Niedziela, 30 listopada 2014, godz. 12:00
Znicz PruszkówZnicz Pruszków
94'

Koniec! Znicz rzutem na taśmę pokonał Puszczę w Niepołomicach! Dziękujemy za uwagę.

93'

A jednak! Gol dla Znicza! Maciej Górski objechał bramkarza w sytuacji sam na sam i strzelił prosto do siatki!

91'

Patryk Sokołowski wchodzi za Januszewskiego.

87'

Czas ucieka i wszystko wskazuje na to, że bramek w Niepołomicach dzisiaj nie zobaczymy.

80'

Żółta kartka dla Furtaka.

78'

Bartosz Niksiński za Maksymiliana Banaszewskiego (Znicz).

76'

Kartka dla Artura Januszewskiego (Znicz).

76'

Zmiana u gospodarzy - Michał Kiełtyka (Puszcza) ustępuje miejsca Witoldowi Cichemu.

72'

Druga zmiana w Zniczu - zszedł Marcin Rackiewicz, za niego Mateusz Muszyński.

72'

Oszczędzamy się z wpisami z powodów technicznych, ale to chyba najnudniejszy mecz stulecia - obie drużyny skutecznie powstrzymują się nawzajem nawet od strzałów na bramkę...

58'

Schodzi Patryk Kubicki (Znicz), w jego miejsce Arkadiusz Jędrych.

46'

Gramy! Druga połowa w Niepołomicach właśnie się rozpoczęła!

46'

Koniec pierwszej, bezbramkowej połowy. Wynik doskonale odzwierciedla to, co dzieje się na murawie.

43'

Więcej fauli niż gry - tym razem napomniany Michał Mikołajczyk (Puszcza).

41'

Faul taktyczny i żółty kartonik dla Marcina Biernata (Puszcza).

34'

Kartka dla Michała Kiełtyki (Puszcza).

31'

Na boisku nie brakuje walki, w przeciwieństwie do okazji bramkowych.

18'

Zaremba lobował Bigajskiego i pomylił się o kilkanaście centymetrów!

13'

Wyjątkowo nieudany wolej Strózika z kilkunastu metrów.

11'

Kiepskie ustawienie Sobieszczyka przy kornerze dla Znicza zmusiło golkipera gospodarzy do dwóch trudnych interwencji.

7'

Adrian Napierała (Puszcza) z żółtą kartką za faul na własnej połowie.

5'

Mało brakowało, a Gawęcki wykorzystałby niepewną interwencję bramkarza Znicza - Bigajski naprawia jednak swój błąd.

4'

Zamieszanie w polu karnym Znicza po rzucie rożnym dla rywali, po raz kolejny Kotwica - tym razem nad poprzeczką.

1'

Strzał Kotwicy zza pola karnego daleko obok słupka.

1'

Zaczynamy mecz! Od środka rozpoczynają gospodarze.

11:45

Witamy z Niepołomic, gdzie już za kwadrans rozpocznie się mecz Puszczy ze Zniczem Pruszków.