Limanovia LimanowaLimanovia Limanowa
1 : 1
ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik
14:50

Drużyna gości mimo, że przeważała przez większość spotkania, dała rozkręcić się gospodarzom w końcówce. Limanowianie doprowadzili do remisu i obie drużyny dzielą się punktami. Z mojej strony to wszystko, dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje w Ekstraklasa.net!

93'

Koniec meczu!

92'

Gra bardzo się otworzyła, obie drużyny atakują, lecz nie potrafią zdobyć bramki.

90'

Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

88'

Faul Więcławka na połowie boiska. Sędzia pokazuje żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną.

86'

Dośrodkowanie w pole karne. Do piłki dopadł Kandel, zgrał przed bramkę gdzie stał Chmiest i wpakował ją do siatki.

85'

GOOOOOOOOOOOOOL! Chmiest!

84'

Zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Krotofil, w jego miejsce Gilewicz.

84'

Strzał Skiby zatrzymał się na murze. Przy piłce goście.

82'

Chmiest faulowany na 20. metrze. Będzie okazja do uderzenia na bramkę Rybickiego.

80'

Chmiest dopadł do piłki, która przeszła nad obroną. Próbował lobować bramkarza, ale piłka zatrzymała się na słupku!

77'

Dobry strzał Płonki z 15. metrów minimalnie mija bramkę Sotnickiego!

75'

Fonfara faulowany bez piłki przez Więcławka. Żółta kartka.

75'

Zontek świetnie przerzucił na skrzydło do Komorka, który źle opanował futbolówkę i ta wyszła za boisko.

73'

Zmiana w Limanovii. Schodzi Waksmundzki, wchodzi Komorek.

72'

Kolejny uraz zawodnika gości. Tym razem ucierpiał Bodzioch. Gospodarze mimo, że wychodzili z kontrą, wybili piłkę na aut.

70'

Mocno ucierpiał Płonka przy próbie strzału. Szybko jednak się podnosi i gramy dalej.

68'

Płonka dograł do Fonfary. Uderzenie pomocnika Energetyka zatrzymuje się na słupku!

66'

Zmiana w drużynie gości. Schodzi Bałuszyński, w jego miejsce Wolniewicz.

63'

Zmiana w Limanovii. Boisko opuszcza Piwowarczyk, w jego miejsce Więcławek.

62'

Mocne uderzenie Skiby niewiele mija bramkę Rybickiego.

60'

Sprytne uderzenie Krotofila z 30. metrów na raty broni Sotnicki.

58'

Słabe dośrodkowanie Skiby, piłkę wybijają obrońcy Energetyka.

57'

Gra w ostatnich minutach bardzo się zaostrzyła. Limanovia od rzutu wolnego.

55'

Dośrodkowanie Skiby z rzutu rożnego na głowę Mysiaka. Stoper gospodarzy uderza ponad bramką.

54'

Prostopadłe podanie Piwowarczyka do Chmiesta. Napastnik Limanovii na spalonym.

52'

Pierwsze minuty drugiej połowy bardzo wyrównane.

50'

Uderzenie Chmiesta z 20. metrów odbija się od jednego z obrońców.

50'

49'

Świetne podanie Krotofila do Musiolika, który przegrywa pojedynek sam na sam z Sotnickim!

47'

Ostry faul Bodziocha na Waksmundzkim. Żółta kartka.

46'

Od środka goście. Gramy!

46'

Zmiana w Limanovii. W miejsce Margola wchodzi Serafin.

13:57

Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.

13:46

Wyraźna przewaga i zasłużone prowadzenie zawodników Energetyka w tym meczu. Gospodarze nie potrafią zagrozić bramce Rybickiego i jedynie ograniczają się do kontr. Zobaczymy czy druga połowa przyniesie nam jakieś zmiany. Wracamy po przerwie!

45'

Koniec pierwszej połowy!

44'

Ostre starcie Chmiesta z Płonką. Sędzia nie pokazał jednak kartki.

42'

Kolejne uderzenie Krotofila tym razem z 18. metrów na długi słupek, świetnie broni Sotnicki.

40'

Ależ okazja dla gości! W ogromnym zamieszaniu Krotofil dopadł do piłki na 7. metrze i uderzył jednak zbyt lekko. Zmarnowana świetna sytuacja!

38'

Podanie Piwowarczyka do Margola. Pomocnik Limanovii uderza jednak fatalnie.

37'

Kolejne dośrodkowanie Krotofila, tym razem niedokładne. Od bramki Sotnicki.

35'

Coraz śmielsze ataki trójkolorowych. Dośrodkowanie Skiby mija cała obronę, do piłki nie doszedł żaden z gospodarzy.

33'

Margol dograł do Piwowarczyka, który nie poradził sobie z obrońcą gości i piłka opuściła linię końcową.

31'

Prostopadłe podanie do Piwowarczyka z głębi pola. Skrzydłowy gospodarzy nie zdołał dobiec do piłki.

29'

Chmiest szybko podbiegł do Rybickiego, który wybił piłkę na aut.

27'

Goście atakują bardzo wysokim pressingiem. Zawodnicy Limanovii nie potrafią przez dłuższy czas utrzymać się przy piłce.

25'

Bardzo aktywny dziś Krotofil dośrodkował w pole karne. Do piłki doszedł Muszalik, ale uderzył zbyt słabo.

23'

Długie podanie Krotofila do Musiolika. Sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

21'

Znów zawodnicy Energetyka. Krotofil podał do Muszalika, ale ten dośrodkował bardzo niedokładnie.

19'

Wyraźna przewaga gości. Limanovia zepchnięta do defensywy.

17'

Kolejna akcja gości. Strzał Krotofila z pola karnego wyraźnie niecelny.

16'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Limanovii. Do piłki na 10. metrze dopada Bałuszyński i uderza ją pod poprzeczkę. Bez szans Sotnicki!

15'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bałuszyński!

14'

Uderzenie Bałuszyńskiego z 20. metrów wysoko ponad bramką.

13'

Szybka kontra gości. Bałuszyński popędził na bramkę Sotnickiego, jednak obrońcy zdołali przeciąć jego podanie wzdłuż pola karnego.

11'

Skiba z rzutu rożnego na głowę Kandela. Uderzenie Egipcjanina zablokowane przez obrońców.

10'

Na stadionie pojawiła się około trzydziesto osobowa grupa kibiców Energetyka. Rozwiesili flagę "PDW Sewek trzymaj się".

9'

Goście pod polem karnym Limanovii. Krotofil źle podał do Muszalika i przy piłce limanowianie.

7'

Odpowiedź Energetyka. Muszalik uderzył z 16. metrów. Piłkę bez problemów łapie Sotnicki.

6'

Dobre uderzenie Chmiesta z dystansu pewnie broni Rybicki.

5'

Limanovia dłużej utrzymuje się przy piłce, jednak zawodnicy nie potrafią stworzyć żadnej groźnej akcji.

3'

Gra rozgrywa się w środkowej strefie boiska. Obie drużyny "badają" swoje możliwości.

2'

Pierwsza akcja Limanovii. Skiba dobrze dograł do Margola na 20. metr, ale ten źle przyjął piłkę.

1'

Na stadionie jak na razie nie pojawiła się grupa kibiców gości.

1'

Od środka piłkarze Limanovii. Pierwszy gwizdek Rafała Sawickiego i zaczynamy!

12:57

Gospodarze w błękitno-granatowych strojach. Goście w zielonych koszulkach w czarne pionowe pasy.

12:56

Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwilę losowanie i pierwszy gwizdek sędziego.

12:55

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Rafał Sawicki z Podkarpackiego ZPN. Na liniach asystować mu będą Wojciach Wolan i Mariusz Koper.

12:52

Ławki rezerwowych: Limanovia: Różalski, Gryźlak, Czajka, Serafin, Komorek, Więcławek, Król. Energetyk: Kajzer, Staniczek, Bedronka, Gilewicz, Popiela, Wolniewicz, Dudziński.

12:48

Przed rozpoczęciem spotkania zachęcam do zapoznania się z jego zapowiedzią: KLIK!

12:45

Piękna, słoneczna pogoda nad Beskidem Wyspowym. Miejmy nadzieję, że zobaczymy równie piękną grę w wykonaniu obu drużyn.

12:38

Witamy prosto ze stadionu w Limanowej. Już za nieco ponad 20 minut miejscowa Limanovia podejmie Energetyka ROW Rybnik. Zapraszamy!