Wojciech Krztoń kończy spotkanie, w którym Bytovia pokonuje jednym golem Sandecję Nowy Sącz. Kończymy naszą relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

94'

Jakóbowski otrzymuje żółtą kartkę za dyskusję z sędzią.

93'

Po raz kolejny Sandecja marnuje dogodną okazję! Kolejne dośrodkowanie Bębenka i strzał Słabego głową, który minimalnie mija bramkę!

90'

5 minut doliczone do czasu gry przez Wojciecha Krztonia.

89'

Sandecja ma niesamowitego pecha! Słaby otrzymuje piłkę od Fałowskiego, jednak piłkę z linii bramkowej wybija defensor gości.

89'

Ostatnia zmiana u gości, za Kryszaka wchodzi Chris Jastrzembski.

86'

Mariusz Kryszak leży w polu karnym po urazie, jakiego doznał w trakcie gry.

83'

Gospodarze idą za ciosem, teraz Bębenek nie zdołał przejąć świetnie podanej piłki!

82'

Żółty kartonik dla Tomasza Laskowskiego za opóźnianie gry.

82'

Kolejna świetna okazja Sandecji! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Macieja Bębenka, oddający strzał Kamil Słaby skierował piłkę głową minimalnie nad poprzeczką!

78'

Okazja gospodarzy! Strzał z dystansu oddaje Mateusz Bartków, jednak pewnie interweniuje Laskowski

77'

Bytovia spróbowała strzału na bramkę, po rajdzie lewym skrzydłem na bramkę uderza Formela, jednak piłka po rykoszecie ląduje w rękach Radlińskiego.

77'

Ostatnia zmiana w zespole Sandecji, za Bartosza Sobotkę wchodzi Rudolf Urban.

75'

Kolejne dośrodkowanie Bębenka z prawej strony, do piłki dosięga Dudzic, którego strzał nawet nie skończył się w świetle bramki.

71'

... a za Daniela Mąkę wchodzi Artur Formela

71'

Podwójna zmiana w zespole gości, za Marko Bajicia wchodzi Michał Pietroń...

67'

Rzut rożny dla gospodarzy, piłkę dośrodkowuje Sobotka, do piłki dopada Bartków, jednak niewiele zabrakło, by futbolówka wylądowała w siatce!

65'

Po rajdzie po lewym skrzydle Bębenka piłkę dostaje Szczepański, jednak jego strzał w okolicy pola karnego został zablokowany ofiarnym wślizgiem przez defensora z Bytowa.

62'

Troszkę wolnego miejsca do oddania strzału znalazł Sebastian Szczepański, jednak to uderzenie spowodowało, że piłka poleciała bardzo wysoko ponad bramkę Laskowskiego.

61'

Z moich wyliczeń .wynika, iż na trybunach pojawiło się ok. 1000 widzów.

56'

Kolejna okazja gospodarzy! Z prawego skrzydła dośrodkowywał Bębenek, jednak piłka nie znalazła adresata w postaci będących w polu karnym graczy "Biało - Czarnych", i Laskowski pewnie wyłapał futbolówkę!

54'

Druga zmiana w zespole Sandecji, na boisko wchodzi Kamil Słaby za Kamila Hempela.

53'

Bębenek marnuje rzut karny! Uderzył płasko w lewy róg, jednak jego zamiary wyczuł Laskowski, następnie strzelający "jedenastkę" próbował dobić, ale golkiper po raz kolejny nie dał się pokonać!

51'

Rzut karny dla Sandecji! Dudzic faulowany przez Bąka, i Wojciech Krztoń wskazał na 11. metr!

46'

Sandecja już od pierwszego gwizdka w drugiej połowie ruszyła do ataku, po rzucie rożnym do piłki dopada Szarek, który głową kieruje futbolówkę ponad bramkę gości!

46'

Gracze są już na placu gry, od środka drugą połowę rozpoczyna Bytovia, czas kontynuować naszą podróż, wciskamy mocniej pedał gazu!

48'

Wojciech Krztoń kończy pierwszą połowę, do przerwy Bytovia Bytów prowadzi jedną bramką z ekipą Sandecji Nowy Sącz. Do zobaczenia po przerwie!

46'

Pod koniec pierwszej części gry, kolejną okazję do wyrównania ma Sandecja, Szczepański oddaje strzał sprzed pola karnego ale pewnie interweniuje Laskowski!

45'

2 minuty doliczone do czasu I połowy meczu.

43'

Okazja Bytovii! Jakóbowski oddaje strzał z pola karnego, który zablokował jeden z defensorów gospodarzy, później do futbolówki dopada Surdykowski, jednak był dobrze kryty przez Bartkowa i nie mógł oddać czystego uderzenia na pustą bramkę!

40'

Ależ wspaniała okazja gospodarzy! Sebastian Szczepański dośrodkowuje z prawego skrzydła, do piłki wyskakuje w polu karnym Bębenek, jednak z ogromnym trudem na rzut rożny Brazukę wybija Laskowski!

38'

Bytowianie próbują podwyższyć prowadzenie! Po dłuższej wymianie piłki pod polem karnym gospodarzy, strzał po ziemi z 20 metrów oddał Kryszak!

35'

Bardzo brutalny atak Wilczyńskiego wślizgiem na nogi Mateja Nathera, za co obejrzał żółty kartonik!

31'

Ella - Ken już na ławce rezerwowych, a Fabian Fałowski wchodzi na plac gry.

30'

Fabian Fałowski powoli się rozgrzewa, a to oznacza, że w tym meczu nie zagra już Ella - Ken, którego kolano nie wytrzymało trudów meczu.

28'

W ferworze walki, w polu karnym Bytovii ucierpiał Armand Ella - Ken.

26'

Kolejna okazja gospodarzy! Po podaniu od Sebastiana Szczepańskiego, futbolówkę na prawej stronie przejął Dudzic, jednak jego strzał wybił obrońca gości!

19'

Sandecja naciska, Sandecja oddaje strzały, tym razem Maciej Bębenek spróbował strzału wolejem z dystansu z 20 metrów, jednak futbolówka odbija się od jednego z obrońców Bytowian, i mamy rzut rożny.

14'

"Sączersi" próbują dalej wyrównać, świetne zagranie na dobieg Dudzica do Elli - Kena, jednak Kameruńczyk znalazł się na pozycji spalonej!

11'

Z jednego z rzutów rożnych wynikła okazja, w której to Dawid Szufryn głową próbował pokonać Tomasza Laskowskiego, jednak golkiper ekipy z Pomorza wykazał się ofiarną interwencją, po której lekko ucierpiał.

10'

Gospodarze próbują odrobić straty, mają serię trzech kornerów z rzędu!

7'

Po podaniu z prawego skrzydła Wojciecha Wilczyńskiego, do piłki dopada Mąka, który uderzeniem po ziemi skierował futbolówkę w lewy dolny róg i dał prowadzenie zespołowi Drutexu - Bytovii!

7'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Daniel Mąka, i mamy prowadzenia Bytowian!

5'

Pierwsza okazja gości! Surdykowski uderza w polu karnym na krótki słupek z prawej strony, jednak Szufryn ofiarnym wślizgiem wybił futbolówkę na rzut rożny.

5'

"Przy obronie gramy agresywniej!", zawołał w kierunku swoich zawodników Dariusz Wójtowicz.

4'

Jak do tej pory oba zespoły badają się nawzajem, mimo, że piłka pojawia się pod obydwoma polami karnymi, to okazji jak nie było, tak nie ma.

1'

Od środka zaczynają gospodarze, grający od prawej do lewej, Wojciech Krztoń gwiżdże i zaczynamy!

16:55

Gracze w asyście arbitrów tego spotkania, z Wojciechem Krztoniem na czele wchodzą na płytę boiska. Teraz proszę wygodnie się rozsiąść w fotelach, ponieważ za moment rozpoczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

16:51

Już za kilka minut rozpoczynamy ten arcyciekawie zapowiadający się pojedynek!

16:16

Rezerwowi Sandecja:Marek Kozioł, Kamil Słaby, Cheikh Tidiane Niane, Dawid Janczarzyk, Rudolf Urban, Adrian Danek, Fabian Fałowski

Drutex - Bytovia:Wojciech Pawłowski, Paweł Buzała, Artur Formela, Chris Jastrzembski, Mateusz Michalski, Shohei Okuno, Michał Pietroń

16:09

W piękne, słoneczne i ciepłe popołudnie, ze stadionu przy ul. Kilińskiego wita Państwa Krzysztof Rosłoński, zapraszając na jeden z najważniejszych pojedynków rundy wiosennej, w którym Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z bytowskim Drutexem - Bytovią. Stawką tego meczu są bardzo ważne punkty dla obu zespołów.