KONIEC! Termalica pewnie pokonuje Stomil Olsztyn 3:0!

Ostatnia zmiana w Termalice, Kamiński wejdzie za Mateusza Janeczko.

88'

Koval został zmieniony przez Mroczkowskiego.

85'

Paluchowski niczym w masło wszedł w pole karne Stomilu, oddał bardzo mocny strzał, ale piłka powędrowała tuż obok bramki Mieczkowskiego.

82'

Do końca spotkania został raptem kilka minut, ale na boisku niewiele się dzieje.

79'

Kolejna zmiana w Termalice, Emil Drozdowicz został zmieniony przez Paluchowskiego.

78'

Dośrodkowanie na głowę Wełny, który w ten sposób chciał skierować piłkę do siatki rywali. W ostatniej chwili został jednak zablokowany przez Czerwińskiego.

76'

Volodymyr Koval oddał strzał, ale po raz kolejny w tym spotkaniu trafił prosto w mur.

75'

Emil Drozdowicz ukarany żółtą kartką.

72'

Zmiana w Termalice, Kaczmarczyk zastąpi Biskupa.

71'

Strzał z dystansu Dalibora Plevy, bez zagrożenia pod bramką Stomilu.

70'

Dośrodkowanie z prawej strony, do piłki doszedł Bucholc, ale nie trafił w światło bramki.

68'

Rzut wolny dla Stomilu, ale Koval trafił prosto w mur.

64'

Groźnie pod bramką Stomilu! Świetnie zgranie piłki Jareckiego do Kupczaka, który w dogodnej sytuacji skierował piłkę nad poprzeczkę.

62'

Arkadiusz Czarnecki ukarany żółtą kartką.

58'

Plizga zagrał do Drozdowicza, a ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Mieczkowskim i pewnym strzałem w prawy róg pokonał golkipera Stomilu.

57'

Goooool!! Emil Drozdowicz!!

56'

Dalibor Pleva ukarany żółtą kartką.

55'

Na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

52'

Akcja Plizgi i Drozdowicza. Drozdowicz dośrodkował na pole karne, Plizga przyjął piłkę, ale oddał słaby strzał, który nie zaskoczył Mieczkowskiego.

48'

Biskup zgrał piłkę do Janeczki, ten zaś strzelił w prawy dolny róg bramki Stomilu. Ostatecznie gospodarze wywalczyli rzut rożny.

46'

Łukasz Jamróz zmienił Igora Skobę.

46'

Zmiana, za Karola Żwira wszedł Dawid Szymonowicz.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy.

44'

Janusz Bucholc ukarany żółtą kartką.

43'

Ależ zamieszanie! Najpierw groźny strzał oddał Kupczak, ale piłka odbiła się od słupka, dopadł do niej Biskup i za drugim razem skierował do siatki rywali!

42'

Gooooooool!! Jakub Biskup!!

40'

Rzut wolny dla gości spotkania, Koval uderza, ale futbolówka mija bramkę Nowaka.

39'

Janeczko wpadł pole karne Stomilu, piłkę przyjął Drozdowicz i chciał strzelać, ale piłka w końcu trafiła do Plevy, który skierował ją nad poprzeczkę.

37'

Groźny strzał Dalibora Plevy z dystansu, ale czujny na posterunku Dawid Mieczkowski broni.

35'

Jarecki biegł lewą flanką, ale koniec końców w ostatniej chwili został zatrzymany przez Karola Żwira.

33'

Drozdowicz wbiegł z piłką w pole karne, ale źle podał w kierunku Plizgi.

30'

Kupaczakowi oddał strzał, który zablokowali defensorzy Stomilu.

26'

Nie ma czasu na wyjaśnianie, szybko wznowił Stomil, ale odebrał Janeczko i pomknął na bramkę Mieczkowskiego. Przebiegł chyba z 60 metrów, minął m.in. fatalnie interweniującego Żwirka, ale jego strzał był fatalny!

25'

GOOOOL! 1-0! MATEUSZ KUPCZAK!

24'

Akcja Janeczki, zszedł z prawego skrzydła na lewą nogę i uderzył, jednak wprost w Mieczkowskiego.

22'

Termalica raz po raz atakuje lewą stroną. Wiatrak z obrońców robią Jarecki i Biskup, ale ich dośrodkowania nie zawsze dochodzą celu.

18'

Termalica bliska gola po rykoszecie w polu karnym! Świetny refleks bramkarza Stomilu!

16'

Kontra Termaliki, ale zepsuta przez Janeczkę. Szybko odebrał jednak Chomiuk, dorzucił w pole karne, obrońcy nerwowo wybili piłkę. Do niej dopadł Kupczak i strzelił wprost w Mieczkowskiego.

15'

Czerwiński zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała obok bramki.

12'

Dośrodkowanie Biskupa na głowę Plevy, ale pomocnik Termaliki uderzył niecelnie.

8'

Znowu Jarecki groźnie dogrywał z lewej strony, ale nikt nie zdołał przeciąć jego podania!

6'

Janeczko z prawej strony niedokładnie dośrodkował.

3'

Od początku mocno atakuje Termalica. Najpierw próbował przedrzeć się Jarecki, potem Plizga. Mieczkowski jednak jeszcze bez interwencji.