Drutex-Bytovia BytówBytovia Bytów
3 : 2
Dolcan ZąbkiDolcan Ząbki
15:57

Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki 3:2 (1:1)Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki 3:2 (1:1)Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki 3:2 (1:1)Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki 3:2 (1:1)

15:57

15:54

Drutex-Bytovia zasłużenie dziś wygrała to spotkanie. W zespole widać nową jakość. Drużyna wygrała pierwszy mecz tej wiosny w wielkim stylu strzelając aż trzy bramki. Dziękuję za uwagę.

93'

Sędzia kończy mecz.

92'

Faulowany Formela. Kibice domagają się żółtej kartki dla zawodnika przyjezdnych.

91'

Cudem broni Laskowski po dośrodkowaniu gości z rzutu rożnego.

90'

Oba zespoły na połowie Bytovii. Goście w ataku.

90'

Sędzia główny doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Od bramki zaczyna Laskowski.

88'

Klepczarek uderza z dystansu, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.

87'

jeszcze trzy minuty do końca regulaminowego czasu gry. Drutex-Bytovia broni się na własnej połowie.

86'

Niesamowite emocje na stadionie miejskim w Bytowie. Dolcan Ząbki przegrywa 3:2 z Bytovią Bytów. Przyjezdnym wyraźnie się śpieszy.

85'

Trzecia zmiana w zespole gości. Bartlewski zastąpił Bajdura.

85'

Druga zmiana w zespole gości. Tarnowski zastąpił Świerblewskiego.

83'

Surdykowski strzelił na 3:2. Bytovia prowadzi na własnym boisku!

83'

Piłkę na wapnie położył Janusz Surdykowski.

82'

Ukarany Leszczyński. rzut karny dla Bytovii.

81'

Formela wyrównuje na 2:2.

80'

Zmiana w drużynie gości. Osoliński zastąpił Grzegorza Piesio.

79'

Maciej Szewczyk ukarany żółtą kartką.

78'

Janusz Surdykowski za słabo podał do Bąka przed bramką przyjezdnych. piłkę wybili obrońcy.

77'

Wyróżniający się Artur Formela i Paweł Buzała, którzy składną akcją próbowali zaskoczyć Leszczyńskiego. Ten jednak pewnie broni.

75'

Coraz więcej nerwów w grze. Doszło do przepychanki wśród zawodników. Sędzia stara się studzić emocje.

75'

Kryszak zastąpił kulejącego Piątka.

74'

Bąk próbował wykorzystać dośrodkowanie, ale nieskutecznie. Piłka przeleciała obok słupka bramki Leszczyńskiego.

72'

Piesio ukarany żółtą kartką.

71'

Samotny rajd Janusza Surdykowskiego przy linii bocznej, ale akcja została przerwana.

70'

Bytovia wciąż walczy o piłkę. Gra prowadzona jest na połowie gospodarzy.

69'

Trener Kafarski stawia na atak.

68'

Buzała zastąpił Jasińskiego.

67'

Formela zastąpił Bajićia

65'

Szykują się zmiany w Bytovii. Do wejścia na plac gry gotowy Formela i Buzała.

64'

Dolcan coraz pewniej atakuje i coraz dłużej utrzymuje się przy piłce. Drutex-Bytovia zepchnięta do obrony.

63'

Sędzia odgwizduje każde, nawet najmniejsze przewinienie miejscowych. Kibice gospodarzy są niezadowoleni z takiego zachowania arbitra.

61'

Drutex-Bytovia musi szybko zacząć odrabiać straty, by nie przegrać tego spotkania.

59'

Faulowany Szewczyk podczas kontry.

58'

Mandrysz ukarany żółtą kartką.

58'

Tomasz Laskowski był bezradny. Bytovia przegrywa na własnym boisku 1:2.

57'

Szymon Matuszek wyprowadza zespół na prowadzenie po rzucie rożnym.

56'

Główkuje Janusz Surdykowski, ale wprost w ręce bramkarza przyjezdnych.

55'

Rzut rożny dla Bytovii. Dośrodkuje Mąka.

54'

Z autu Jasiński.

52'

Kibice domagają się czerwonej kartki dla któregoś z zawodników gości, by uspokoić grę.

51'

Michał Jakóbowski uderzony w twarz. Goście dziś dużo faulują.

50'

Przy własnej bramce faulowany Jasiński. Potrzebna interwencja medyków.

48'

Kolejny rzut rożny dla Bytovii. Zbyt krótkie zagranie Mąki, a przyjezdni oddalają niebezpieczeństwo od własnej bramki.

47'

Druga część meczu bez zmian w obu składach.

46'

Rzut rożny dla Bytovii. Piłkę w pole karne wrzucał Mąka, ale zagrożenie zostało oddalone.

46'

Sędzia rozpoczął drugą połowę. Przy piłce Bytovia.

14:59

Piłkarze ponownie wybiegają na boisko. Za chwilę rozpocznie się druga część tego emocjonującego pojedynku.

14:53

Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki 1:1 Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki 1:1 Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki 1:1 Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki 1:1

46'

Sędzia kończy pierwszą część meczu. Gra jest raczej wyrównana, choć na początku spotkania zdecydowanie dominowała na boisku Bytovia.

45'

Bytovia głośno dopingowana przez grupę ok. 50 kibiców. Sędzia dolicza minutę.

44'

Przy piłce wciąż miejscowi.

42'

Bytovia próbuje sforsować obronę gości. Gra toczy się na połowie Dolcan Ząbki.

42'

Ukarany Grzelak, który faulował Mandrysza.

40'

W Bytowie wciąż 1:1. Gra toczy się w środku pola.

39'

Zamieszanie pod bramką przyjezdnych. Swoje umiejętności strzeleckie próbował potwierdzić Surdykowski, ale wprost w ręce Leszczyńskiego.

38'

Mariusz Kryszak, Michał Pietroń Paweł Buzała oddelegowani przez trenera Kafarskiego do rozgrzewki.

37'

O włos od straty bramki przez Bytovię. Kolejną skuteczną interwencję zaliczył Tomasz laskowski.

37'

Rzut rożny dla gości. Piłkę w pole karne Bytovii wrzucił Piesio.

35'

Walka o futbolówkę na połowie Drutex-Bytovii. Do końca pierwszej części spotkania pozostało 10 minut.

35'

Goście przejęli piłkę i wyprowadzili kontratak, ale piłkę na aut wybił Krzysztof Bąk.

33'

Rzut wolny dla Bytovii. Z połowy boiska dośrodkowuje Mąka, ale niedokładnie. Piłka poza boiskiem.

33'

Bytovia odzyskuje piłkę. Gra toczy się na połowie przyjezdnych.

32'

Atakuje Dolcan.

31'

Na listę strzelców wpisał się ex bytowianin Daniel Gołębiewski. W Bytowie remis 1:1.

31'

Piłkę do bramki Laskowskiego po zamieszaniu przed bramką wbija Gołębiewski.

30'

Piłka odbija się od muru.

29'

Rzut wolny w pobliżu pola karnego Bytovii. Do uderzenia przygotowuje się Łuszkiewicz.

28'

Na bramkę Leszczyńskiego uderzał Szewczyk, ale piłka wysoko nad poprzeczką bramki przyjezdnych.

27'

Ukarany Długołęcki za faul na Michale Jakóbowskim.

26'

Piłkarze Drutex-Bytovii przełamią złą passę? Wyraźnie widać, że w zawodników Tomasza Kafarskiego wstąpiły nowe siły.

24'

Ukarany Adrian Łuszkiewicz.

24'

Po 610 minutach gry Drutex-Bytovii udało się zdobyć upragnioną bramkę.

23'

Eksplozja radości na trybunach zespołu gospodarzy. To pierwszy gol czarno-biało-czerwonych tej wiosny.

22'

GOOOOL w Bytowie. Strzela Jakóbowski.

21'

Dolcan się broni. Bytovia szuka swojej szansy na zdobycie bramki.

21'

Nieporozumienie na linii Jakóbowski - Mąka. Piłkę tuż przed bramką Leszczyńskiego przejmuja obrońcy przyjezdnych.

20'

Gra toczy się w środku boiska.

19'

Mąka zderzył się z Świerblewskim. Zaczynają goście, ale uderzenie było zbyt mocne. Piłka daleko od bramki. Zaczyna Laskowski.

18'

Gospodarze odzyskali piłkę i ruszyli do ataku. Mąka ponownie mógł zdobyć bramkę, ale Leszczyński okazał się skuteczniejszy.

17'

Dolcan odpowiedział szybką kontrą. Z dystansu uderzał Gołębiewski, ale tuż nad poprzeczką bramki Laskowskiego.

15'

Janusz Surdykowski niedokładnym strzałem z dystansu próbował zaskoczyć golkipera przyjezdnych, ale piłka przelatuje tuż obok słupka.

15'

Z rzutu wolnego przy linii bocznej boiska grę wznawia Grzelak, ale obrońcy Bytovii oddalają zagrożenie od własnego pola karnego.

13'

Gospodarze atakują. Jakóbowski dośrodkował do Mąki, ale ten doszedł do piłki zbyt późno. Leszczyński był szybszy.

13'

Przy piłce gospodarze. Przyjezdni starają się raczej zaskoczyć przeciwników.

11'

W Bytowie wciąż bez goli.

10'

Kontra miejscowych. Próbował dośrodkowywać Mąka, ale piłka wybita na rzut rożny.

10'

Bardzo dobra interwencja Tomasza Laskowskiego po wrzutce z autu w pobliżu bramki gospodarzy. Ponownie strzela Piesio, ale tuż nad poprzeczką.

8'

Po szybkiej kontrze gości w boczną siatkę bramki Tomasza Laskowskiego uderza Grzegorz Piesio.

6'

Bytovia gorąco dopingowana przez grupę ok. 500 kibiców od początku meczu.

5'

Miejscowi byli blisko by zdobyć pierwszą bramkę tej wiosny. Piłkę po zamieszaniu we własnym polu karnym łapie Rafał Leszczyński.

4'

Jakóbowski próbował dośrodkować, ale goście wybili na rzut rożny.

3'

W odróżnieniu od ostatniego spotkania w Bytowie zespół miejscowych gra zdecydowanie lepiej. Wyraźnie widać, że zespół Tomasza Kafarskiego ma pomysł na grę w dzisiejszym spotkaniu.

2'

Gra toczy się na połowie zespołu przyjezdnych. Bytovia w natarciu.

1'

Mecz właśnie się rozpoczął. Gospodarze w czarnych strojach. Zespół gości w strojach czerwonych.

14:01

Drutex-Bytovia - Dolcan Ząbki

13:56

Piłkarze gotowi do wyjścia na boisko. Spiker przedstawia kibicom składy obu zespołów.

13:55

Kiedyś zła passa musi się skończyć - komentuje przed meczem z Dolcanem Ząbki prezes Drutex-Bytovii Janusz Wiczkowski, który przekonuje, że dzisiejszy mecz musi być tym "na przełamanie".

13:45

Trwa rozgrzewka obu zespołów. W Bytowie pochmurno, ale chwilami słonecznie. Spotkanie rozpocznie się za kwadrans.

10:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA BYTOVIA BYTÓW - DOLCAN ZĄBKI

Wisła Płock - Dolcan Ząbki

Na inaugurację 26. kolejki 1. ligi Bytovia Bytów zmierzy się z Dolcanem Ząbki. Gospodarze spotkania nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów, jeśli chcą utrzymać się na zapleczu Ekstraklasy. Podopieczni Tomasza Kafarskiego zajmują piętnastą pozycję, a do bezpiecznego Chrobrego tracą cztery "oczka".

Do Bytowa przyjedzie Dolcan, który w tym sezonie nie ma szans walczyć o najwyższe cele. Ząbczanie plasują się na siódmej lokacie, do Ekstraklasy raczej już nie awansują, a i widmo spadku nie zagląda im w oczy.

Przed tygodniem obie drużyny zgodnie zanotowały bezbramkowe remisy - Bytovia z GKS-em Katowice, a Dolcan z Wigrami.