Niedziela, 19 kwietnia 2015, godz. 16:30
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 1
Miedź LegnicaMiedź Legnica
92'

Grająca w dziesiątkę Miedź zdobyła gola w doliczonym czasie gry, ale sędzia zakończył spotkanie! Termalica przerwała passę trzech meczów bez zwycięstwa i pokonała legniczan 2:1!

91'

GOOOL! RADOSŁAW BARTOSIEWICZ!!!!!

89'

Dośrodkowanie Garucha na głowę Wojciecha Łobodzińskiego,ten w świetnej sytuacji uderza nad poprzeczką!

88'

Tomasz Midzierski ukarany żółtą kartką.

84'

Plizga zagrał do Kaczmarczyka, który chciał uderzać na bramkę Miedzi, ale sędzia odgwizdał spalonego.

81'

Mimo gry w osłabieniu Miedź mądrze się broni i nie pozwala gospodarzom przedostać się pod własną bramkę.

78'

Ostatnia zmiana także w Miedzi, Tadasa Labukasa zmieni Jakub Chrzanowski.

77'

Ostatnia zmiana w Termalice, Dawid Kamiński wejdzie za Mateusza Janeczko.

75'

Tym razem uderzał Szczepaniak, ale piłka powędrowała wysoko nad bramką gospodarzy.

73'

Emil Drozdowicz przechwycił futbolówkę i zagrał w kierunku Mateusza Janeczko.Zrobił to jednak zbyt mocno.

71'

Plizga zagrał do Jareckiego, ale Woźniczka przerywa tę akcję niezłym wślizgiem.

68'

Kevin Lafrance ukarany żółtą kartką.

66'

Bartosz Kopacz pakuje piłkę do siatki, ale sędzia odgwizduje spalonego.

64'

Bardzo niewygodny strzał Dawida Plizgi, na szczęście dla Miedzi broni Budzyński.

62'

Od kilku minut gra toczy się w środkowej strefie boiska. Goście grają w osłabieniu, ale mimo to nie poddają się i nadal szukają okazji do zdobycia gola.

60'

I kolejna zmiana, tym razem Plevę zastąpi Kaczmarczyk.

57'

Zmiana także w Miedzi, za Jorge Kadu wejdzie Mateusz Szczepaniak.

54'

Dalibor Pleva stracił piłkę w polu karnym "Słoników", ale po chwili odzyskał ją i w ostatniej chwili podał do Dawida Plizgi. Ten zaś w doskonałej sytuacji nie trafił w bramkę Miedzi.

53'

Pierwsza zmiana w Termalice, za Czerwińskiego wejdzie Kopacz.

52'

Gospodarze prowadzą, ale nadal chcą podwyższyć prowadzenie. Przed chwilą groźnie, ale niecelnie uderzał Jakub Czerwiński.

49'

Adrian Cierpka fauluje Jareckiego i otrzymuje drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

49'

Łobodziński zagrywał piłkę z rzutu wolnego prosto w pole karne Termaliki, defensorzy "Słoników" wybijają ją daleko od własnej bramki.

48'

Czerwiński stracił piłkę na rzecz Garucha.

46'

Żółtą kartką ukarany Adrian Cierpka.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Termalica prowadzi z Miedzią 2:0!

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

44'

Adrian Chomiuk został ukarany żółtą kartką.

42'

Niezła wrzutka w pole karne Wojciecha Łobodzińskiego, ale defensorzy Termaliki wybijają futbolówkę.

40'

Zapowiadało się na groźną akcję gospodarzy, Plizga zagrał do Kupczaka, ale ten zbyt mocno uderzył piłkę, która powędrowała daleko od bramki Miedzi.

36'

Janeczko dostrzegł przed polem karnym Plizgę, chciał zagrać do niego futbolówkę, ale zabrakło w tej sytuacji precyzji.

35'

Łobodziński został sfaulowany przez Chomiuka. Miedź będzie miała rzut wolny.

34'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Wojciecha Łobodzińskiego, obrońcy Termaliki nie mieli problemu z wybiciem piłki.

32'

Jarecki zbyt mocno zagrywał do Drozdowicza, który nie był w stanie opanować piłki.

31'

Jakub Czerwiński ukarany żółtą kartką.

30'

Trener Miedzi decyduje się na pierwszą zmianę. Grzegorz Bartczak zastąpi Adriana Mrowca.

29'

Dośrodkowanie Jareckiego w pole karne na głowę Czerwińskiego, który w świetnej sytuacji trafił tylko w poprzeczkę. Do futbolówki dobiegł jednak Kupczak, który skutecznie ją dobił pokonując "szczupakiem" Budzyńskiego.

28'

GOOOOL!!! MATEUSZ KUPCZAK!!!

26'

Kolejna groźna akcja gospodarzy! Piłka z głębi pola powędrowała w kierunku Dawida Plzigi, ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Budzyńskim, ale nie wykorzystał tej niemalże stuprocentowej sytuacji i przestrzelił!

25'

To goście mieli przewagą na boisku, ale gola strzeliła Termalica! Dawid Plizga po rzucie wolnym pewnym strzałem pokonał Dominika Budzyńskiego.

24'

GOOOOOL!! DAWID PLIZGA!!!

22'

Rzut karny dla Miedzi, dośrodkowanie w pole karne, ale sędzia odgwizduje faul piłkarze drużyny gości i grę od własnej bramki wznowił Nowak.

20'

Próba wyprowadzenia kontrataku przez gospodarzy, ale Janeczko niecelnie zagrywał w kierunku Drozdowicza.

18'

Powoli zarysowuje się przewaga Miedzi, goście coraz śmielej poczynają sobie w polu karnym gospodarzy. Piłkarze Termaliki jak na razie skutecznie się bronią, często wybijając piłkę na oślep.

16'

Piłkarze obu drużyn popełniają bardzo dużo niepotrzebnych błędów, co psuje nieco widowisko.

13'

Kadu walczył o piłkę z Czerwińskim na linii pola karnego, sędzia odgwizdał faul napastnika Miedzi.

12'

Pleva zagrał w kierunku Jareckiego, ten z kolei dośrodkowywał, a mógł podać do lepiej ustawionego Chomiuka.

10'

Czerwiński tuż przed polem karnym zagrywał do Drozdowicza, ale ten zdaniem sędziego dopuścił się faulu na rywalu.

9'

Midzierski uderzał z rzutu wolnego bezpośrednio na bramkę Termaliki, ale trafił w sam środek.

7'

Tadas Labukas nieprzepisowo zatrzymywał rywala, skończyło się tylko na słownym upomnieniu od sędziego.

5'

Cierpka dośrodkowywał w pole karne, ale gospodarzy skutecznie przerwali ten atak.

3'

Nieudane dośrodkowanie Wojciecha Łobodzińskiego i piłka wpada w ręce Sebastiana Nowaka.

2'

Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu, ale Janeczko nie stworzył zagrożenia pod bramką Miedzi.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

16:26

Rezerwowi Termaliki: Olszewski, Biskup, Kamiński, Włodyka, Kopacz, Kaczmarczyk, Paluchowski.

16:25

Rezerwowi Miedzi: Smug, Bartczak,. Szczepaniak, Chrzanowski, Kakoko.

16:05

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Miedź Legnica!

10:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA - MIEDŹ LEGNICA

Termalica - Okocimski Brzesko 4:0

Drużyna z Niecieczy po kapitalnej jesiennej części sezonu, w której cały czas była na prowadzeniu w ligowej tabeli, przeżywa teraz trudne chwile. Do prowadzącego w tabeli Zagłębia Lubin traci już cztery punkty, natomiast do drugiej Wisły Płock trzy. Niecieczanie w trzech ostatnich meczach zdobyli zaledwie jeden punkt, co jak na zespół walczący o najwyższe cele w I lidze jest bardzo marnym dorobkiem. Zespół Termaliki chcąc nadal liczyć się w rywalizacji o awans do Ekstraklasy, musi jak najszybciej wrócić do podobnej dyspozycji, jaką prezentował w jesiennej części sezonu.

- Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na wiosnę straciliśmy już zdecydowanie za dużo punktów. Bardzo źle spisujemy się szczególnie w meczach wyjazdowych, w których nie zdobyliśmy jeszcze ani jednego "oczka" - przypomina trener Piotr Mandrysz. - Na razie nie stresujemy się jednak meczami wyjazdowymi, gdyż najbliższe dwa spotkania, z Miedzią Legnica i Stomilem Olsztyn, rozegramy na własnym boisku. Koniecznie musimy je wygrać.

Rywalem Termaliki będzie Miedź Legnica, która po 25 kolejkach zajmuje dziesiąte miejsce i w tym sezonie nie ma już szans na walkę o najwyższe cele.

Przede wszystkim cieszę się, że poprawiła się nasza sytuacja kadrowa. W pełni sił jest już bramkarz Dawid Smug, a w czwartkowej grze wewnętrznej zagrają też Kevin Lafrance i Grzesiek Bartczak, więc wygląda na to, że i na nich mogę już liczyć w Niecieczy. To oznacza, że jest większa rywalizacja w defensywie i mamy większy wybór – mówi przed meczem trener Miedzi, Janusz Kudyba.