Niedziela, 26 kwietnia 2015, godz. 12:30
Arka GdyniaArka Gdynia
0 : 0
Wisła PłockWisła Płock
14:27

Za uwagę dziękuję Andrzej Rukśc. Zapraszam już dziś do śledzenie relacji z następnego meczu Arki w Gdyni z Bytovią. Pozdrawiam!

14:27

Ostatecznie mecz kończy się bezbramkowym remisem. Mecz na pewno nie był nudny, jednak żadnej z ekip nie udało się trafić do bramki rywala. Nieco bliżej tej sztuki byli Arkowcy, choć należy pamiętać, że w ostatniej akcji meczu to Wisła miała słupek. Tym samym Arka obok Zagłębia Lubin, pozostaje niepokonana w rundzie wiosennej.

94'

Koniec meczu! W Gdyni bez bramek.

93'

Szczęście przy Arce! Po ogromnym zamieszaniu piłka trafia w słupek!

92'

Sprawy w swoje ręce próbował wziąć Da Silva ale nie wyszedł mu ten strzał...

90'

Sędzia do II połowy spotkania dolicza nie mniej niż 4 minuty gry.

90'

Zmęczony Nalepa opuszcza boisko, a w jego miejsce na ostatnie minuty Rzuchowski.

89'

Nalepa powstrzymuje kontrę i ogląda za to przewinienie żółtą kartkę.

86'

Żółta kartka również dla Lecha.

86'

Ależ blisko szczęścia Lech! Jego uderzenie po wrzutce Da Silvy niecelne o centymetry.

85'

Za opóźnianie gry żółtą kartkę ogląda Kiełpin.

84'

Piotr Ruszkul wchodzi za Darmochwała.

83'

Po rzucie rożnym na 35.metrze piłkę przyjmuje Stolc i decyduje się na strzał. Odważna i dobra decyzja obrońcy Arki. Jednak uderzenie niecelne.

78'

Sobieraj za ostry faul ogląda drugą żółtą kartkę i schodzi z boiska. Słuszna decyzja arbitra.

77'

Lech, dla którego jest to pierwszy mecz w tej rundzie zmienia Bartosza Ławę.

77'

Źle kończy kontrę Darmochwał. Jego zagranie poszybowało wysoko ponad bramką.

74'

Kapitalna mocno bita piłka z prawej strony od Szuberta, ale nabiegającemu na niąw polu karnym Nalepie zabrakło kilka centymetrów, aby skierować ją w zasadzie do pustej bramki.

72'

Zmiana także w Wiśle. Kacprzycki za Krzywickiego.

71'

Szubert zmienia Renusza. To pierwsza zmiana w Arce.

71'

Bliscy szczęścia goście. Zamykający akcję Janus strzela jednak głową ponad bramką.

69'

Z rzutu wolnego strzelał Marcus Da Silva, ale jego uderzenie w środek bramki nie mogło zaskoczyć dobrze dziś dysponowanego Seweryna Kiełpina.

68'

arka wisła Tory

66'

Ładna kontra Arki. Nalepa poszedł do boku i uderzył z lewej nogi, piłka po lekkim rykoszecie wychodzi na rzut rożny.

60'

Frekwencja na dzisiejszym meczu: 4417 widzów.

58'

Rozruszało nam się to spotkanie. Rewelacyjnie w kontrze zachował się Warcholak, który najpierw popędził co sił lewą stroną, a później przepięknie podał biegnącemu na pełnej szybkości Da Silvie. Brazylijczyk przegrał jednak pojedynek 1 na 1 z Kiełpinem.

57'

Trzeba zauważyć, że kibice Wisrły dopingują swój zespół non- stop. Prezentują dobry poziom.

56'

Sobi fauluje szarżującego w kontrze Goralskiego i ogląda "żółtko".

55'

Kolejna groźna akcja Wisły. W pole karne wpadł Krzywicki, ale dał się dogonić jednemu z defensorów Arki i jego strzał został zablokowany.

53'

Po dobrym rozegraniu rzutu rożnego przed szansa stanął Radić, po jego dobrym strzale przytomnie interweniował jednak Miszczuk. Gdyby nie dobre zachowanie golkipera Arki na prowadzenie wyszłaby z pewnością Wisła.

53'

arka wisła Gramy II połowę.

53'

Centra Warcholaka z rzutu wolnego wprost w ręce Kiełpina.

49'

Dobre dośrodkowanie Da Silvy, ale w ostatniej chwili Łukasiewicza uprzedza Radić i wybija piłkę głową.

48'

I błyskawiczna odpowiedź żółto- niebieskich. Na strzał z dystansu zdecydował się Renusz, ale po jego zagraniu futbolówka minęła bramkę Kiełpina o jakieś pół metra. Bramkarz Wisły asekurował lot piłki.

47'

Wisła miała rzut wolny z 25. metrów. Na bezpośredni strzał zdecydował się Krzywicki, ale uderzył bardzo niecelnie.

46'

Po przerwie Wlazło zmienia Kostrzewę.

46'

Rozpoczynamy drugą część meczu. Liczymy na bramki!

13:21

Do przerwy oglądamy "dziwny" mecz. Jest dużo walki, sporo fauli, było też kilka okazji dla żółto- niebieskich. Nie ma jednak tego co w futbolu najważniejsze, czyli bramek. Na te musimy poczekać do II połowy.

46'

Koniec I połowy. Jak na razie 0:0.

46'

Strzał Bartosza Ławy bepośrednio z rzutu wolnego, po rykoszecie nieznacznie mija słupek bramki strzeżonej przez Kiełpina.

46'

Żółtą kartką ukarany Iliev.

46'

Jeszcze ładna akcja Arki. Faulowany przed polem karnym Da Silva.

45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

44'

Kontra Wisły zakończona bardzo słabym i niecelnym strzałem.

41'

Ładna kombinacyjna akcja Arki po przechwycie na połowie rywala, ale całość źle kończy Renusz, który niedokładnie podaje do wchodzącego w pole karne Nalepy.

38'

Po faulu szybko grę wznowił Nalepa i wypuścił na lewym skrzydle Wojowskiego. Lewoskrzydłowy Arki w kolejnej już akcji tym razem ładnie minął dwóch rywali i zdołał zagrał płaską piłkę do Renusza, ale jego intencje dobrze odczytał Kiełpin, który dobrą interwencją zażegnał niebezpieczeństwo.

35'

Dobrze zapowiadająca się kontra Arki, ale Nalepa zbyt długo zwlekał z podaniem do Renusza. Ostatecznie Renusz umieszcza piłkę w siatce, ale był na pozycji spalonej.

33'

Aktualnie więcej dzieje się na trybunach niż na boisku. Mecz jest rwany i chaotyczny. Czekamy na zmianę tego obrazu.

31'

Atak wyprostowana nogą Kostrzewy na Da Silvie i piłkarz Wisły ogląda żółtą kartkę.

26'

To jest wyrównane spotkanie z lekkim wskazaniem na Arkę, która miała 2 dobre okazje. Wisła jest jednak dobrze ustawiona, umotywowana i gra bardzo agresywnie. Będą tu jeszcze emocje...

25'

Złe podanie w poprzek Renusza i Arka nadziewa się na kontrę. Krzywicki zamiast dogrywać pogubił się w dryblingu i Arkowcy przerwali ten groźny atak.

21'

W odpowiedzi akcja Wisły. Bardzo aktywny Janus minął chyba 3 rywali i oddał mocny strzał z narożnika pola karnego. Piłka poszybowała jednak ponad poprzeczką

19'

To powinno być 1:0 dla Arki! Dobry wypad Arkowców i centra Ławy z prawego skrzydła. Piłkę piętą podbił jeden z defensorów Wisły i wystawił ją idealnie Nalepie. Pomocnik Arki z 3 metrów uderzył z woleja lewą nogą, ale wprost w Kiełpina.

17'

arka wisła Kibice Wisły.

15'

W szybkiej akcji w pełnym biegu Da Silva, który jest faulowany. To powinna być żółta kartka, ale gwizdek sędziego milczy.

13'

Najgroźniejsza akcja w pierwszym kwadransie. Bardzo dobra wrzutka Renusza z prawej strony i najpierw Marcus Da Silva, a później Wojowski bardzo bliscy szczęścia. Obaj nie zdołali jednak przeciąć lotu piłki.

12'

Centra Marcusa za krótka...

12'

Znowu ruszyła lewym skrzydłem Arka, po raz kolejny Warcholak uruchomił Wojowskiego, a ten zacentrował. Obrona Wisły wybija piłkę na korner.

9'

Dodajmy, że arbitrem głównym meczu jest Jarek Rynkiewicz, który tu w Gdyni po ostatnich wyczynach nie jest mile widziany...

5'

Nalepa wykonał go nie najlepiej i z szybka akcją próbowali wyjść Nafciarze, ale czujny Warcholak wybija daleko piłkę.

5'

Akcja lewym skrzydłem, Warcholak do Wojowskiego i jest rzut rożny dla Arki.

4'

Kibice Arki rozpoczęli doping od pozdrowień dla wojewody, którego decyzją po incydentach pirotechnicznych w meczu z Miedzią, dziś na trybunie "Górka" zasiada jedynie 1000 widzów. "Stachurski! Co?! Ty k....!"

2'

Komiczna sytuacja. Michał Renusz poślizgnął się przy wznawianiu gry, dotknął lekko piłkę i... zabrał mu ją rywal.

2'

Kolejna akcja i kolejny faul na Warcholaku. Teraz Arka ma rzut wolny z dogodnej pozycji.

1'

Pierwsza akcja i na połowie rywala faulowany Warcholak.

1'

Zaczynamy!

12:33

Tuż przed meczem jeszcze miła uroczystość. Krzysztof Sobieraj odebrał pamiątkową koszulkę z rąk prezesa Pertkiewicza. W poprzedniej kolejce Sobi rozegrał mecz nr 200 w barwach Arki.

12:31

a Zaraz zaczynamy!

12:27

arka wisła Adam Kamiński wręcza statuetkę. W tle widoczny baner "Total Football- Total Access", czyli "Pełen Dostęp- Pełen Football". Arka wspiera tę jakże zacną akcję.

12:23

Uwaga! Uwaga! Już za moment przedstawiciel Ekstraklasa.net wręczy radnemu Gdyni Tomaszowi Brutelowi statuetkę za zwycięstwo stadionu Arki w plebiscycie "Super Stadion"

12:18

Ławka Wisły: Kaniecki, Wlazło, Lebedyński, Stępiński, Ruszkul, Sielewski, Kacprzycki

12:18

Ławka Arki: Kędra, Glauber, Kowalski, Lech, Gałecki, Rzuchowski, Szubert

12:16

Duża mobilizacja wśród kibiców Wisły na ten wyjazd. W "klatce" ma się dziś pojawić grubo ponad 200 fanatyków "Nafciarzy". Zdjęcie pojawi się później. Poczekajmy, aż sektor się zapełni.

12:14

Wisła w najsilniejszym składzie, bez znaczących ubytków wśród podstawowych zawodników.

12:12

Znamy już składy. W Arce brakuje pauzującego za kartki Abbotta oraz kontuzjowanego Karłowicza. W ataku zagra dziś Marcus Da Silva. Brazylijczykowi kończy się w czerwcu kontrakt z Arką i ostatnio głośno było o propozycji gry w Jagiellonii. Zobaczymy czy te doniesienia będą miały wpływ na formę Marcusa, który jest w tej rundzie w wybornej formie.

12:07

Aktualna pogoda w Gdyni to 15 C, nie za gorąco, nie ma wiatru, padać też nie powinno. Warunki wręcz idealne. Wiem co mówię, bo sam już dziś grałem ;)

12:05

arka wisła Na murawie są już też piłkarze Wisły. A na pierwszym planie, nieco przyczajony Zbigniew Kaczmarek. Szkoleniowiec Wigier Suwałki obserwuje rywala z następnej kolejki, czyli Arkę.

12:01

arka- wisła Żółto- niebiescy na rozgrzewkę wyszli jako pierwsi.

11:59

Po 26. kolejkach żółto- niebiescy zajmują 4. miejsce w tabeli, a "Nafciarze" plasują się na 2. miejscu i do samego końca powalczą o awans z Zagłębiem Lubin oraz Termalicą Nieciecza.

11:55

W 27. kolejce 1. ligi niepokonana wiosną Arka Gdynia sprawdzi formę pretendenta do awansu Wisły Płock.

11:53

Ze stadionu w Gdyni wita już Państwa Andrzej Rukść

10:00

RELACJA SMS

Nie będziesz w stanie śledzić meczu? Nic straconego! Zamów najlepszą relację SMS w Ekstraklasa.net! Nasz dziennikarz poinformuje Cię o składach, opisze strzelone bramki i przekaże wynik do przerwy i po ostatnim gwizdku!

Aby zamówić relację na żywo na Twój telefon wyślij SMS o treści arkwis na numer 72355 (koszt 2,46 zł).