Krzysztof Janus zdobywa bramkę po strzale głową.

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

Dobra okazja Wisły do zdobycia bramki, strzał wolejem Ilieva jednak obroniony.

Strzał Gancarczyka zza pola karnego niecelny.

87'

Krystian Feciuch ukarany żółtą kartkę za ostry faul na Hiszpańskim.

80'

Dobrą akcje Chojniczanki strzałem kończy Suchocki, jednak Kiełpin dobrze ustawiony.

78'

Za Tomasza Mikołajczaka wchodzi Suchocki.

77'

Bardzo ładna akcja Chojniczanki. Po skrzydle pobiegł Gancarczyk i płaskim zagraniem w środek pola karnego chciał obsłużyć, któregoś zawodnika , ale żaden nie zakończył tego strzałem.

19:32

73'

Za zmęczonego Niedziele wchodzi Siemaszko.

69'

Strzał głową Wlazły niecelny.

68'

Rzut rożny dla Wisły.

67'

Dośrodkowanie Stefańczyka do nikogo i bramkarz Chojniczanki rozpoczyna od bramki.

67'

Faul Niedzieli w dobrym miejscu do dośrodkowania dla Wisły.

65'

Po dokładnym dośrodkowaniu Stefańczyka, Lebedyński dochodzi do piłki, jednak jego strzał jest niecelny.

62'

Niecelny strzał Wlazły z około 25 metrów od bramki Podleśnego.

58'

Dobry kontratak Wisły. Po dośrodkowaniu Ilieva, Lebedyński był pociągany za koszulkę, jednak sędzia nie pokazuje na 11 metr.

57'

Groźna sytuacja dla Wisły. Po dośrodkowaniu Stefańczyka do piłki dochodzi Lebedyński , ale na posterunku Podleśny.

55'

Rzut rożny dla Chojniczanki po błędzie Wlazły.

54'

Za Piotra Darmochwała wchodzi Mikołaj Lebedyński.

54'

Rzut rożny dla Chojniczanki po strzale Niedzieli.

53'

Po bardzo ładnej akcji Grzelaka po skrzydle i zgraniu w środek Gancarczyk dobrym strzałem z 11 metra strzela do siatki.

52'

Dobre dośrodkowanie Jabłońskiego przejęte przez Sielewskiego, ale niestety nikt nie zdążył do zgranej piłki.

49'

Rzut rożny dla Wisły po zablokowanym dośrodkowaniu.

47'

Idealna sytuacja do zdobycia bramki dla Wisły. Piłkę na 11 metrze wysuniętą miał Iliev ale wślizgiem jeden z zawodników Chojniczanki blokuje strzał.

45'

Sędzia daje znak na rozpoczęcie drugiej części spotkania.

45'

Za Pietruszkę wchodzi Kieruzel.

45'

Za Patryka Stępińskiego wchodzi Dawid Jabłoński

18:50

47'

Sędzia zakończył 1 połowę.

46'

Sędzia dolicza 1 minutę do pierwszej połowy.

46'

Rzut rożny dla Wisły po dobrym kontrataku.

44'

Niedokładne dośrodkowanie Hiszpańskiego z lewego skrzydła po ładnej akcji Wlazły.

39'

Za Piotra Ruszkula wchodzi Fabian Hiszpański.

39'

Piotr Ruszkul leży na boisku i narzeka na mięsień dwugłowy nogi. Zaraz dojdzie do zmiany.

37'

Bardzo bliski zdobycia bramki był Góralskiego. Jego strzał zza pola karnego przechodzi minimalnie obok prawego słupka.

34'

Stępiński został ukarany żółtą kartką za ostre wejście na bocznym pomocniku Chojniczanki.

33'

32'

Bardzo groźna sytuacja dla Wisły. Po dośrodkowaniu Stefańczyka, któryś z zawodników strącił piłkę w kierunku bramki i otarła się o boczną siatkę.

30'

Bartłomiej Sielewski został ukarany żółtą kartką za przerwanie groźnej sytuacji Chojniczanki. Może się cieszyć, że nie była to czerwona kartka.

24'

Paweł Zawistowski został ukarany żółtą kartką za ostry faul na Góralskim.

22'

Rzut rożny dla Chojniczanki.

22'

Groźna sytuacja Chojniczanki. Strzał z 16 metra Gancarczyka broni efektownie Kiełpin

18:18

17'

Rzut rożny dla Chojniczanki po zablokowanym dośrodkowaniu przez Stępińskiego.

15'

Dobre, silne uderzenie Stefańczyka, jednak piłka mija lewy słupek bramki Podleśnego.

14'

Rzut wolny dla Wisły na około 30 metrze. Dobra pozycja do uderzenia.

13'

Rzut rożny dla Wisły po złym wybiciu piłki przez obrońców Chojniczanki.

13'

Marek Gancarczyk na spalonym po podaniu prostopadłym.

11'

Bardzo dobra sytuacja do zdobycia bramki dla Wisły. Piłka dośrodkowana przez Stefańczyka przechodzi obrońców i Wlazło dopadł do piłki. Strzał z około 11 metrów jednak wysoko ponad bramką.

10'

8'

Do dośrodkowanej piłki doszedł Wlazło , jednak był bardzo lekki i bramkarz Chojniczanki bez problemów złapał piłkę.

8'

Rzut rożny dla Wisły z prawej strony.

7'

Piotr Darmochwał został ostro zaatakowany przez jednego z pomocników Chojniczanki, jednak podniósł się z murawy i gra dalej.

5'

Pierwszy strzał celny Rafała Grzelaka, jednak Kiełpin na posterunku.

3'

Groźna akcja Chojniczanki. Lewym skrzydłem pociągnął Pietruszka i zakotłowało się pod bramką Wisły. Obrona Nafciarzy poradziła sobie jednak.

18:01

Sędzia z Łodzi rozpoczyna dzisiejsze spotkanie. Wisła na niebiesko, a Chojniczanka w swoich domowych strojach - żółto-czerwonych.

17:57

Zawodnicy już wychodzą na murawę stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku.

17:49

Zawodnicy schodzą już do szatni. Za 10 minut pierwszy gwizdek sędziego.

17:42

W tym momencie kibice gości wchodzą na stadion w Płocku.

17:41

Chojniczanka: Dubieński, Czerwiński, Gałązka, Kieruzel, Rybski, Siemaszko, Suchocki

17:41

Wisła: Kaniecki, Hiszpański, Jabłoński, Kostrzewa, Krzywicki, Lebedyński, Magdoń

17:41

Przedstawię teraz rezerwowych na ten mecz

17:37

Obie drużyny są na rozgrzewce. Mecz rozpoczyna się za około 20 minut.

17:16

Mecz rozpocznie się za niespełna 45 minut. Serdecznie zapraszamy wszystkich na relacje LIVE!

17:15

Wisła jeszcze nigdy nie wygrała z Chojniczanką Chojnice. Kibice liczą, że w końcu ta sztuka im się powiedzie i zgarną dziś 3 punkty

17:15

Witamy prosto ze stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. W ramach 32. kolejki 1.Ligi Nafciarze podejmą Chojniczankę Chojnice. Faworytami spotkania są piłkarze z Płocka, którzy mają realną szansę na awans do Ekstraklasy, jednak ten mecz muszą wygrać.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WISŁA PŁOCK - CHOJNICZANKA CHOJNICE

Wisła Płock - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:2 (1:0)

32. kolejkę 1. ligi zakończy zapowiadające się arcyciekawie starcie Wisły Płock z Chojniczanką Chojnice. "Nafciarze" mimo straty dwóch punktów do drugiej Termalicy, wciąż mają szanse na awans do Ekstraklasy i jeśli chcą to uczynić, nie mogą w żadnym wypadku pozwolić sobie na stratę chociażby jednego punktu.

W środę płocczanie nie rozgrywali meczu (pierwotnie mieli zmierzyć się z Flotą, która wycofała się z rozgrywek), w przeciwieństwie do Chojniczanki, która po ostrej wymianie ciosów ostatecznie pokonała Stomil 4:3. Chociaż chojniczanie nie mają szans na awans, nie zamierzają tanio sprzedać swojej skóry i chcą zakończyć sezon na jak najwyższym miejscu. Obecnie piłkarze Mariusza Pawlaka zajmują szóstą pozycję, ale mają spore szanse, by finiszować na czwartej.