1 : 1
Chrobry GłogówChrobry Głogów
17:58

95'

Koniec spotkania! Widzew żegna się z Byczyną i swoją publicznością remisem z Chrobrym Głogów, kończąc w "9".

94'

Jeszcze okazja dla Widzewa. Strzelał Rozwandowicz, ale nie ma gola

94'

Z rzutu wolnego Janiec uderzył prosto w mur.

90'

Żółta kartka dla Byrtka

90'

Bartosz Brodziński wchodzi w miejsce Kasperkiewicza

90'

Pięć minut doliczone do drugiej połowy. Było sporo przerw w grze

89'

Widzew kończy w "9"! Ostry faul Mrozińskiego i od razu czerwona kartka!

87'

Jeszcze próba Nishiego, ale strzał po rykoszecie wyłapał Janicki.

85'

"Kto nie skacze, ten za Cackiem" - po raz kolejny skandują kibice Widzewa.

84'

Zółta kartka dla Samca za brutalny faul.

82'

Goście w ostatnich minutach nie kwapią się do zadania osłabionemu Widzewowi decydującego ciosu.

77'

Kolejna zmiana. Ostatnia w ekipie gości. Zając w miejsce Szopy.

73'

Żółta kartka dla Szopy, który faulował Rybickiego.

73'

Bardzo dobre zachowanie Batrovicia, który sprytnie minął obrońcę i celnie uderzył.

72'

Gooool! Grający w "10" Widzew wyrównuje stan spotkania!

70'

Zmiana w ekipie gości. Za kontuzjowanego Ziemniaka wchodzi Pisarczuk

68'

Rzut rożny dla Widzewa po akcji Jańca

64'

W miejsce Zgardy wchodzi Janiec

64'

Zółta kartka dla Zgardy za faul

62'

Dośrodkowanie w pole karny Zgardy, Batrović uderza jednak niecelnie.

62'

Rzut rożny dla Widzewa. Dośrodkowanie, ale Widzew nie był w stanie wykorzystać zamieszania w pole karne

17:16

58'

Zmiana w Chrobrym. Michalec w miejsce Gąsiora

55'

Druga żółta kartka dla Kwieka i Widzew kończy mecz w "10". W starciu ucierpiał bramkarz gości.

52'

Niezła okazja Wrzesińskiego, ale uderzył piłkę ponad bramką.

50'

Sporo fauli na początku drugiej połowy. Na razie mało składnej gry.

48'

W ataku Chrobry, ale Kasperkiewicz z Mrozińskim powstrzymali rywali.

46'

Oba zespoły bez zmian w składach.

46'

Początek drugiej połowy. Gramy!

16:50

45'

Koniec pierwszej połowy w Byczynie. Chorbry prowadzi do przerwy 1:0!

45'

Chrobry wychodził z kontrą, ale sędzia odgwizdał przewinienie piłkarza Widzewa. Można było zastosować przywilej korzyści.

44'

Z rzutu wolnego w pole karne wrzucił piłkę Rybicki, ale wybili ją obrońcy.

42'

Kontrowersyjna sytuacja. Jeden z zawodników Chrobrego leżąc na ziemi zagrał piłkę ręką, ale to Batrović dostał żółtą kartkę za faul chwilę później.

41'

Janicki ratuje Chrobrego po akcji Widzewa! Nogą musnął piłkę Wrzesiński, ale bramkarz głogowian był na posterunku

40'

Przebojowa akcja Rybickiego, który wszedł w pole karne, ale odegrał piłkę zupełnie do nikogo.

35'

Ależ okazja Widzewa! Kwiek trafia w poprzeczkę! Brakuje szczęścia łodzianom.

33'

Okazja dla Widzewa, ale Mroziński uderzył niecelnie.

29'

Okazja dla Widzewa, ale Wrzesiński przeniósł piłkę nad bramką.

27'

Zaostrzyła się gra. Sędzia co chwilę przerywa mecz gwizdkiem.

24'

To Widzew atakował, ale zmarnowane okazje się zemściły. Czy łodzianie zdołają jeszcze odpowiedzieć?

24'

Gooool! Bramka dla Chrobrego! Strzałem w okienko popisał się Piotrowski!

22'

Od bramki zacznie Krakowiak. Zagranie daleko i strata piłki.

20'

Było groźnie po stracie widzewiaków. Wszystko zażegnał jednak przytomnym wyjściem z bramki Krakowiak.

18'

Widzew cały czas stara się atakować, ale niewiele z tego wynika. To jednak gospodarze cały czas prowadzą grę

16:17

16'

Kolejna świetna okazja dla Widzewa! Kwiek zagrał do Nishiego, a ten z kilku metrów posłał piłkę... nad poprzeczką! To powinien być gol!

14'

Batrović próbuje znaleźć swoją szansę. Ładnie minął rywala, ale uderzył tym razem fatalnie.

12'

Ależ okazja Widzewa. Kwiek zagrał do Batrovicia, który wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale uderzył prosto w niego! A wystarczyło lekko podnieść piłkę!

10'

Batrović oddał strzał na bramkę, ale niecelnie.

8'

Żółta kartka dla Kwieka za faul od tyłu.

7'

Rzut rożny dla Widzewa. Nikt nie doszedł jednak do dośrodkowanej w pole karne piłki.

6'

Szarżował na bramkę Gąsior, ale Mroziński bez problemu odebrał mu piłkę.

4'

Pierwsze minuty dla Widzewa, który dłużej utrzymuje się przy piłce na połowie rywali.

3'

Nieudany strzał Rybińskiego i piłka poszybowała nad bramką Chrobrego.

2'

Wrzutka w pole karne w kierunku Batrovicia, ale osamotniony zawodnik Widzewa nie był w stanie nic wskórać.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i ostatni mecz 1 ligi w Byczynie rozpoczęty!

15:55

Rezerwowi Chrobrego: Mariusz Rzepecki, Jakub Kiełb, Michał Michalec, Tomasz Zając i Robert Pisarczuk

15:55

Rezerwowi Widzewa: Matko Perdijić, Mateusz Janiec, Marcin Kozłowski, Krystian Nowak i Bartosz Brodziński

15:50

Witamy w relacji na żywo z Byczyny, gdzie pewny już spadku Widzew Łódź podejmuje nie grający już również o nic zespół Chrobrego Głogów. Czy łodzianie z twarzą pożegnają się z 1 ligą? Przekonamy się już niedługo.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIDZEW ŁÓDŹ - CHROBRY GŁOGÓW

Widzew Łódź - Wigry Suwałki 2:2

Ostatni mecz w tym sezonie na "własnym" stadionie w Byczynie zagrają piłkarze Widzewa, którzy żegnają się z 1. ligą. Łodzianie w ubiegłym tygodniu z powodu kłopotów finansowych nie pojechali na swój mecz do Lubina, zatem na ten moment do piętnastego miejsca tracą już osiem punktów i nie mają szans by odrobić te straty.

Widzew zagra z Chrobrym, który nie przegrał od czterech meczów. Głogowianie zajmują dwunaste miejsce i mogą być pewni utrzymania.