Niedziela, 12 kwietnia 2015, godz. 12:30
Sandecja Nowy Sączsandecja nowy sącz
0 : 1
Wisła PłockWisła Płock
94'

Tomasz Wajda gwizdkiem kończy mecz, w którym Wisła Płock pokonuje Sandecję Nowy Sącz 1:0. Kończymy naszą relację, za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

93'

Żółty kartonik dla Piotra Ruszkula za bezpardonowy atak na Szarku.

90'

3 minuty doliczone przez Tomasza Wajdę do czasu gry!

88'

Ostatni raz ze zmiany korzystają gospodarze. W miejsce Kamila Słabego wchodzi Filip Piszczek!

84'

Ostatnia zmiana w "Nafciarzy"! Za Ilieva wchodzi Lebedyński.

85'

Patryk Stępiński ukarany żółtą kartką za faul przed własnym polem karnym.

83'

Nareszcie bramce zagroziła którakolwiek z drużyn! Tym razem Fabian Hiszpański spróbował uderzenia z dystansu z lewej strony, jednak futbolówka poszybowała ponad bramkę!

76'

Żółtko dla Kamila Słabego za "krzesełko" na graczu z Płocka.

74'

Druga zmiana w Sandecji, za Szczepańskiego wchodzi Rudolf Urban.

71'

Sandecja wciąż próbuje wyrównać, teraz Sobotka spróbował szczęścia, próbując "centrostrzałem" pokonać Kiełpina!

70'

Druga zmiana w Wiśle Płock, za Krzywickiego wchodzi kolejny ekstraklasowy rutyniarz, Piotr Ruszkul.

64'

Świetna wymiana piłki przez Sandecję, po zagraniu piętą Dudzica, piłkę przyjął Sobotka, który próbował precyzyjnego dośrodkowania, jednak futbolówka nie znalazła adresata.

63'

Szczepański wykonał szaleńczy rajd, schodząc z lewego skrzydła do środka pola, uderzył piłkę zza pola karnego, ale ta poszybowała daleko od prawego słupka bramki Kiełpina.

60'

Z prawego skrzydła, po kilkudziesięciometrowym rajdzie dośrodkowuje Stępiński, jednak piłka ląduje w rękach Radlińskiego.

57'

Pierwszxa zmiana u "Nafciarzy", za Piotra Darmochwała wchodzi Łukasz Kasprzycki.

54'

Po długiej przerwie, bramce Sandecji strzałem sprzed pola karnego próbował zagrozić Góralski, jednak pewnie interweniuje Radliński.

50'

Darmochwał próbował wymusić faul na lewej stronie pola karnego, za co otrzymał żółtą kartkę.

49'

Sandecja jako pierwsza spróbowała poważnie zagrozić bramce rywali, na spalonym jednak złapany został Dudzic.

46'

Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy tuż przed gwizdkiem Tomasza Wajdy, za Makucha wchodzi Adrian Danek!

46'

Gracze wrócili na boisko, sędziowie już na pozycjach, od środka boiska rozpoczyna Sandecja, grająca od prawej do lewej, także kontynuujemy podróż po krótkim postoju!

46'

Końcowy gwizdek Tomasza Wajdy oznajmia koniec I połowy meczu! Wisła Płock do tej pory prowadzi z Sandecją Nowy Sącz 1:0. Widzimy się po przerwie!

44'

1 minuta doliczona do czasu I połowy!

43'

Kolejna szansa na wyrównanie! Piłkę od Bartkowa dostaje Fałowski, który zamiast minąć obrońcę oddał strzał po ziemi, dzięki czemu Kiełpin mógł złapać piłkę, pomimo kłopotów.

37'

Przemysław Szymiński bezpardonowo wskoczył na plecy Dudzica, Tomasz Wajda nie miał wątpliwości, musiał przyznać obrońcy Wisły żółtą kartkę!

37'

Świetne wyłożenie piłki przez Góralskiego w kierunku Darmochwała, jednak gracz z numerem 8 nie był w stanie przejąć zmierzającej do niego Brazuki w obrębie pola karnego.

36'

Kolejny groźny strzał "Nafciarzy"! Po błędzie Szufryna, futbolówka przed polem karnym z prawej strony spada pod nogi Krzywickiego, który to strzałem po ziemi w długi róg bramki Radlińskiego nie był w stanie pokonać golkipera Sandecji!

32'

Sandecja szuka wyrównania, ze środka pola piłkę na dobieg do Dudzica dograł Szyfryn, ten pierwszy przebiegł jeszcze kilka metrów i uderzył z ostrego kąta, jednak pewnie interweniował Kiełpin.

30'

Dimitar Iliev gubi piłkę , która to spada pod nogi Fałowskiego. Bułgar, ratując się przed całkowitą stratą niefortunnie interweniował za co ujrzał żółtą kartkę.

28'

Znakomite dośrodkowanie Ilieva z prawej strony wylądowało pod nogami dobrze ustawionego Darmochwała, który zmylił obronę Sandecji i uderzył z najbliższej odległości do bramki Radlińskiego!

28'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piotr Darmochwał i 1:0 dla gości!

26'

Szczepański znakomicie dośrodkował w pole karne po ziemi, piłkę przechwycił Szufryn, który oddając strzał wślizgiem skierował futbolówkę ponad bramkę!

26'

Walka wciąż w środku pola, zarówno "Sączersi" jak i "Nafciarze" próbują oddać cios, ale rywale świetnie klinczują!

19'

Bardzo groźnie wyglądająca interwencja Szczepańskiego, który przez dłuższy czas nie podnosi się z murawy.

17'

Za atak od tyłu na własnej połowie na Hiszpańskim, żółty kartonik ogląda Szufryn.

15'

Po raz kolejny próbują gospodarze! Po rajdzie Fałowskiego z prawej strony na pole karne, piłka niemal nie wylądowała pod nogami Dudzica, jednak doświadczony napastnik jej nie przejmuje!

11'

Rzut rożny dla gospodarzy, Sobotka dośrodkowuje po ziemi, ale bez trudu z wybiciem piłki radzą sobie obrońcy Wisły.

8'

Ależ Sandecja zaatakowała! Po indywidualnej akcji Sobotki, futbolówka ląduje pod nogami Fałowskiego, ten zza pola karnego celuje prosto w okienko, ale interweniował, choć z problemami, Kiełpin!

8'

Kilka dogodnych okazji z obu stron i wiele niedokładności jest głównym opisem dotychczasowego przebiegu meczu.

6'

Wisła poszła za ciosem! Z prawej strony piłkę dośrodkowywał Janus, do niej najwyżej wyskoczył Iliev, ale Radliński popisał się ofiarną interwencją, wybijając Brazucę na aut!

4'

Po raz pierwszy bramce spróbowali zagrozić goście, w środku pola Darmochwał podał piłkę na lewe skrzydło do pędzącego Hiszpańskiego, którego to dośrodkowanie poszybowało ponad bramką Radlińskiego.

1'

Pierwsza okazja gospodarzy! Makuch przeprowadził rajd prawą stroną pod pole karne, oddał strzał z niemal zerowego kąta, jednak futbolówka wylądowała na słupku!

1'

Od środka rozpoczynają Nafciarze, Tomasz Wajda używa gwizdka, i startujemy!

12:28

W towarzystwie arbitrów dzisiejszego spotkania i przy gromkich brawach kibiców, gracze obu drużyn wchodzą na plac gry. Proszę zasiąść wygodnie, bowiem rozpoczynamy podróż do emocji z 1. Ligą!

12:10

Już tylko 20 minut pozostało do pierwszego gwizdka Tomasza Wajdy, gracze już rozgrzewają się przed meczem.

12:00

Dla podopiecznych Marcina Kaczmarka, dzisiejszy mecz może okazać się kluczowym dla sytuacji w tabeli, bowiem wygrana "Nafciarzy" pozwoli uciec Termalice o 3 punkty, oraz dogonić liderujące Zagłębie na dystans zaledwie jednego oczka.

11:55

Rezerwowi: Sandecja:Marek Kozioł, Kamil Hempel, Dawid Janczarzyk, Filip Piszczek, Rudolf Urban i Adrian Danek Wisła Płock:Bartosz Kaniecki, Łukasz Kacprzycki, Maciej Kostrzewa, Mikołaj Lebedyński, Paweł Magdoń, Piotr Ruszkul i Bartłomiej Sielewski

11:41

W piękne, słoneczne, niedzielne przedpołudnie, na ostatnie spotkanie 25. kolejki 1.ligi pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Wisłą Płock zaprasza Państwa Krzysztof Rosłoński. Miejmy nadzieję na ciekawe widowisko na najwyższym poziome!

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA SANDECJA NOWY SĄCZ - WISŁA PŁOCK

Stomil Olsztyn - Wisła Płock 0:3

Wicelider rozgrywek, Wisła Płock w ostatnim meczu 25. kolejki 1. ligi zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz. Gospodarze spotkania za cel obrali sobie awans do Ekstraklasy, który jeśli będą utrzymywali dobrą formę, już wkrótce osiągną. Podopieczni Marcina Kaczmarka zajmują drugie miejsce w tabeli, a do liderującego Zagłębia Lubin tracą trzy punkty.

O zupełnie odmiennce cele walczą w tym sezonie nowosądeczanie. Pod wodzą kolejnego, czwartego już w tym sezonie szkoleniowca, Dariusza Wójtowicza, Sandecja zajmuje obecnie trzynastą pozycję z dość bezpieczną przewagą nad strefą spadkową.