Real SociedadReal Sociedad
2 : 2
Villarreal CFVillarreal CF
94'

Koniec meczu! Villarreal dzięki zwycięstwu w pierwszym meczu 1:0 zasłużenie przechodzi do kolejnej rundy! To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

92'

Kolejne stałe fragmenty gry dla gospodarzy nic im nie przynoszą.

91'

Trzy minuty doliczone do tego meczu. Villarreal bardzo blisko awansu do ćwierćfinału.

90'

Żółta kartka dla Czeryszewa.

89'

Asenjo faulowany we własnym polu karnym. Coraz mniej do końca meczu.

87'

Trwa natarcie gospodarze. Agirretxe zablokowany w polu karnym Villarreal.

85'

Lekki strzał z dystansu Veli pewnie łapie Asenjo.

85'

Fantastyczna kontra Villarreal, ale Giovani nie opanował piłki, wychodząc sam na sam z Rullim!

84'

Chori Castro z rzutu wolnego uderza prosto w mur.

83'

Musacchio ogląda drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę za faul na Agirretxe tuż przed własnym polem karnym! Villarreal w dziesiątkę!

81'

David Moyes wyrzucony na trybuny!

80'

NA spalonym złapany Finnbogason.

79'

Ostatnia zmiana wśród gości. Czeryszew za Gomeza.

78'

Asenjo świetnie broni uderzenie z rzutu wolnego Rubena Pardo!

78'

Tymczasem Getafe prowadzi z Almerią 1:0 po bramce Alvaro Vazqueza. Ten wynik premiuje gospodarzy do ćwierćfinału.

76'

Finnbogason zmienia Gonzaleza.

76'

Błyskawiczna odpowiedź gospodarzy! Świetna kombinacja Granero z Velą kończy się pięknym strzałem z powietrza pierwszego z nich! 2:2 i wciąz dwóch goli potrzebuje Real do awansu!

75'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Esteban Granero!!!

74'

Koniec marzeń dla gospodarzy! Dobrze rozegrany rzut z autu, Giovani wychodzi sam na sam z Rullim i pokonuje go płaskim strzałem!

73'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Giovani dos Santos!

73'

Dośrodkowanie Veli spada na głowę Agirretxe, ale ten nie zdołał oddać czystego strzału na bramkę Asenjo.

72'

Strzał z dystansu Agirretxe zablokowany i kolejny rzut rożny.

71'

Żółta kartka dla Giovaniego.

69'

Kolejna zmiana wśród gości. Schodzi Nahuel, a w jego miejsce wchodzi Mario.

68'

Real Sociedad coraz bardziej naciska na swojego rywala. Czasu na zdobycie dwóch goli jest jednak coraz mniej.

65'

Dobre piąstkowanie Asenjo po centrze Choriego Castro. Zmiana w Villarreal. Bruno za Pinę.

62'

Żółta kartka dla Nahuela za zagranie ręką.

62'

Zmiana w Realu. Schodzi Canales, wchodzi Castro.

61'

Po centrze Veli wysoko nad bramką uderzył Agirretxe.

61'

Godzina gry za nami. Coraz więcej gry od bramki do bramki. Tu jeszcze może być trochę emocji. Na razie jest kolejny korner dla gospodarzy.

57'

Żółta kartka dla Veli za faul taktyczny na Giovanim.

54'

Po centrze z lewego skrzydła Veli uderzenie głową Prieto zostało zablokowane. Po chwili dośrodkowanie z rzutu rożnego padło łupem Asenjo.

52'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła Elustondo poszybowało poza boisko.

52'

Jeszcze jedno celne uderzenie głową piłkarzy gości, jednak piłka trafia w ręce Rullego.

51'

Rulli! Argentyński bramkarz świetnie broni po strzale głową Musacchio!

51'

... oraz Yuri.

50'

Sypią się kartki za protesty. Ukarani Inigo Martinez...

50'

Błyskawiczna kontra gości! Dos Santos w decydującym momencie został zablokowany w polu karnym!

48'

Kontra Villarreal i Giovani dos Santos dośrodkowuje wprost w ręce Rullego. Po chwili Moreno z dystansu uderzył wysoko nad poprzeczką.

47'

Seria rzutów rożnych dla gospodarzy nie przyniosła strzału na bramkę Asenjo.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

20:47

45'

Koniec pierwszej części gry! Bramka w doliczonym czasie pierwszej połowy dla gospodarzy sprawia, że po przerwie powinno być ciekawiej! Wszystko dlatego, że Real Sociedad potrzebuje już tylko dwóch, a nie trzech goli do awansu. Podopieczni Moyesa muszą jednak zagrać znacznie lepiej niż przed przerwą.

45'

Strzał głową Agirretxe po rzucie rożnym świetnie obronił Asenjo, ale wobec dobitki Veli z bliskiej odległości był już bezradny!!! Remis!

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Carlos Vela!!!!

45'

Jeszcze rzut rożny dla Sociedad na koniec tej części gry.

43'

Rulli!!! Po świetnej akcji Gomeza i katastrofalnym zachowaniu baskijskiej defensywy, płaski strzał gracza Villarreal obronił nogą bramkarz gospodarzy!

43'

Bardzo słabe są ataki Realu Sociedad, który dziś jest zupełnie bezradny.

38'

Płaski strzał z dystansu Gerarda Moreno pewnie broni Rulli.

37'

Drugi korner dla Realu Sociedad już nie przyniósł zagrożenia dla bramki Asenjo.

36'

Po rzucie rożnym dla gospodarzy było blisko samobója po niefortunnej interwencji Dorado. Piłka jednak minimalnie minęła bramkę!

33'

Na spalonym złapany Moises Gomez.

29'

Rzut rożny dla gospodarzy nie przyniósł zagrożenia pod bramką Asenjo.

28'

Teraz Real Sociedad musi zdobyć trzy gole, aby awansować do kolejnej rundy. Wiadomo już, że w tym meczu dogrywki na pewno nie będzie.

28'

Kontratak gości wyprowadził Giovani dos Santos i zagrał w pole karne do Gerarda Moreno, który ładnym technicznym strzałem pokonał Rulliego! Villarreal blisko ćwierćfinału!

27'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Gerard Moreno!

26'

Żółta kartka dla Mikela Gonzaleza, a niezgadzającego się z tą decyzją Davida Moyesa sędzia musiał upomnieć.

25'

Ryzykownie teraz przed własnym polem karnym interweniował Rulli, ale zdołał sobie poradzić z Dos Santosem.

22'

Teraz sędzia Velasco Carballo upomina protestującego Marcelino Garcię, trenera Villarreal.

20'

Po rzucie rożnym żółtą kartkę za faul na bramkarzu rywali ogląda Musacchio.

19'

Rulli!!! Gerard Moreno świetnie zakręcił rywalem na prawym skrzydle i zagrał piłkę przed bramkę do Triguerosa, którego mocny strzał znakomicie obronił Rulli!

18'

Bez piłki starli się teraz Carlos Vela i Jaume Costa. Obaj szybko wracają jednak do gry.

17'

Kolejna akcja Villarreal i jeszcze jeden korner.

17'

Gomez dośrodkował piłkę w pole bramkowe Realu Sociedad, ale tam lepiej ustawieni byli obrońcy Basków.

16'

Goście zdobywają rzut rożny.

15'

Uderzenie z dystansu Yuriego poszybowało wysoko nad bramką Villarreal.

14'

Żółta kartka dla Rubena Pardo za faul na Pinie.

11'

Dośrodkowanie Elustondo nie dotarło w pole karne do któregokolwiek z napastników gospodarzy.

9'

Spokojne tempo tego meczu. Ani jednym, ani drugim na razie nie udało się zagrozić bramce przeciwnika.

5'

Giovani próbował przedrzeć się lewym skrzydłem w pole karne, ale tam zatrzymał go Granero.

3'

Dośrodkowanie Canalesa wybijają goście poza pole karne.

3'

Xabi Prieto na prawym skrzydle wywalczył rzut rożny dla Realu Sociedad.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

19:57

Obie drużyny już na murawie Estadio Anoeta. Sędzią tego meczu będzie pan Carlos Velasco Carballo.

19:37

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn, a poniżej ławki rezerwowych:

Real Sociedad:
Enaut Zubikarai, Chori Castro, Markel Bergara, Gorka Elustondo, Alfred Finnbogason, Pablo Hervias, Alberto de la Bella

Villarreal: Juan Carlos, Mario Gaspar, Luciano Vietto, Jonathan dos Santos, Bruno Soriano, Denis Czeryszew, Gabriel.

19:34

Wczoraj awans do ćwierćfinału Pucharu Króla zdołały wywalczyć dwa pierwsze zespoły. Są to Espanyol Barcelona i Malaga. Popularne Papużki wyeliminowały z rywalizacji Valencię, a ekipa z Andaluzji inną drużynę z tego samego miasta, Levante.

19:34

Zwycięzca tego dwumeczu zmierzy się z lepszym z pary Getafe - Almeria. Jako że to spotkanie będzie toczyło się równolegle (w pierwszym meczu był remis 1:1), to o wyniku będziemy informować na bieżąco.

19:32

Rywalizacja w tej parze jest zupełnie otwarta. W pierwszym meczu bowiem Villarreal pokonał na El Madrigal Real Sociedad tylko 1:0 po bramce Denisa Czeryszewa. Przewaga dzisiejszych gości jest więc najmniejsza z możliwych, więc nadal nie można stwierdzić, kto awansuje do ćwierćfinału Pucharu Króla.

19:29

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu rewanżowego 1/8 finału Pucharu Króla, w którym Real Sociedad zmierzy się z Villarreal.