0 : 1
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
19:51

94'

Koniec meczu. Ekipa Zagłębia Lubin pokonuje 1:0 Sandecję Nowy Sącz i umacnia się na pozycji lidera. Kończymy relację, a za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

93'

Cheikh Niane obejrzał ósmą żółtą kartkę w sezonie za faul na Janoszce, a to oznacza, że Senegalczyk nie pojawi się za tydzień na boisku.

91'

3 minuty doliczone do czasu gry.

90'

Świetna okazja Łukasza Janoszki! Zabawił się z obrońcami w polu karnym, po czym uderzył po ziemi na krótki słupek. Na miejscu był Kozioł.

85'

Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Za Błąda wchodzi Paweł Stolarski.

85'

Kolejne "żółtko". Lubomir Guldan ostro potraktował Dudzica na lewym skrzydle!

81'

Jakub Tosik faulował Marcina Makucha, za co ogląda kolejne dla Zagłębia "żółtko"

81'

Bartłomiej Dudzic miał znakomitą okazje do zdobycia gola! Przebiegł wokół pola karnego kilka metrów, po czym z 20. metra strzelił ponad bramkę Forenca.

77'

Świetna okazja gospodarzy! Do piłki dopadł Bębenek, który huknął jak z armaty, jednak obrońca Zagłębia blokuje uderzenie!

76'

Zmiana w Zagłębiu, za Krzysztofa Piątka wchodzi Michal Papadopoulos.

72'

Świetny rajd Bartłomieja Dudzica do środka z prawej strony! Później piłka podana zostanie do Fabiana Fałowskiego, ten wpakował piłkę do siatki, jednak chorągiewka sędziego liniowego poszła w górę, mamy spalonego!

72'

Kolejna próba Zagłębia! Łukasz Piątek przebiegł kilka metrów, pojawił się w polu karnym Sandecji, oddał lekki strzał na długi słupek bramki, jednak futbolówka poleciała kilka centymetrów obok prawego słupka.

70'

Zagłębie wciąż chce podwyższyć prowadzenie. Teraz Błąd dośrodkowywał w pole karne z lewego skrzydła, jednak futbolówka przekroczyła znacznie linię końcową boiska.

67'

Ledwie Bonecki wszedł na murawę, a już ogląda żółty kartonik za brutalny faul na Sebastianie Szczepańskim.

66'

Zmiana również w Zagłębiu. Za Arkadiusza Woźniaka wchodzi Sebastian Bonecki.

65'

Druga zmiana w zespole gospodarzy, za Rudolfa Urbana wchodzi Fabian Fałowski.

64'

Sandecja próbuje atakować i odrobić straty, podania między zawodnikami są jednak bardzo niecelne, co powoduje, że Konrad Forenc jest praktycznie bezerobotny.

62'

Gra cały czas toczy się w środku boiska, ciężko o stworzenie jakiejkolwiek sytuacji podbramkowej. Zagłębie jednak powoli zaczyna przejmować inicjatywę.

19:13

59'

Po bardzo sennej grze wreszcie Zagłębie próbuje! Z lewego skrzydła Cotra dośrodkowuje piłkę do Krzysztofa Piątka, jednak ten nie trafia czysto w futbolówkę i Brazuca mija bramkę!

58'

Pierwsza zmiana w meczu. Niane wchodzi za Szymona Kuźmę.

46'

"Miedziowi" wznawiają grę od środka, dlatego czas kontynuować naszą podróż!

46'

Kończymy I połowę. Do tej pory Zagłębie prowadzi z Sandecją 1:0. Widzimy się po przerwie!

46'

Sebastian Szczepański ukarany żółtą kartką za faul na Arkadiuszu Woźniaku. To jego siódme "żółtko" w sezonie.

45'

Minuta doliczona do czasu gry.

45'

Strzału z dystansu spróbował Bębenek, jednak jego uderzenie zablokował Dudzic!

42'

Djordje Cotra dostaje kartkę za faul na Bębenku.

41'

Zagłębie przeszło do ataku! Piątek zagrywa na prawą flankę Łukaszowi Janoszce, który to oddał strzał w polu karnym na krótki słupek. Kozioł bez problemów interweniuje!

35'

Po ciekawszym okresie gry należy stwierdzić, iż jest naprawdę sennie, akcji jak na lekarstwo, gra toczy się głównie w środku pola.

30'

Łukasz Janoszka obejrzał "zółtko" za faul na Natherze.

29'

Z prawego skrzydła po ziemi do Błąda zagrywa piłkę Woźniak, następnie ten pierwszy przebiegł kilka metrów, skierował futbolówkę w prawy, dolny róg na długi słupek, a Kozioł nie miał szans!

28'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adrian Błąąąąąąąąąd!

25'

Sandecja wreszcie spróbowała! Urban dośrodkowuje z lewego skrzydła w kierunku Dudzica, jednak futbolówkę przejmuje Bębenek, który to wykonał o jeden zwód za dużo, dzięki czemu defensywa Zagłębia pewnie interweniowała.

16'

Przemysław Szarek w hokejowym stylu powstrzymał Woźniaka i ujrzał za to 3. w sezonie żółtą kartkę.

18:13

12'

Sandecja idzie za ciosem! Szymon Kuźma oddał strzał przed linią pola karnego, ale na miejscu dobrze ustawiony był Forenc.

11'

Świetna próba Miedziowych! Adrian Błąd podkręcił piłkę na 16. metrze, ale zabrakło naprawdę niewiele, by Brazuca wylądowała w okienku.

6'

Świetna okazja Sandecji! Zza pola karnego kąśliwy strzał oddał Sobotka, ale Konrad Forenc był na miejscu.

5'

Sektor, zajmowany przez najzagorzalszych fanów na razie milczy, a to w ramach ogólnokrajowego protestu, związanego ze śmiercią kibica w Knurowie.

5'

1'

Z wysokiego C zaczyn się mecz! Najpierw niewiele zabrakło, by Bartłomiej Dudzic przejął dobre podanie na dobieg w pole karne, a później Djordje Cotra próbował wykorzystać niefrasobliwość obrońców gospodarzy!

1'

Od środka rozpoczyna drużyna gospodarzy, grająca od lewej do prawej, sędzia Dobrynin gwiżdże, i zaczynamy show!

17:55

Gracze w asyście Zbigniewa Dobrynina i jego asystentów wchodzą na płytę boiska. Proszę zasiąść przed monitorami, bo za moment rozpoczynamy naszą podróż do emocji z 1. Ligą!

17:38

Jeszcze nieco ponad 20 minut do pierwszego gwizdka Zbigniew Dobrynina, deszcz odpowiednio nawilżył murawę, a gracze są w trakcie rozgrzewki.

17:27

Rezerwowi:

Sandecja: Łukasz Radliński, Cheikh Niane, Dawid Janczarzyk, Filip Piszczek, Fabian Fałowski, Adrian Danek

Zagłębie: Dominik Hładun, Sebastian Bonecki, Jarosław Kubicki, Michal Papadopoulos, Miłosz Przybecki, Adrian Rakowski, Paweł Stolarski

17:20

Przed rozpoczęciem spotkania zachęcam do zapoznania się z naszą zapowiedzią.

17:13

Deszczowy Nowy Sącz wita nas przed zbliżającym się spotkaniem, w którym miejscowa Sandecja zmierzy się z liderem pierwszoligowej tabeli, Zagłębiem Lubin. Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Państwa Krzysztof Rosłoński.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA SANDECJA NOWY SĄCZ - ZAGŁĘBIE LUBIN

GKS Katowice - Zagłębie Lubin 0:5

Lider rozgrywek, Zagłębie Lubin pojedzie w sobotę do Nowego Sącza, gdzie zmierzą się z Sandecją. Wszystko wskazuje na to, że „Miedziowi” po roku przerwy awansują do Ekstraklasy, a na ten moment mają trzy punkty przewagi nad drugą Wisłą Płock. Gracze Piotra Stokowca wysoko zawiesili poprzeczkę – wiosną nie zaznali jeszcze smaku porażki

Sandecja to obecnie to obecnie 13. drużyna 1. ligi. W tym sezonie podopieczni Dariusza Wójtowicza walczą o utrzymanie i niczym powietrza potrzebują punktów.

- Morale poszło do góry po wygranej z Pogonią Siedlce, więc tanio skóry w kolejnym spotkaniu nie sprzedamy - ocenił szkoleniowiec Sandecji.

08:00

07:00

RELACJA SMS Nie będziesz w stanie śledzić meczu? Nic straconego! Zamów najlepszą relację SMS w Ekstraklasa.net! Nasz dziennikarz poinformuje Cię o składach, opisze strzelone bramki i przekaże wynik do przerwy i po ostatnim gwizdku! Aby zamówić relację na żywo na Twój telefon wyślij SMS o treści sanzag na numer 72355 (koszt 2,46 zł).