18:54

94'

Koniec meczu! WIdzew 2:2 Wigry. Łodzianie w Byczynie nadal bez porażki!

90'

Kolejne bardzo ostre wejście Michałowskiego! Tym razem arbiter pokazuje mu żółtą kartkę.

88'

Ależ groźne wejście Michałowskiego! Gwizdek sędziego jednak milczy.

87'

Ależ parada Zocha! Bramkarz Wigier cudem broni strzał z dystansu jednego z piłkarzy Widzewa!

83'

Ostatnia zmiana w Widzewie. Strzelec drugiego gola poza boiskiem, w miejsce Batrovicia melduje się Mariusz Rybicki.

82'

Groźne wejście teraz zawodnika Wigier, faul i żółta kartka za dyskusje z arbitrem dla Tarnowskiego.

82'

Groźna akcja teraz Widzewa, ale fatalnie przyjmuje Konrad Wrzesińki.... po tej akcji szybka kontra Wigier, błąd Macieja Krakowiaka i Adamek mógł ustrzelić hat-tricka! Pusta bramka, 15 metrów okazało się jednak zaporą nie do przejścia! W Byczynie nadal remis!

75'

Okres spokojnej gry, zawodnicy łapią "drugi oddech", miejmy nadzieję, że jest to znak fantastycznej końcówki.

72'

Rzut wolny dla zawodników z Suwałk. Przy piłce Marcin Tarnowski. Niebezpieczne dośrodkowanie, ale wyjaśniają zawodnicy Widzewa.

65'

Zmiana w zespole gości. Łukasz Moneta opuszcza boisko, na murawie melduje się Artur Bogusz.

61'

Tsubasa Nishi mocno po ziemi!! Ale po raz kolejny obok bramki.

60'

Zmiana w Widzewie. Kimura---->Straus.

18:17

58'

Kolejna strata Strausa, świetnie wyszedł Kamil Adamek, który jest oczywiście napastnikiem gości :) ale broni po raz kolejny Maciej Krakowiak!

56'

Batrović do Wrzesińskiego, ten wpada w pole karne gości!!! Piekielnie mocny strzał, ale co z tego skoro prosto w bramkarza!

55'

Błąd teraz Strausa i kontratak Wigier!

53'

Próbowali odgryźć się goście, ale na szczęście dla gospodarzy Maciej Krakowiak jest dzisiaj znakomicie dysponowany.

50'

Jakub Bartkowski teraz na aut, Kwiek w środku pola, podanie do Batrovicia, ten strzela! Jeszcze Kwiek! I nadal na stadionie w Byczynie remis!

49'

Napiera teraz Widzew, kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

45'

Zaczynamy drugą połowę!

17:55

47'

Ostatni gwizdek sędziego w pierwszej połowie, chwila przerwy!

46'

Faul teraz Krystiana Nowaka, żółty kartonik dla defensora łodzian.

45'

Strzelec pierwszej bramki dla Widzewa pokazywał już od pewnego czasu, że kontuzja nie pozwoli mu na ukończenie spotkania. Stąd ta zmiana.

44'

Zmiana w Widzewie. Boisko opuszcza Liridon Osmanaj a w jego miejsce wbiega już na murawę David Kwiek.

43'

Znowu zagotowało się w obronie gospodarzy, ale wyjaśniają Widzewiacy sytuację. Na tablicy wyników nadal 2:2

41'

Ależ mecz w Byczynie! Fantastycznie zabrał się Batrović, wpadł w pole karne i strzela bramkę na 2:2. Świetna akcja gospodarzy!

40'

GOOOOOOOOOL VELIJKO BATROVIĆ!!!!!

39'

Przycisnęli teraz zawodnicy Wigier, to oni rozgrywają spokojnie piłkę, czekając na kolejną szansę.

39'

Ależ strata gospodarzy, kontra WIgier i Kamil Adamek po raz kolejny sam na sam z Maciejem Krakowiakiem i tym razem bramkarz Widzewa nie daje rady uchronić swojego zespołu przed stratą bramki. 2:1 dla gości!!

38'

GOOOOOOOOL KAMIL ADAMEK!

36'

GOL?! NIE, nie ma teraz bramki! Mroziński świetnie do Osmanaja ten jednak nie trafia w bramkę! To powinna być bramka na 2:1 dla gospodarzy!

35'

Dobra akcja teraz Widzewiaków, Straus do Lisowskiego, płaski strzał! i..... i piłka mija bramkę Hieronima Zocha.

33'

Widzewiacy po raz kolejny rozgrywają piłkę przez Macieja Krakowiaka.

31'

W 31 minucie spotkania zmiana, za Michała Kopczyńskiego na boisku w Byczynie melduje się Daniel Michałowski.

31'

Odezwały się teraz trybuny, które podpowiadały, że Tomasz Lisowski jest niepilnowany i powinien dostać piłkę.

28'

Szybki atak WIgier po stracie piłki przez widzewiaków, ale Kamil Adamek stracił piłkę. Na stadionie irytacja stratami po stronie gospodarzy...i nic dziwnego....

27'

Bardzo dużo podań między łodzianami, ale bez szału. I kolejna strata, ale fantastycznie Kasperkiewicz i teraz to Widzew w kontrataku.

25'

Złe przyjęcie piłki przez Kasperkiewicza i szansa dla zawodników z Suwałk.

24'

Świetna główka Liridona Osmanaja i w serca Widzewiaków wlewa się czara nadziei! Gramy dalej, w Byczynie remis!

23'

GOOOOOOOOOL!!!!!! Osmanaj!!! I mamy wyrównanie!!

21'

Po raz kolejny wśród Widzewiaków wiele nerwowości i znowu obserwujemy gigantyczną nieskuteczność gospodarzy.

19'

Fantastyczna teraz interwencja 1 na 1 Macieja Krakowiaka!!

19'

Próbują po raz kolejny gospodarze, ale kolejne przewinienie.... tym razem Edgar Bernhardt

17'

GOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!!!! Po błędzie obrońców łódzkiej drużyny bramkę strzela Kamil Adamek!

17:16

15'

Nieudana akcja gości, Batrovic miał możliwość uruchomić kontratak ale bardzo, bardzo niecelnie.

12'

Kiedy już Widzewiacy mają okazję przenieść ciężar gry bliżej pola karnego rywali, brakuje ruchu, inwencji twórczej aby (tak jak w tym przypadku) Krystian Nowak mógł podać piłkę dalej. Piłka wraca do linii obrony Widzewiaków. Ci po chwili tracą i goście w kontrze.

10'

Mocna centra Monety, ale prosto w ręce pewnie interweniującego Macieja Krakowiaka.

10'

Goście przy piłce, mądrze konstruują swoją akcję i Jakub Bartkowski zostaje sfaulowany. Piłka dla Wigier.

9'

Strata gości, Edgar Bernhardt zdecydował się na strzał......który pozostawię bez komentarza.

8'

Widzewiacy podają piłkę między sobą, na własnej połowie. Zawodnicy z Suwałk narzucili dość wysoki pressing.

7'

Strzał teraz zawodnika gości- Kamil Adamek zdecydował się na uderzenie, ale bardzo, bardzo niecelnie.

5'

Rozgrywają teraz spokojnie piłkę zawodnicy Widzewa, szukają swojej okazji- przyśpieszenie gry, ale dobrze w obronie Kamil Adamek. Piłka nadal dla Widzewa.

4'

Zółta kartka dla Tomasza Lisowskiego, rzut wolny dla gości, ale nic z tej sytuacji nie wyniknęło.

1'

Rozpoczynamy!

17:00

16:34

Zawodnicy już na rozgrzewce :)

16:18

Witamy z Byczyny! O godzinie 17:00 piłkarze Widzewa Łódź rozpoczną mecz o niezwykle ważne 3 punkty z Wigrami Suwałki. Pogoda dopisuje, słońce, delikatny wiatr i doskonała temperatura. Czekamy z niecierpliwością na pierwszy gwizdek Dominika Sulikowskiego!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIDZEW ŁÓDŹ - WIGRY SUWAŁKI

Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice 1:0

Fatalna seria Widzewa Łódź trwa w najlepsze. Podopieczni Wojciecha Stawowego przed tygodniem przegrali kolejny ligowy mecz, tym razem z Wisłą Płock i na koncie mają tylko dziewiętnaście punktów, co daj im rzecz jasna ostatnie miejsce w tabeli.

- Bardzo żałujemy porażki z Wisłą, bo walczyliśmy jak równy z równym, a przecież graliśmy z zespołem, który jest o krok od Ekstraklasy. Mimo porażki, nie składamy broni. Cały zespół wierzy w to, że osiągniemy nasz cel. W najbliższych meczach damy z siebie wszystko – powiedział w rozmowie z oficjalną stroną Widzewa Tomasz Lisowski.

Rywalem Widzewa będą Wigry Suwałki, które jako beniaminek 1. ligi radzą sobie całkiem nieźle. Gracze Zbigniewa Kaczmarka zajmują bezpieczne, dziewiąte miejsce w tabeli i wszystko wskazuje na to, że utrzymają się na zapleczu Ekstraklasy.