• Strzały 17 (7) - 9 (3)
  • Rzuty rożne 6 - 2
  • Faule 11 - 9
20:24

Arsenal był dzisiaj zdecydowanie lepszy i jego awans do kolejnej rundy Pucharu Anglii jest jak najbardziej zasłużony. Kanonierzy dominowali przez cały mecz i Hull dopiero w końcówce oddało jeden w miarę groźny strzał.

93'

I właśnie teraz arbiter kończy to spotkanie!

92'

Campbell schodzi z boiska, a w jego miejsce wchodzi Maitland-Niles

90'

Tom Ince! Dobry strzał sprzed pola karnego, piłka nieznacznie minęła bramkę!

90'

Z Anglikiem jest już chyba wszystko w porządku wracamy do gry

89'

Chamberlain złapał jakąś kontuzję i potrzebuje pomocy lekarzy

89'

Huddlestone przymierzył teraz sprzed pola karnego, a Ospina nie miał problemu ze złapaniem piłki

88'

Brady dośrodkował z tego rzutu wolnego, ale zrobił to za lekko i piłkę wybili obrońcy

88'

I zawodnik Arsenalu otrzymuje za to żółtą kartke

87'

Maguire był faulowany na połowie rywala przez Coquelina

86'

Chamberlain oddał strzał sprzed pola karnego, jednak piłka zdecydowanie minęła bramkę gości

86'

Cazorla dośrodkował z tego rzutu wolnego, ale obrońcy Hull wybili piłkę

85'

Davies faulował tuż przed własną szesnastką Chamberlaina i dostał za to żółtą kartkę

84'

I teraz Chilijczyk schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Chuba Akpom

83'

Cazorla ładnie minął rywala, podał do Sancheza, a ten z linii szesnastego metra od bramki oddał strzał, z którym nie poradził sobie Steve Harper!

82'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Alexis Sanchez, 2:0 dla Arsenalu!

81'

Dwójkową akcję próbowali rozegrać Cazorla i Campbell, ale wszystko skończyło się niedokładnym zagraniem tego drugiego

80'

Figueroa chciał dośrodkować z lewej strony boiska, ale zablokował go Chamberlain

79'

Hernandez oddał strzał z dystansu, ale pomylił się i to wyraźnie

79'

Sanchez dośrodkował z lewej strony boiska, jednak obrońcy gości poradzili sobie z tym zagrożeniem

78'

Dłużej w ostatnich minutach przy piłce są goście, ale wciąż niewiele z tego wynika. Nie potrafią oni zagrozić bramce rywala

76'

Pierwsza zmiana u gospodarzy, Chamberlain wchodzi za Walcotta

75'

Sanchez faulował na połowie gości Daviesa i dostał za to żółtą kartkę

75'

Sanchez próbował teraz oddać strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

74'

Harper! Świetna interwencja bramkarza Tygrysów, wygrał pojedynek oko w oko z Sanchezem!

73'

Dobra piłka od Coquelina w kierunku Walcotta, ale ten nie zdołał jej przyjąć i wpadła ona w ręce bramkarza

73'

Bellerin zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, a piłka dość wyraźnie minęła bramkę Harpera

72'

Elmohamady dośrodkował z prawej strony boiska, a Ospina z pomocą Mertesackera złapał piłkę

72'

Campbell dośrodkował z lewej strony boiska, a Brady wybił piłkę z własnego pola karnego

70'

Niedokładne prostopadłe zagranie od Campbella w kierunku Walcotta i piłka wyszła na aut bramkowy

69'

Hernandez zagrał teraz dobrą piłkę w pole karne gospodarzy, ale tam pojedynek z przeciwnikiem wygrał Bellerin

68'

Druga zmiana u gości, za Sagbo wchodzi Hernandez

67'

To powinien być gol! Prostopadłą piłkę do Walcotta zagrał Cazorla, a ten w przestrzelił w sytuacji sam na sam z bramkarzem!

66'

Bellerin dośrodkował z prawej stron boiska, a Davies wybił piłkę z własnego pola karnego

65'

Proste błędy popełniają w ostatnim czasie obie drużyny. Teraz niedokładnym podaniem do Monreala popisał się Coquelin i goście mają aut

63'

Dłużej utrzymują się przy piłce Tygrysy, ale nie potrafią przy tym przedrzeć się przez defensywę rywala, przez co niewiele z tego wynika

62'

I zapowiadany Elmohamady pojawia się na boisku, zmieniając Aluko

61'

Campbell stanął przed dobrą okazją po podaniu Cazorli, ale mocno przestrzelił z okolic 15 metra

60'

Tymczasem do wejścia na boisko szykuje się Elmohamady

58'

Brady dośrodkował z tego rzutu wolnego, ale zrobił to za mocno i piłka wyszła na aut bramkowy

56'

McShane był faulowany na prawej stronie boiska przez Monreala

54'

Rosicky faulował Quinna na własnej połowie

53'

Brady oddał teraz strzał na bramkę po podaniu Sagbo, ale przestrzelił

51'

A teraz Ince był na własnej połowie faulowany przez Coquelina

49'

Sagbo faulował na połowie gospodarzy Chambersa

48'

Sanchez oddał strzał na bramkę po podaniu Rosicky'ego, ale poradził sobie z tym Harper

46'

I zaczynamy drugą połowę

19:33

Obie drużyny już wróciły na boisko, za chwilę wznowimy grę

19:25

Arsenal był w tej pierwszej połowie stroną zdecydowanie przeważającą i mógł pokusić się o strzelenie większej liczby goli. Hull na razie ma problemy z zagrożeniem bramce przeciwnika i po przerwie przekonamy się, czy będzie potrafić przełamać ten stan rzeczy

45'

I właśnie teraz arbiter zakończył pierwszą połowę

45'

Żółtą kartką za faul na Monrealu ukarany McShane

44'

Na połowie rywala faulowany był Sanchez

42'

Dłużej utrzymują się przy piłce gospodarze, ale w ostatnich minutach nie przekłada się to na liczbę okazji podbramkowych

40'

Campbell oddał strzał sprzed pola karnego, a piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny

38'

Walcott oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

37'

Aluko faulował teraz na połowie gospodarzy Mertesackera

35'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy nie potrafią wymienić choćby paru dokładniejszych podań

33'

Campbell starał się zagrać piłkę za linię obrony do Sancheza, ale zrobił to niedokładnie i futbolówka znalazła się w posiadaniu Harpera

32'

Sanchez chciał dośrodkować z prawej strony boiska, jednak został zablokowany przez Quinna

32'

Brady zaatakował lewą stroną boiska, ale kiedy starał się zagrać do kolegi, to został zablokowany. Tygrysy mają tylko aut

30'

Maguire oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale Ospina złapał piłkę bez większych kłopotów

29'

Brady dośrodkował z lewej strony w pole karne, a Monreal wybił piłkę na rzut rożny

28'

Spokojnie, długo na połowie przeciwnika podania wymieniają Kanonierzy

26'

Walcott! Anglik stanął przed dobrą okazją po podaniu Cazorli za linię obrony, ale jego strzał obronił Harper!

26'

McShane dośrodkował z prawej strony boiska, ale Ospina nie miał problemu ze złapaniem piłki

24'

Długie zagranie od Cazorli w kierunku Sancheza, ale ten nie sięgnął piłki i złapał ją Steve Harper

23'

Znowu groźnie pod bramką gości! Chambers oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale świetnie broni Harper!

22'

Aj, ależ było blisko gola na 2:0! Rosicky zagrał genialną prostopadłą piłkę do Sancheza, ten minął bramkarza i oddał strzał, ale piłkę z linii bramkowej wybił McShane!

21'

Alexis Sanchez dośrodkował z rzutu rożnego, a niemiecki obrońca wygrał pojedynek z obrońcą i nie dał szans bramkarzowi!

20'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Per Mertesacker, 1:0!

19'

Coquelin dośrodkował z prawej strony boiska, a McShane wybił piłkę na rzut rożny

18'

Rzut rożny mieli goście, ale Ospina bez problemów złapał dośrodkowaną piłkę

16'

Tom Ince był faulowany na prawej stronie boiska przez Campbella

14'

Alexis Sanchez oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka poleciała za wysoko

12'

A teraz Aluko był faulowany na lewej stronie boiska przez Mertesackera

10'

Coquelin faulował na własnej połowie Quinna

8'

McShane dośrodkował z prawej strony boiska, ale obrońcy Arsenalu poradzili sobie z tym zagrożeniem i wybili piłkę

7'

Spokojnie, długo wymieniają teraz podania goście, jednak robią to przede wszystkim w środkowej strefie boiska

5'

Kolejna próba prostopadłego podania ze strony Sancheza, ale tym razem obrońca dobrze odczytał jego zamiary

4'

To powinien być gol! Po podaniu Sancheza sam na sam z bramkarzem wyszedł Campbell i to Harper wygrał ten pojedynek!

3'

Teraz widzieliśmy dobre podanie w kierunku Sagbo i mógł on wyjść sam na sam z bramkarzem, ale był na spalonym

3'

Spokojny początek meczu z obu stron. Ani jedni ani drudzy nie zdecydowali się jeszcze na jakiś szybszy atak, choć dłużej przy piłce jest Arsenal