Koniec! Manchester United ogrywa Yeovil i zagra w IV rundzie FA Cup!

92'

Steer! Świetna interwencja po strzale Herrery sprzed szesnastki!

91'

Szybka kontra United, Rooney zagrał długą piłkę do Di Marii, a Argentyńczyk wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem!

90'

GOOOOOOOOOOOOOOL!! Diiiiii Maria! 2:0 dla gości!

89'

Foley opuszcza murawę, a w jego miejsce widzimy Haytera

88'

Bernett zmienia Dawsona

87'

Eaves próbował wedrzeć się z piłką w pole karne, ale został szybko powstrzymany

85'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

83'

Dłużej przy piłce są goście i starają się oni trzymać ją daleko od własnej szesnastki

81'

Di Maria dośrodkował z lewej strony boiska, ale wybili piłkę z własnej szesnastki gospodarze

79'

Di Maria oddał strzał z dystansu, jednak dość wyraźnie się pomylił. Grę od bramki wznowi Steer

77'

Moore zaatakował środkiem pola, ale kiedy starał się oddać piłkę jednemu z kolegów, to został zablokowany przez Smallinga

76'

To była okazja do drugiego gola dla gości! Po dośrodkowaniu McNaira z prawej strony boiska z dobrej pozycji fatalnie przestrzelił Rooney

75'

Nieco chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

73'

Smith zebrał wybitą po rzucie rożnym piłkę i starał się ją z powrotem dośrodkować, a po tym złapał ją De Gea

72'

Moore! Dobry strzał sprzed pola karnego, piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny!

71'

Było blisko wyrównania! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Edwards, a z linii bramkowej piłkę wybił Di Maria!

70'

Wayne Rooney zdecydował się na strzał z tego rzutu wolnego, ale nie trafił nawet w bramkę

69'

Tom Eaves zmienia Ralpha

68'

Di Maria był teraz faulowany tuż przed polem karnym rywala

66'

Di Maria dośrodkował w pole karne, jednak tam Wilson przegrał pojedynek z obrońcą, który wybił piłkę

65'

Herrera ukarany żółtą kartką za zbyt ekspresyjne okazywanie radości

65'

Przed polem karnym otrzymał piłkę Herrera i nie wahał się ani chwili - oddał potężny strzał, którym nie dał szans bramkarzowi!

64'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Cudowny strzał Andera Herrery!

63'

Di Maria dośrodkował przed chwilą z prawej strony boiska, a obrońcy Yeovil wybili piłkę z własnej szesnastki

63'

Z zawodnikiem gospodarzy już wszystko w porządku, wracamy do gry

62'

Teraz Twumasi doznał jakiejś kontuzji i potrzebuje pomocy lekarzy. Przerwa w grze

60'

I Argentyńczyk melduje się na murawie, zmieniając Radamela Falcao

59'

Tymczasem już do wejścia na boisko gotowy jest Angel Di Maria, który odbiera ostatnie wskazówki

57'

Z rzutu rożnego dośrodkował przed chwilą Rooney, ale Yeovil poradziło sobie z tym zagrożeniem

55'

Ależ to była okazja dla gospodarzy! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska przed idealną sytuacją stanął Moore, ale z bliskiej odległości oddał on za lekki strzał i De Gea nie miał problemu z interwencją!

54'

Faulowany w środkowej strefie boiska przez Matę był Folley

52'

Dłużej przy piłce są teraz Czerwone Diabły, jednak wciąż nie przekłada się to na stwarzanie sobie okazji podbramkowych

50'

Tymczasem na rozgrzewkę wyruszył Angel Di Maria

49'

Rooney zaatakował lewą stroną boiska, jednak powstrzymał go Twumasi i goście mają tylko aut

48'

A teraz Smith dośrodkowywał z lewej strony, ale obrońcy gości wybili piłkę

47'

Moore próbował oddać strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany przez Smallinga

46'

A Evans za Shawa

46'

I od razu mamy dwie zmiany u gości. Juan Mata wchodzi za Rafaela

46'

17:24

Miał spore problemy ze zdominowaniem rywala w tej pierwszej połowie Manchester United. Gospodarze mądrze się bronili i od czasu do czasu sami starali się kąsać. Zobaczymy, jak będzie to wyglądało po przerwie

45'

I teraz pan Craig Pawson zaprosił piłkarzy na przerwę

45'

Wayne Rooney dośrodkował z rzutu rożnego, a Moore wybił piłkę z własnej szesnastki

45'

Trzy minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu

45'

A teraz Smith dośrodkował z lewej strony boiska, ale De Gea bez problemu chwycił futbolówkę

45'

Dawson oddał strzał z dystansu, ale został zablokowany

44'

Herrera oddał strzał sprzed pola karnego, a piłka poleciała daleko obok bramki

42'

Nugent faulował na własnej połowie boiska Falcao

42'

Twumasi dośrodkował z prawej strony boiska, a De Gea spokojnie chwycił futbolówkę

41'

Ręką przed własnym polem karnym zagrywał McNair, czego arbiter nie zauważył. Yeovil powinno mieć rzut wolny

40'

Kolejne proste błędy gości. Tym razem Rooney niedokładnie podawał do Shawa i gospodarze mają aut

39'

Gillett był teraz faulowany na własnej połowie przez Fletchera

38'

Rooney dośrodkował z tego rzutu wolnego, jednak obrońcy Yeovil znów bez problemu wybili piłkę z własnej szesnastki

37'

Arthurworrey dostał żółtą kartkę za faul na Wilsonie na własnej połowie

36'

Wayne Rooney uderzał z dystansu, jednak po raz kolejny został zablokowany

34'

Nieco dłużej przy piłce w ostatnim czasie są Czerwone Diabły, ale wciąż niewiele z tego wynika. Nie potrafią przebić się przez defensywę gospodarzy

32'

James Wilson oddał strzał sprzed szesnastki po podaniu Herrery, ale Steer nie miał problemu ze złapaniem piłki

31'

Wayne Rooney starał się uderzać sprzed pola karnego, ale został zablokowany przez obrońców

30'

Proste błędy popełniają także goście. Teraz niedokładnie do Blacketta podawał De Gea i The Glovers mają aut na połowie przyjezdnych

29'

Edwards faulował Rooney'a na połowie gości

28'

Lewą stroną próbował zaatakować Shaw, ale w momencie podania od Wilsona był on na spalonym

27'

Brakuje dokładności w rozegraniu akcji jednym i drugim. Piłkarze szybko tracą piłkę, nie potrafią wymienić kilku podań

25'

Paddy McNair, również z opaską na głowie, właśnie wrócił na boisko. Z oboma piłkarzami na szczęście już wszystko w porządku

24'

Kieffer Moore już wrócił na boisko i grę wznawia David De Gea

23'

Kieffer Moore ma nałożoną opaskę i za chwilkę wróci do gry. Podobnie jak Paddy McNair, choć obaj piłkarze znajdują się na razie za linią boczną

20'

Zderzyli się teraz w polu karnym Moore i McNair i obaj potrzebują pomocy lekarskiej. mamy przerwę w grze

20'

Dawson dośrodkował z prawej strony boiska, a jego zespół wywalczył kolejny corner

18'

Foley dośrodkował z rzutu rożnego, a głową uderzać próbował Arthurworrey, jednak został on zablokowany

17'

Długie zagranie w kierunku Ralpha, ale tego uprzedził Smalling. Aut dla gospodarzy

15'

Wayne Rooney oddał strzał sprzed pola karnego, ale dość mocno przestrzelił

15'

Twumasi faulował w okolicach linii środkowej Falcao

14'

Dawson starał się zaatakować prawą stroną, ale tam zablokował go Blackett

13'

Rooney dośrodkował z rzutu rożnego, ale poradzili sobie obrońcy gospodarzy i wybili oni piłkę z własnej szesnastki

12'

Rafael dośrodkował z prawej strony boiska, ale we własnej szesnastce dobrze interweniował Nugent, który uprzedził Falcao i wybił piłkę na rzut rożny

10'

Rafael zaatakował prawą stroną boiska, ale tam kapitanie powstrzymał go Smith

9'

Darren Fletcher oddał strzał sprzed pola karnego, ale trafił jedynie w Radamela Falcao

8'

Ander Herrera starał się uderzać z okolic szesnastego metra, jednak został zablokowany

6'

Paddy McNair oddał teraz strzał z dystansu, ale dość mocno się pomylił

6'

Edwards dośrodkował przed chwilą z rzutu rożnego, a De Gea nie miał problemu ze złapaniem futbolówki

4'

I przed chwilą mieliśmy pierwszy strzał na bramkę. Uderzał sprzed pola karnego Edwards, jednak piłka poleciała dość daleko od bramki gości

4'

W środkowej strefie boiska Nugent faulował Falcao

2'

Edwards starał się zaatakować środkiem pola, ale skutecznie powstrzymał go McNair

1'

I już mieliśmy pierwsze dośrodkowanie w pole karne, ale tam Folley przegrał pojedynek z De Geą. Hiszpan złapał piłkę

1'

Craig Pawson daje znak, zaczynają gospodarze!

16:27

Piłkarze obu drużyn już powoli wychodzą na boisko, za chwilkę zaczynamy!

16:23

Pamiętamy o naszej wpadce z Pucharu Ligi i chcemy teraz zaistnieć w pucharze. Wyciągnęliśmy lekcję z meczu z KM Dons, które też występuje w League One. Tam wiele rzeczy jest innych, murawa, boiska. Musimy być na to gotowi - powiedział przed tym meczem Louis Van Gaal

16:18

16:14

Widzimy też, że Louis Van Gaal nie oszczędza swoich piłkarzy. Holender stwierdził chyba, że wobec braku gry w europejskich pucharach jego piłkarzom przyda się nieco więcej ruchu. Na ławce znalazł się Angel Di Maria, który dość długo zmagał się z kontuzją

16:09

Manchester United jest oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania, ale musi uważać. Już raz w tym sezonie mierzył się z drużyną z tej klasy rozgrywkowej i dostał tęgie lanie, przegrywając 0:4. Wtedy rywalem było MK Dons, a mecz toczył się w ramach Pucharu Ligi

16:04

Yeovil Town występuje w League One, angielskiej trzeciej klasie rozgrywkowej. Choć zostało założone w 1895 roku, to nigdy nie zagrało w ekstraklasie, w zeszłym sezonie spadło z Championship. Jego największe sukcesy to pierwsze miejsca zajmowane w niższych ligach. Jego przydomek to The Glovers

16:00

Mamy więc przy okazji tego spotkania mały polski akcent. Na ławce rezerwowych Yeovil zasiadł Artur Krysiak, drugi bramkarz zespołu. W przeszłości był on piłkarzem między innymi Birmingham City oraz Swansea City. Jest wychowankiem UKS SMS Łódź i ma 25 lat

15:58

Ławka gospodarzy: Krysiak, Bernett, Hayter, Leitch-Smith, Innis, Eaves, Smith

15:57

Ławka gości: Lindegaard, Evans, Anderson, Lingard, Mata, Januzaj, Di Maria

15:54

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu drużyn. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych, tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu, którą przygotował dla Was Damian Orłowicz

15:53

Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania trzeciej rundy Pucharu Anglii, w którym zmierzą się Yeovil Town oraz Manchester United