22:53

To już wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

22:52

22:51

Bardzo zasłużone zwycięstwo Atletico Madryt, nawet pomimo faktu, iż Diego Simeone postawił na zdecydowanie większą liczbę rezerwowych niż Carlo Ancelotti. 2:0 to jest wynik dający ogromną przewagę przed przyszłotygodniowym rewanżem, który odbędzie się na Santiago Bernabeu.

95'

Koniec meczu!

94'

Nieudana długa piłka w kierunku Cristiano Ronaldo. Minuta do końca.

93'

Udaje się Los Colchoneros spokojnie przechodzić przez kolejne minuty. Atletico jest coraz bliżej wielkiego zwycięstwa i sporego kroku do ćwierćfinały Pucharu Króla.

91'

Kłopoty fizyczne Lucasa Hernandeza. Atletico prawdopodobnie skończy ten mecz w dziesiątkę, a sędzia dolicza aż 5 minut.

89'

Żółta kartka dla Carvajala.

87'

Żółta kartka dla Godina.

86'

Mocny strzał z dystansu Toniego Kroosa pewnie broni Oblak.

85'

Fatalnie rozegrany rzut rożny przez Real i prosta strata.

84'

Ronaldo zdobywa korner dla Królewskich.

83'

Carvajal zmienia jeszcze Arbeloę.

81'

Arbeloa teraz bardzo ostro potraktował Gabiego. To mogła być nawet czerwona kartka, ale umknęło to sędziemu.

80'

Gol na 2:0

79'

Rzut rożny dla Realu nie przyniósł żadnego zagrożenia dla bramki Atletico.

78'

Gol na 1:0.

77'

Fantastyczny strzał głową Urugwajczyka po centrze z rzutu rożnego Koke podwyższa prowadzenie Atletico!!! 2:0!

77'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jose Gimenez!

76'

Ramos bardzo ofiarnie zablokował strzał z dystansu Raula Garcii. Korner dla Atletico.

75'

W Realu z kolei Jese zmienił Benzemę.

75'

Schodzi z boiska Griezmann, a w jego miejsce wchodzi Mandzukić.

74'

Zupełnie nieudany strzał z rzutu wolnego Ronaldo mija wyraźnie bramkę Atletico.

73'

Gabi sfaulował teraz Marcelo i ogląda żółtą kartkę.

70'

Zupełnie nie idzie Realowi gra w ataku pozycyjnym. Atletico, nawet pomimo bardzo rezerwowego składu, spisuje się naprawdę dobrze w defensywie.

68'

Arda Turan zmienia Saula.

65'

Żółta kartka dla Griezmanna.

63'

Cristiano Ronaldo w Realu zmienia Jamesa Rodrigueza.

62'

Rzut wolny dla Realu kończy się zablokowanym płaskim strzałem z dystansu Benzemy.

61'

Jesus Gamez fauluje Benzemę i ogląda żółtą kartkę.

59'

Koke zmienia debiutującego Torresa.

58'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Raul Garcia pewnie wykorzystał jedenastkę!

57'

Żółta kartka dla Ramosa.

57'

Karny dla Atletico! Zdaniem sędziego Ramos faulował w polu karnym Raula Garcię!

56'

Składna akcja Atletico kończy się teraz niezbyt dokładnym podaniem Garcii w kierunku Griezmanna i zablokowanym strzałem Gabiego.

56'

James Rodriguez z daleka posłał piłkę wysoko ponad poprzeczką bramki Atletico.

55'

Po centrze Jamesa Rodrigueza Oblak dobrze wypiąstkował piłkę. Po chwili jednak Isco zdobył kolejny korner.

55'

Rzut rożny dla Realu po odbitym dośrodkowaniu Arbeloy.

52'

Świetna długa piłka Marcelo w pole karne do Bale'a, ten uderzył nieczysto z powietrza, ale piłka i tak minęła bramkę tylko nieznacznie!

51'

Griezmann oddał bardzo niecelne uderzenie z dystansu.

49'

W akcji ofensywnej Atletico Mario Suarez zagrał piłkę w polu karnym Realu i sędzia słusznie przerwał grę.

47'

Lucas czujnie do samego końca odprowadził w dobrej sytuacji Jamesa Rodrigueza i nie pozwolił Kolumbijczykowi oddać groźnego strzału w polu karnym.

46'

Wznawiamy grę!

22:00

Piłkarze obu drużyn już wracają na murawę Vicente Calderon.

21:49

45'

Koniec pierwszej połowy. Słaby mecz na Vicente Calderon i zasłużony bezbramkowy remis. Oby po przerwie wyglądało to lepiej.

45'

Słaba próba z daleka Bale'a wyraźnie minęła bramkę Atletico.

43'

Rzut rożny dla Realu nie przyniósł strzału na bramkę Oblaka, a po chwili kontra Atletico skończyła się faulem w ofensywie Torresa.

41'

Po dośrodkowaniu Isco Jesus Gamez wybija piłkę na rzut rożny.

38'

Mocny strzał z dystansu Karima Benzemy pewnie łapie Oblak.

37'

Khedira doszedł do dośrodkowania Arbeloy, ale głową uderzył z kilkunastu metrów bardzo niecelnie.

35'

Gospodarze na razie nie są w stanie stworzyć zagrożenia dla bramki Navasa po stałych fragmentach gry.

34'

Błąd techniczny Sergio Ramosa przynosi Atletico rzut rożny.

31'

Żółta kartka dla Samiego Khediry za faul na Torresie.

30'

Pół godziny gry za nami i raczej są to wielkie szachy niż wielkie widowisko. Czekamy na zdecydowanie więcej.

28'

Marcelo ogląda żółtą kartkę za ostry faul na Gamezie.

25'

Piłka w pole karne do Raula Garcii, ale ten nie zdołał jej dobrze zgrać przed bramkę Realu. Po chwili Suarez nieprzyjemnie potraktował Jamesa Rodrigueza, ale ten szybko się pozbierał.

22'

Varane fatalnie stracił piłkę, ale jeszcze zdołał zatrzymać wślizgiem w polu karnym swojego rodaka, Griezmanna.

21'

Teraz do dośrodkowania Jamesa doszedł w polu karnym Khedira, ale nie zdołał oddać strzału głową.

21'

Nie jest to na razie wielkie widowisko. Atletico raczej schowane, przyczajone, natomiast Realowi gra ofensywna się nie klei. Karim Benzema w walce z Gimenezem zdobywa rzut rożny.

18'

Teraz z kolei na spalonym znalazł się Karim Benzema.

15'

Po kornerze dla gospodarzy sędzia dopatrzył się faulu Raula Garcii w ofensywie.

14'

Błyskawiczna kontra Atletico i płaski strzał zza pola karnego Griezmanna odbija na rzut rożny Navas!

13'

Nieuznany gol dla Realu! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Rodrigueza Bale popisał się precyzyjnym strzałem głową, jednak wcześniej był na spalonym!

10'

Torres raz jeszcze został złapany na spalonym.

8'

Przewaga w posiadaniu piłki należy do Realu. Atletico jest z kolei skupione na defensywie.

5'

Pierwsza szansa dla Fernando Torresa, jednak Hiszpan znalazł się na spalonym.

5'

Długa piłka Marcelo w kierunku Benzemy nie dociera do Francuza i wychodzi poza boisko.

3'

Nie najlepiej rozpoczęło ten mecz Atletico. To Real od początku stara się narzucić swój styl gry.

2'

Oblak!!! Do dośrodkowania Jamesa Rodrigueza doszedł w polu karnym Sergio Ramos, ale jego główkę kapitalnie obronił Oblak!

1'

Karim Benzema już zdobywa rzut rożny dla gości.

1'

Zaczynamy mecz!

20:58

Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry.

20:27

Oba zespoły spotkały się po raz ostatni na Vicente Calderon w sierpniu, gdy Atletico ograło Real 1:0 w Superpucharze Hiszpanii.

20:25

Rezerwowi Atletico: Miguel Moya, Juanfran, Tiago, Arda Turan, Mario Mandzukić, Raul Jimenez, Koke.

20:25

Rezerwowi Realu Madryt: Iker Casillas, Fabio Coentrao, Asier Illarramendi, Daniel Carvajal, Cristiano Ronaldo, Nacho, Jese.

20:23

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn! W Atletico debiutuje Fernando Torres, w Realu z kolei tylko na ławce rezerwowych Cristiano Ronaldo!

20:19

Żeby tego wszystkiego było mało, zwycięzca tej rywalizacji zmierzy się w ćwierćfinale Pucharu Króla z wygranym starcia... Barcelona - Elche. Kto wie, czy to właśnie ten ćwierćfinał nie będzie przedwczesnym finałem tych rozgrywek.

20:18

Ten dwumecz to absolutny hit tej rundy Copa del Rey - spotkają się bowiem pierwsza z trzecią drużyną tabeli La Liga, a także zdobywcy (łącznie) sześciu pucharów w 2014 roku. Mistrz Hiszpanii, Atletico Madryt rozpocznie rywalizację z najlepszą klubową drużyną świata, Realem Madryt, na własnym stadionie. Na Vicente Calderon Atletico nie praktycznie nie przegrywa.

20:15

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 1/8 finału Pucharu Króla, w którym Atletico Madryt zmierzy się z Realem.