2 : 2
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
17:58

95'

Mecz kończy się wynikiem 2:2. Koniec marzeń Nafciarzy o awansie do Ekstraklasy. Termalica świętuje awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

93'

Żółta kartka dla Trzeciakiewicza za zdjęcie koszulki po bramce.

92'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę przewrotką zdobywa Michał Trzeciakiewicz. Jest to jego druga bramka w tym meczu.

89'

Rzut rożny dla Stomilu

88'

Niedokładne dośrodkowanie Kowala.

87'

Faul Góralskiego w bocznym sektorze boiska i dobra okazja do wyrównania dla Stomilu.

85'

Łukasz Jamróz ukarany żółtą kartką za bardzo ostre wejście na Kiełpina.

84'

Za Tomasza Wełnickiego wchodzi Paweł Głowacki.

83'

Za Karola Żwira wchodzi Dawid Szymonowicz.

81'

Za Mikołaja Lebedyńskiego wchodzi Marcin Krzywicki.

79'

Drugi rzut rożny dla Wisły.

78'

Rzut rożny dla Wisły po dośrodkowaniu Stefańczyka.

78'

Piotr Skiba ukarany żółtą kartką za faul na Lebedyńskim poza polem karnym. Wszyscy sądzili, że powinna tam być czerwona kartka, ale sędzia zadecydował inaczej.

75'

Cezary Stefańczyk pokonuje Skibę pięknym strzałem w lewy róg bramki. Stan spotkania 2:1 dla gospodarzy.

75'

Niebezpieczny faul Czarneckiego na Góralskim. Czarnecki wyskoczył z wyciągniętym łokciem. Sędzia nie decyduje się na pokazanie kartki. Dobra okazja do strzału dla Wisły.

73'

Dobra akcja Wisły po prawej stronie. Radwański zgrał piłkę Janusowi, który dośrodkował w pole karne, ale Darmochwał i Lebedyński nie potrafili strzelić celnie na bramkę.

72'

Rzut rożny dla Wisły.

71'

Za Dimitara Ilieva wchodzi Adam Radwański.

69'

Rzut rożny z prawej strony dla Wisły po błędzie obrońców Stomilu.

67'

Rzut rożny dla Wisły po ładnej akcji Góralskiego.

64'

Po bardzo dobrym kontrataku Stomil odrabia straty. Bramkę zdobywa Michał Trzeciakiewicz.

61'

Stomil chciał szybko odpowiedzieć na bramkę gospodarzy, jednak obrońcy wybijają piłkę i rzut rożny dla gości.

17:16

60'

Pewnym strzałem w lewy róg bramki Krzysztof Janus pokonuje Piotra Skibę.

59'

Faulowany od tyłu Mikołaj Lebedyński i sędzia pokazuje "na wapno".

58'

Kolejny kontratak Stomilu zakończony strzałem - tym razem niecelnym.

58'

Ostry faul wślizgiem Góralskiego, ale sędzia nie decyduje się pokazać żółtej kartki.

57'

Próba kontrataku Stomilu zatrzymana przez Wlazłę.

54'

Bardzo dobry kontratak Stomilu zakończony strzałem na bramkę. Jednak Kiełpin bardzo dobrze broni i ratuje Wisłę przed stratą bramki.

51'

Dośrodkowanie Stefańczyka doszło na głowę Wlazły, ale strzał bardzo niecelny.

51'

Rzut rożny dla Wisły po wstrzeleniu piłki przez Janusa.

49'

Rzut rożny dla Wisły po akcji Janusa.

45'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę spotkania.

45'

Za Dawida Jabłońskiego wchodzi Piotr Darmochwał od 46 minuty.

16:50

48'

Ostatni gwizdek sędziego w pierwszej połowie. Po nieporywającej połowie mamy bezbramkowy remis.

47'

Do pierwszej połowy sędzia doliczył 2 minuty.

46'

Janusz Bucholc ukarany żółtą kartką za pociągnięcie za koszulkę rywala.

46'

Zagotowało się przy lewej stronie boiska. Fabian Hiszpański był faulowany przez Karola Żwira. Sędzia gwizdnął faul, jednak zawodnicy sami chcieli wymierzyć sprawiedliwość, ale na wtrącił się sędzia.

43'

Termalica prowadzi z Pogonią Siedlce 1:0. Na razie awans jest w Niecieczy.

42'

Dwie stuprocentowe sytuacje dla Wisły. Mikołaj Lebedyński pierwszy strzał wykonał około z 20 metra i trafił w poprzeczkę, a drugi ze środka pola karnego i także trafił w poprzeczkę.

40'

Faul na Krzysztofie Janusie w bocznym sektorze boiska i Stefańczyk przygotowuje się do dośrodkowania.

38'

Ostry faul na Hiszpańskim i żółta kartka dla Wołodymyra Kovala.

36'

Do oprawy Nafciarze użyli sporej ilości pirotechniki.

35'

Wisła Płock

31'

Sektorówka Wisły Płock

30'

Rzut rożny dla Stomilu po wygraniu pozycji przez Jeglińskiego.

29'

Faul Jabłońskiego w bocznym sektorze boiska i Kowal będzie dośrodkowywał w pole karne gospodarzy.

28'

W Niecieczy 25 minuta i także 0:0.

25'

Piłka nie dochodzi do żadnego z Nafciarzy i zostaje wybita przez obrońców gości.

24'

Faul Tomasza Wełny na prawej stronie i Stefańczyk będzie wrzucał piłkę w pole karne.

22'

Dośrodkowanie Stefańczyka trafia na głowę Sielewskiego, ale strzał niecelny.

21'

Rzut rożny po ładnym wstrzeleniu piłki przez Jabłońskiego.

19'

Dobre dośrodkowanie jednego z zawodników Stomilu, jednak strzał głową niecelny.

19'

Rzut rożny dla Stomilu po szybkim kontrataku po prawej stronie.

16:14

16'

Wstał, mocno utyka , ale wydaje się że będzie dalej grać.

15'

Na boisku znów leży Stefańczyk, potrzebuje pomocy medycznej.

13'

Ładna akcja Nafciarzy. Bardzo dobrze przyjął prostopadłą piłkę Góralski, dośrodkował w pole karne, jednak żaden zawodnik nie zdołał uderzyć piłki.

12'

Na prawej stronie leży Cezary Stefańczyk po ostrym wejściu obrońcy Stomilu, jednak jest zdolny do dalszej gry.

9'

Bardzo groźna sytuacja Stomilu do zdobycia bramki. Strzał broni jednak Kiełpin.

8'

Za kontuzjowanego zawodnika Stomilu wchodzi Łukasz Jamróz

6'

Bardzo brzydki faul obrońcy gości na Dawidzie Jabłońskim. Rzut wolny w bocznym sektorze boiska dla Wisły.

5'

Bardzo groźna sytuacja Wisły. Po niedokładnym piąstkowaniu bramkarza Stomilu , wolejem uderza Iliev, ale zdołał obronić piłkę.

4'

Rzut rożny dla Wisły po ładnej akcji po prawym skrzydle.

3'

Bardzo ładna akcja Wisły. Przechwyt Piotra Wlazło wykorzystuje Janus obsługując podaniem prostopadłym Lebedyńskiego, ale napastnik Wisły na spalonym.

15:59

Pierwszy gwizdek sędziego z Krakowa. Rozpoczynamy mecz. Z trybun rozlega się bardzo głośny doping dla Nafciarzy, którzy nie stracili jeszcze szansy na awans. Wszyscy kibice liczą na bardzo dobry mecz.

15:57

Wisła dziś na niebiesko, a Stomil na czarno-biało.

15:56

Obie drużyny wychodzą na murawę. Prowadzone są przez sędziego Sebastiana Krasnego z Krakowa. Kapitanami drużyn są : Krzysztof Janus - Wisła, Janusz Bucholc - Stomil.

15:49

Obie drużyny schodzą do szatni. Mecz zaczynamy za około 10 minut.

15:40

Obie drużyny są na rozgrzewce. Dzisiejszy mecz jest bardzo ważny dla Wisły. Traci ona 4 punkty do Termaliki, która zajmuje miejsce premiowane awansem do Ekstraklasy. Na pewno każdy kibic gospodarzy będzie śledził wynik z Niecieczy, bo to on w dużej mierze decyduje o zajęciu 2 miejsca. Wygrana Niecieczy daje im bezpośredni awans do Ekstraklasy, nawet bez rozegrania ostatniej kolejki. Wisła w takim razie musi wygrać dwa pozostałe swoje mecze, a Termalica nie może wygrać żadnego z nich. Każdy kibic w Płocku liczy, że zawodnicy Wisły dziś będą gryźć trawę i pokażą jak bardzo im zależy na awansie. Mecz zaczynamy za 20 minut.

15:34

Rezerwowi Wisły Płock: Kaniecki, Darmochwał, Kostrzewa, Krzywicki, Radić, Radwański, Magdoń.

15:24

Rezerwowi Stomilu: Mieczkowski, Szymonowicz, Paweł Głowacki, Meschia, Jamróz.

15:23

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Wisła Płock - Stomil Olsztyn!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WISŁA PŁOCK - STOMIL OLSZTYN

Miedź Legnica - Wisła Płock 0:2

Mimo straty czterech punktów do drugiej Termalicy, Wisła Płock ma jeszcze szanse na awans do Ekstraklasy. "Nafciarze" bardzo skomplikowali swoją sytuację po tym, jak przegrali ze "Słonikami" i zremisowali z Chojniczanką. Jeśli piłkarze Marcina Kaczmarka marzą jeszcze o awansie, muszą wygrać swój mecz i liczyć na wpadkę niecieczan.

Rywalem Wisły będzie Stomil Olsztyn, który w dwóch poprzednich kolejkach przegrał kolejno z Chojniczanką i Dolcanem, a obecnie plasuje się na piątym miejscu.