KONIEC! Termalica pokonała na wyjeździe Wisłę Płock 2:1!

Przemysław Szymiński ukarany żółtą kartką.

90'

Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry trzy minuty.

87'

Dimitar Iliev wygrał walkę z Czerwińskim i głową uderzał na bramkę Termaliki, ta powędrowała jednak tuż nad poprzeczką.

84'

Dawid Plizga rozgrywa dziś bardzo dobre zawody. Piłkarz Termaliki znalazł się w sytuacji sam na sam z Kiełpinem, uderzał z ostrego kąta, ale golkiper Wisły znów obronił.

82'

Ostatnie minuty należą do "Słoników". To goście częściej utrzymują się przy piłce i ostrzeliwują bramkę Wisły Płock.

80'

Zmiana także w Wiśle, Jabłoński zastąpi Darmochwała.

79'

Ostatnia zmiana w Termalice, za Biskupa wszedł Kaczmarczyk.

77'

Termalica w natarciu! Uderzenie Biskupa wybił Kiełpin, ale do piłki dobiegł Janeczko, odegrał ją do Paluchowskiego, a ten niemal pokonał golkipera Wisły Płock

75'

Ależ aktywny dziś jest Dawid Plizga! Piłkarz Termaliki sprawnie minął kilku rywali i wyszedł na czystą pozycję z Sewerynem Kiełpinem. Uderzał z lewej strony, ale golkiper Wisły wyciągnął się między słupkami jak struna i wyłapał piłkę.

73'

Dariusz Jarecki ukarany żółtą kartką.

71'

Zmiana w Wiśle Płock, za Mikołaja Lebedyńskiego wejdzie Piotr Ruszkul.

70'

To mogła być świetna odpowiedź Wisły Płock! Piotr Darmochwał dopadł do piłki, groźnie uderzał na bramkę Termaliki, ale Sebastian Nowak obronił.

68'

Świetna akcja "Słoników", z lewej strony pięknie dośrodkowywał Jakub Biskup, a futbolówkę głową do siatki Wisły Płock skierował rezerwowy Adrian Paluchowski, który pojawił się na placu gry raptem kilka minut temu.

68'

GOOOL! ADRIAN PALUCHOWSKI!!

66'

Zmiana w Termalice, za Emila Drozdowicza wejdzie Adrian Paluchowski.

64'

Janus ładnie minął rywali i odegrał piłkę do lepiej ustawionego Darmochwała. Ten miał dużo miejsca, zaczął kiwać się z obrońcami Termaliki i koniec końców oddał bardzo słaby strzał, który nawet nie zagroził Sebastianowi Nowakowi.

61'

Bardzo mocne uderzenie z dystansu Dawida Plizgi, ale piłka powędrowała obok bramki.

19:01

58'

Lebedyński próbował zgrać piłkę do Ilieva, ale czujni defensorzy Termaliki przecięli do podanie.

57'

Bartosz Kopacz ukarany żółtą kartką.

55'

Bardzo niedokładne zagranie Wlazło do Góralskiego, piłkę przejęli goście.

53'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Stefańczyk skierował piłkę wysoko nad poprzeczkę.

51'

Emil Drozdowicz został złapany na spalonym.

50'

Ależ groźna sytuacja Termaliki! Świetnie uderzał na bramkę Wisły Płock Dawid Plizga, ale Kiełpin popisał się genialną interwencją.

48'

Samobójcza bramkę zdobył Marko Radić, który pod naciskiem Emila Drozdowicza nie zdołał wybić jej z własnego pola karnego.

47'

SAMOBÓJCZA BRAMKA MARKO RADICA!

46'

Plizga zmieni na placu gry za Chomiuka.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

18:33

46'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Wisła Płock prowadzi z Termalicą 1:0 po golu Krzysztofa Janusza z rzutu karnego!

46'

Dalibor Pleva uderzał sprzed pola karnego, to był groźny strzał, po którym piłka ledwie o centymetry minęła bramkę Seweryna Kiełpina.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

45'

Krzysztof Janus nie pomylił się i pewnie pokonał Sebastiana Nowaka z jedenastego metra, Gospodarze prowadzą z Termaliką 1:0!

44'

GOOOL! KRZYSZTOF JANUS!!

44'

Do piłki podchodzi Krzysztof Janus.

44'

Rzut karny dla Wisły Płock!!

41'

Wrzutka Stefańczyka w pole karne Termliki, obrońcy w ostatniej chwili wybili piłkę. Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

38'

Cezary Stefańczyk uderzał z rzutu wolnego, piłkę wybili obrońcy Termaliki, ale ta trafiła prosto do Darmochwała, który efektownie złożył się do strzału, ale trafił obok bramki.

37'

Stefańczyk dobrze minął rywala, ale stracił piłkę. Wywalczył jednak rzut rożny dla gospodarzy.

35'

Fabian Hiszpański na szczęście nie ucierpiał mocno i po krótkiej chwili przerwy wrócił już na boisko.

34'

Mateusz Janeczko za faul na Hiszpańskim ukarany żółtą kartką.

33'

Hiszpański faulowany przez Janeczkę. Nie wygląda to dobrze, sztab medyczny Wisły interweniuje.

32'

Nieporozumienie Kiełpina z Radicem, gracz Termaliki próbował zaatakować bramkę gospodarzy, ale golkiper Wisły z porę interweniował, w efekcie obaj panowie zderzyli się. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

30'

Spokojniejszy okres gry, piłkarze obu drużyn rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

28'

Jak na razie na stadionie w Płocku nie oglądaliśmy żadnych goli, anie stuprocentowych sytuacji strzeleckich. Po grze obu drużyn widać, że każdej ze stron zależy na korzystnym rezultacie, w końcu stawka jest bardzo duża - awans do Ekstraklasy.

25'

Iliev zagrał do Darmochwała, a ten przebojem przebiegł sporą część boiska, ale zamiast odegrać do lepiej ustawionego kolegi liczył na indywidualne umiejętności i w efekcie stracił futbolówkę.

24'

Dobra akcja Wisły, Jacek Góralski groźnie uderzał głową na bramkę Termaliki, Sebastian Nowak z trudem ją złapał, ale koniec końców nawet jeśli wpadłaby do siatki, sędzia odgwizdał spalonego.

23'

Pierwszy rzut rożny dla Termaliki w tym spotkaniu, ale zbyt mocno wykonany ten stały fragment gry.

22'

Chomiuk zdecydował się na uderzenie z dystansu, bez zagrożenia pod bramką Wisły.

19'

Niezła wrzutka Góralskiego w pole karne Termaliki, ale w ostatniej chwili Czerwiński uniemożliwił odebranie piłki Lebedyńskiemu.

18'

Rzut wolny tym razem dla Termaliki. Wrzutka bezpośrednio w pole karne Wisły Płock, ale pewnie interweniował Seweryn Kiełpin.

16'

Cezary Stefańczyk dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale zagrał zbyt krótko, piłka nie minęła nawet linii obrony gości i zatrzymała się na defensorach z Niecieczy.

18:01

15'

Cezary Stefańczyk pędził z piłką prawą stroną, ale został powstrzymany przez jednego z graczy Termaliki. Sędzia wskazał na rzut wolny dla Wisły.

14'

Dariusz Jarecki został złapany na spalonym.

13'

Dobre wejście Mateusza Janeczki, ale jego dośrodkowanie nie znalazło adresata.

12'

Goście grają dziś bardzo dobrze w obronie. Nie pozwalają piłkarzom Wisły przedostać się w okolice własnego pola karnego, co stanowi dla gospodarzy duży problem.

11'

Dimitar Iliev wypatrzył Darmochwała i sprawnie zgrał do niego piłkę, ten zaś minął przed polem karnym "Słoników" kilku rywali i oddał płaski strzał na bramkę, który obronił Sebastian Nowak.

9'

Góralski faulowany przez Plevę, piłkarz Wisły padł na murawę. Po chwili na szczęście się podniósł, a sędzia nie ukarał gracza Termaliki.

8'

Jak na razie częściej przy piłce utrzymują się "Słoniki".

7'

Ładna akcja gości, ale Emil Drozdowicz został złapany na spalonym.

6'

Do głosu zaczyna dochodzić Termalica. Piłkę sprzed pola karnego na krótszy słupek uderzył Dariusz Jarecki. był to celny strzał, jednak poradził z nim sobie Seweryn Kiełpin.

5'

Janeczko faulowany przez Hiszpańskiego, sędzia nie zatrzymał jednak gry.

4'

Nieudana próba piłkarzy Wisły, wrzutkę w pole karne Termaliki pewnie wyłapał Sebastian Nowak.

3'

Próba zgrania futbolówki Kupczaka do Drozdowicza, ale najlepszy strzelec "Słoników" nie miał szans, aby do niej dopaść.

3'

Piotr Wlazło zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale piłka znalazła się w rękach Sebastiana Nowaka. Była to jednak pierwsza, groźniejsza akcja gospodarzy.

1'

Gospodarze spotkania grają dziś w tradycyjnych, niebieskich strojach, z kolei Termalica w pomarańczowych trykotach.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

17:45

Serdecznie witamy i zapraszamy na hit 30. kolejki 1. ligi! Wisła Płock zagra z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WISŁA PŁOCK - TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła Płock 0:1

Hitem 30. kolejki 1. ligi będzie starcie dwóch drużyn, które walczą o awans do Ekstraklasy - Wisły Płock z Termalicą. Stawka tego spotkania jest niezwykle wysoka, obie strony nie mogą sobie pozwolić na wpadkę, a różnica pomiędzy nimi jest niewielka. "Słoniki" do płocczan tracą tylko punkt.

Zwycięzca tego meczu umocni się na drugim miejscu w tabeli. Jeśli trzy punkty zdobędą piłkarze Wisły, odskoczą Termalica na cztery punkty. Jeśli zaś komplet "oczek" powędruje do niecieczan, ci wyprzedzą Wisłę o dwa punkty.

Biorąc pod uwagę formę, jaką w ostatnim czasie prezentują obie drużyny, wszystko przemawia za gospodarzami. Piłkarze Wisły wiosną spisują się znakomicie i poza porażką na inaugurację rundy wiosennej z Zagłębiem Lubin, płocczanie nie przegrali dziewięciu meczów, wygrywając siedem z nich. Nieco gorzej radzą sobie zawodnicy Termalicy, którzy wiosną na wyjeździe wygrali tylko raz.