2 : 0
GKS TychyGKS Tychy
21:00

90'

Koniec spotkania! Zagłębie ostatecznie pokonuje 2-0 GKS Tychy i nadal będzie przewodzić w tabeli. Bramki dla lubinian zdobywali Arkadiusz Woźniak oraz Michal Papadopulos. Za uwagę dziękuje Piotr Ziemiański. Zapraszam na kolejne relacje ze spotkań Zagłębia Lubin oraz 1. ligi na portalu Ekstraklasa.net !

90'

Dwa tygodnie temu Czech również ustalił wynik spotkania z Dolcanem.

90'

Zagłębie prowadzi 2-0. Bramkę zdobył Papadopulos, który dostał dokładne podanie od Przybeckiego i z najbliższej odległości pokonał Sebastiana Przyrowskiego.

90'

GOOOOOL!!!!

90'

Arbiter główny doliczył conajmniej trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Chyba już ostatnia próba Kowalczyka. Napastnik gości zdecydował się na strzał z ok. 25 metrów ale piłka poleciała wysoko w trybuny.

88'

Łukasz Grzeszczyk padł w polu karnym i z wysokości trybun wyglądało, że był faulowany ale sędzia nie odgwizdał rzutu karnego.

87'

Dzisiejsze spotkanie z trybun ogląda 3516 kibiców.

86'

Szczęsny sfaulował teraz Woźniaka ale Pan Wajda oszczędził zawodnika gości nie pokazując mu drugiej żółtej kartki a miał ku temu podstawy.

85'

Bardzo aktywny dzisiaj Woźniak dograł do Boneckiego ale ten z bliskiej odległości nie trafił w bramkę.

84'

Zmiana w drużynie GKS-u . Jakub Bąk opuśił murawę a na boisku pojawił się Mateusz Wrana.

83'

Pierwszy strzał Przybeckiego ale piłka po rykoszecie pada łupem Przyrowskiego.

82'

Łukasz Janoszka opuszcza boisko a pojawia się na nim Sebastian Bonecki.

82'

Zagłębie nie kwapi się do ataków, spokojnie rozgrywając piłkę w środku pola.

79'

Wejście Przybeckiego, czerwona kartka Gieragi może skutkować zwiększeniem częstotliwości akcji Zagłębia.

76'

Robert Dymowski został ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

78'

Sytuacja tyszan jest nieciekawa. Gieraga w głupi sposób osłabił swoją drużynę.

76'

Gieraga wylatuje z boiska! druga zółta kartka w ciągu kilku sekund .

76'

Artur Gieraga został ukarany żółtą kartką za faul na Janoszcze.

76'

Tempo meczu siadło ale znakomicie prezentują się kibice GKS-u którzy cały czas głośno dopingują swoich ulubieńców.

75'

74'

Wejście Przybeckiego to gwarancja szybkości ze strony pomocnika Zagłębia.

74'

Druga zmiana w Zagłębiu. Boisko opuszcza Adrian Błąd a w jego miesjce wchodzi Miłosz Przybecki.

73'

Szczęsny dobrze dośrodkował w pole karne Zagłębia i Todorovski musiał wybić piłkę na rzut rożny.

70'

Jest to czwarty kartonik Błąda i będzie musiał pauzować w następnym meczu Zagłębia w Gdynii z Arką.

70'

Adrian Błąd brutalnie sfaulował Damiana Szczęsnego i otrzymał za to przewinienie żółtą kartkę.

69'

Indywidualną akcję próbował przeprowadzić Kowalczyk ale nadział się na Todorovskiego i odbił się od niego jak od ściany. Od bramki Forenc.

66'

Druga połowa dotychczas zaskakuje. Oba zespoły skupiły się na walce w środku pola i nie atakują tak śmiało jak wcześniej. Oby tempo gry się rozkręcało z każdą minutą.

64'

Na boiskowe wydarzenia reaguje również Hajto. Na boisko wchodzi Robert Dymowski a murawę opuścił Damian Nieśmiałowski.

62'

Pierwsza zmiana w drużynie Zagłębia. Boisko opuszcza Krzysztof Piątek a w jego miejsce pojawia się Michal Papadopulos.

60'

Adrian Błąd posłał dokładne kiludziesięciometrowe podanie do Woźniaka ale strzał pomocnika Zagłębia był niecelny.

57'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany został zawodnik drużyny gości - Damian Szczęsny.

56'

Tyszanie mają dużo więcej z gry w drugiej części meczu. Co chwilę konstruują akcje ale nie potrafią oddać groźnego strzału na bramkę Forenca.

51'

Kibice Zagłębia odnieśli się to informacji dotyczących klubu przez miasto. Wywiesili transparent o treści : MIASTO PRZEJMIE KLUB = WOJNA TOTALNA.

49'

Druga połowa spotkania jak narazie spokojna, oba zespoły nie atakują tak szybko jak w pierwszej części.

46'

Oba zespoły wyszły tymi samymi jedenastkami.

45'

Zaczynamy drugą połowę spotkania !

19:58

Oba zespoły powróciły już na murawę stadionu w Lubinie.

19:51

Zagłębie tychy kibice

19:50

45'

Koniec pierwszej połowy spotkania. Zagłebie prowadzi 1-0 bo bramce Arka Woźniaka. Lubinianie są zespołem lepszym ale nie potrafili potwierdzić tej przewagi do 41 minuty. Na trybunach fantastyczna atmosfera i dobre spotkanie na boisku. Oby w drugiej połowie również nie brakło emocji.

43'

Teraz sam na sam z Przyrowskim wyszedł Krzysztof Piątek ale oddał zbyt lekki strzał i bramkarz tyszan pewnie złapał piłkę.

42'

Indywidualna akcja Woźniaka, który skręcił trzech obrońców w polu karnym i zdołał oddać strzał na bramkę Przyrowskiego. Piłka po ręce bramkarza GKS-u wpadła do bramki.

41'

Arkadiusz Woźniak wyprowadza Zagłębie na prowadzenie w tym spotkaniu.

41'

GOOOOOOOOL!!!!!

36'

Konrad Forenc został sfaulowany przez Bąka przy próbie wibicia piłki ale Pan Wajda odgwizdał tylko rzut wolny dla Zagłębia.

34'

Ale zwrot akcji!! GKS Tychy powinien prowadzić w Lubinie. Tyszanie wyszli z kontrą dwóch na jednego i sam na sam z Forencem stanął Grzeszczyk ale zmierzającą do bramki piłkę wybił Kubicki.

31'

Arkadiusz Woźniak był sam w polu karnym tyszan i oddał celny strzał na bramkę Przyrowskiego, który wybił zmierzającą do bramki piłkę chyba dużym palcem prawej nogi!

26'

W końcu akcja GKS-u . Prawą stroną udanie przedarł się Mateusz Grzybek ale jego dośrodkowanie przeleciało całe pole karne i piłka wyszła na out.

21'

Zagłębie ciągle w natarciu. W ciągu kilkunastu sekund Miedziowi oddali trzy celne strzały na bramkę Przyrowskiego.

21'

Tyszanie cofnęli się do obrony swoje szanse upatrują tylko w kontratakach.

20'

19'

Składna ackja Zagłębia. Łukasz Janoszka zagrał w uliczkę do Woźniaka ale pomocnik Zagłębia oddał zbyt lekki strzał.

17'

Kolejna szasna dla Zagłębia. Adrian Błąd wyłożył na 14 metr piłkę Tosikowi ale strzał pomocnika lubinian wybił Przyrowski.

16'

Marcin Radzewicz starł się słownie z Adrianem Błądem ale Tomasz Wajda szybko utemperował zapędy obu zawodników.

13'

Jak na razie to Zagłębie jest stroną przeważającą w tym spotkaniu ale tyszanie ambitnie próbują sklejać swoje akcje.

10'

Kolejna akcja Zagłębia. Tym razem to Arkadiusz Woźniak szukał sobie miejsca na strzał ale będąc już w polu karnym chciał dryblować i akcję zakończyli obrońcy GKS-u.

8'

Tomasz Hajto od początku spotkania energicznie kieruje swoimi zawodnikami.

7'

Marcin Kowalczyk próbował wbiec w pole karne ze skrzydła ale został sfaulowany przez Tosika. Rzut wolny dla tyszan.

6'

Na trybunach panuje fantastyczna atmosfera. Obie ekipy głośno wspierają swoje drużyny.

6'

Każda piłka grana do przodu przez obrońców GKS-u jak na razie dochodzi do Marcina Kowalczyka, który cały czas przestawia sobie Jarosława Kubickiego.

3'

Doskonała okazja dla Zagłębia na objęcie prowadzenia w tym spotkaniu. Adrian Bład przymierzył zza szesnastego metra ale piłka minimalnie przeleciała obok słupka .

2'

Tyszanie mimo odległej pozycji w tabeli mogą dzisiaj zagrozić Zagłębiu i od pierwszej minuty wyszli bardzo wysokim presingiem.

19:01

Rozpoczynamy 30. kolejkę 1. ligi!

18:59

Zagłębie wyszło w symbolicznych koszulkach z napisem " Wy walczycie dla nas, My walczymy dla Was! "

18:59

Pan Tomasz Wajda wyprowadza już na murawę oba zespoły! Za chwilę początek spotkania

18:50

Do rozpoczęcia spotkania pozostało ok. 10 minut. Oba zespoły udały się już do szatni

18:45

Na sektorze gości zameldowali się już kibice GKS-u . Powoli zapełniają swoją trybunę.

18:41

Pogoda powinna dzisiaj sprzyjać piłkarzom a także zachęcić kibiców do przybycia na stadion, jednak fanów jest jak na tą chwilę bardzo mało.

18:40

Dzisiaj przeciwko swojemu byłemu klubowi może wystąpić Michał Stasiak - były kapitan Zagłębia a obecnie zawodnik GKS-u Tychy.

18:39

Zagłębie jest niepokonane w tym roku w lidze i pewnie kroczy do Ekstraklasy. Zupełnie na przeciwnym biegunie jest drużyna z Tych, która do ostatniej kolejki będzie się bić o utrzymanie w 1. lidze.

18:34

Rezerwowi Zagłębie: Hładun, Andrzejczak, Bonecki, Żyra, Rakowski, Przybecki, Papadopulos.

18:33

Rezerwowi GKS Tychy: Florek, Błanik, Wrana, Porębski, Dymowski, Biskup.

18:32

Witam serdecznie z Lubina! Dzisiaj Zagłębie podejmować będzie na własnym stadionie drużynę GKS-u Tychy. Serdecznie zapraszam na relację LIVE z tego spotkania.

zagłębie

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA ZAGŁĘBIE LUBIN - GKS TYCHY

GKS Tychy - Zagłębie Lubin 0:1 (GALERIA)

30. kolejkę 1. ligi zainauguruje starcie lidera rozgrywek, Zagłębia Lubin z GKS-em Tychy. Gospodarze spotkania w trwającym sezonie, a szczególnie rundzie wiosennej, w której nie przegrali jeszcze ani jednego meczu, nie mają sobie równych."Miedziowi" zajmują w tabeli pierwsze miejsce i nad drugą Wisłą Płock mają trzy punkty przewagi.

Lubinianie zagrają z GKS-em Tychy, który walczy o utrzymanie. Do "Trójkolorowych" powoli zaczyna się uśmiechać szczęście. Nie dość, że wygrali cztery z pięciu ostatnich meczów, to na dodatek z rozgrywek wycofała się Flota Świnoujście. To oznacza, że zespół Tomasza Hajty znajduje się obecnie na 15. miejscu, a do bezpiecznej strefy gwarantującej utrzymanie traci pięć punktów.