1 : 0
Miedź LegnicaMiedź Legnica
19:00

94'

Koniec meczu!!!!! Pogoń - Miedź 1:0!!!! To nie koniec walki o 1. ligę w Siedlcach!!!! Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak!

92'

Rzut rożny dla Pogoni.

92'

Żółta kartka dla Witana, za przedłużanie gry.

90'

Arbiter doliczył 3 minuty!

90'

Świetny doping w Siedlcach, jeszcze kilka minut.

89'

Oblężenie siedleckiej bramki, Pogoń ciepri, ale walczy.

87'

Paczkowski!!!! Instynktownie strzał zawodnika Pogoni broni Smuga!

86'

Kolejny korner dla gości, nad bramką głową strzela Szczepaniak.

84'

Prostopadła piłka do Chrzanowskiego, ale szybszy Witan.

83'

Miedź atakuje teraz praktycznie całym zespołem, czy gospodarze dotrwają do końcowego gwizdka?

81'

Janusz Kudyba zamienia Cierpkę na Chrzanowskiego.

80'

Siedlczanom zaczyna brakować sił, do końca jeszcze 10 minut.

78'

Ostatnia zmiana w drużynie Pogoni, Przemysław Rodak w miejsce Calderona.

77'

Piłka zagrywana z rzutu wolnego, Keon strzelił tuż nad bramką!

76'

Witan!!!!! Ratuje Pogoń od straty bramki!!!! Bramkarz Pogoni odbił dwa strzały z najbliższej odległości!

18:33

74'

Seria dwóch rzutów rożnych dla Miedzi, Pogoń musi sobie radzić w defensywie.

72'

Kadu w miejsce Labukasa, druga zmiana w drużynie Miedzi.

72'

Po rzucie rożnym, jeden z gości minimalnie przestrzelił główką.

69'

Daniel Keon za Kakoko w ekipie gości.

69'

Calderon uderzyłz z rutu wolnego na bramkę, a tam Lafrance wybija piłkę zmierzającą do bramki gości.

67'

Druga roszada w zespole Pogoni, za Djousse pojawi się Dawid Dzięgielewski.

66'

Chirri melduje się na murawie w miejsce strzelca bramki- Dziubińskiego.

64'

Od kilku minut to goście posiadają inicjatywę na murawie, szczególnie groźni zawodnicy miedzi po rzutach roznych.

62'

Kontra gospodarzy, ale podanie Calderona przejął Smug.

60'

Tym razem strzelał na bramkę Smuga Paczkowski, wychowanek Pogoni uderzył nad bramką.

59'

Dziubiński miał kolejną sytuację , kopnął piłke z za szesnastki obok prawego słupka bramki Smuga.

58'

Mateusz Szczepaniak dopadł do piłki, uderzył głową niecelnie.

58'

Goście wyszli z własnej połówki z kontrą, jednak gospodarze wybijają piłkę.

57'

Paczkowski w ostatniej chwili zablokowany, będzie rzut rożny dla Pogoni.

56'

Piłkę zagrywaną w pole karne wybił głową Lewandowski, dopadł do niej Garuch, który niewiele sie pomylił oddając bardzo mocny strzał!

54'

Dzisiejsze zawody na siedleckim obiekcie ogląda 1714 widzów.

52'

Garuch zagrywał w pole karne, ale piłka opuściła plac gry.

50'

Piotr Kosiorowski odebrał piłkę Kakoko, popędził na bramkę Smuga, ale uderzył bardzo źle.

49'

Od początku drugiej części, Miedź ma problem z opuszczeniem własnej połowy.

48'

Obe ekipy przystąpiły do drugiej odsłony bez zmian.

48'

Witan świetnym wślizgiem przerywa kontrę gości!

47'

Demianiuk uderzył z 20. metra tuż obok słupka!

46'

Jarosław Rynkiewicz rozpoczyna drugą część, gramy!

18:01

Obie jedenastki już na murawie, od środka zacznie Pogoń.

17:59

pogoń, miedź

17:53

46'

Koniec pierwszej części, do przerwy Pogoń - Miedź 1:0!

45'

Siedlecka defensywa radzi sobie z zagraniem Miedzi, a arbiter doliczył 1. minutę do regulaminowych 45.

44'

Kosiorowski wybił piłke poza boisko, będzie korner dla Miedzi

43'

Nieudane uderzenie Deminaiuka z linii bocznej zaczną goście.

41'

Pogoń przejęła inicjatywę, to siedlczanie prowadzą grę.

41'

Długa piłka do Łobodzińskiego, ale ten nie potrafił opanować piłki.

40'

Piłka trafiła na 30. metr do Dybca, a ten mocno uderzył na bramkę Miedzi, ale niecelnie.

39'

Calderon zagrywał z rzutu wolnego na krótko do Dziubińskiego, ten podał do Grzesika, a boczny defensor wywalczył korner dla gospodarzy.

37'

Djousse miał piłkę po lewej stronie, zagrał mocno tuż przed bramkę Smuga, a tam z kilku metrów trafił Dziubiński, 1:0!!!!

36'

GOOOLLLLL!!!!! Dziubiński!!!!

33'

Dobra akcja siedlczan, piłka co chwila krązyła w polu karnym gości, ale ostatecznie od bramki rozpocznie Smug.

31'

Calderon wykonywał stały fragment gry tym razem z lewej strony boiska, do piłki dopadł Tomasz Lewandowski, ale strzał kapitana Pogoni poleciał daleko od bramki Smuga.

30'

Calderon zagrywał w pole karne z rzutu wolnego, ale za mocno, by ktokolwiek mógł przejąć piłkę.

29'

Patryk Oleksa ostro potraktował Dziubińskiego, pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu.

27'

Djousse ładnie ograł Bartczaka, wbiegł w pole karne, a tam stracił piłkę.

25'

Kakoko zagrywał z rzutu wolnego, do piłki dopadł jeden z zawodników Miedzi, jednak futbolówka po uderzeniu głową przeleciała nad bramką.

23'

Dlugi atak pozycyjny gości, ale Łobodziński psuje akcję Miedzi. Od autu zacznie Pogoń.

21'

Piłak trafiał przed pole karne Pogoni, tam dopadł do niej Yannick Kakoko, któy uderzył mocno, ale obok bramki Witana.

19'

Obserwujemy dosyć wyrównane spotkanie w Siedlcach, poza strzałem Dziubińskiego, nie wiele było sytuacji podbramkowych.

17'

Mateusz Szczepaniak próbował uruchomić Łobodzińskiego, ale podał zbyt mocno.

16'

Świetny doping w Siedlcach, kibice starają się pomóc biało-niebieskim!

17:18

13'

Adrian Dziubiński nie trafił z kilku metrów uderzeniem głowa po świetnej wrzutce Calderona!

11'

Na stzrał tuż z za pola karnego zecydował się Wojciech Łobodziński, dobrze w bramce spisuje się Witan.

10'

Antonio Calderon zagrywał do Djousse, a tam kiks zaliczył Kevin Lafrance, sytaucję ratuje interwencja Dawida Smuga.

9'

Adrian dziubińskiz agrywał w pole karne z prawego skrzydła, jednak nikt z ekipy gospodarzy nie przejął piłki.

8'

Dłuag piłka do Wojciecha Łobodzińskiego, ale szybszy od zawodnika Miedzi był bramkarz gospodarzy.

7'

Piłka zagrywana z autu an wysokosci pola karnego, jednak Tadas Labukas źle opanował piłkę.

6'

Na uderzenie zdecydował się jeden z zawodników gości, piłka mija prawy słupek bramki Andrzeja Witana.

4'

Składna akcja siedlczan zakończona bardzo niecelnym strzałem Donalda Djousse.

3'

2'

Spokojne tempo pierwszych sekund, Pogoń występuje dziś na niebiesko, a goście w czerwonych, jednolitych strojach.

1'

17:01

Pierwszy gwizdek arbitra, zaczynamy!

16:58

Obie ekipy wyszły na murawę, za chwile zaczynamy!

16:54

Siedlecki obiekt powoli się zapełnia, frekwencja powinna być podobna, jak w meczu z Arką.

16:50

Oba zespoły udały się do szatni, a murawa jest w tej chwili zraszana wodą.

16:40

Pogoń walczy o ligowy byt, a Miedź natomiast nie gra "z nożem na gardle". podopieczni Jarosława Kudyby w ostatniej kolejce wygrali z Bytovią 1:0, a klub z Dolnego Śląska może pochwalić się serią 262. minut bez straconej bramki.