1 : 3
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
18:50

93'

Koniec spotkania! Gol Kovala nie wystarczył Stomilowi na zdobycie choćby punktu! Dolcan wygrywa w Ostródzie 3:1!

90'

Trzy minuty doliczone. To raczej zbyt mało na odrobienie strat dla Stomilu

86'

Ostatnia zmiana także w Stomilu. Wypniewski za Żwira

85'

Ostatnia zmiana w Dolcanie. Wiktorowski zmienia Kądziora

84'

Jest już chyba po meczu! Dolcan zdobywa trzecią bramkę!

77'

Kolejna zmiana w Dolcanie. Świerblewskiego zmienia Grzelak

74'

Akcja pod drugą bramką i piłka trafia w słupek po uderzeniu głową Bajdura!

72'

Rzut rożny dla Stomilu po strzale z dystansu jednego z gospodarzy.

69'

Druga zmiana w Stomilu. Meschia za Jamroza.

69'

Próbuje odpowiedzieć Stomil, ale uderzenie sprzed pola karnego jednego z piłkarzy Stomilu bardzo niecelne

68'

Gooool! Piesio daje Dolcanowi prowadzenie! Wejście smoka! Co za strzał!

66'

Groźniej zaatakował Stomil. Dobra wrzutka w pole karne nie znalazła jednak nikogo z olsztynian.

66'

Próby akcji z obu stron, na razie nie ma jednak kolejnych okazji bramkowych

63'

62'

... a w ekipie gości Grzegorz Piesio zmienia Mikitę.

61'

Trenerzy reagują zmianami. W zespole gospodarzy Wełnicki zmienia Mroczkowskiego...

58'

Rozkręcił nam się mecz w drugiej połowie. Niewiele zwiastowało dwa szybkie gole, ale teraz spotkanie powinno się znacznie ożywić. Liczymy jeszcze na emocje!

55'

Długo nie cieszyli się z prowadzenia gospodarze! Dośrodkowanie w pole karne i Świerblewski głową pokonuje Skibę!

51'

To się nazywa dobry początek! Po spokojnych pierwszych minutach po przerwie, zaatakował groźniej Stomil, a zamieszanie w polu karnym dobrze wykorzystał Koval.

50'

Gooool! Co za początek drugiej połowy! Niezawodny Koval!

46'

Zaczynamy drugą połowę. Oba zespoły bez zmian.

17:45

45'

Koniec pierwszej, niestety dosyć nudnej połowy. Widać, że to powoli końcówka sezonu, a ekipy które już o nic nie walczą nie mają wielkiej ochoty do gry.

40'

Akcje ciągle przenoszą się spod jednej pod drugą bramkę, ale albo kończy się na niegroźnych stałych fragmentach, albo piłkę wyłapuje bramkarz. Do przerwy nie zanosi się na gole.

34'

Spotkanie nieco się nam ożywiło. Akcje z jednej i drugiej strony, ale ciągle brakuje celności i nikt nie potrafi oddać strzału w światło bramki.

31'

W odpowiedzi Dolcan, ale po akcji jednego z piłkarzy z Ząbek mija bramkę Skiby!

30'

Stomil egzekwował rzut wolny sprzed pola karnego Dolcanu, jednak został on źle wykonany. Zmarnowana okazja gospodarzy.

27'

Aktywny Koval wychodził sam na sam z bramkarzem Dolcanu, ten jednak ostatecznie był szybciej przy piłce!

25'

Stomil coraz groźniej ataku! W polu karnym dobrze znalazł się Trzeciakiewicz, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę.

19'

Stomil stara się atakować, ale nie jest w stanie stworzyć dogodnej okazji. Strzały z dystansu ciągle nie trafiają w światło bramki.

16'

14'

Próby ataków z jednej i drugiej strony, ale na razie obu zespołom brakuje celności. Po próbach z dystansu piłka mija bramkę, a dośrodkowania kończą w rękawicach bramkarzy.

10'

Stomil stara się odpowiadać atakami. Jak zwykle aktywny jest Koval, ale dobrze pilnują go obrońcy z Ząbek.

6'

W pierwszych minutach meczu stara się atakować Dolcan, ale na razie niewiele z tego wynika. Stomil w defensywie.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

16:45

Trwa rozgrzewka obu zespołów

16:40

Znamy już składy obu zespołów, pora na ławki rezerwowych. Stomil: Dawid Mieczkowski, Irakli Meschia, Naoya Shibamura, Tomasz Wełnicki i Piotr Wypniewski Dolcan: Rafał Leszczyński, Daniel Gołębiewski, Rafał Grzelak, Bartosz Osoliński, Grzegorz Piesio, Sebastian Bartlewski i Kamil Wiktorski

16:35

Stadion w Ostródzie gotowy na mecz 1 ligi.

16:30

Witamy w relacji na żywo ze spotkania Stomilu Olsztyn z Dolcanem Ząbki, który rozegrany będzie w Ostródzie, gdzie dzisiejsi gospodarze rozgrywają swoje mecze do czasu zainstalowania sztucznego oświetlenia na ich stadionie.

22:59

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA STOMIL OLSZTYN - DOLCAN ZĄBKI

Michał Trzeciakiewicz

Mecz Stomilu z Dolcanem będzie starciem drużyn, które w tym sezonie są już pewne utrzymania, a zarazem nie walczą już o najwyższe cele. Po 31 kolejkach olsztynianie zajmują wysoką, czwartą pozycję i ich celem jest utrzymanie jej do końca rozgrywek. Z kolei ząbczanie mają na koncie o cztery punkty mniej, ale nadal mogą wyprzedzić w ligowej tabeli swoich sobotnich rywali. Żeby to uczynić nie mogą pozwolić sobie na porażkę w Ostródzie, w przeciwnym razie podopieczni Dariusza Dźwigały na pewno nie będą w stanie przeskoczyć Stomilu.