucie wolnym dla Atletico w ostatniej chwili został uprzedzony w polu karnym Tiago. Po chwili próba kontrataku Realu została szybko zastopowana.

86'

Kolejna kartka. Ukarany nią Carvajal za ostry faul na Siqueirze.

84'

Kartka także dla Koke.

83'

Żółta kartka dla Marcelo.

81'

Raul Jimenez zmienia Raula Garcię.

80'

Po dośrodkowaniu Marcelo główkował Bale, jednak piłka poszybowała ponad bramką.

77'

Bezpańska piłka spada teraz na nogę Benzemy, ten jednak zostaje zablokowany, a z rzutu rożnego Real nie stworzył zagrożenia pod bramką przeciwnika.

74'

Real wywiesza chyba białą flagę. Wydaje się, że Królewscy już wiedzą, że nie są w stanie efektownie odrobić strat.

73'

Jest też zmiana w Atletico. Gabi za Griezmanna.

73'

Odbity strzał z dystansu Raul Garcii wpada w ręce Navasa.

72'

Zmiany. W Realu Jese zmienia Jamesa...

70'

20 minut do końca, Real do awansu potrzebuje trzech goli, co jest raczej już niemożliwe do wykonania.

69'

Cristiano zdobywa kolejny rzut rożny dla Realu Madryt. Po nim zagotowało się w polu bramkowym Atletico, ale sędzia odgwizdał faul w ofensywie Francuza.

67'

Po akcji kombinacyjnej Realu Marcelo zdołał oddać płaski strzał z 16 metrów, ale ten minął bramkę Oblaka.

65'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Real. Uderzenie z dystansu Marcelo zostaje zablokowane, po chwili dośrodkowanie z lewego skrzydła trafia na głowę Ramosa, ale ten strzela prosto w ręce Oblaka.

64'

Po rzucie rożnym dla Atletico Godin doszedł do strzału głową, ale uderzył wysoko ponad bramką.

64'

Niezły strzał z rzutu wolnego Griezmanna, jednak Navas przerzuca piłkę nad poprzeczką!

62'

Bale fauluje pod własną szesnastką Raula Garcię. Szansa dla gości.

59'

58'

Nie jest w stanie kontynuować gry Pepe. W jego miejsce wchodzi Varane.

57'

Zmiana w Atletico Madryt. Schodzi Torres, wchodzi Arda Turan.

56'

Po rzucie wolnym dla Atletico nie było zagrożenia dla bramki Navasa, ale jeszcze ucierpiał w jednym ze starć Pepe. Przerwa w grze.

56'

Żółta kartka dla Ramosa.

55'

Uderzenie z dystansu Koke poszybowało daleko w trybuny Santiago Bernabeu.

54'

Miękkie dośrodkowanie Garetha Bale'a spod linii końcowej, Ronaldo na piątym metrze uprzedził Godina i głową skierował piłkę do siatki! 2:2!

54'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Cristiano Ronaldo!

53'

Po dośrodkowaniu Bale'a i strzale głową Ronaldo Oblak wypluł piłkę przed siebie, ale na jego szczęście był asekurowany przez obrońców.

52'

Żółta kartka dla Godina za faul na Ronaldo.

52'

51'

Po dośrodkowaniu Koke z narożnika boiska piąstkuje Keylor Navas.

50'

Szansa dla Atletico! Torres powalczył z dwoma rywalami w polu karnym, a do bezpańskiej piłki dopadł Griezmann, jednak uderzył minimalnie obok bramki!

48'

Ciekawe jak po tym ciosie zareaguje Real, który znowu potrzebuje czterech goli do awansu. Teraz kartka dla Tiago.

47'

Nieprawdopodobne! Co za mecz Torresa! Tym razem koszmarna strata Ramosa, piłkę przejął Griezmann i zagrał w pole karne do Torresa, który cudownie poradził sobie z Pepe i płaskim strzałem pokonał Navasa! 2:1 dla Atletico!

46'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Fernando Torres!

46'

Wznawiamy grę!

21:04

Obie drużyny już powoli wracają na plac gry.

20:51

20:51

Atletico błyskawiczną bramką Torresa ustawiło to spotkanie, ale Real wcale się nie poddaje. Królewscy atakują, ile mają sił w nogach. Na razie przyniosło im to tylko jednego gola Sergio Ramosa, ale po przerwie na pewno będzie jeszcze bardzo ciekawie, przynajmniej tak jak w pierwszej połowie. Przypomnijmy, Real do awansu potrzebuje teraz trzech goli.

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Jeszcze Isco przy próbie uderzenia z dystansu zostaje zablokowany.

45'

Centra Marcelo pada łupem Oblaka. Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

45'

Jeszcze rzut rożny dla Realu po zablokowanym strzale Isco. Defensywa Atletico wyszła jednak z niego zwycięsko.

44'

Teraz do strzału z 16 metrów doszedł Marcelo, jednak płasko uderzoną piłkę pewnie broni Oblak.

43'

Po kornerze dobrze interweniowała defensywa Realu. Po chwili szybka akcja Realu, uderzenie Ronaldo zostaje zablokowane i Portugalczyk jeszcze sygnalizuje zagranie ręką. Sędzia jednak niewzruszony.

41'

Wreszcie jakaś akcja Atletico. Strzał z 18 metrów Raula Garcii jest jednak blokowany i jest rzut rożny.

40'

Piłka w polu karnym Atletico trafia teraz pod nogi Benzemy, którego strzał z półobrotu był nieczysty i piłkę pewnie złapał Oblak.

38'

Na spalonym złapany Karim Benzema.

37'

Dośrodkowanie w pole karne na głowę Bale'a, ten zgrywa piłkę pod nogi Benzemy, który zostaje zablokowany.

36'

Posiadanie piłki to aż 81-19 dla Realu Madryt. Ogromna przewaga.

34'

Od pierwszej minuty Atletico nie jest w stanie wyprowadzić ani jednej kontry. Cały czas w defensywie podopieczni Simeone.

33'

W porównaniu do meczu sprzed tygodnia, dzisiaj obserwujemy jak dotąd wyborne widowisko. Zobaczymy, na ile starczy sił do takiej gry obu zespołom.

30'

Zablokowane dośrodkowanie Marcelo przynosi gospodarzom kolejny korner! Po nim dwa uderzenia z dystansu Kroosa zostały zablokowane, a zamieszanie w polu karnym Atletico nie przyniosło strzału z bliska na bramkę Oblaka.

29'

Korner dla Realu Madryt nie przyniósł tym razem uderzenia na bramkę Oblaka.

29'

W kontrataku Realu Bale dobrze dośrodkował piłkę do Ronaldo, ten próbował uderzyć szczupakiem, ale został zablokowany!

28'

Żółta kartka dla Raula Garcii za ostry faul na Jamesie Rodriguezie.

26'

25'

Z rzutu wolnego piłka została posłana w pole karne Realu, jednak tam Godin faulował Sergio Ramosa.

23'

Nieprawdopodobne!!! Kolejne zamieszanie w polu karnym Atletico, piłka trafia na 13. metr do Ronaldo, którego strzał zmierzający do bramki ofiarnie blokują obrońcy gości!

23'

Spore nieporozumienie w polu karnym Atletico. Piłka trafia do niepilnowanego Bale'a, ten próbował wyłożyć ją Carvajalowi, który jednak został zablokowany.

21'

Po centrze z rzutu wolnego Kroosa katastrofalnie wyszedł do piłki Oblak i Ramos głową umieścił ją ze spokojem w pustej bramce! 1:1!

20'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Sergio Ramos!!!

19'

Ronaldo ostro potraktowany na skrzydle przez wracającego Torresa. Rzut wolny dla Realu.

18'

Oblak!!! Kolejny korner dla Realu Madryt, złe krycie gości i piłkę zgrał Benzema do Ronaldo, tyle że ten przy próbie strzału z bliska został zatrzymany przez Oblaka!

17'

Bardzo ofiarna gra w defensywie Atletico sprawia, że gra w ataku pozycyjnym jest obecnie dla Realu mordęgą.

16'

Niezłe dośrodkowanie Marcelo, ale Bale nie zdołał oddać czystego strzału głową. Piłka trafia w ręce Oblaka.

13'

Jakiś problem zdrowotny ma teraz Antoine Griezmann. Przerwa w grze.

12'

Zbyt silne dośrodkowanie Isco, ale Królewscy praktycznie zamykają rywala w jego polu karnym. Miękka centra Bale'a pada łupem Oblaka.

10'

10'

Isco uderza bardzo niecelnie z dystansu. Piłka poszybowała w trybuny Santiago Bernabeu.

9'

Real już się śpieszy. Szybko rozegrany korner, ale po centrze Carvajala spokojnie interweniują goście.

8'

Piłka w pole karne do Karima Benzemy, ten jednak zostaje zablokowany i jest rzut rożny.

8'

7'

Oblak! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Bale doszedł do uderzenia głową, ale strzelił zdecydowanie zbyt lekko, żeby zaskoczyć słoweńskiego bramkarza Atletico!

6'

Real ledwo rozpoczął to spotkanie, a już zamiast dwóch bramek (do dogrywki) potrzebuje do awansu aż czterech. Cóż, jeśli 'remontada' się uda, to będzie ona jeszcze bardziej efektowna.

4'

Kolumbijczyk zdołał dośrodkować w pole karne na głowę Pepe, ale ten był 'pod piłką' i uderzył głową wysoko ponad poprzeczką.

3'

Real rzuca się do ataku. James Rodriguez zdobywa rzut rożny.

2'

Nieprawdopodobny początek Atletico!!!! Griezmann poradził sobie z Pepe, popędził w pole karne i idealnie dograł do lepiej ustawionego Torresa, który ze spokojem strzałem pod poprzeczkę zapewnia Atletico prowadzenie!!!

1'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Fernando Torres!!!

1'

Pierwszy gwizdek i zaczynamy!

20:01

Kapitanami obu drużyn są Sergio Ramos (Real) oraz Raul Garcia (Atletico).

20:00

Cristiano Ronaldo właśnie prezentuje zdobytą przez siebie w poniedziałek Złotą Piłkę za rok 2014!

19:57

Piłkarze obu drużyn już wychodzą na murawę! Sędzią tego spotkania będzie pan Antonio Mateu Lahoz.

19:39

Jak już wspomnieliśmy, w pierwszym meczu Atletico wygrało z Realem 2:0 po trafieniach Raula Garcii i Jose Gimeneza. Tak wyglądały bramki z tego spotkania.

19:36

Kogo dzisiaj brakuje w obu drużynach? W Realu nie ma kontuzjowanych Alvaro Arbeloy i Luki Modricia, z kolei w Atletico z tego samego powodu pauzują Mario Mandzukić oraz Cristian Ansaldi.

19:35

Rezerwowi Atletico Madryt: Miguel Moya, Jose Gimenez, Jesus Gamez, Gabi, Saul Niguez, Arda Turan, Raul Jimenez.

19:35

Rezerwowi Realu Madryt: Iker Casillas, Fabio Coentrao, Raphael Varane, Javier Hernandez, Asier Illarramendi, Sami Khedira, Jese Rodriguez.

19:34

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

19:34

Tak wyglądał przyjazd drużyny Realu Madryt na Santiago Bernabeu! Atmosfera na trybunach zapowiada się bardzo gorąca.

19:29

To ma być historyczna 'remontada' Realu Madryt! Królewscy tydzień temu nie sprostali swoim lokalnym rywalom, przegrywając 0:2 po bramkach Raula Garcii i Jose Gimeneza. Dzisiaj jednak ma być zupełnie inaczej, co zresztą widać po składzie dzisiejszych gospodarzy, którzy zagrają w absolutnie najsilniejszym zestawieniu. Ekipa Diego Simeone jednak, podrażniona porażką ligową z Barceloną 1:3, nie zamierza niczego ułatwiać Los Blancos, którzy muszą być przygotowani na kolejną odsłonę wielkiej bitwy o Madryt.

19:17

Witamy bardzo serdecznie na relację na żywo z meczu rewanżowego 1/8 finału Pucharu Króla, w którym Real Madryt zmierzy się z Atletico Madryt.