Ruch ChorzówRuch Chorzów
1 : 2
Wisła KrakówWisła Kraków
17:24

Po niezłym meczu Wisła Kraków zwycięża i to jej zawodnicy w lepszych nastrojach zakończą ten rok. Z mojej strony to wszystko, za wspólnie spędzony czas dziękuje Krzysztof Orzeł.

95'

Koniec meczu!

95'

Burliga faulowany przez Dziwniela na wysokości pola karnego Wisły.

94'

Kolejna zmiana w szeregach Wisły. Boisko opuszcza Paweł Brożek, w jego miejsce Zając.

93'

Zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Garguła, w jego miejsce Sarki.

91'

Kowalski doskonale dośrodkował wprost do Chovanca, ale ten stojąc tuż przed bramką uderzył niecelnie!

90'

Sędzia dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Podopieczni Franciszka Smudy kontrolują grę, gospodarze w ostatnim czasie nie mają pomysłu na zagrożenie bramki Michała Buchalika.

88'

Sędzia nie poczekał na końcowy efekt akcji i niesłusznie odgwizdał spalonego Stilićowi. Mogło być groźnie.

87'

Wisła wyszła z kontratakiem. Stilić podał do Garguły, jednak zbyt mocno i piłka opuściła boisko.

83'

Żółta kartka dla Malinowskiego za faul taktyczny.

82'

...Murawę opuszcza także Kuświk, w jego miejsce Chovanec.

82'

Zmiany w drużynie Ruchu. Boisko opuszcza Zieńczuk, w jego miejsce Visnakovs...

82'

Dośrodkowanie Stilića mija bramkę Kamińskiego. Od bramki gospodarze.

82'

Stępiński faulowany na 30. metrze. Będzie okazja do dośrodkowania w pole karne.

80'

79'

Zieńczuk sprytnie podał do Dziwniela, jednak ten był na spalonym.

78'

Na stadionie w Chorzowie dzisiejsze spotkanie obserwuje 6 tysięcy 827 widzów.

77'

Babiarz ostro faulował Stilića, ale obyło się bez kartki.

76'

Doskonała akcja Wiślaków! Stlić podał do Garguły, ten efektownie wrzucił w pole karne i Brożek głową uderzył nie do obrony! Wisła na prowadzeniu!

75'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Brożek!

73'

Stilić był w dobrej sytuacji na 18. metrze,ale zdecydował się na podanie, które nie trafiło do żadnego z jego kolegów.

72'

Burliga brzydko faulował Efira, zasłużona żółta kartka.

71'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Starzyński, w jego miejsce Efir.

70'

Burliga trzymany przez Zieńczuka upada w polu karnym, sędzia nie dyktuje karnego.

69'

Kuświk przeszkodzić Buchalikowi w złapaniu piłki, jednak bramkarz Wisły nie popełnił błędu.

67'

Starzyński upada w polu karnym Wisły, sędzia pozostaje niewzruszony.

66'

65'

Dobre dośrodkowanie Kowalskiego w kierunku Kuświka, piłkę w ostatniej chwili wybija Dudka!

64'

Zmiana w drużynie Wisły. Schodzi Uryga, w jego miejsce Stępiński.

63'

Cała sytuacja nie wygląda zbyt dobrze. Babiarz ma rozcięte czoło, Uryga będzie musiał opuścić boisko.

62'

Bardzo groźne zderzenie głowami Urygi i Babiarza.

61'

Kolejne ofensywne wyjście Wiślaków, Stilić próbował podaniem znaleźć Brożka, lecz piłka znalazła się za plecami napastnika gości.

59'

Stilić dobrze podał do Burligi, ten wrzucił w pole karne, jednak piłkę wybił jeden z obrońców Ruchu.

58'

Starzyński doskonale podał do Kuświka, ale świetnie interweniował Guzmics!

56'

Głowacki w indywidualnej akcji poradził sobie z kilkoma zawodnikami Ruchu, dośrodkował, lecz piłka wyszła za linię końcową.

54'

Dziwniel ucierpiał w starciu ze Stilićem. Będzie potrzebna pomoc medyczna.

53'

Potężne uderzenie Zieńczuka bezpośrednio z rzutu wolnego minimalnie mija bramkę Buchalika!

52'

Guzmics nadepnął na stopę Surmy, który wyraźnie to odczuł. Rzut wolny z 35. metrów dla Ruchu.

51'

Kolejne świetne podanie do Brożka, napastnik Wisły znów na pozycji spalonej.

50'

Głowacki naciskany przez Kuświka wybił piłkę na aut.

49'

Stilić świetnie dograł do Brożka, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Sędzia dopatrzył się spalonego i piłka dla Ruchu.

47'

Zieńczuk ostro faulował Stilića. Sędzia nie pokazał jednak żółtej kartki.

46'

Od środka goście. Gramy dalej!

16:30

Zawodnicy wracają na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.

16:24

16:18

Wyrównane, choć nie porywające spotkanie w Chorzowie. Oba zespoły zdobyły po jednej bramce i z pewnością w drugiej części gry powalczą o zwycięstwo. Wracamy po przerwie!

46'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Sędzia doliczył jedną minutę do pierwszej części gry.

45'

Ruch Chorzów - Wisła KrakówRuch Chorzów - Wisła Kraków

45'

Źle wykonany rzut rożny, przy piłce piłkarze Ruchu.

45'

Niezła akcja zawodników Białej Gwiazdy. Brożek podał do Dudki, ale w ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybił jeden z obrońców gospodarzy.

44'

Dudka faulowany w środkowej strefie boiska. Rzut wolny.

42'

40'

Ładna akcja Garguły, Brożka i Stilića. Piłka ostatecznie trafia w ręce Kamińskiego.

38'

Sadlok dobrze dośrodkował wzdłuż pola karnego, ale żaden z jego kolegów nie zdołał dojść do piłki.

37'

Starzyński prostopadle podał do Kuświka, ten jednak był na pozycji spalonej.

35'

Brożek dośrodkował wprost na głowę Garguły, jednak świetnie interweniował Kamiński.

34'

Piłkarze Ruchu przejęli piłkę i wychodzili z kontratakiem. Zieńczuk podał jednak niecelnie i nic z tej akcji nie wynikło.

33'

Stilić faulowany na linii środkowej. Rzut wolny.

32'

Zawodnicy Białej Gwiazdy długo rozgrywali piłkę, ale ta ostatecznie znalazła się w rękach Kamińskiego.

30'

Głowacki ciałem przepchnął Kuświka we własnej szesnastce. Nie ma mowy o rzucie karnym.

29'

Z Zieńczukiem wszystko w porządku, gramy dalej.

28'

Dudka przypadkowo kopnął Zieńczuka w okolice żeber. Chwilowa przerwa w grze.

27'

Dudka nastrzelił Burligę w polu karnym Ruchu i sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

25'

Po dużej dawce emocji, gra nieco się uspokoiła.

23'

Kowalski uderzył z narożnika pola karnego, jednak piłka nieznacznie minęła bramkę Michała Buchalika.

22'

Żółtą kartką ukarany Arkadiusz Głowacki za faul na Babiarzu.

22'

Dośrodkowanie Zieńczuka z rzutu wolnego w pole karne, piłkę głową świetnie uderzył Surma i mamy remis!

21'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Łukasz Surma!

20'

Rzut wolny dla Ruchu z 16. metrów. Zieńczuk uderza na bramkę i piłka zatrzymuje się na obrońcach.

19'

Starzyński świetnie podał w pole karne do Kuświka, sprawę wyjaśnił Sadlok.

17'

Kamiński podał do Stawarczyka, który fatalnie odegrał do swojego bramkarza. Do piłki dopadł Boguski, podał do Brożka, a temu nie pozostało nic innego jak skierować futbolówkę do bramki!

16'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Brożek!

15'

Garguła ucierpiał w starciu z Kowalskim, ale jest w stanie kontynuować grę.

14'

13'

Długie podanie do Kuświka, sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

12'

Słabe dośrodkowanie Garguły. Do piłki doszedł jednak Głowacki, ale uderzył wysoko ponad bramką.

12'

Malinowski nie poradził sobie z przyjęciem piłki, która wyszła za boisko. Rzut rożny dla Wisły.

11'

Garguła faulował Surmę w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla gospodarzy.

9'

Dudka uderzył z 30. metrów bardzo niecelnie. Od bramki Kamiński.

6'

Co ciekawe piłka przed dośrodkowaniem Kowalskiego wyraźnie wyszła za linię końcową. Ogromny błąd sędziego.

5'

Ależ zmarnowana sytuacja przez gospodarzy! Kowalski podał do Starzyńskiego, świetnie interweniował Buchalik. Do piłki dopadł jeszcze Kuświk, ale uderzył nad poprzeczką!

4'

Strzał Urygi z dystansu wyraźnie mija bramkę Kamińskiego.

2'

Kuświk naciskał na Guzmicsa, który został zmuszony do wybicia piłki za boisko.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego Złotka i zaczynamy!

15:26

Trójka sędziowska z Mariuszem Złotkiem na czele zaprasza zawodników na murawę. Za chwilę losowanie i początek spotkania!

15:24

W wyjściowej jedenastce Białej Gwiazdy zobaczymy kliku zawodników, którzy w ubiegłym sezonie występowali w Ruchu Chorzów. Są to Maciej Sadlok i Michał Buchalik.

15:17

Zawodnicy właśnie zakończyli rozgrzewkę i powoli zmierzają do szatni.

15:14

Według bukmacherów zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu jest Wisła Kraków. Czy podopieczni Franciszka Smudy, będą potrafili udowodnić to na boisku?

15:07

mecz

15:05

We wczorajszych spotkaniach Cracovia przerwała niezłą passę meczów u siebie Korony, wygrywając na wyjeździe 1:2, a Śląsk pokonał GKS Bełchatów, również w stosunku 2:1.