4 : 1
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
17:53

95'

Pogoń nie wytrzymała trudów doliczonego czasu gry i dostaje dwa nokautujące ciosy. GKS Tychy wygrywa 4:1!

94'

GOOOOL! MATEUSZ MĄCZYŃSKI!!

92'

Szczęsny świetnie zgrał piłkę do Nieśmiałowskiego i ten bez problemu pokonał golkipera Pogoni.

91'

GOOOOL! DAMIAN NIEŚMIAŁOWSKI!!

90'

Żółtą kartką za protesty ukarany siedzący na ławce Łukasz Grzeszczyk.

90'

Kolejna znakomita szansa gospodarzy! Szczęsny popędził prawą stroną i dograł w "szesnastkę", gdzie znalazł się Wodecki, ten mocnym strzałem próbował pokonać bramkarza rywali, jednak Kozaczyński po raz kolejny ratuje Pogoń przed niechybną już wtedy porażką.

89'

Ostatnia zmiana w barwach tyskiego zespołu Robert Dymowski wchodzi w miejsce Łukasza Grzeszczyka.

88'

Piotr Krawczyk został złapany na spalonym.

87'

Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy, Adrian Dziubiński wchodzi za Damiana Nieśmiałowskiego.

86'

Maciej Kowalczyk wpadł w pole karne gości i spróbował uderzenia z bardzo ostrego kąta. Jacek Kozaczyński zdołał sparować to uderzenie.

84'

Żółtą kartką ukarany zawodnik Pogoni Siedlce, Tomasz Lewandowski

83'

Kowalczyk uderzał sprzed pola karnego, ale trafił tylko w golkipera gości.

79'

Niesamowicie nerwowa końcówka spotkania. Piłkę wybijał Sebastian Przyrowski, a obrońcy Pogoni chcieli złapać rywali na spalonego. Zrobili to jednak tak nieudolnie że Łukasz Grzeszczyk wyszedł z połowy boiska sam na sam z bramkarzem gości. Grzeszczyk minął bramkarza i z ostrego kąta starał się dograć do Kowalczyka, jednak zrobił to bardzo niedokładne i nadal mamy tylko 2:1.

77'

Zmiana w GKS, Marcin Wodecki wchodzi za Jakuba Bąka.

76'

Żółtą kartką ukarany Sebastian Przyrowski za odkopnięcie piłki.

76'

Antonio Calderon pewnie wykonuje "jedenastkę" i mamy już tylko 2:1!

75'

Artur Gieraga fauluje, rzut karny dla Pogoni!

73'

Strzał Krystiana Wójcika na bramkę GKS, piłka wędruje wysoko nad poprzeczką.

71'

Żółta kartka dla Macieja Kowalczyka za faul na własnej połowie.

70'

Ostatnia zmiana w Pogoni. Za Łukasza Wójcika na boisko wchodzi Piotr Krawczyk.

69'

Fantastyczne prostopadłe podanie, a w polu karnym gości niespodziewanie znalazł się Muhamed Omić, zawodnik GKS-u oddał potężny strzał z woleja, ale doskonałą paradą popisał się Jacek Kozaczyński wybijając piłkę na rzut rożny.

69'

Groźny strzał Calderona, ale Przyrowski sparował piłkę na rzut rożny.

67'

Krystian Wójcik bezpośrednio z rzutu wolnego uderzał na bramkę GKS, jego strzał był jednak bardzo niecelny.

65'

Cezary Demianiuk strzela z okolicy szesnastki, jego uderzenie zostało jednak zablokowane.

62'

Rafał Kosiec ukarany żółtą kartką za faul na Donaldzie Djousse, który leży teraz na murawie Stadionu Miejskiego w Jaworznie.

61'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Radzewicza, małe zamieszanie w polu karnym Pogoni, ale w porę futbolówkę wybijają obrońcy.

17:18

58'

Piłkarze Pogoni próbują w jakiś sposób zaatakować bramkę gospodarzy, ale zupełnie nie mają pomysłu jak to zrobić. Tyszanie grają dziś bardzo mądrze i nie pozwalają rywalom przedostać się we własne pole karne.

55'

Ależ fantastyczny gol Macieja Kowalczyka. Marcin Radzewicz dośrodkował z rzutu wolnego, a Kowalczyk ekwilibrystycznym uderzeniem z woleja podwyższa wynik spotkania na 2:0!

55'

GOOOOL! MACIEJ KOWALCZYK!!

53'

Tyszanie powinni prowadzić 2:0! Fantastyczną indywidualną akcją popisał się Damian Szczęsny ogrywając dwóch rywali w polu karnym rywali i wystawił piłkę do Jakuba Bąka, młody gracz tyszan jednak uderzył nad poprzeczką.

52'

Demianiuk otrzymał piłkę w polu karnym tyszan i mocno wstrzelił w pole bramkowe, gdzie był Donald Djousse, czarnoskóry zawodnik Pogoni Siedlce jednak nie trafił w piłkę.

50'

'Ładna, kombinacyjna akcja gości. Djousse zagrał w pole karne do Demianiuka, ten odegrał tuż przed "szesnastkę" do nowo wprowadzonego Wójcika, który zdecydował się na uderzenie. Strzał z największym trudem na rzut rożny sparował Sebastian Przyrowski.

48'

Niezbyt udane dośrodkowanie z rzutu wolnego gości, Przyworski bez problemów złapał piłkę.

47'

Damian Szczęsny stracił piłkę na połowie rywali, ale za moment ją odzyskał i fantastycznie zagrał kierunku Jakuba Bąka. Sędzia jednak przerwał akcje dopatrując się spalonego.

46'

I druga zmiana w ekipie gości, Wójcik zastąpi Dzięgielewskiego.

46'

Zmiana w Pogoni Siedlce, Serrano wszedł za Kosiorowskiego.

45'

Zaczynamy drugą połowę spotkania!

17:03

Zawodnicy obu drużyn powoli wychodzą na murawę. Za moment zaczynamy drugą połowę.

16:49

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy GKS Tychy prowadzi z Pogonią Siedlce 1:0.

45'

Sędzia do pierwszej części spotkania dolicza co najmniej jedną minutę.

42'

Damian Szczęsny ukarany żółtą kartką.

42'

Strzał na bramkę GKS Nicolasa Chietino, ale futbolówka powędrowała daleko obok słupka.

38'

Znakomita wrzutka w pole karne Mateusza Mączyńskiego i Jakub Bąk był bardzo bliski podwyższenia prowadzenia, jednak strzał zawodnika gospodarzy zdołał obronić Jacek Kozaczyński.

37'

Gospodarze nie przestają ostrzeliwać bramki Pogoni, przed momentem Kowalczyk uderzał zza pola karnego, ale obronił Kozaczyński.

35'

Gieraga zagrywa piłkę do Szczęsnego, który wpadł w pole karne Pogoni, świetnie wystawił piłkę do wbiegającego Bąka, a ten pewnym strzałem pokonał Kozaczyńskiego.

35'

GOOOOOL! JAKUB BĄK!!!

32'

Rzut wolny dla gospodarzy,Grzeszczyk bezpośrednio uderzał na bramkę Pogoni, ale obronił Kozaczyński.

31'

Na linii pola karnego gości faulowany Maciej Kowalczyk, będzie znakomita okazja dla GKS-u na objęcie prowadzenia.

30'

Radzewicz dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale futbolówkę wybił głową Lewandowski.

29'

Dawid Dzięgielewski ukarany żółtą kartką.

28'

Mateusz Mączyński wpadł w pole karne przeciwników, ale w momencie oddawania strzału został skutecznie zablokowany.

26'

Mateusz Grzybek pędził prawą flanką, zawodnik GKS chciał skonstruować jakąś skuteczną akcję pod bramką rywali, ale został zablokowany przez rywali.

24'

Zaskakujący strzał Antonio Calderona bezpośrednio na bramkę, pewnie broni jednak Przyrowski.

22'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, ukarany nią za faul na własnej połowie Artur Gieraga z GKS-u Tychy.

21'

Piotr Kosiorowski zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale piłka minęła tylko bramkę gospodarzy.

19'

Już po raz kolejny w tym spotkaniu Jakub Bąk nie potrafił uniknąć spalonego.

18'

Z rzutu wolnego futbolówkę zagrywał Radzewicz, ale żaden z jego kolegów nie zdołał do niej dopaść.

17'

Calderon dośrodkowywał piłkę z rzutu wolnego, ale pewnie wyłapał ją Przyrowski.

16'

Na spalonym także Dawid Dzięgielewski.

15'

Tym razem Jakub Bąk uwolnił się spod opieki obrony Pogoni, ale w momencie oddawania przez niego strzału arbiter użył gwizdka oznajmiającego pozycję spaloną młodego zawodnika gospodarzy.

16:16

11'

Faul na Arturze Gieradze w środku pola.

10'

Kolejna dobra akcja GKS-u Tychy, Bąk nieźle przyjął piłkę, która powędrowała do niego z głębi pola, odegrał do Kowalczyka, ale kiedy ten chciał oddać strzał na bramkę Pogoni, sędzia odgwizdał spalonego.

8'

Szybka i dokładna kontra GKS-u Tychy. Prawą stroną popędził Jakub Bąk i dośrodkował w pole karne rywali, gdzie znalazł się Mateusz Mączyński. Zawodnik gospodarzy z woleja trafił jednak wprost w obrońcę Pogoni i cała akcja spaliła na panewce.

5'

Cezary Demianiuk został złapany na spalonym.

4'

Kibice tyszan na trybunach rozwiesili flagę "Śmierć kibica jak śmierć brata" - to oczywiście pokłosie niedanych zajść w Knurowie. Przy trybunie z kibiciami tyskiego zespołu duża liczba policji.

3'

Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu dla tyszan, do piłki dopada Omić, uderza ją głową, ale w ostatniej chwili świetnie broni Kozaczyński.

1'

Goście grają dziś w białych strojach, zaś gospodarze w zielono-czarno-czerwonych trykotach.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

16:00

Przed rozpoczęciem meczu minuta ciszy z powodu niedawnej śmierci prezesa Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie - Mirosława Ciołczyka, które zarządza Stadionem Miejskim w Jaworznie, na którym rozgrywane jest dzisiejsze spotkanie.

15:34

Pogoń Siedlce rezerwowi: Witan, Paczkowski, Dybiec, Dziubiński, Wójcik, Krawczyk, Monje Carlos Serano.

15:33

GKS Tychy rezerwowi: Florek, Porębski, Nieśmiałowski, Dymowski, Błanik, Wrana, Wodecki.

15:26

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu GKS Tychy - Pogoń Siedlce!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA GKS TYCHY - POGOŃ SIEDLCE

GKS Tychy - Wigry Suwałki 1:1

W sobotę GKS Tychy zmierzy się z Pogonią Siedlce, która ma koncie cztery punkty mniej. Podopieczni Tomasza Hajty do piętnastego Chrobrego Głogów tracą pięć punktów, ale mimo to nie poddają się w walce o utrzymanie. Jeśli „Trójkolorowi” chcą kolejny sezon spędzić w 1. lidze, nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, w przeciwnym razie znajdą się w bardzo trudnej sytuacji.

- Wierzymy w to i jesteśmy przekonani, że się utrzymamy. W następnym meczu musimy zdobyć trzy punkty, a wtedy myślę, że złapiemy serię - mówi Damian Szczęsny w rozmowie z oficjalną stroną GKS-u Tychy.

Do Tych przyjedzie Pogoń Siedlce, która prawdopodobnie zakończy roczną przygodę z zapleczem Ekstraklasy. Podopieczni Bartosza Tarachulskiego zajmują w tabeli przedostatnie miejsce, a do bezpiecznej pozycji tracą już jedenaście punktów.