0 : 0
Miedź LegnicaMiedź Legnica
20:50

94'

Koniec meczu. Bezbramkowy remis w Suwałkach. Goście mieli więcej okazji, aby zapewnić sobie zwycięstwo, ale suwalczanie w końcówce również mieli swoją piłkę meczową. Ostatecznie piłka ani razu nie znalazła się jednak w siatce.

93'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Woźniczki! Miedź skończy ten mecz w dziesiątkę.

92'

Kartka dla Bartczaka.

91'

Trzy minuty doliczone do tego spotkania.

89'

Na uderzenie zdecydował się teraz Łobodziński, ale Zoch na raty złapał piłkę po tym strzale.

87'

Zmiana również w Wigrach. Żebrowski za Bogusza.

85'

Feruga wchodzi w miejsce Cierpki.

82'

Wreszcie Wigry zaczynają dochodzić do głosu w tym meczu. Czy to przyniesie efekt?

79'

Kapitalna okazja dla Wigier! Po podaniu Zapolnika sam na sam z bramkarzem znalazł się Atanacković, ale to Smug wyszedł cało z tego pojedynku!

77'

Midzierski miał problemy zdrowotne, ale dość szybko wrócił do gry.

76'

Zapolnik zmienia Adamka w Wigrach.

75'

Kwadrans do końca. Czy doczekamy się jeszcze goli w Suwałkach?

70'

Zmiana w ekipie Miedzi. Kadu za Zielińskiego.

68'

Cały czas to Miedź ma przewagę optyczną. Słaby mecz w wykonaniu Wigier jak do tej pory.

65'

Zmiana w Wigrach. Schodzi Biel, wchodzi Moneta.

64'

Kolejny korner dla Wigier, po którym dobrą interwencją popisuje się Smug.

62'

Po indywidualnej akcji Łobodzińskiego strzał skrzydłowego Miedzi mija bramkę Zocha!

20:15

60'

Akcja Miedzi. Dośrodkowanie w pole karne, gdzie próbował z trudnej pozycji uderzyć Labukas, ale strzelił obok bramki.

55'

Niewiele dzieje się na razie po przerwie. Z rzutu rożnego dla Wigier nie było zagrożenia dla bramki gości.

52'

Po dośrodkowaniu Szczepaniaka piłkę pewnie łapie Zoch. Po chwili na spalonym znalazł się Labukas.

49'

Kamil Adamek złapany na pozycji spalonej.

47'

Rzut rożny dla Wigier, dośrodkowanie w pole karne, po którym udanie piąstkuje piłkę Smug.

46'

Wznawiamy grę!

19:47

45'

Koniec pierwszej połowy. Bez bramek, choć sporą przewagę optyczną w tej części gry miała Miedź. Zobaczymy, czy podobnie będzie to wyglądało po przerwie.

45'

Jeszcze kartka dla Lafrance'a.

45'

Odbity strzał z dystansu Kopczyńskiego przynosi gospodarzom rzut rożny! Piłka nieznacznie minęła bramkę Miedzi.

43'

Zdecydowana przewaga Miedzi nie przynosi rezultatów w postaci goli. Wigry na razie się bronią. Ciekawe, jak długo.

41'

Uderzenie z dystansu Lafrance'a okazało się bardzo niecelne!

39'

Kolejny rzut wolny dla gości. Tym razem z około 30 metrów, a bardzo mocny strzał Labukasa odbija Zoch!

38'

Zoch! Bramkarz Wigier świetnie broni niezłe uderzenie z rzutu wolnego Woźniczki!

37'

Żółta kartka dla Atanackovicia. Miedź ma bardzo groźny rzut wolny z 20 metrów.

35'

Groźny rzut wolny dla Miedzi. Dośrodkowanie Kakoko trafia jednak prosto w zawodnika Wigier.

32'

Długa piłka w kierunku rozpędzonego Widejki pada łupem Smuga, który zanotował dobrą interwencję.

31'

Pół godziny gry za nami. Wciąż 0:0 w Suwałkach, choć zdecydowanie bliżej zdobycia gola była Miedź.

27'

Wigry mają problem z agresywnym pressingiem ekipy z Legnicy. Kolejne rzuty rożne dla przyjezdnych na razie nie przynoszą gola dla Miedzi.

22'

Po rzucie rożnym dla Miedzi uderzenie Łobodzińskiego zostało zablokowane przez obronę gospodarzy! Bardzo dobry fragment gości.

20'

Jeszcze jedna akcja Miedzi, jeszcze jedno uderzenie Zielińskiego, ale niecelne!

18'

Goście w natarciu. Kolejne uderzenia legniczan są blokowane przez gospodarzy.

17'

Znakomita akcja Miedzi! Podanie Cierpki, inteligentne zachowanie Łobodzińskiego i Labukas wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale uderza prosto w Zocha!

19:14

14'

Rzut rożny dla Miedzi kończy się zupełnie nieudanym dośrodkowaniem Kakoko.

11'

Obaj piłkarze potrzebowali pomocy medycznej, ale po chwili wrócili na plac gry.

9'

Żółta kartka dla Woźniczki za bardzo brzydkie wejście na nogi Biela.

6'

Szansa dla Wigier! W sytuacji sam na sam z jednym z suwalczan lepszy okazał się jednak Dawid Smug!

5'

Bardzo dużo niedokładności w grze obu drużyn na początku tego meczu.

2'

Wigry zdołały wywalczyć pierwszy rzut rożny, ale nie zakończył się on strzałem na bramkę Smuga.

1'

Rozpoczynamy to spotkanie!

18:57

Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry.

18:43

Sędzią tego spotkania będzie Jacek Małyszek z Lublina.

18:42

Rezerwowi Miedzi: Dominik Budzyński, Jorge Kadu, Adrian Mrowiec, Daniel Feruga, Mateusz Zatwarnicki, Patryk Oleksa.

18:42

Rezerwowi Wigier: Karol Salik, Łukasz Moneta, Daniel Michałowski, Maciej Wichtowski, Kamil Zapolnik, Mateusz Żebrowski, Robert Hirsz.

18:40

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn.

18:38

O ile ósme w tabeli ligowej Wigry Suwałki utrzymanie w pierwszej lidze mają już zapewnione, to Miedzi Legnica do zrealizowania tego celu brakuje obecnie trzech punktów. Podopieczni Janusza Kudyby musieli przejechać aż 1400 kilometrów, przemierzając całą Polskę. Czy będą w stanie zdobyć w Suwałkach punkty?

18:35

Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 30. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi, w którym Wigry Suwałki zmierzą się z Miedzią Legnica.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIGRY SUWAŁKI - MIEDŹ LEGNICA

Widzew Łódź - Wigry Suwałki 2:2

Najdłuższy wyjazd w tym sezonie czeka piłkarzy Miedzi, którzy muszą przebyć ponad 1400 kilometrów, aby dotrzeć do Suwałki na mecz z Wigrami. Gospodarze tego starcia plasują się na dość wysokim jak na beniaminka, siódmym miejscu, a wiosną nie przegrali na własnym stadionie żadnego meczu. Suwalczanie mają na koncie o cztery "oczka" więcej niż jedenasta Miedź.

Miedź w ostatnim czasie nie ma powodów do radości. Legniczanie przegrali dwa ostatnie mecze i niebezpiecznie zbliżają się do zagrożonej strefy.

– Ten zespół musi udowodnić na co go stać. Nie można raz wygrać 5:0, a później przegrywać. Nie ukrywam, że to zachwiało moje zachowanie do zespołu. Ale pracujemy nad tym i wierzę, że efekty już wkrótce będą widoczne. Chcemy wygrać najbliższe mecze i w tabeli nie oglądać się już za siebie - mówi trener Janusz Kudyba.