Espanyol BarcelonaEspanyol Barcelona
23:55

Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

23:54

To było dość wyrównane spotkanie, jednak Valencia zrobiła nieco więcej, aby zwyciężyć, więc można uznać, iż zrobiła to zasłużenie. Gol zdobyty przez Stuaniego w kontekście rewanżu może jednak okazać się dla Espanyolu bardzo ważnym i na pewno zespół z Katalonii nie jest bez szans na awans

93'

Sergio Garcia trafił prosto w mur i sędzia zakończył to spotkanie

93'

Ostatnia okazja dla gości. Vezo faulował tuż przed własnym polem karnym Vazqueza i dostał za to żółtą kartkę

91'

Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

90'

Vazquez dośrodkował z rzutu wolnego, a spokojnie tym razem piłkę złapał Yoel

89'

Żółtą kartką za dyskusję ukarany Sergio Garcia

88'

Próbuje doprowadzić do remisu Espanyol, ale na razie nie ma pomysłu na to, jak to zrobić. Czy znajdzie go przed końcowym gwizdkiem?

86'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Alvaro Negredo pewnie i Valencia znów na prowadzeniu!

85'

Gonzlaez dostał teraz nawet żółtą kartkę

85'

Po długim wyrzucie piłki z autu Alcacer powalczył o futbolówkę z Pau Lopezem i Gonzalezem i chyba faktycznie był faulowany. Gonzalez dostał zresztą żółtą kartkę

85'

RZUT KARNY DLA VALENCII!

84'

Vazquez dośrodkował z prawej strony boiska, jednak piłka minęła wszystkich w polu karnych i przejęli ją gospodarze

83'

Alcacer oddał strzał sprzed pola karnego, ale wyraźnie się pomylił i piłka minęła bramkę Katalończyków

82'

A teraz prostopadle do Vazqueza zagrywał Garcia, ale piłkę zdołał przejąć bramkarz gospodarzy

81'

De Paul próbował zagrać prostopadłą piłkę do Alcacera, ale wszystko dobrze przeczytali obrońcy Espanyolu, którzy przejęli piłkę

80'

Nieco za lekko podał Moreno do Pau Lopeza, ale ten zdołał wybić piłkę, zanim dogonił ją Negredo

79'

Garcia zaatakował lewą stroną boiska, ale nie przebił się przez mur trzech obrońców Valencii

78'

Szybka kontra w wykonaniu gospodarzy, Gaya zagrał ładną piłkę do Gomesa, ale tego w polu karnym powstrzymał obrońca

77'

Vazquez o dziwo zdecydował się na dośrodkowanie z tego rzutu wolnego, a Yoel wybił piłkę przed pole karne

76'

Otamendi faulował Vazqueza tuż przed własnym polem karnym

76'

Mattioni starał się dośrodkowywać z prawej strony boiska, ale został zablokowany

74'

Alvarez schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Mattioni

73'

Vezo! Świetny strzał z powietrza, z około 15 metra, ale jeszcze lepiej interweniował bramkarz! Tylko rzut rożny dla gospodarzy

72'

De Paul był teraz faulowany na połowie rywala. Kolejna okazja do dośrodkowania dla Valencii

71'

I mamy trzecią zmianę u gospodarzy. Andre Gomes wchodzi za Daniego Parejo

70'

Gaya dośrodkował w pole karne, a choć piłkę dostał Negredo, to obrońcy szybko mu ją odebrali i wybili na corner

68'

Pau Lopez! Świetna interwencja po groźnym strzale Negredo, to mógł być gol na 2:1

67'

Było groźnie pod bramką Valencii! Po dośrodkowaniu Garcii z lewej strony boiska Yoel minął się z piłką, a zamykający akcję Vazquez trafił w boczną siatkę!

66'

To będzie podwójna zmiana gospodarzy, bo Barragan dodatkowo wchodzi za Cancelo

65'

Carles Gil schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Paco Alcacera

64'

Kolejna wrzutka w pole karne Espanyolu, ale Otamendi został wypchnięty z pola karnego gości i akcja straciła na tempie

63'

Dani Parejo trafił przed chwilą głową do bramki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale w momencie podania kolegi był na spalonym i arbiter na szczęście to wyłapał

62'

Na połowie gości, przez Stuaniego, faulowany był Negredo

61'

Garcia zagrał dobre prostopadłe podanie do Stuaniego, ten przełożył sobie Otamendiego i precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza!

60'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Stuani, goście doprowadzają do remisu!

59'

Vazquez próbował zaatakować prawą stroną boiska, jednak skutecznie powstrzymał go Orban

58'

Kombinacyjna akcja Espanyolu, ale po podaniu Abrahama na spalonym był Vazquez

57'

Garcia starał się zagrać za linię obrony do Stuaniego, ale zrobił to za mocno i piłkę złapał bramkarz

57'

Negredo! Dobry strzał napastnika Valencii sprzed pola karnego, z powietrza, ale skutecznie interweniuje Pau Lopez!

55'

Gaya spróbował indywidualnego ataku na wysokości pola karnego przeciwnika, jednak szybko stracił przy tym piłkę

54'

Abraham znów faulował Parejo i tym razem dostał za to żółtą kartkę

53'

Zrobiło się nieco goręcej pod bramką Valencii. W pole karne dośrodkował Vazquez, a blisko oddania strzału był Stuani. Nie trafił on jednak w piłkę

52'

Vazquez dośrodkował z rzutu rożnego, a defensorzy Valencii wybili piłkę spod własnej bramki

51'

Otamendi dobrze powstrzymał Garcię na swojej lewej stronie boiska, ale goście mają rzut rożny

50'

Gaya dośrodkował z lewej strony boiska, ale Pau Lopez spokojnie chwycił futbolówkę

49'

Abraham faulował w środkowej strefie boiska Parejo

48'

Niedokładne rozciągnięcie gry od Garcii do Vazqueza i gospodarze zaczną od własnej bramki

46'

Obie drużyny już wróciły na murawę, arbiter dał znak i zaczęliśmy drugą połowę

22:53

Valencia dłużej utrzymywała się przy piłce, sprawiała nieco lepsze wrażenie i była skuteczna - dlatego jej prowadzenie jest zasłużone. Zobaczymy, jak Espanyol odpowie po przerwie

45'

Vazquez jeszcze dośrodkował z rzutu wolnego, a po wybiciu piłki przez gospodarzy, arbiter zakończył pierwszą połowę

44'

Vazquez oddał strzał z tegi rzutu wolnego, a Yoel spokojnie chwycił futbolówkę

43'

Stuani był faulowany przez Fuego na połowie Valencii

42'

Duarte dośrodkował z lewej strony boiska, jednak piłkę z własnej szesnastki wybili gospodarze

42'

I Valencia wróciła do długiego rozgrywania piłki w okolicach środka boiska

40'

Otamendi świetnie teraz powstrzymał na swojej lewej stronie Garcię. Aut dla gości

39'

Negredo wybił piłkę głową z własnej szesnastki po dośrodkowaniu z tego rzutu wolnego

37'

Orban faulował teraz na własnej połowie boiska Vazqueza

35'

Na spalonym był teraz Dani Parejo

32'

Groźnie pod bramką gospodarzy! Z prawej strony dośrodkował Vazquez, a Yoel świetnie obronił strzał Alvareza!

30'

Długo, spokojnie wymieniają teraz podania gospodarze

27'

Vazquez dośrodkował przed chwilą z rzut rożnego, a obrońcy Espanyolu wybili piłkę z własnej szesnastki

26'

Cancelo dośrodkował z prawej strony boiska, a piłkę spokojnie złapał Pau Lopez

24'

Garcia oddał strzał głową po dośrodkowaniu Vazqueza z prawej strony boiska, ale piłka dość wyraźnie minęła bramkę

22'

Abraham Gonzalez oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

22'

Stuani ładnie teraz ściął z piłką z lewej strony do środka, następnie podał do Alvareza, którego już powstrzymali obrońcy

20'

Yoel, choć na raty, złapał przed chwilą piłkę dośrodkowaną z prawej strony boiska

18'

I gospodarze wrócili do długiego wymieniania podań, choć trzeba przyznać, że robią to głównie na własnej połowie

16'

Długa piłka w kierunku de Paula, ale tego czysto powstrzymał Alvarez.

14'

Parejo! Dobry strzał z rzutu wolnego, piłka nieznacznie minęła bramkę!

13'

Tuż przed polem karnym przeciwnika był teraz faulowany de Paul. Dobra okazja dla gospodarzy do zagrożenia bramce rywala

12'

No i przebili się gospodarze! Po dośrodkowaniu z prawej strony Gaya miał dużo wolnego miejsca w polu karnym rywala i spokojnie wpakował piłkę do bramki!

11'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Jose Gaya, 1:0 dla Valencii!

10'

Wciąż długo przy piłce utrzymuje się Valencia, ale niewiele z tego wynika, nie potrafi przebić się przez defensywę gości

8'

Garcia dośrodkował teraz z rzut wolnego, ale nie było z tego większego zagrożenia pod bramką gospodarzy

6'

Sergio Garcia starał się uderzyć sprzed pola karnego, ale został zablokowany przez Vasco

4'

Piąstkowanie pod nogi rywala zaliczył przed chwilą Pau Lopez, ale zawodnik Valencii został zablokowany

3'

Bardzo spokojny początek meczu, żadna z drużyn nie zdecydowała się jeszcze na jakiś szybszy atak. Przy piłce dłużej gospodarze

1'

I teraz arbiter daje znak do rozpoczęcia meczu

22:00

Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem mamy minutę ciszy

21:59

Piłkarze obu drużyn już pojawili się na boisku, za chwilkę zaczynamy

21:53

Faworytem tego spotkania należy nazwać dzisiejszych gospodarzy. Valencia nie tylko jest wyżej w tabeli, ale również nie przegrała sześciu swoich ostatnich meczów we wszystkich rozgrywkach

21:43

A teraz gospodarzy: Augusto, Mustafi, Alcacer, Barragan, Gomes, Ibanez, Doménech

21:42

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki, pora na ławki rezerwowych. Na początek gości: Alex, Arbilla, Morilla, Jordan, Casilla, Mattioni, Luque

21:39

Witamy! Już tylko nieco ponad 20 minut pozostało do rozpoczęcia spotkania pomiędzy Valencią, a Espanyolem w ramach Pucharu Hiszpanii. Zapraszamy na relację live z tego wydarzenia