1 : 0
Bytovia BytówDrutex-Bytovia Bytów
19:50

95'

Koniec meczu! Miedź Legnica długo męczyła się z dobrze broniącą się Bytovią Bytów. W ostatnim kwadransie decydujący cios zadał Yannick Kakoko. Bramkarz gości, który w pierwszej połowie obronił rzut karny, tym razem nie miał nic do powiedzenia. Dziękujemy za uwagę.

94'

Jeszcze kartonik dla Mandrysza.

94'

Ostatnia zmiana u gospodarzy. Na ostatnie sekundy Mateusz Zatwarnicki wchodzi za Szczepaniaka.

93'

Tadeusz Socha wylatuje z boiska! Nie wytrzymał obrońca Bytovii.

92'

Jeszcze jedna zmiana. Keon Daniel wchodzi za bohatera Miedzi - Kakoko.

90'

Aż cztery minuty doliczone.

88'

Mateusz Michalski zastąpił Wilczyńskiego.

85'

W posiadaniu piłki utrzymują się gospodarze, nie pozwalając na wiele podopiecznym Tomasza Kafarskiego.

82'

Bytowianie starają się powalczyć w Legnicy o punkt, ale zdecydowanie brakuje im argumentów z przodu.

80'

Artur Formela wprowadzony na boisko za Szewczyka. Ofensywna zmiana u gości.

79'

Kakoko po raz kolejny, że ma ogromny potencjał. Jak już strzela, to piękne gole! Pomocnik Miedzi kropnął z ponad 20 metrów w samo okienko.

78'

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kakoko wpisuje się na listę strzelców i Miedź prowadzi 1:0!

75'

Osiem żółtych kartek i obroniony rzut karny - tak wygląda bilans tego spotkania. Do ostatniego gwizdka jeszcze kwadrans. Czy zobaczymy wreszcie jakąś bramkę?

74'

Po drugiej stronie kartkę zobaczył właśnie Wojciech Wilczyński.

72'

Sędzia pokazuje żółty kartonik Yannickowi Kakoko.

68'

Tadas Labukas opuszcza murawę. Rozruszać legniczan ma Jorge Kadu.

65'

Po ostatniej nawałnicy, chwila oddechy dla defensywy Bytovii.

63'

Łobodziński pociągnął kilka metrów, zdecydował się na uderzenie, które jeszcze po odbiciu się od obrońcy wyszło na korner.

19:14

59'

Debiutant Patryk Oleksa ogląda żółtą kartkę.

58'

Chris Jastrzembski wchodzi za Shohei Okuno.

57'

Kolejna dwójkowa akcja Łobodzińskiego ze Szczepaniakiem i raz jeszcze pomylił się drugi z nich, główkując niecelnie.

55'

Szczepaniak wyszedł sam na sam, minął bramkarz, strzelił, ale jakimś cudem wybił piłkę wracający obrońca!

53'

Kolejna kartka, tym razem dla Cierpki.

52'

Łatwo do sytuacji strzałowej doszedł Janusz Surdykowski, ale spudłował.

50'

I kolejna sytuacja. Laskowski po raz kolejny staje na drodze Miedzi do objęcia prowadzenia! Nie był w stanie pokonać go Adrian Cierpka.

48'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego minimalnie nad poprzeczka posłał piłkę Szczepaniak! Duże szczęście po stronie gości.

47'

Kartkę ogląda Maciej Szewczyk z Bytovii.

46'

Wznawiamy spotkanie po przerwie. Bez zmian w obu zespołach.

18:46

45'

Koniec pierwszej połowy. Miedź póki co remisuje bezbramkowo z Bytovią i może pluć sobie w brodę, gdyż rzutu karnego nie wykorzystał Wojciech Łobodziński. Wracamy za kwadrans.

43'

Arbiter uznał, że Kryszak symulował w szesnastce Miedzi i ukarał pomocnik Bytovii żółtą kartką.

41'

Miedź chciała szybko się zrehabilitować. Po rajdzie Marcina Garucha kolejną udaną interwencją popisał się Laskowski, który uprzedził Mateusza Szczepaniaka.

38'

Nie ma gola! Bramkarz Bytovii broni rzut karny wykonany przez Łobodzińskiego!

37'

Tym razem była ręka gracza Bytovia i sędzia wskazał na jedenasty metr!

33'

Senny fragment spotkania. Przed momentem defensorzy gospodarzy poradzili sobie z dośrodkowaniem w pole karne Kryszaka.

30'

Żółty kartonik ogląda Kevin Lafrance.

28'

Dobrym podaniem odnaleziony w polu karnym Labukas, jednak strzał zawodnika Miedzi zablokowany.

26'

Fala protestów u graczy Miedzi, którzy dopatrzyli się zagrania ręką jednego z zawodników Bytovii. Sędzia niewzruszony, nie użył gwizdka.

24'

Wojciech Łobodziński wychodził na czystą pozycję, lecz sędzia dopatrzył się spalonego.

22'

Nasiąknięta, mokra murawa ma duży wpływ na to, że nie oglądamy w Legnicy jakiegoś wielkiego widowiska. Jednak oba zespoły swoje sytuacje miały...

19'

Kolejne próba Kryszaka ze stojącej piłki i tym razem było bliska! Piłka nieznacznie minęła poprzeczkę.

17'

Niezłe dośrodkowanie Yannicka Kakoko z rzutu wolnego, ale bezbłędnie piąstkuje futbolówkę golkiper Bytovii.

15'

Pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu ogląda Łukasz Wróbel.

18:15

13'

Pomylił się przed momentem Smug, ale bez poważnych konsekwencji dla gospodarzy.

11'

Co za akcja! Tym razem znowu bramkarz Bytovii wychodzi górą z pojedynku z Labukasem! Litwin główkował z najbliższej odległości.

9'

Bardzo groźnie Miedź! Sprzed pola karnego uderzał Tadas Labukas i Tomasz Laskowski wybił tę bombę z najwyższym trudem.

7'

Spokojna gra z obu stron. Trwa wzajemne badanie sił.

5'

Kolejne próba Bytovii. Szczęścia z rzutu wolnego próbował Mariusz Kryszak, ale zdecydowanie zabrakło precyzji.

3'

Mocny strzał jednego z graczy Bytovii, ale na posterunku Dawid Smug, który nie dał się zaskoczyć.

1'

Od środka rozpoczęli goście.

17:42

Na murawie trwa przedmeczowa rozgrzewka. Na trybunach nieśmiało pojawiają się kolejni kibice.

17:38

Rezerwowi Bytovia: Mateusz Oszmaniec, Marko Bajić, Artur Formela, Radosław Jasiński, Chris Jastrzembski, Mateusz Michalski, Artur Wojach.

17:35

Rezerwowi Miedź: Dominik Budzyński, Jorge Kadu, Keon Daniel, Jakub Księżniakiewicz, Adrian Mrowiec, Mateusz Zatwarnicki, Kamil Zieliński.

17:30

17:27

Witamy! Pogoda w Legnicy nas nie rozpieszcza (padający deszcz), ale liga grać musi. Za nieco ponad pół godziny początek spotkania między miejscową Miedzią, a Bytovią Bytów. Zapraszamy na relację na żywo.