19:37

96'

3 punkty jadą do Płocka. Wisła wygrywa z Miedzią Legnica.

94'

Bardzo brzydkie zagranie Marcina Garucha na Patryku Stępińskim i sędzia wyciąga żółty kartonik

92'

Bardzo niecelny strzał Kakoko z rzutu wolnego.

93'

Faul Cezarego Stefańczyka blisko pola karnego. Groźna sytuacja dla Miedzi.

91'

Do regulaminowego czasu gry sędzia dolicza 4 minuty.

91'

Za Adriana Cierpkę wchodzi Kamil Zieliński.

89'

Za Krzysztofa Janusa wchodzi Maciej Kostrzewa. Opaskę kapitana przejmuje Jacek Góralski.

80'

Kolejny rzut rożny dla Miedzi po zablokowanym strzale Kakoko.

79'

Rzut rożny dla Miedzi po akcji Łobodzińskiego.

77'

Za zmęczonego Ilieva wchodzi Piotr Ruszkul.

77'

Dobra wrzutka Łobodzińskiego i do piłki doszedł Wasilewski, jednak kolejny strzał niecelny.

75'

Za Tadasa Labukasa wchodzi Adam Wasilewski.

74'

Dobra akcja Miedzianki. Garuch próbował strzelić z lewej strony pola karnego, ale uderzenie niecelne.

73'

Bardzo groźna sytuacja dla Wisły. Po dośrodkowaniu Ilieva Przemysław Szymiński strzela z pierwszej piłki, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną.

71'

Rzut rożny dla Wisły po dobrym ataku w kierunku bramki przez Krzywickiego.

69'

Bardzo dobra okazja do kontrataku dla Wisły, jednak "Krzywy" na spalonym.

67'

Za strzelca drugiej bramki dla gości wchodzi Marcin Krzywicki.

67'

Kolejna interwencja Kiełpina, która ratuje gości od straty bramki. Po prostopadłym podaniu Łobodzińskiego bardzo bliski do zdobycia bramki był Szczepaniak, ale na 11 metrze wyciągnął piłkę bramkarz gości.

66'

Bardzo groźna sytuacja Miedzi. Po zamieszaniu w polu karnym do piłki doszedł Garuch i strzelił celnie i bardzo silnie. Kiełpin jednak popisuje się świetną interwencją.

62'

Dobra kontra Miedzi. Po dobrym podaniu Bartczaka do Łobodzińskiego piłkę wybija Stępiński i rzut rożny będą wykonywać gospodarze.

19:00

59'

Bardzo silny strzał Kakoko po wystrzeleniu piłki z pola karnego przez Wiślaków, ale uderzenie bardzo niecelny.

59'

Następny rzut rożny dla Miedzi.

58'

Rzut rożny dla Miedzi.

56'

Na boisku leży Mikołaj Lebedyński, który zderzył się głowami z jednym z obrońców Miedzi.

55'

Dobra akcja Miedzi. Po dośrodkowaniu Łobodzińskiego , Kiełpin popełnił błąd ale naprawia go Radić

51'

Po dobrym rajdzie Kakoko rzut rozny z lewej strony dla Miedzi.

50'

Rzut rożny dla Miedzi z prawej strony boiska.

49'

Strzał głową Lebedyńskiego po dośrodkowaniu Stefańczyka niecelny.

47'

Rzut rożny dla Wisły.

45'

Sędzia gwiżdże na początek drugiej połowy. Rozpoczyna Wisła.

18:35

47'

Sędzia gwiżdże ostatni raz w pierwszej połowie. Wisła na wyjeździe prowadzi dwoma bramkami.

47'

Do regulaminowego czasu gry pierwszej połowy sędzia dolicza minutę.

46'

Próba lobu Piotra Wlazło i było to bardzo niebezpieczne dla bramkarza gości. Wybija jednak na rzut rożny.

45'

Groźna sytuacja dla Miedzi. Szczepaniak strzela bardzo nie celnie.

42'

Radosław Bartoszewicz schodzi z boiska, a zmienia go Yannick Kakoko.

42'

Radosław Bartoszewicz ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Jacku Góralskim.

39'

Rzut rożny z prawej strony dla Wisły.

37'

Rzut rożny dla Miedzi po czystym wślizgu Stępińskiego.

37'

Bardzo dobre wykonanie rzutu rożnego przez Nafciarzy. Po dośrodkowaniu Stefańczyka, Szymiński doszedł do strzału ale świetnie broni Dawid Smug

36'

Rzut rożny dla Wisły po rajdzie Janusa.

33'

Rzut rożny dla Miedzi po świetnej akcji gospodarzy.

29'

Stuprocentowa sytuacja dla Miedzi. Dośrodkowanie Łobodzińskiego wykorzystał Szczepaniak. Strzał głową wydawać by się mogło, że soczysty, ale jednak powyżej poprzeczki.

24'

Dobre podanie prostopadłe Garucha, ale Labukas na spalonym

22'

Jeszcze jeden rzut rożny. Lebedyński blokuje strzał Lafrance.

21'

Rzut rożny dla Miedzi po rajdzie Garucha.

19'

Po dośrodkowaniu Garucha, Labukas strzela głową ale wysoko ponad bramką.

19'

Faul taktyczny Darmochwała po rajdzie Łobodzińskiego. Sędzia jednak nie pokazuje żółtej kartki.

17'

Bardzo groźna sytuacja Miedzi. Szymiński i Kiełpin minęli się z piłka po dośrodkowaniu ale żaden z zawodników z Legnicy nie zdążył zamknąć strzałem akcji.

17:59

15'

Dobry strzał Szczepaniaka. Płaski strzał z około 18 metra broni Kiełpin.

14'

Dobra akcja Miedzi. Wojciech Łobodziński dośrodkował z prawej strony i strzałem głową popisał się Szczepaniak. Jednak koło metra obok bramki.

14'

Bardzo dobra akcja Wisły. Długie podanie przejmuje Mikołaj Lebedyński. Dośrodkował dokładnie do Darmochwała, ale jego strzał wolejem został zablokowany.

12'

Dobra decyzja o strzale Łobodzińskiego, jednak wysoko ponad bramką.

9'

Wisła prowadzi już 0:2. Mikołaj Lebedyński bardzo dobrze wykorzystuje świetne dośrodkowanie Stefańczyka z rzutu rożnego.

9'

Bardzo dobry rajd Piotra Darmochwała i następny rzut rożny dla Wisły.

8'

Dobre dośrodkowanie Cezarego Stefańczyka ale strzał niecelny Szymińskiego.

6'

5'

Krzysztof Janus strzela bardzo dokładnie w lewe okienko bramki i Wisła prowadzi w Legnicy.

5'

Czekamy na gwizdek sędziego.

4'

Sędzia gwiżdże rzut karny dla Wisły!

3'

Próba wyprowadzenia kontry przez Miedź zakończona przez sędziego. Piłka wyszła poza pole gry.

17:45

Rozpoczynają gospodarze!

17:44

W dzisiejszym meczu gospodarze na niebiesko, a Wisła na biało.

17:43

Obie drużyny wychodzą na murawę

17:32

Witamy na relacje LIVE z meczu 29 kolejki 1. Ligi pomiędzy Miedzią Legnica a Wisłą Płock. Faworytem są na pewno Nafciarze , ale czekamy na ciekawe widowisko. Zaczynamy za nieco ponad 10 minut.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA MIEDŹ LEGNICA - WISŁA PŁOCK

Widzew Łódź - Wisła Płock

Ciekawie zapowiada się starcie Miedzi Legnica z wiceliderem rozgrywek, Wisłą Płock. Gospodarze spotkania nie mają już szans na awans do Ekstraklasy, a w meczu tym będą chcieli zmazać plamę po słabym występie w ubiegłym tygodniu i porażce z Chojniczanką 0:3.

Legniczan czeka jednak bardzo trudne zadanie, bowiem zagrają z Wisłą, która dość niespodziewanie zajmuje drugie miejsce w tabeli i jest na najlepszej drodze, aby awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej. Płocczanie maja tylko punkt przewagi nad trzecia Termalicą, zatem żadna strata punktów nie wchodzi z grę.

W sobotę musimy się wznieść na wyżyny, żeby zdobyć punkty, bo Wisła to mocny rywal. Ale skoro spadliśmy do piwnicy, to teraz trzeba z niej wyjść – mówi trener Miedzi, Janusz Kudyba.