3 : 1
GKS TychyGKS Tychy
18:54

93'

Koniec meczu! Trzy punkty dla Olimpii. GKS Tychy najprawdopodobniej będzie musiał walczyć o utrzymanie 1. ligi w barażach.

93'

Urbański zmienia jeszcze Popovicia.

92'

Szybka akcja Skóreckiego, który płaskim uderzeniem zdobywa bramkę na 3:1! Znów gol zmiennika!

92'

OLIMPIA DOBIJA OSŁABIONEGO PRZECIWNIKA! 3:1! SKÓRECKI!

91'

Faulował Grzybek. Żółta kartka.

90'

Trzy minuty doliczone.

88'

Cieśliński ukarany żółtą kartką.

87'

Strzela Elsner, ale niecelnie.

86'

Olimpia przejęła inicjatywę i chce chyba dobić przeciwnika.

82'

Gracz Tychów starł się z Popoviciem i został ukarany czerwoną kartką!

82'

Czerwień dla Radzewicza!

81'

Popović wrzuca do skutku! W końcu jego dośrodkowanie zdołał wykończyć Elsner i Olimpia znów prowadzi!

81'

GOOOL DLA OLIMPII! 2:1 PO TRAFIENIU ELSNERA, KTÓRY PRZED CHWILĄ WSZEDŁ NA BOISKO!

80'

Wodecki zmienia Mączyńskiego.

80'

Mączyński dograł piłkę w "szesnastkę" rywali, gdzie główkował Gieraga, ale niecelnie.

78'

Mączyński zderzył się z Kaczmarkiem. Przerwa w grze.

76'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzi Smoliński, za niego Elsner.

75'

Dośrodkował Jaroch, ale we własnym polu karnym dobrze interweniował Grzybek. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

74'

Olimpia przejęła inicjatywę. Do końca spotkania nieco ponad kwadrans.

69'

Niezgodnie z przepisami zagrał Omić. Żółta kartka dla Bośniaka.

18:27

68'

W końcu jakiś strzał gospodarzy - próbował Łabędzki, ale niecelnie.

66'

Huraganowe ataki Tychów nieco ustały, ale wszystko jeszcze jest możliwe w tym meczu.

65'

Faulował Stasiak - żółta kartka.

64'

Kolejna okazja gości! Dośrodkował Radzewicz, akcję zamykał Bąk, ale świetną paradą popisał się Fabiniak!

62'

Tychy poczuły krew! Strzelał Kowalczyk, ale uderzył prosto w bramkarza! Mogło być 2:1 dla gości!

61'

Zmiana w ekipie gospodarzy - Skórecki za Rogalskiego.

60'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bartosz Fabiniak kompletnie się pogubił i z bliskiej odległości futbolówkę wbił do bramki Michał Stasiak. 1:1!

60'

GOOOL DLA GKS-U TYCHY! Fatalny błąd Fabiniaka! Trafia Stasiak!

58'

Znów strzelał Kaczmarek - strzelec jak na razie jedynego gola tego meczu. Bez problemu interweniuje jednak Przyrowski.

56'

Szybko znaleźliśmy się po drugiej stronie boiska, gdzie po rzucie rożnym strzelali Kaczmarek i Popović. Przyrowski popisał się jednak świetnymi interwencjami!

55'

Kilka dośrodkowań gości - znów radzi sobie jednak defensywa Olimpii.

53'

Bartosz Jaroch leży na boisku - przerwa w grze.

52'

Mączyński wrzucił piłkę w pole karne Olimpii w stronę Bąka, ale defensywa gospodarzy gra bez zarzutu.

51'

GKS Tychy wychodził z kontrą, ale podanie w strefę ataku zdołali przejąć obrońcy gospodarzy.

50'

Znowu leży Kłus - tym razem faulował Mączyński.

48'

Ni to strzał, ni to dośrodkowanie Radzewicza - Fabiniak odbija piłkę.

46'

Już próbował Mączyński, ale jego uderzenie bardzo słabe.

46'

Wracamy do gry. Rozpoczynają goście.

17:49

46'

Sędzia Krztoń kończy pierwszą odsłonę. Olimpia prowadzi z GKS-em Tychy 1:0. Wracamy za kwadrans.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'

Dobra akcja Popovicia, który strzelał na bramkę gości. Skutecznie broni jednak Przyrowski.

42'

Trener gości nie czeka na przerwę - dokonuje zmiany. Schodzi Kosiec, wchodzi Bąk.

41'

Która to już wrzutka Popovicia w pole karne gości? Kosiec wybija futbolówkę

37'

Seria niegroźnych fauli z obu stron.

34'

Teraz po drugiej stronie boiska strzelał Mączyński. Fabiniak łapie piłkę.

33'

Mocno sprzed pola karnego strzelał Banasiak, ale dobrze interweniował Przyrowski.

29'

Odpowiadają tyszanie! Mączyński wrzucił piłkę w "szesnastkę", a akcję zamykał Szczęsny, którego strzał głową obronił Fabiniak.

27'

Cieśliński znów mieszał w pobliżu pola karnego gości, ale ostatecznie poradził sobie Gieraga.

26'

Dośrodkowywał bardzo aktywny Kaczmarek. Piłkę zgarnął jednak Przyrowski.

24'

Z rzutu wolnego próbował Radzewicz. Trafił jednak w mur piłkarzy Olimpii.

22'

Po zagraniu Kaczmarka piłka trafia do Smolińskiego, którego strzał po rykoszecie ląduje jednak w rękach Przyrowskiego.

17:23

21'

Brzydko faulował Grzeszczyk. Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu.

17'

Piłkę wrzucał jeszcze raz Popović. Ta trafiła do Cieślińskiego, który jednak nie mógł jej opanować. Na szczęście dla gospodarzy w odpowiednim miejscu i czasie znalazł się Kaczmarek, który mocnym strzałem zapewnił Olimpii prowadzenie.

17'

GOOOL DLA OLIMPII! KACZMAREK!

16'

Znów dośrodkowywał Popović, a do strzału doszedł Piter-Bućko. Uderzenie było jednak niecelne.

15'

Zdecydowana interwencja Kośca. Faulowany Kłus. Rzut wolny.

12'

Spore zamieszanie pod polem karnym Olimpii! Próbował Kowalczyk, potem akcję kontynuował Grzybek, ale ostatecznie gospodarze zdołali odeprzeć atak tyszan.

11'

Dobra interwencja w defensywie Stasiaka, który niedawno wzmocnił GKS.

10'

Stały fragment nie przyniósł jednak zagrożenia. Piłka uderzona za lekko, momentalnie trafiła w posiadanie gości, którzy jednak pogubili się w kontrze.

8'

Faul Omicia - rzut wolny dla gospodarzy.

7'

Tyszanie znów w polu karnym Olimpii. Dogrywał Grzeszczyk, a główkował Kowalczyk. Strzał gracza GKS był jednak niecelny.

5'

Piter-Bućko faulował rywala. Rzut wolny dla gości.

5'

Gieraga próbował uruchomić Mączyńskiego długim podaniem, ale dobrze piłkę przeciął Jaroch.

4'

Bardzo dobrze w defensywie Grzybek, który odebrał piłkę rywalowi.

3'

Korner dla gospodarzy. Wykonywał Popović, futbolówka dotarła przed pole karne do Banasiaka, który uderzył mocno, ale bardzo niecelnie.

1'

Od środka zaczęli gospodarze.

16:58

Zawodnicy obu drużyn już na murawie. Za moment pierwszy gwizdek.

16:56

Już za kilka minut zaczynamy.

16:48

16:46

Czy Tomasz Hajto zdoła utrzymać GKS Tychy w 1. lidze? Dzisiejsze spotkanie będzie dla tyskiej ekipy niezwykle ważne.

Tomasz Hajto - trener GKS Tychy

16:40

Rezerwowi gości: Paweł Florek, Mateusz Wrana, Marcin Wodecki, Jakub Bąk, Damian Nieśmiałowski, Robert Dymowski, Michał Biskup.

16:40

Rezerwowi Olimpii: Mikołaj Brylewski, Patryk Urbański, Rok Elsner, Adrian Bielawski, Patryk Skórecki, Arkadiusz Aleksander, Rafał Babul.

16:35

Olimpia - GKS Tychy LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Drużyna Hajty walczy o utrzymanie

Tyszanie znajdują się na pozycji barażowej i do bezpiecznego miejsca, na którym obecnie znajduje się Sandecja Nowy Sącz tracą pięć punktów, a do końca rozgrywek pozostają jeszcze trzy spotkania. Tyska drużyna nie będzie miała łatwego zadania, bo po potyczce z Olimpią czeka ich jeszcze derbowa batalia z GKS-em Katowice oraz na koniec wyjazdowy mecz z Dolcanem Ząbki.

16:30

Witamy z Grudziądza, gdzie już o 17 rozpocznie się mecz 32. kolejki 1. ligi, w którym Olimpia zmierzy się z GKS-em Tychy.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA OLIMPIA GRUDZIĄDZ - GKS TYCHY

GKS Tychy nie zwalnia tempa i robi wszystko, aby przyszły sezon także spędzić na zapleczu Ekstraklasy. Tyszanie poza porażką z liderem, Zagłębiem Lubin, nie przegrali czterech ostatnich meczów, a dodatkowo po wycofaniu się Floty z rozgrywek, awansowali na piętnastą pozycję, która na ten moment daje im udział w barażu o utrzymanie się. Teoretycznie mają jeszcze szanse, aby zająć czternaste miejsce, które gwarantowałoby im pewne utrzymanie, ale wówczas muszą wygrać wszystkie mecze do końca rundy i liczyć na potknięcie Snadecji.

Rywalem podopiecznych Tomasza Hajto będzie Olimpia, która zajmuje wysokie, piąte miejsce w tabeli. Grudziądzanie nie walczą już jednak o nic, bowiem nie mają szans na awans do Ekstraklasy - tracą do drugiej Termliki dwadzieścia punktów.