I zakończenie meczu 5:0 dla Miedzi

93'

Bartoszewicz nie wykorzystuje karnego.

92'

2 minuty dolicza sędzia.

92'

Kakoko GGGGGGGOOOOOLLLLLL

88'

Wasilewski świetny strzał lecz nad bramką.

86'

Opałacz żółty kartonik

86'

Kakoko Świetnie minoł dwóch obrońców przymierzył i oddal pewny strzał

85'

Wasilewski za Labukasa

84'

GGGGGGOOOOOLLLL Kakoko

82'

Niewiada za Korta

81'

Zieliński za Garucha

79'

GGGGGOOOOOLLLLLL Szczepaniak

78'

Sapela broni pierwszy mocny strzał ale przy dobitce Szczepaniaka kapituluje.

77'

GGGGGGOOOOOOLLLLL Szczepaniak

74'

Woźniczka otrzymuje żółty kartonik.

72'

Lisowski wysoko uderzył nad bramką Smuga.

71'

Zatwarnicki za Kadu

71'

Reca wygrywa pojedynek główkowy w polu karnym ale Smug pewnie łapie piłkę.

70'

Łobodziński uderza poprawia Szczepaniak ale pod bramka już nie wykańcza Kadu.

68'

Labukas podaje świetnie w pole karne jednak Szczepaniak źle przyjmuje piłkę.

66'

Legniczanie coraz mocniej naciskają mimo to Opałacz próbuje się przebić przez obronę jednak nic z tego.

63'

Kakoko uderza z wolnego z 25 metrów i tuz nad poprzeczka Sapeli.

58'

Garuch uderza ale prosto w obrońców potem Łobodziński jednak też w obrońców.

56'

Legniczanie idą za ciosem i atakuja ponownie jednak tym razem tylko róg.

54'

Łobodziński GGGGGGOOOLLLLL z karnego 1:0 dla Miedzi

53'

Czerwona kartka dla Sołowieja i karny dla Miedzi.

53'

Karny dla Miedzi.

51'

Kakoko Żółty kartonik otrzymuje.

49'

Legniczanie na połowie rywala jednak nic z tego groźnego nie wynika.

47'

Flota od środka.

18:01

Zaczynamy II część spotkania.

18:00

Zawodnicy powoli schodzą się na murawę za chwilę II połowa.

47'

Koniec I połowy.

43'

Bujok otrzymał żółty kartonik.

42'

Flota znów w natarciu jednak ponownie bramkarz gospodarzy lepszy.

37'

Kort z rogu ale piłkę pewnie łapie Smug.

36'

Nwaogu w samotniej akcji oddaje strzał wysoko nad bramką.

33'

Żółty kartonik otrzymuje Garuch.

30'

Legniczanie z rogu ale piłka ląduje poza boiskiem.

29'

Obrońcy gości stoją niczym murem przed własna bramka nie dopuszczając do ataku Miedzi

26'

Brud oddaje mocny strzał, jednak piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Smuga

23'

Woźniczka uderza z około 25 metrów jednak piłkę pewnie łapie Sapela.

22'

Sołowiej podaje do Lisowskiego ten uderza bardzo niecelnie zamiast w bramke piłka leci do rogu boiska.

20'

Nwaogu gubi piłkę w polu karnym .

19'

Szczepaniak uderza z lewej strony ale tylko boczna siatka.

16'

Sapela popełnia błąd po ataku Labukasa jednak łapie drugi raz piłkę.

15'

Groźnie pod bramka miedzi jednak z drugiego rogu nic niewynika

13'

Nwaogu sam na sam Smugiem jednak bramkarz jest lepszy

12'

Opałacz z wolnego z odległości około 25 metrów jednak prosto w Smuga

11'

Legniczanie szykowali się do akcji jednak obrońcy szybko ich rozczytali.

6'

Dużo gry w środku pola jak dotąd trwa rozpoznanie obu zespołów.

2'

Łobodziński szybko startuje ale zatrzymany przez obrońców

2'

Miedź od środka.

17:00

Gramy.

16:54

Zawodnicy już na murawie jeszcze tylko przywitanie i gramy.

16:48

Zwodnicy zeszli do szatni za niecałe 10 minut rozpoczynamy mecz.

16:31

Zawodnicy już na murawie zaczęli przygotowania do pojedynku o ligowe punkty. Czy Miedź ponownie zaskoczy na własnym obiekcie i pokona Flotę? A może jednak to zawodnicy z Wyspy Uznam pokonają gospodarzy?

16:19

Składy rezerwowe Miedzi: Budzyński, Księżniakiewicz, Wichłacz, Zieliński, Wasilewski, Mrowiec, Zatwarnicki. Składy rezerwowe Floty: Skrzeszewski, Wróblewski, Niewiada, Kwiatkowski.

16:17

Witamy z Legnicy za chwile składy rezerwowe.

11:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA MIEDŹ LEGNICA - FLOTA ŚWINOUJŚCIE

Flota - Miedź 3:0

Piłkarze Miedzi Legnica podejmą w sobotnie popołudnie Flotę Świnoujście. Będzie to pojedynek dwóch drużyn ze środka tabeli, które są na dobrej drodze, aby zagwarantować sobie utrzymanie. Porównując dorobek obu ekip zdobyty w 2015 roku, minimalnie lepiej prezentuje się Miedź, która ugrała jedenaście punktów, czyli o dwa więcej niż Flota.

Jednak patrząc na to co się działo w przerwie zimowej w Świnoujściu, to i tak jest to dobry wynik. Historie z castingami zawodników, rumuńskimi trenerami czy ustawianiem wyników gier sparingowych nie były dobrym omenem. Flota przeplata na wiosnę zwycięstwa z porażkami, nie zaliczyła ani jednego remisu. Coś co na pewno wyróżnia Flotę i z czym będą musieli się zmierzyć piłkarze Miedzi Legnica, jest jej dobra gra w defensywie. W siedmiu meczach po przerwie zimowej, Flota straciła tylko pięć goli. Lepsze pod tym względem są jedynie drużyny z Płocka i Gdyni.

Miedź Legnica po efektownym rozbiciu Widzewa Łódź "zacięła się". Remis ze Stomilem Olsztyn dwa tygodnie temu w Legnicy rozpatrują w kategoriach porażki, zaś tydzień temu Miedź uległa Termalicy Nieciecza. Teraz legniczanie chcą wygrać, żeby nie zmniejszyć swoich szans na pozycję w górnej połówce tabeli. Czytaj całą zapowiedź >>>