1 : 2
Sevilla FCSevilla FC
21:53

21:51

Sevilla pewnie i zasłużenie wygrywa na wyjeździe z Granadą i jest bardzo blisko awansu do kolejnej rundy. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

93'

Koniec meczu!

93'

Bramka w debiucie wypożyczonego z Rayo zawodnika, który potężnie huknął z rzutu wolnego nie do obrony dla Rico! Gol kontaktowy!

92'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Lass Bangoura!

92'

Rzut wolny dla gospodarzy z 17 metrów od bramki Rico! Szansa dla Granady.

91'

Aspas!!! Hiszpan przegrywa teraz pojedynek z Roberto!

91'

Fatalne dośrodkowanie Vidala należy pozostawić bez komentarza. Trzy minuty doliczone.

90'

Szybki atak Sevilli i Aleix Vidal zdobywa rzut rożny dla gości.

89'

Indywidualna akcja Successa kończy się strzałem Nigeryjczyka z bardzo ostrego kąta w boczną siatkę.

88'

Atak gości kończy się dość przypadkowym i niecelnym strzałem Diogo Figueirasa.

85'

Pięć minut do końca tego meczu. Wydaje się, że losy nie tylko tego pojedynku, ale i całego dwumeczu są przesądzone.

81'

Ależ pudło Aspasa! Po perfekcyjnej kontrze Sevilli i podaniu Gameiro, Aspas w idealnej okazji uderzył minimalnie obok słupka!

79'

Niemrawe ataki Granady przynoszą teraz jeszcze jeden rzut rożny.

76'

Kolodziejczak w Sevilli zmienia kontuzjowanego Pareję.

74'

Clifford zmienia Rikiego w ekipie gospodarzy.

73'

Jakiegoś urazu mięśniowego doznał teraz Pareja, chyba potrzebna będzie zmiana.

71'

Korner dla Granady nie przyniósł zagrożenia dla bramki Sevilli. Gospodarze wydają się być zrezygnowani.

67'

Aleix Vidal zmienia Vitolo.

65'

Bezpańska piłka spada teraz pod nogi Rikiego, ale ten uderza bardzo nieczysto i bardzo niecelnie z kilkunastu metrów.

64'

Jest zmiana także w Sevilli. Schodzi Banega, wchodzi Aspas.

62'

Szansa dla Granady! Po strzale głową Successa Babin nie sięgnął piłki przed bramką Sevilli!

61'

Druga zmiana w Granadzie: Lass za Sissoko.

59'

Iturra po starciu z Krychowiakiem potrzebuje interwencji medycznej.

58'

Po błędzie Krychowiaka gospodarze wyszli z kontrą, jednak ta zakończyła się niedokładnym podaniem Successa.

56'

Uderzenie z dystansu Rikiego bardzo pewnie broni Sergio Rico.

54'

Katastrofalne zachowanie obrońców Granady po rzucie wolnym dla Sevilli! Jeden z gospodarzy zgrał piłkę głową prosto pod nogi Gameiro, a ten ją z bliska wpakował do siatki!

53'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kevin Gameiro!

53'

Zmiana w Granadzie. Sulayman za Yuste.

49'

Żółta kartka dla Iborry.

48'

Sevilla od pierwszych minut po przerwie szuka gola numer dwa. Taki zakończyłby być może rywalizację w całym dwumeczu.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

20:50

45'

Koniec pierwszej połowy! Sevilla prowadzi do przerwy ze słabą Granadą 1:0 po bramce Deulofeu. Nie jest to zły mecz, obie drużyny miały swoje okazje, ale to zespół Unaia Emery'ego zdołał strzelić gola. Granada musi podnieść się po przerwie, bo inaczej będzie praktycznie za burtą.

45'

Teraz z kolei Success przewrócił się w polu karnym rywala w walce z Arribasem, ale sędzia nie gwizdnął jedenastki.

44'

Ależ pudło Successa! Po dośrodkowaniu Iturry Nigeryjczyk w świetnej sytuacji główkuje wysoko ponad poprzeczką!

42'

O, jest i żółta kartka dla Krychowiaka.

40'

Seria rzutów wolnych dla Sevilli nie przyniosła strzału na bramkę Roberto.

39'

Teraz z kolei kartka dla Sissoko.

39'

Yuste ostro faulował na skrzydle rozpędzonego Figueirasa. Żółta kartka.

37'

Bardzo słaby strzał z dystansu Foulquiera. Piłka poszybowało daleko od bramki Rico.

36'

Deulofeu teraz został złapany na spalonym.

33'

Kontrę Sevilli wyprowadził Grzegorz Krychowiak. Świetne prostopadłe podanie do Gameiro, ten uderza jeszcze płasko w słupek bramki Roberto, ale skuteczna dobitka Deulofeu przynosi gościom prowadzenie! 0:1!

32'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Gerard Deulofeu!

30'

Szybkie tempo tego meczu w ostatnich minutach. Centra Nyoma z prawej strony boiska pada łupem Sergio Rico.

29'

W odpowiedzi Sevilla wywalczyła kolejny rzut rożny, po którym udaną interwencją na przedpolu popisał się Roberto.

28'

Rzut wolny dla Granady. Eddy dośrodkowuje jednak fatalnie, poza boisko.

24'

W szybkiej akcji Sevilli, Deulofeu zdobywa korner dla swojego zespołu.

22'

Dośrodkowanie w pole karne z prawego skrzydła Manuela Iturry poszybowało poza boisko. Piłka dla Sevilli.

20'

Uderzenie z dystansu Banegi w sam środek bramki pewnie łapie Roberto.

20'

Isaac Success złapany na spalonym.

19'

Rzut rożny dla Granady nie przyniósł zagrożenia pod bramką gości.

18'

Szansa dla Granady! Po świetnej akcji i podaniu Rikiego, w dobrej sytuacji znalazł się w polu karnym Eddy, jednak uderzył ponad poprzeczką bramki Rico!

14'

Dobre uderzenie z dystansu Deulofeu dość pewnie broni bramkarz Granady, Roberto.

13'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska Deulofeu wpada prosto w ręce Roberto.

11'

Akcja Granady zakończyła się zupełnie nieudanym strzałem Rikiego zewnętrzną częścią stopy. Piłka poszybowała na aut.

10'

Długie podanie w pole karne w kierunku Vitolo, ten nie zdołał opanować piłki, która padła łupem Roberto.

7'

Szarżujący Banega przewrócił się w polu karnym Granady w starciu z rywalami. Sędzia nie gwizdnął karnego, piłka po chwili jeszcze trafiła do Vitolo, którego płaski strzał pewnie obronił Roberto.

4'

Poprzeczka!!! Deulofeu w kontrataku wpadł prawym skrzydłem w pole karne, jego zagranie w kierunku Gameiro zostało tak zablokowane, że piłka trafiła w poprzeczkę bramki Roberto!

2'

Pierwszy rzut wolny dla gospodarzy. Dośrodkowanie Rikiego zostaje wybite z pola karnego, a uderzenie z dystansu Babina zablokowane.

1'

Rozpoczynamy to spotkanie!

19:35

Rezerwowi Granady: Oier; Lass, Larsson, Ortuño, Sulayman, Clifford, Marcelo

19:35

Rezerwowi Sevilli: Mariano Barbosa, Coke, Timothee Kolodziejczak, Iago Aspas, Denis Suarez, Aleix Vidal, Jose Antonio Reyes.

19:33

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn! W drużynie Sevilli zobaczymy Grzegorza Krychowiaka.

19:26

Puchar Króla rządzi się swoimi prawami, jednak wydaje się, że w tej andaluzyjskiej konfrontacji faworytem jest Sevilla. Głównie dlatego, że podopieczni Unaia Emery'ego w lidze są na wysokim piątym miejscu, podczas gdy Granada w rozgrywkach ligowych od 13 meczów nie potrafi odnieść jakiegokolwiek zwycięstwa.

19:18

Witamy bardzo serdecznie na relacji z meczu 1/8 finału Pucharu Króla, w którym Granada zmierzy się z Sevillą.