18:52

94'

KONIEC MECZU! TERMALICA WYGRYWA Z WIGRAMI SUWAŁKI 2-0!

94'

Termalica dlugo utrzymywała się w narożniku, ale w końcu błyskotliwym podaniem popisał się Biskup do Kaczmarczyka, ten w polu karnym odegrał do Drozdowicza, a napastnik Termaliki z kilku metrów strzelił ponad bramką!

90'

Sędzia dolicza jeszcze 4 minuty.

88'

Rafalskis do Adamka, ten w polu karnym przełożył sobie piłkę na lewą stronę, ale w ostatniej chwili strzał zablokował Czerwiński i zapobiegł dzięki temu utracie bramki!

87'

Zaostrzył się mecz w Niecieczy. Za faul na Kamińskim ukarany Rafalskis.

86'

Kaczmarczyk ukarany żółtą kartką za faul na własnej połowie.

85'

Druga żółta i w efekcie czerwona kartka dla Wichtowskiego! Wigry w 10!

84'

Ostatnia zmiana w Termalice. Za Plizgę wchodzi Sołdecki. Wydaje się, że trener Mandrysz chce zagęścić środek boiska i zabezpieczyć się przed zagrożeniem wynikającym z zagrywania wysokich piłek w pole karne.

82'

Chomiuk niepozornym podaniem z rzutu wolnego z połowy boiska stworzył świetną sytuację swoim kolegom, ale w polu karnym nie zrozumieli się Biskup z Drozdowiczem.

80'

Kolejna zmiana w Termalice. Schodzi Janeczko, a wchodzi Kamiński.

79'

W dalszym ciągu niewiele się dzieje na boisku. Obie drużyny grają tak, jakby wyczekiwały końca spotkania.

76'

Z kontrą wyszła Termalica, Plizga podał na prawo do Janeczki, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane przez wracających obrońców.

75'

950 - tylu widzów ogląda to spotkanie na stadionie w Niecieczy.

74'

Jarzębowski z rzutu wolnego, ale wprost w mur. Chciał dobić, ale nakładką uniemożliwił mu to jeden z piłkarzy gospodarzy i będzie kolejny rzut rożny. Tym razem uderzał z lewej nogi Moneta, ale w sporej odległości od bramki.

72'

Rafalskis pokusił się o uderzenie z dystansu i efektowną i efektywną paradą musiał popisać się Nowak. Tylko rzut rożny.

70'

Po zejściu Jareckiego na lewą stronę obrony wędruje Pleva, a na środku boiska melduje się Kaczmarczyk.

69'

Pierwsza zmiana w Termalice. Za Jareckiego wchodzi Kaczmarczyk.

68'

Bartkowski z prawej strony dorzucił wprost na głowę Karankiewicza, ale obrońca Wigier fatalnie spudłował!

65'

Drozdowicz prostopadle do Plevy, Zoch wychodzi na 16. metr i wślizgiem wygarnia piłkę spod nóg pomocnika Termaliki!

63'

Ostatnia zmiana w ekipie Wigier. Schodzi Atanacković, a wchodzi Zapolnik.

62'

Bliski przejęcia dobrego podania był Drozdowicz, ale zabrakło mu dosłownie buta o większym rozmiarze.

18:16

58'

Druga zmiana w Wigrach. Schodzi Bogusz, a wchodzi Moneta.

57'

Kontra Termaliki, znowu w roli głównej Janeczki, który na szybkości minął dwóch rywali i oddał strzał, ale niecelny.

57'

Jak można było przypuszczać, tempo meczu mocno siadło. Termalica już nie musi atakować i skupia się na przeszkadzaniu i niedopuszczaniu Wigier pod własne pole karne i robi to doskonale. Goście nie bardzo mają pomysł jak sforsować defensywę "Słoników".

51'

Znowu aktywny na prawej stronie Janeczko, tym razem wywalczył rzut rożny.

49'

Na trybunie gości obecnych jest 4 fanów Wigier. Nie dopingują co prawda cały mecz, ale w tym momencie uaktywnili się po raz drugi. Jak to mówią: szacuneczek.

48'

Rafalski jest autorem pierwszego celnego strzału na bramkę Nowaka. Bramkarz Termaliki jednak spokojnie łapie piłkę.

47'

Spiker podał, że żółtą kartką ukarany został Wichtowski. Nie widzieliśmy tej sytuacji dokładnie, ale przypuszczamy, że za pyskówkę z sędzią.

46'

W starciu z Bartkowskim ucierpiał Drozdowicz. Napastnik Termaliki leży na boisku.

18:03

Rozpoczyna się druga połowa, tym razem rozpoczynają piłkarze z Suwałk!

17:59

Na plus wyróżnia się Janeczko. Posłał dwie świetne prostopadłe piłki, a także wywalczył rzut karny. Aktywny jest również Chomiuk i dzięki tym dwóm piłkarzom spore zagrożenie stwarzane jest po prawej stronie boiska.

17:53

17:53

W przebiegu całego meczu bezdyskusyjnie przeważa Termalica. To oni częściej atakują, są przy piłce i stwarzają zagrożenie. Z kolei Wigry zmuszone są do konstruowania kontrataków, ale ani razu nie potrafili zaskoczyć obronę "Słoników".

17:50

Pierwszy karny z pewnością był bezdyskusyjny. Z kolei w drugim Janeczko był popychany i sędzia miał podstawy do odgwizdania karnego, ale wydaje się, że młodzieżowiec Termaliki dobrze wykorzystał błąd rywala.

17:48

Termalica wygrywa 2-0 i wydaje się, że zapewniła sobie komfort w drugiej połowie. Gole z rzutów karnych strzelili Biskup i Plizga.

45'

Sędzia zakończył pierwszą połowę.

45'

Doliczona została jeszcze minuta do podstawowego czasu gry.

45'

Plizga uderzył w to samo miejsce co Biskup, Zoch rzucił się w to samo miejsce co przy poprzedniej jedenastce, ale znów piłka poza zasięgiem bramkarza Wigier!

44'

GOOOL! 2-0!

44'

DRUGI RZUT KARNY! JANECZKO FAULOWANY W POLU KARNYM!

43'

Biel dogrywał z rzutu wolnego, ale pewnie złapał Nowak.

38'

Jarecki z rzutu wolnego dograł świetną piłkę Kupczakowi, ale pomocnik Termaliki niedokładnie dołożył głowę i w efekcie Zoch nie musiał interweniować.

35'

Plizga po profesorsku zastopował kontrę Wigier.

34'

Drozdowicz dośrodkowywał z prawej strony, a piłkę tuż przed nosem Biskupa zgarnął jeden z obrońców!

33'

Kapitan Termaliki strzelił w dolny prawy róg, tam też rzucił się Zoch, ale potrafił odbić piłki i ta zatrzepotała w siatce.

32'

GOOOL! 1-0! JAKUB BISKUP!

32'

RZUT KARNY! WITKOWSKI ZAGRYWA RĘKĄ W POLU KARNYM!

28'

Już pierwsza zmiana w ekipie Wigier. Schodzi Widejko, a wchodzi Wichtowski. Nie wiemy, czy zmiana jest podyktowana kontuzją czy jest to element taktyki.

25'

Kilka dośrodkowań w wykonaniu Termaliki, ostatnie kończy się wybiciem na rzut rożny.

23'

O tym mówiliśmy! Plizga z prostego podbicia z woleja z dystansu, piłka zatrzymała się na poprzeczce!

19'

Janeczko fantastycznym podaniem wypuścił Drozdowicza, napastnik Termaliki w sytuacji sam na sam jednak fatalnie przestrzelił! Piłka o dobre 5 metrów minęła dalszy słupek bramki Zocha.

17:15

16'

Adamek próbował na linii pola karnego zawiązać dwóch obrońców Termaliki, ale ci poradzili sobie i piłkę zgarnął Nowak.

14'

Zauważyliśmy, że piłka bardzo dziwnie zachowuje się w powietrzu i może sprawiać wiele problemów bramkarzom przy strzałach z dystansu.

12'

Przewagę zaznacza powoli Termalica, często wymienia podania z pierwszej piłki w trójkach-czwórkach. Póki co bez konkretów.

9'

Świetna akcja Janeczki, który puścił się sprintem lewą flanką i wypuścił w pole karne Chomiuka, ten dograł wzdłuż linii, ale nikt nie zamykał akcji!

8'

Rzut rożny wykonywała Termalica, ale sędzia dopatrzył się przewinienia któregoś z piłkarzy gospodarzy.

6'

Bogusz doszedł do płaskiego dośrodkowania Bartkowskiego i oddał strzał, ale piłka przeleciała nad bramką. Pierwsze poważne ostrzeżenie od piłkarzy WIgier.

4'

Wigry w ataku na początku meczu, ale wszystkie dośrodkowania zostały wybite przez obrońców Termaliki.

2'

Termalica gra na pomarańczowo, Wigry na biało.

17:00

Pierwszy gwizdek sędziego, rozpoczynają gospodarze!

16:56

Rozbrzmiewa już hymn Termaliki, zawodnicy obu drużyn już za moment pojawią się na murawie.

16:30

Przed tą kolejką Termalica znajduje się na trzecim miejscu w tabeli, ustępując Zagłębiu i Wiśle. Płocczanie wygrali walkowerem mecz z Flotą w tej kolejce i wynik meczu z Niecieczy mogą śledzić u siebie w domu.

16:21

Piłkarze Termaliki rozpoczęli właśnie rozgrzewkę.

16:18

Witamy ze słonecznej Niecieczy, gdzie miejscowa Termalica podejmie gości z Suwałk.

12:21

Termalica - Wigry LIVE!

ZAPOWIEDŹ: „Słoniki” bojowo nastawione

Nietypowo, bo w środę, rozegrana zostanie 31. kolejka 1. ligi polskiej. W jej ramach na boisku w Niecieczy miejscowa Termalica podejmie zespół z Suwałk. Wigry legitymują się świetną passą, będąc drużyną niepokonaną od 7 spotkań. Nie gorszą, a nawet lepszą serię ma Termalica, która w ostatnich 5 grach zdobyła komplet punktów.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Chojniczanka Chojnice 1:0