Kibice głośno dopingują Bytovię. To już ostanie akcje by wyrównać wynik.

Nerwowo na ławce trenera Mandrysza. Szkoleniowiec żywiołowo instruuje swoich piłkarzy.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Bytovia wciąż przegrywa pomimo tego, że pierwszą część spotkania zespół Kafarskiego zakończył prowadzeniem dwóch bramek.

88'

Kaczmarczyk zastąpił Jareckiego.

86'

Chojnacki zastąpił Szewczyka.

85'

Szykują się zmiany w składach obu drużyn.

84'

Zagranie nie znalazło jednak adresata, bo żaden z zawodników Bytovii nie pokusił się o wykończenie tego podania.

83'

Robert Mandrysz dośrodkuje w pole karne przeciwników.

83'

Ukarany Jarecki.

82'

Bytovia przy piłce.

81'

Pleva zastąpił Plizgę.

80'

Bytovia przegrywa 3:2. Do końca regulaminowego czasu gry pozostało 10 minut. Gra ze strony gospodarzy nabiera tempa.

79'

Ukarany Formela.

78'

Pomimo tego, że Termalica przegrywała 2:0, zawodnicy tego zespołu potrafili odmienić swoją sytuację i najpierw wyrównać wynik, a później wyjść na prowadzenie.

77'

Bytovia przegrywa już 3:2.

75'

Formela za Michalskiego.

72'

Termalica zepchnęła Bytovię do obrony. Przyjezdni raz po raz uderzają na bramkę Laskowskiego, ale wynik wciąż pozostaje bez zmian.

71'

Sołdecki nie trafił w bramkę Bytovii.

70'

Jastrzembski uderza na bramkę Nowaka, ale piłka przeleciała obok słupka.

68'

Bytovia atakuje, ale bezskutecznie. Zawodnicy gospodarzy wydają się być już zmęczeni.

67'

Michalski za mocno dośrodkował z prawej strony i piłka zamiast pod bramkę zespołu gości przeleciała na drugą stronę boiska.

65'

W Bytowie wciąż 2:2. trener gości pośpiesza swoich piłkarzy.

64'

Bytovia przy piłce. Zespół Kafarskiego atakuje, by ponownie wyjść na prowadzenie.

63'

Jastrzembski za Bajićia.

62'

Bytovia przygotowuje się do zmian w składzie.

61'

Akcja miejscowych zakończona interwencją Nowaka. Jakóbowski dostał piłkę od Surdykowskiego i nie wykorzystał okazji do strzału.

60'

Bytovia zdezorientowana. Termalica wciąż przy piłce atakuje bramkę gospodarzy.

13:50

59'

Poddenerwowany trener Kafarski. Bytovia w ciągu dwóch minut straciła prowadzenie, na które pracowała przez niemal godzinę gry.

58'

Bramkę strzelił Foszmańczyk.

57'

W Bytowie już remis.

57'

Bytovia zepchnięta do obrony.

56'

Goście będą teraz gonić wynik, by chociaż zremisować ten mecz.

56'

Po zamieszaniu w polu karnym Bajić skierował piłkę do własnej bramki.

55'

Seria rzutów rożnych dla gości.

54'

Ukarany Jakóbowski za nieprzepisowe zagranie.

53'

Akcja została przerwana.

52'

Wrzutkę w pole karne Bytovii głową wybił Bąk. Gospodarze wyprowadzają kontratak.

52'

Michalski faulował Biskupa.

51'

Wybija Szewczyk.

50'

Rzut rożny dla gości.

49'

Bytovia skutecznie broni dojścia do własnej bramki. Niemrawe ataki wicelidera pokazują, że gospodarze zasłużenie wygrywają w dzisiejszym spotkaniu.

48'

Laskowski swoją postawą wyraźnie pokazuje, że potrafi godnie zastąpić w bramce kontuzjowanego wcześniej Mateusza Oszmańca.

46'

Fenomenalna interwencja Tomasza Laskowskiego. Tomasz Foszmańczyk nie wykorzystał okazji sam na sam z golkiperem miejscowych, który pewnie zainterweniował i obronił strzał.

46'

Goście ruszyli do odrabiania strat.

45'

Sędzia rozpoczął drugą część meczu.

13:34

Foszmańczyk zasąpił Kopacza.

13:33

Szykują się zmiany w zespole gości. Bytovia witana przez kibiców oklaskami.

13:32

Piłkarze wybiegną za chwilę ponownie na boisko.

13:25

13:20

47'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Kibice oklaskują piłkarzy Drutex-Bytovii. Zapraszam za 15 minut.

47'

Piąstkuje Laskowski.

47'

Drugi rzut rożny dla gości w tym meczu.

46'

Ukarany Szewczyk.

45'

Rzut rożny dla gości. Piłkę głową wybił jednak Bąk.

44'

Sędzia dolicza 2 minuty.

44'

Pewna interwencja Laskowskiego w bramce Bytovii. Golkiper miejscowych jest świetnie przygotowany do dzisiejszych zawodów.

43'

Przy piłce wciąż Bytovia.

43'

Nieporozumienie pomiędzy Jakóbowskim i Surdykowskim. Gdyby piłka doszła do "Surdyka" byłoby już 3:0.

42'

Piękne widowisko w wykonaniu Bytovii. Zespół gości wyraźnie zdezorientowany. Wydaje się, że trener chciałby, aby pierwsza część meczu się już skończyła.

41'

Pięć minut do końca pierwszej części meczu.

39'

Czy Surdykowskiemu uda się ustrzelić hat-tricka?

38'

2:0 w Bytowie. Prowadzenie podwyższył Surdykowski.

38'

Ukarany Bąk.

38'

Ukarany Biskup.

35'

Ukarany Kopacz.

35'

Piękna interwencja Tomasza Laskowskiego, który wyciągnął piłkę zmierzającą w prawy góry róg bramki Bytovii.

33'

Niedokładne zagranie Szewczyka do Jakóbowskiego pod bramką Nowaka. Obrońcy oddalili zagrożenie.

32'

Goście szybko ruszyli do odrabiania strat. O mały włos gościom udało się wyrównać, ale Laskowski pewnie zainterweniował i złapał piłkę.

31'

Euforia na trybunach w Bytowie. Wicelider tabeli przegrywa z beniaminkiem I ligi.

31'

Bytovia wychodzi na prowadzenie.

31'

Ustawia się Surdykowski.

30'

Faulowany Surdykowski w polu karnym zespołu gości. Sędzia wskazał 11 metr.

28'

Nerwowo na ławce trenera Mandrysza. Szkoleniowiec nie jest chyba do końca zadowolony z gry swoich piłkarzy.

27'

Kolejny strzał z dystansu, ale tym razem uderzał Shohei Okuno, który uderzył tuż obok słupka bramki Nowaka.

26'

Jakub Biskup uderzał z dystansu, ale doskonale ustawiony był Laskowski.

25'

Szybka wymiana podań pomiędzy zawodnikami przyjezdnych. Drutex-Bytovia nie daje się jednak zaskoczyć i szybko odzyskuje piłkę.

23'

Po faulu na Szewczyku grę wznawiają miejscowi. Goście szybko odzyskują jednak piłkę.

22'

Przynajmniej na razie gra toczy się raczej spokojnie. Piłkarze obu zespołów szukają swoich okazji do zdobycia pierwszej bramki w tym spotkaniu.

21'

Janusz Surdykowski faulowany.

20'

Jakub Biskup próbował uderzyć z dystansu na bramkę Laskowskiego, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

19'

Skuteczna interwencja Nowaka po wrzutce Macieja Szewczyka w pole karne przeciwników.

18'

Bytovia wyraźnie nie odpuszcza wiceliderowi pierwszoligowego zestawienia.

17'

Kibice wygwizdali właśnie sędziego, który nie zareagował na to, jak Michał Jakóbowski został faulowany przy próbie szybkiego wyprowadzenia piłki lewą stroną boiska.

16'

Goście przejmują inicjatywę w grze. Ich próby zdobycia bramki ograniczają się jedynie do szybkich kontrataków.

12:48

14'

Kolejna akcja Bytovii. Tym razem uderzał Bajić, który uderzył tuż nad poprzeczką bramki Nowaka.

13'

Piękna wrzuta w pole karne przyjezdnych niewykorzystana najpierw przez Macieja Szewczyka, a później Janusza Surdykowskiego.

12'

Po uderzeniu piłką zawodnik musiał na chwilę zejść z boiska. W Bytowie wciąż bez bramek. Póki co lepiej wypada Bytovia.

11'

Mateusz Janeczko leży na murawie.

10'

Co ciekawe Robert Mandrysz, który gra w barwach Bytovii jest synem Piotra Mandrysza, trenera dzisiejszych przeciwników beniaminka.

9'

Po zamieszaniu przed bramką Nowaka piłkę do siatki zespołu gości próbował wbić Robert Mandrysz. Golkiper przyjezdnych popisał się jednak udaną interwencją.

8'

Samotny rajd Macieja Szewczyka lewą stroną boiska przerwany przez obrońców.

7'

Przy piłce dłużej utrzymują się miejscowi.

6'

Piłkarze obu zespołów póki co grają bardzo zachowawczo.

5'

Bytovia dopingowana dziś przez niewielką grupę kibiców. Przyjezdnych wspiera tu tyko sztab szkoleniowy z trenerem na czele.

4'

Samotny rajd Michała Jakóbowskiego przerwany przez obrońców zespołu gości. Do piłki doszedł Janusz Surdykowski, który próbował zaskoczyć golkipera przyjezdnych z dystansu, ale bezskutecznie.

3'

Przy piłce Bytovia. Gra toczy się raczej w środku pola.

2'

Składna akcja przyjezdnych przerwana. Starannie wypracowaną akcję przerwał tuż przed bramką Tomasza Laskowskiego Kamil Juraszek.

1'

Gospodarze grają dziś w czarnych strojach, natomiast goście w pomarańczowych.

1'

Spotkanie rozpoczął właśnie sędzia Tomasz Wajda.

12:00

Witam Państwa serdecznie z Bytowa. To tu miejscowa drużyna podejmie dziś wicelidera pierwszoligowego zestawienia. Obecnie trwa rozgrzewka piłkarzy obu zespołów. Co ciekawe dzisiejsze spotkanie obu zespołów transmitowane będzie przez telewizję Orange Sport. W Bytowie jest pogodnie i ciepło, więc należy się spodziewać licznego grona kibiców na stadionie przy ulicy Mickiewicza. Konfrontacja rozpocznie się za ok. 30 minut.

Bytovia - Termalica

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA BYTOVIA BYTÓW - TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA

Wisła Płock - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:2 (1:0)

Niedzielną serię gier 32. kolejki 1. ligi zainaugurujemy w Bytowie, gdzie miejscowa Bytovia zmierzy się z aspirującą do awansu Termalicą. Podopieczni Tomasza Kafarskiego w ostatnim czasie spisywali się bardzo dobrze, byli niepokonani przez sześć kolejek, dzięki czemu zapewnili sobie utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy.

Mecz ten będzie zdecydowanie ważniejszy dla "Słoników", którzy z kolei chcą za wszelką cenę awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej. Drużyna Piotra Mandrysza w ostatnich sześciu spotkaniach zgarniała komplet punktów, w tym ten najważniejszy, który zdobyła w starciu z największym rywalem jeśli chodzi o walkę o Ekstraklasę, Wisłą Płock. Niecieczanie obecnie plasują się na pozycji wicelidera z dwoma punktami przewagi nad płocką ekipą.