Kolejna zmiana w Sandecji, plac gry opuszcza Szczepański, na boisku pojawia się Fałowski.

Zmiana w Wigrach, z boiska schodzi Rafalskis, zastąpi go Michałowski.

87'

Kamil Adamek ukarany żółtą kartką.

87'

Biel minął na efektownie trzech rywali i zagrał piłkę na dłuższy słupek. Do niej dopadł Adamek, który z bliskiej odległości trafił do siatki gości z Nowego Sącza.

86'

Gooool! Kamil Adamek!!!

85'

Nieźle wyglądająca Akcja Wigier zakończyła się strzałem Adamka, który pewnie obronił Łukasz Radliński.

82'

Bębenek dośrodkowywał piłkę na długi słupek, Zoch nie miał w tej sytuacji żadnych problemów z jej wybiciem.

79'

Sebastian Szczepański ucierpiał w starciu z rywalem, niezbędna była pomoc medyków.

78'

Dudzic zbyt niecelnie zagrywał piłkę do Bębenka, który nie był w stanie jej opanować.

73'

Kolejna zmiana w Wigrach, z boiska schodzi Moneta, zastąpi go Biel.

72'

Mocno niecelny strzał Hirsza z prawego narożnika pola karnego Sandecji.

69'

Groźnie pod bramką Sandecji! Hempel na lewym skrzydle dośrodkowuje, piłkę przyjmuje Dudzic, po którego uderzeniu minęła słupek raptem o kilkadziesiąt centymetrów!

65'

Rzut wolny dla Sandecji, Artur Bogusz skutecznie wybija piłkę.

63'

Adrian Karankiewicz ukarany żółtą kartką.

63'

W drugiej połowie oglądamy bardzo mało dogodnych, bramkowych sytuacji. Gra toczy się głównie w środku pola.

59'

Dośrodkowanie Monety z lewego skrzydła, do piłki dopadł Adamek, ale został skutecznie zablokowany.

58'

Hempel dośrodkowywał do Dudzica, który zbyt słabo i niecelnie trafił w piłkę. Zoch bez problemu ją wyłapał.

57'

Zmiana w Wigrach. Za Tarnowskiego wejdzie Hirsz.

57'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Wigry, piłka powędrowała do Kamila Adamka, który skierował ją obok słupka.

55'

Bartkowski dośrodkowuje, piłkę głową uderza Bogusz, ale robi to zbyt lekko, w efekcie futbolówka nawet nie zagroziła Radlińskiemu i przypominała raczej podanie niż strzał.

54'

Ella Ken uderzał z dystansu, futbolówka powędrowała wysoko ponad bramką Wigier.

51'

Maciej Wichtowski ukarany żółtą kartką.

50'

Karankiewicz zgrał piłkę do Monety, ten próbował dośrodkowywać, ale został zablokowany przez piłkarzy Sandecji.

48'

Zoch naciskany przez Ellę Kena wybił piłkę na aut.

46'

W przerwie trenerzy obu drużyn nie dokonali żadnych zmian. Na boisku są nadal te same jedenastki, które rozpoczęły spotkanie.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Wigry remisują z Sandecją 1:1.

41'

Tarnowski zbyt mocno dośrodkowywał do Adamka, który nie był w stanie dopaść do tej piłki.

38'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Jarzębowski strzela głową, ale piłka wędruje nad poprzeczką.

36'

Marcin Tarnowski bezpośrednio z rzutu wolnego uderzał na bramkę Sandecji, ale Radliński nie miał problemów z obroną tego strzału.

35'

Żółtą kartką ukarany także Łukasz Radliński.

34'

Przemysław Szarek ukarany żółtą kartką.

32'

Ella Ken posłał piłkę w pole karne Wigier, gdzie obecny był Niane, jednak Senegalczyk pogubił się i nie trafił w futbolówkę.

30'

Bębenek wbiegł w pole karne, niepilnowany wypatrywał lepiej ustawionych kolegów. Dostrzegł Nathera, który strzałem po ziemi, tuż obok nóg obrońców Wigier, trafił do siatki.

29'

Goooool! Matej Nather!!!!

26'

Ella Ken wpadł w pole karne i zagrywał piłkę na dłuższy słupek do Sobotki.Strzał tego drugiego był mocno niecelny, a futbolówka powędrowała ponad poprzeczkę.

25'

Bogus biegł lewą flanką, próbował dośrodkowywać do Momenty, ale podanie nie znalazło adresata. Futbolówka opuściła plac gry.

23'

Michał Kopczyński odebrał futbolówkę rywalowi i zdecydował się na oddanie strzału z dystansu prawą nogą. Łukasz Radliński po raz kolejny popisał się dobrą interwencją.

21'

Rzut wolny dla Wigier, piłkę dośrodkowywał Moneta, ale Radliński pewnie ją wyłapał.

20'

Piłkarze Sandecji starają się za wszelką cenę odrobić straty, ale nie potrafią dziś przedostać się przez defensywę Wigier.

18'

Rafalskis sfaulował Bębenka w środku pola. Obyło się jednak bez kartek.

16'

Kamil Adamek szukał miejsca na oddanie strzału, ale koniec końców wycofał piłkę przed pole karne, dopadł do niej Artur Bogusz i płaskim strzałem pokonał golkipera Sandecji.

15'

Goooool!!! Artur Bogusz!!!

12'

Tomasz Jarzębowski został ukarany żółtą kartką.

10'

Groźnie pod bramką Wigier! Dudzic sprawnie minął kilku rywali i szukając miejsca do oddania strzału dostrzegł lepiej ustawionego Ellę Ken. Kameruńczyk uderzał, ale jego próba została zablokowana.

9'

Hempel wpadł pod pole karne przyjezdnych i dośrodkował, ale Wichtowski w pole wybił piłkę na aut.

8'

Dośrodkowanie Bartosza Sobotki, obrońcy Wigier zdołali jednak wybić piłkę z własnej jedenastki na szesnasty metr. Tam pojawił się Niane, który uderzał niecelnie i nie zdołał stworzyć zagrożenia pod bramką gospodarzy.

6'

Armand Ella Ken również uderzał na bramkę Wigier, ale także niecelnie.

5'

Maciej Bębenek zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale trafił tuż obok lewego słupka bramki suwalczan.

3'

Zagranie futbolówkie w kierunku Sobotki, ten oddał ją będącemu w polu karnym Dudzicowi, który uderzał niecelnie, a piłka powędrowała tylko obok słupka.

2'

Stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia pod bramką gości, Łukasz Radliński pewnie wypiąstkował futbolówkę.

1'

Przy piłce zawodnicy Sandecji, Przemysław Szarek chciał wycofać piłkę do bramkarza, ale zrobił to niecelnie, w efekcie rzut rożny będą mieli gospodarze.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

18:47

Rezerwowi Wigier: Andrzej Olszewski, Bartosz Biel, Daniel Michałowski, Bartosz Widejko, Kamil Zapolnik, Mateusz Żebrowski, Robert Hirsz.

18:47

Rezerwowi Sandecji: Marek Kozioł, Rudolf Urban, Fabian Fałowski, Adrian Danek, Dawid Janczarzyk, Filip Piszczek, Marcin Makuch.

18:35

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z ostatniego sobotniego meczu 26. kolejki 1. ligi, w którym Wigry Suwałki zmierzą się z Sandecją Nowy Sącz!

10:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIGRY SUWAŁKI - SANDECJA NOWY SĄCZ

Wigry Suwałki wysoko wygrały w sparingu

Sobotę w 26. kolejce 1. ligi zakończy spotkanie Wigier Suwałki z Sandecją Nowy Sącz. Będzie to mecz drużyn z dolnych rejonów tabeli, które dzieli tylko trzy punkty. Gospodarze plasują się na jedenastej pozycji, zaś goście na trzynastej.

W ubiegłym tygodniu piłkarze Wigier bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Dolcanem Ząbki, zaś Nowosądeczanie stracili u siebie punkty z Wisłą Płock.