KONIEC MECZU! TERMALICA W EKSTRAKLASIE!

90'

Serrano faulował na żółtą kartkę Jareckiego.

90'

Paczkowski strzelał z dystansu, piłka musnęła jeszcze Kopacza i wyszła na rzut rożny.

90'

Ostatnia zmiana w Termalice. Za Plizgę wchodzi Paluchowski.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

89'

Czerwiński zmuszony opuścić boisko. Obrońca Termaliki jest żegnany brawami, jest to jego ostatni mecz na boisku w Niecieczy. Za niego wszedł Kopacz.

89'

Czerwiński potrzebuje pomocy lekarzy.

84'

Ależ zamieszanie w polu bramkowym Pogonii! Strzelali Czerwiński, dwukrotnie Kupczak, ale nie udało się wepchnąć piłki do bramki!

83'

Grzesik ukarany żółtą kartką za faul na Jareckim.

81'

Swój występ dzisiaj kończy Demianiuk. Za niego wchodzi Dzięgielewski.

78'

Pleva pokusił się o strzał z dystansu, zrobił to mocno i celnie, ale wprost w bramkarza.

76'

Kolejna zmiana w Pogonii. Za Kosiorowskiego wchodzi Wójcik.

74'

Paczkowski ucierpiał w starciu z Nowakiem.

72'

Zmiana również w Pogonii. Za Dziubińskiego wchodzi Serrano.

72'

Schodzi gwiazda dzisiejszego meczu, Emil Drozdowicz. Za niego pojawia się na boisku Pleva.

69'

Znowu główkował Drozdowicz, kompletnie niepilnowany w polu karnym! Z lewej strony dogrywał mu Biskup! Termalica już niemal pewna awansu!

68'

2-0! Drozdowicz!

66'

Dybiec fatalnie się zachował w polu karnym i dał sobie odebrać piłkę, przechwycił ją Drozdowicz i wycofał do Plizgi, ale jego strzał został zablokowany.

66'

Świetnie prawym skrzydłem pomknął Demianiuk, minął dwóch obrońców i wpadł w pole karne, ale tam już został zneutralizowany.

64'

Urwał się Janeczko prawym skrzydłem i płasko dograł, do piłki dopadł Jarecki i potężnie strzelił, ale pół metra od słupka!

62'

Ależ sytuacja! Plizga świetnie podawał do Drozdowicza, napastnik Termaliki znalazł się sam na sam z Witanem, który wyszedł z bramki. Strzelec pierwszego gola zdecydował się na lob, piłka minęła bramkarza Pogonii, odbiła się od ziemii i uderzył w poprzeczkę!

17:15

57'

Chomiuk ukarany żółtą kartką za faul na Demianiuku, który świetnym balansem minął obrońcę Termaliki.

56'

Kontra Termaliki, Drozdowicz prowadził piłkę i zdecydował się ją oddać do Plizgi, ale ten na spalonym. Zmarnowana akcja gospodarzy.

52'

Póki co bardzo spokojne tempo gry, żadna z drużyn nie atakuje zajadle.

49'

Biskup dorzucał z rzutu wolnego, ale Drozdowicza w polu karnym uprzedził Lewandowski i wybił na rzut rożny.

49'

2000 - tylu kibiców ogląda mecz na stadionie w Niecieczy.

47'

Przed rozpoczęciem połowy spiker wraz z kibicami pożegnał Jakuba Czerwińskiego, który po sezonie odejdzie do Pogonii Szczecin.

17:01

Drugą połowę zaczynają goście!

16:52

Brakowało sytuacji podbramkowych, ale nie brakowało emocji. Stadion w Niecieczy po raz pierwszy od dawna jest "żywy", głośno reaguje na nieprzychylne gospodarzom decyzje sędziego. Nie ustępują w tym swoim fanom sami piłkarze, często dopytując arbitra i powody takich, a nie innych decyzji.

16:51

Po pierwszej połowie, która nie obfitowała w wiele sytuacji, wygrywa Termalica. Gola na 1-0 strzelił Drozdowicz i była to 15 jego bramka w sezonie.

16:49

45'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Biskup ruszył odważnie z piłką do przodu, podał na lewo do Plizgi, ale jego dośrodkowanie było bardzo niedokładne.

44'

W odpowiedzi strzał Kosiorowskiego, ale piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę.

42'

Główkował Drozdowicz, wydatnie pomagał mu w polu karnym Plizga, blokując Grzesiuka.

41'

GOOOL! 1-0 TERMALICA! DROZDOWICZ!

37'

Niepewnie łapał Nowak, ale bez konsekwencji.

36'

Strata Djousse i kontra Termaliki, szalał przy prawej linii Janeczko, ale ostatecznie piłkę złapał Witan.

32'

Świetna piłka Plizgi do Biskupa, kapitan Termaliki wychodził na pozycję sam na sam, ale sędzia odgwizdał spalonego.

31'

Sporo emocji na stadionie w Niecieczy, piłkarze gospodarzy głośno prostestują wobec decyzji sędziego. Póki co jeszcze bez kartek, ale pierwsze "żółtko" wisi w powietrzu.

30'

Błysnęło się niedaleko stadionu. Czyżby zanosiło się na zmianę pogody?

28'

Drozdowicz prostopadle do Biskupa, kapitan Termaliki bez zastanowienia uderzył zza pola karnego, ale piłka przeszła tuż obok słupka!

28'

26'

Dwójkowa akcja BIskupa i Jareckiego zakończona dośrodkowaniem tego drugiego, ale obrońca Termaliki nie zagrał dobrze.

21'

Vallejo zagrywał świetną, miękką piłkę w pole karne, ale nie dobiegł do niej jeden z zawodników Pogoni i kontra Termaliki, jednak Biskup zwolnił akcję.

19'

Błąd Nowaka, który niezbyt pewnie wyszedł z bramki i o mały włos nie zaskoczył go Demianiuk! Pomocnik Pogoni nie potrafił jednak z ostrego kąta skierować piłki do siatki.

16'

Dobra akcja Plizgi i Drozdowicza, przerzut tego drugiego na prawe skrzydło do Janeczki, ale młodzieżowiec Termaliki zepsuł dośrodkowanie.

16'

Nowak pewnie wyłapuje strzał z rzutu wolnego.

16:15

15'

Demianiuk faulowany przez Jareckiego w okolicach pola karnego i jest teraz dobra okazja dla Pogoni.

12'

Foszmańczyk niezbyt dokładnie podawał do Biskupa i piłka wyszła poza boisko.

10'

Trener Mandrysz co chwila daje wskazówki swoim piłkarzom, wymachuje rękoma i bardzo żywo reaguje na wszystkie wydarzenia boiskowe.

7'

Soldecki ze spokojem powstrzymał Djousse.

6'

Jarecki z rzutu rożnego, strzelał jeden z zawodników Termaliki i tylko jęk zawodu na trybunach!

3'

Pierwszy rzut wolny dla Termaliki, dogrywał Biskup, ale żaden z jego kolegów nie potrafił dojść do pozycji strzeleckiej.

16:01

Mecz rozpoczynają gospodarze!

15:55

Piłkarze wychodzą już na boisko, początek meczu za kilka chwil!

15:52

Na kilka minut przed rozpoczęciem meczu trybuny wydają się być zapełnione, ale wciąż dochodzą nowi kibice.

15:44

Może się okazać, że będzie to ostatni mecz w Niecieczy przez najbliższy rok. Aby tak się stało, Termalica musi wygrać dzisiejszy mecz. W nagrodę awansuje do Ekstraklasy, a w jej ramach swoje spotkania będzie rozgrywać na boisku Hutnika Kraków.

15:40

Ławki rezerwowych obu zespołów:

Termalica: Olszewski, Pleva, Kopacz, Kamiński, Fryc, Kaczmarczyk, Paluchowski

Pogoń: Kozaczyński, Ł. Wójcik, Rodak, K. Wójcik, Krawczyk, Serreano, Dzięgielewski.

15:35

Przypomnijmy, że dzisiejszy mecz może przynieść rozstrzygnięcie w kwestii awansu, ale również spadku. W przypadku zwycięstwa Termaliki, "Słoniki" na pewno awansują do Ekstraklasy. Pogoń zaś znacznie utrudni sobie wykonanie celu - zajęcie miejsca barażowego. Aktualnie traci do tej pozycji 1 punkt.

15:28

Oba zespoły przeprowadzają rozgrzewkę. W Niecieczy jest piękna, słoneczna pogoda, choć przez chwilę postraszyło delikatnym deszczem.

15:17

WITAMY NA OSTATNIM MECZU W TYM SEZONIE NA STADIONIE W NIECIECZY!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA - POGOŃ SIEDLCE

Wisła Płock - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:2 (1:0)

Do końca pierwszoligowych rozgrywek pozostały tylko dwie kolejki, a piłkarze Termalicy z tygodnia na tydzień udowadniają, że wbrew opinii, jaka zaczęła się pojawiać, śmiertelnie zależy im na awansie do Ekstraklasy. Warto wspomnieć, że "Słoniki" są niepokonane od siedmiu spotkań, a obecnie są o krok od zapewnienia sobie historycznego awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Niecieczanie mają już cztery punkty przewagi nad trzecią Wisłą Płock, ale jeśli chcą myśleć o awansie na ostatniej prostej nie mogą pozwolić sobie na jakąkolwiek wpadkę. W sobotę o komplet punktów drużynie Piotra Mandrysza będzie jednak trudno, gdyż ich rywalem będzie walcząca o utrzymanie Pogoń. Siedlczanie tracą już tylko jeden punkt do plasującego się na piętnastej, dającej grę w barażach pozycji, ale w ostatniej kolejce z uwagi na walkower Floty, dopiszą sobie trzy "oczka".