Arka GdyniaArka Gdynia
1. połowa2 : 1
18:54

96'

Koniec świetnego meczu!!!! Pogoń - Arka 4;4, kapitalne zawody, obydwu drużyn, za uwagę dziękuje Sebastian Chmielak! Miłego wieczoru!

95'

Akcja,z a akcję z jednej strony Nalepa, a z drugiej demianiuk byli bliscy trafienia bramki!

92'

Dzięgielewski ukarany kartonikiem

90'

Arbiter doliczył 5 minut.

89'

Nalepa z kilku metrów uderzeniem głową trafia wprost w Kozaczyńskiego!

88'

Świetny doping w Siedlcach i dużo walki na bosiku!!

86'

Dzięgielewski strzela wysoko, wysoko nad bramka Arki.

86'

Co za mecz, co za emocje!!!!

84'

Gooll !!!! 4:4!!! Demianiuk z bliskiej odległości pokonuje Muszczuka!!!!

83'

Kosiorowski duerzył and bramka, a po d rugiej stronie o centymetry minęła bramkę!!!

83'

Grzesik powalił rywala, kartka dla defensora Pogoni.

82'

Olek Jagiełło za Wojowskiego.

81'

Piłkarze Arki protestują, arbiter karze zółtą kartką Łukasiewicza.

80'

Goooll!!! Dzięgielewski trafia z kilku metrów 3:4!!!

78'

Dzięgielewski za Djousse.

77'

Gałecki za Ławę.

77'

Chirri uderzył z kilku metrów, skuteczny w bramce jednak Miszczuk.

75'

Da Silva na 2:4!!!!

74'

Wojowski poślizgnął się w polu karnym, arbiter wskazuje na jedneasty metr....

74'

Chirri za Wójcika.

71'

Kontra gości, Kosirowski łokciem potraktował Da Silvę, żółta kartka dla zawodnika Pogoni.

70'

Arka długo rozgrywa piłke, gdynianie przejęli kontrolę nad spotkaniem.

67'

Kosiorowski za Paczkowskiego, pogon musi odpowiedzieć.

65'

Grzesik zagrał na 11. metr , tam nabiegał paczkowski,ale nieczysto trafił w piłkę, która ląduje w rękawicach Miszczuka.

63'

Na trybunach kibice krzyczą: Zmieńcie bramkarza!

62'

Brazylijczyk strzela w krótki róg bramki, 2:3!!!!

61'

Gooollll!!!! 2:3!!!!! da Silva!!!!

60'

Piłka zagrywana z rzutu rożnego trafiła do Warcholaka, który subtelnym uderzeniem skeirował piłkę do siatki.

59'

Goolll 2:2!!!! Warcholak!!!

58'

Michał Szubert za Lomskiego, pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu.

18:15

58'

Siedlczanie pod presją wymieniali podania, pressing Arki spowodwał, że piłka opuściła boisko, aut dla gości.

56'

Nalepa zagrywana na 10. metr do Da Silvy, ten strzela na siedlecką bramkę, świetnie broni Kozaczyński!

54'

Paczkowski skiksował, będzie korner dla Arki Gdynia.

54'

Piłak zagrywana z autu do Wojowskiego, Rodak z Dybcem an spółkę wyjaśniają sytaucję.

52'

Dzisiejsze zawody ogląda 1512 widzów.

51'

Piłka zagrywana w pole karne Pogoni, ale na spalonym złapany Wojowski.

51'

Demianiuk z łatwoscią minął Glaubera, ale z Sobierajem już sobie nie poradził.

50'

Oba zespoły do drugiej odsony przystąpiły bez zmian.

48'

Siedlczanie z animuszem rozpoczęli drugą odsonę, gospodarze są podbudowaniwynikiem.

46'

Antoni Łukasiewicz w brzydki sposó faulował Paczkowskiego.

46'

Zaczyna Pogoń Siedlce, gramy!

18:00

Arka na pewno ruszy na siedlczan, zapowiada się ciekawa druga połówka.

17:47

45'

Wojciech Krztoń kończy pierwszą odsłonę, do przerwy Pogoń - Arka 2:1.

44'

Swoją obecnośc dopingiem na stadionie zaznaczyli kibice Arki.

44'

Siedlczanie grają z polotem, Arka ma problemy z konstruowaniem akcji ofensywnych.

42'

Arka wychodziła pięcioma graczami do kontry, ale Nalepa faulował jednego z pogonistów.

41'

Djousse wymienił piłke z Demianiukiem, a wychowanka Pogoni faulował Lomski.

39'

Adrian Dziubiński przerwał akcję gości faulem, arbiter karze zawodnika Pogoni żółtą kartką.

38'

Arka oszołomiona, trener Niciński musi w przerwie wstrząsnąć swoim zespołem.

37'

Pewny strzał byłego zawodnika Arki, Pogoń na prowadzeniu!

35'

Golllll 2:1!!!! Calderon!!!!

34'

Djousse powalony w polu karnym!!!! JEDENASTKA!!!

33'

Głośny doping na trybunach w Siedlcach, a kibice gości powoli wchodzą na sektor gości.

32'

Wójcik tym razem uderzył koło prawego słupka bramki Miszczuka.

30'

Glauber stracił piłkę na rzecz Demianiuka przy linii bocznej, wychowanek Pogoni pognał w kierunku bramki, a tuż przed polem karnym powalony został przez defensora gości, pierwsza żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu!

28'

Glauber zagrywał w pole karne, tam piłke zgrał Lomski, a o krok od oddania strzału był Da Silva, szybszy tym razem Rodak!

26'

Żółto-niebiescy od kilku minut nie mogą się otrząsnąć po stracie bramki.

24'

Wójcik bezpośrednio z rzutu wolnego, piłka mija o metr prawy słupek bramki Miszczuka.

23'

Wójcik ostro potraktowany, będzie szansa na dobre dośrodkowanie w pole karne.

22'

Od około 10 minut pod stadionem jest grupa kibiców Arki, zobaczymy czy goście zostaną wpuszczeni an trybuny.

21'

Wójcik zagrywał w pole karne, a tam główką uderzał Piotr Krawczyk, fenomenalnie w bramce spisuje się Miszczuk, któy odbija piłkę!

19'

Dosyć przypadkowa akcja, Wójcikz agrywał na piaty metr do Demianiuka, ten nie zdołał w pierwszej fazie przejąć piłki, jednak walczył do końca i odebrał ją jednemu z defensorów i wpakował do siatki, remis!

17'

Goollll!!!! 1:1!!!! Demianiuk show!!!!!

17:18

16'

Pogoń bardzo szybko traci piłkę, Arka jest dziś bardzo dobrze dysponowana.

14'

Krystian Wójcik uderzył zza poal karengo, ale bardzo niedokładnie.

13'

Dwa rzuty rożne dla biało-niebieskich, jednak Miszczuk dalej bezrobotny w bramce.

10'

Fatalny błąd Przemysława Rodaka, który stracił piłkę tuż przed polem karnym, a tam jedne z gości wakował z kilku metrów piłkę do siedleckiej bramki!

9'

Goool! Arka prowadzi po golu Marcusa!

8'

Pierwsza próba wyjścia z kontrą gospodarzy, jednak Glauber uprzedza Calderona wybijając piłke na aut.

7'

Lomski wywalczył drugi już korner dla gości.

6'

Da silva głowką przedłużał piłkę do Patryka Lomskiego, ten złapany na spalonym.

5'

Arka od pierwszych minut wykazuje większą kulturę gry, gdynianie długo utrzymują się przy piłce.

4'

Kozaczynski łapie piłkę, szybko uruchamia kolegów, ale Pogoń traci piłkę.

3'

Paweł Wojowski łądnie przebił się lewą stroną boiska, a z dośrodkowaniem zawodnika gości bardzo słabo poradził sobie Jacek Kozaczyński, będzie korner.

2'

Bartosz Ława uderzył ze stałego fragmentu gry nad bramką Pogoni.

1'

Długa piłka od Michała Nalepy w kierunku Marcusa Da Silvy, Brazylijczyk faulowany, rzut wolny z 25. metra dla gości.

17:00

Od środka zaczynają podopieczni Grzegorza Nicińskiego, gramy!

17:00

Ogromna mobilizacja na boisku i trybunach, za chwilę zaczynamy!

16:59

Arka wystąpi dziś na biało, Pogoń natomiast w niebieskich trykotach.

16:58

Obie drużyny wychodzą na murawę siedleckiego obiektu!

16:57

Za 3 minuty godz. 17,a na murawie uruchomił się zraszacz, czyżby za sucho?

16:55

Oba zespoły czekają w tunelu prowadzącym na boisko.

16:54

Sporo ludzi na trybunach, mimo słabej kondycji Pogoni, kibice przyszli zobaczyć mecz.

16:52

Na trybunach aż ośmioosobowa delegacja Sokołów S.A., a w bramce gości Jakub Miszczuk. Popularny "Misza" urodził się i wychował w oddalonym o 30 km Sokołowie Podlaskim.

16:48

W Siedlcach 12 stopni, dosyć spory wiaterek, niezłe warunki na gre w piłkę.

16:40

Trener Tarachulski zaserwował dzis kilka zmian w wyjściowej jedenastce gospodarzy, dwóch obcokrajowców tylko w zestawieniu Pogoni.

16:34

Witamy serdecznie z zachmurzonych Siedlec, za niecałe 30 minut rozpocznie sie ostatni mecz 30. kolejki 1. ligi: Pogoń Siedlce - Arka Gdynia.

10:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA POGOŃ SIEDLCE - ARKA GDYNIA

Arka Gdynia - Pogoń Siedlce 1:0

W ostatnim meczu 30. kolejki 1. ligi Pogoń Siedlce podejmie na własnym stadionie Arkę Gdynia. Piłkarze z Siedlec niedawno byli niemal pogodzeni spadkiem do niższej ligi, bowiem do bezpiecznego miejsca w tabeli tracili dwanaście punktów. Teraz, po wycofaniu się z rozgrywek Floty Świnoujście do barażowego miejsca siedlczanie tracą tylko siedem punktów.

Rywalem Pogoni będzie Arka Gdynia, która plasuje się obecnie na dziewiątej pozycji. Piłkarze Grzegorza Nicińskiego w ostatnim czasie zawodzą i od czterech kolejek nie zaznali smaku zwycięstwa. Dwa ostatnie mecze w wykonaniu gdynian to porażki w beniaminkami - Wigrami Suwałki i Bytovią Bytów.

10:00

10:00

RELACJA SMS

Nie będziesz w stanie śledzić meczu? Nic straconego! Zamów najlepszą relację SMS w Ekstraklasa.net! Nasz dziennikarz poinformuje Cię o składach, opisze strzelone bramki i przekaże wynik do przerwy i po ostatnim gwizdku!

Aby zamówić relację na żywo na Twój telefon wyślij SMS o treści pogark na numer 72355 (koszt 2,46 zł).