5 : 0
Elche CFElche CF
1. połowa3 : 0
91'

Koniec meczu! Barcelona bez skrupułów gromi Elche 5:0 i praktycznie zapewnia sobie awans do ćwierćfinału Pucharu Króla. Test dla Katalończyków będzie jednak dopiero w niedzielę, gdy zmierzą się oni z Atletico Madryt. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

90'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

90'

Ładna akcja dwójkowa na linii Suarez - Messi, ale ten drugi stracił piłkę w polu karnym Elche.

88'

Suarez z Danim Alvesem nieco pogubili się w kombinacji w polu karnym rywala i ich akcja zakończyła się stratą.

85'

Po podaniu Messiego na spalonym znalazł się Adriano.

82'

Fantastycznie prostopadłe podanie Suareza do Pedro, ten próbował lobować Tytonia, ale posłał piłkę obok bramki!

81'

Sektor kibiców Barcelony skandował 'Luis Enrique!', a inna część go zagłuszyła gwizdami. Po chwili słychać już było tylko 'Messi, Messi'.

78'

Messi uderza celnie z rzutu wolnego, ale Tytoń czujnie odbija piłkę do boku!

78'

Pelegrin fauluje przed polem karnym Messiego i ogląda żółtą kartkę.

76'

W Barcelonie z kolei Samper zmienia Pique.

73'

Trzecia zmiana w Elche. Frapagane za Cismę.

71'

Teraz już nie ma wątpliwości, że Barcelona może już myśleć o meczu ligowym z Atletico. Nawet rewanż na boisko Elche będzie już czystą formalnością.

69'

Po dośrodkowaniu Albacara z rzutu wolnego strzał głową Jonathasa był bardzo niecelny.

66'

Pedro wchodzi w miejsce Neymara.

63'

Bramka na 5:0

63'

Gol Alby na 4:0

61'

... a Aaron pojawił się w miejsce Coro.

61'

W Elche z kolei Jonathas zmienił Cristiana Herrerę...

61'

Zmiany! W Barcelonie Adriano zmienia Jordiego Albę...

60'

Przecudowne uderzenie z dystansu Brazylijczyka i piłka po minimalnym rykoszecie wpadła w okienko bramki Tytonia! 5:0!

60'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Neymar!

59'

Żółta kartka dla Coro.

56'

Kapitalne podanie Leo Messiego na czystą pozycję do rozpędzonego Alby, a ten bez trudu pokonał Tytonia! 4:0!

56'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jordi Alba!

53'

Uderzenie z powietrza Luisa Suareza zostaje zablokowane i jest jeszcze jeden rzut rożny dla Barcelony.

52'

Dwie centry Rakiticia nie znalazły jednak adresata w polu karnym Barcy.

51'

Po dośrodkowaniu Neymara, Pique nie doszedł do strzału głową, ale jest jeszcze rzut rożny.

51'

Dobre podanie za linię obrony do Neymara, ale ten znowu przegrywa pojedynek z Tytoniem!

50'

Zaledwie 27 tysięcy kibiców pojawiło się dzisiaj na Camp Nou.

49'

Suarez złapany teraz na dyskusyjnym spalonym.

48'

Suarez świetnie na lewym skrzydle zakręcił rywalem, ale potem nie zagrał dokładnie w pole karne Elche.

46'

Wznawiamy grę na Camp Nou!

23:00

22:50

22:48

Barcelona bez większych kłopotów prowadzi z Elche 3:0 po bramkach całego tercetu Neymar- Suarez- Messi i jest na dobrej drodze, aby jeszcze dziś sobie zapewnić awans do kolejnej rundy Pucharu Króla.

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Żółta kartka za faul dla Enzo Roco.

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Leo Messi pokonuje z 11 metrów Tytonia! 3:0!

45'

Rzut karny dla Barcelony za faul na Neymarze!

44'

43'

Po kombinacyjne rozegranym rzucie wolnym Leo Messi trafia do siatki Tytonia, ale sędzia odgwizduje spalonego! Nie ma gola!

42'

Żółta kartka dla Damiana Suareza za faul na Neymarze.

41'

Kolejna szansa na gola! Tym razem Neymar w sytuacji sam na sam z Tytoniem uderza obok bramki!

40'

Kapitalna akcja Suareza, który ślicznymi zwodami minął dwóch rywali i płaskim strzałem pokonał Tytonia! 2:0!

40'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Luis Suarez!

40'

39'

Tytoń! Polski bramkarz wygrywa teraz pojedynek z Luisem Suarezem!

35'

Przepiękna akcja Barcelony. Z pierwszej piłki futbolówkę wymienili Sergi Roberto i Luis Suarez, aż ta trafiła na czystą pozycję do Neymara, który mocnym strzałem dopełnił formalności!

35'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Neymar!

31'

Teraz Neymar starał się odwdzięczyć dobrym podaniem Messiemu, ale ten został zablokowany. Z rzutu rożnego nie było zagrożenia dla bramki Tytonia.

28'

Neymar!!! Długa piłka Messiego w pole karne do Brazylijczyka, ten w pojedynku z Tytoniem uderza nad Polakiem, ale minimalnie obok bramki!

28'

Nie widać wcale, żeby dziś na murawie spotykała się druga z ostatnią drużyną Primera Division.

24'

Przy próbie oddania strzału z dystansu przez Rakiticia Chorwat trafia w będącego na spalonym Luisa Suareza.

20'

Tytoń pewnie broni techniczne uderzenie zza pola karnego Messiego.

19'

Po centrze z rzutu wolnego Messiego Tytoń wypiąstkował piłkę przed pole karne, gdzie już czekał na nią Alves, ale Brazylijczyk uderzył obok bramki!

18'

Rakitić faulowany tuż przed polem karnym przez Albacara. Rzut wolny dla Barcy.

17'

Sporo ruchu w ofensywie Barcy, ale na razie na niewiele to się zdaje.

14'

Raz jeszcze w pole karne próbował wejść Jordi Alba, ale lewy obrońca Barcy dośrodkował prosto w ręce Tytonia.

11'

Messi minął dwóch rywali przed polem karnym, po czym uderzył jednak w sam środek bramki i Tytoń zdołał złapać piłkę.

10'

Neymar taktycznie przewrócony w polu karnym Elche w szybkiej akcji Barcy, ale sędzia nie zdecydował się na rzut karny.

8'

Na razie Barcelona nie jest w stanie sforsować skomasowanej defensywy Elche.

6'

Dośrodkowanie Jordiego Alby pada teraz łupem Przemysława Tytonia.

4'

Rzut rożny kończy się zablokowanym strzałem z dystansu Neymara.

4'

Ładna kombinacja Neymara z Suarezem, Brazylijczyk szukał Rakiticia, ale nieskutecznie. Po chwili Alba zdobywa korner dla Barcy.

2'

Z rzutu wolnego dla Elche piłka zacentrowana w pole karne Barcelony, skąd wybija ją Mascherano.

1'

Rozpoczynamy mecz!

22:01

Piłkarze już na murawie, tymczasem na Camp Nou baaaaardzo dużo wolnych miejsc.

21:59

Elche - rezerwowi: Niguez, Adrian, Victor Rodriguez, Jonathas, Pol, Galvez, Fragapane

21:58

Barcelona - rezerwowi: Masip, Montoya, Pedro, Iniesta, Adriano, Sergi Samper, Munir

21:35

Niedobrze dzieje się także w klubie Przemysława Tytonia. Elche jest obecnie najgorszą drużyną ligi i nie wygląda na zespół, który prędko może złapać dobrą formę. Wydaje się, że teraz Puchar Króla nie jest największym zmartwieniem dla zespołu Frana Escriby, ale mecz na Camp Nou zawsze musi powodować dodatkowe emocje.

21:34

W Barcelonie wielki chaos. Już wiadomo, że w tym klubie latem odbędą się przyśpieszone wybory prezydenckie, z pracą pożegnał się Andoni Zubizarreta, a bliski zwolnienia jest ponoć także trener Luis Enrique, który oprócz niezrozumiałych decyzji kadrowych ma także nie najlepsze wyniki i słaby kontakt z drużyną. Najbliższe tygodnie będą decydujące - albo Barca wyjdzie z kryzysu, albo ten tylko się pogłębi i zmiana trenera okaże się konieczna.

21:14

Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 1/8 finału Pucharu Króla, w którym Barcelona zmierzy się z Elche.