Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
93'

Koniec meczu! Widzew niespodziewanie ogrywa Termalikę!

92'

Wrzutka w pole karne, piąstkuje Krakowiak, ponowne zagranie w szesnastkę i tym razem bramkarz Widzewa pewnie łapie.

90'

Ostatnia zmiana w Widzewie. Rybicki zmieniony przez Kasprzaka.

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

Nerwowa końcówka spotkania, ale to Widzew stara się częściej strzelać na bramkę.

85'

Kolejna okazja Widzewa! Tym razem Kwiek przegrywa pojedynek z bramkarzem!

84'

Doskonała okazja dla Widzewa na ponowne odskoczenie! Osmanaj na wprost bramki strzelił ponad poprzeczką!

83'

Gooool! Sołdecki pokonuje Krakowiaka mocnym strzałem!

82'

Jest okazja na gola kontaktowego! Jarecki faulowany w polu karnym Widzewa! Rzut karny!

79'

Żółta kartka dla Osmanaja za ostry faul. To pierwszy kartonik w tym spotkaniu

77'

Kontra Widzewa 3 na 3, ale Osmanaj uderzył wysoko nad bramką.

73'

Ostatnia zmiana w Termalice. Schodzi Plizga, w jego miejsce Chomiuk.

72'

Groźnie w polu karnym Widzewa! Paluchowski strzela, ale dobrze interweniuje Krakowiak!

70'

Batrović ostatecznie zmuszony opuścić boisko. W jego miejsce Osmanaj.

67'

Ucierpiał w starciu Batrović i na chwilę zmuszony jest opuścić boisko. Po chwili jest gotowy do gry.

65'

Zmiana także w Widzewie. Kwiek za Mrozińskiego.

64'

Druga zmiana w Termalice. Paluchowski za Foszmańczyka.

64'

Termalika jest dzisiaj bezradna w ataku i nie ma pomysłu na grę. Pewnie w polu karnym Widzewa interweniuje Krakowiak.

60'

Widzew gra dziś bardzo dobrze. Zupełnie nie przypomina zespołu, który tydzień wcześniej dostał lanie od Miedzi Legnica. Pozytywnie zaskakuje dziś przede wszystkim Rybicki.

58'

Dalekim wyjściem niebezpieczeństwo zażegnał Krakowiak.

57'

Kimura zagrywa w pole karne, dobrze główkował Bernhardt, ale pewnie tym razem interweniował Nowak!

55'

Kamiński za Włodykę w ekipie Mandrysza. Czy trener Termaliki zmieni obraz gry swojego zespołu?

53'

Rybicki został wypuszczony w uliczkę i musnął piłkę, która mimo interwencji Nowaka wpadła do bramki!

53'

Gooooool! Rybicki na 2:0! Radość w Byczynie!

51'

Batrović bardzo źle wykonał rzut rożny, nie było mowy o zagrożeniu.

50'

Batrović wdarł się w pole karne i próbował oddać strzał, ale został zablokowany. Rzut rożny.

47'

Ładnie przy piłce utrzymywał się Nishi, ale ostatecznie ją stracił.

47'

Spokojny początek drugiej połowy. Gra głównie w środku boiska.

46'

Drugą połowę rozpoczęli goście.

15:02

Pierwsi na boisku piłkarze Termaliki. Wychodzą też Widzewiacy. Za chwilę początek drugiej połowy.

46'

Końcówka połowy spokojna. Bez zbędnego przedłużania sędzia kończy pierwsze 45 minut. Jak na razie Widzew prowadzi 1:0 po golu Zgardy. Jak Termalika odpowie po przerwie?

41'

Najpierw uderzenie Włodyki pewnie broni Krakowiak, a po chwili po akcji Widzewa za mocno w pole karne Termaliki wrzucał Wrzesiński.

40'

Gra się ożywiła i przenosi się teraz spod jednej bramki pod drugą. Termalica dąży do wyrównania, ale Widzew też się odgryza.

37'

Zdobyta bramka ożywiła doping kibiców w Byczynie. Około 400 osób, które zebrało się na stadionie stara się głośno wspierać Widzew.

35'

Gooooool! Z rzutu rożnego wrzucił piłkę Batrović, a dośrodkowanie na gola zamienił Szymon Zgarda!

31'

Kontra Widzewa z przewagą liczebną nie wykorzystana. Zabrakło dokładności w rozegraniu akcji.

30'

Rzut wolny pod polem karnym Widzewa. Do piłki podszedł Jarecki, ale huknął w mur.

28'

Po wrzutce w pole karne gości piłka wybita na rzut rożny. Korner wykonany już słabo i nie było zagrożenia.

27'

Rzut wolny spod linii bocznej po faulu Jareckiego.

26'

Rybicki przepchnięty w polu karnym upadł, ale sędzia uznał, że był powstrzymywany zgodnie z przepisami.

25'

Jak na razie obraz gry się nie zmienia. Termalika atakuje, ale niewiele z tego wynika. Trudno nawet stwierdzić, by bramka wisiała w powietrzu.

20'

Termalika ciągle próbuje. Foszmańczyk wrzucił piłkę w pole karne, ale nikt nie zamknął dośrodkowania.

17'

Szarżował teraz jedne z piłkarzy gości, łatwo minął obrońcę i tylko ofiarna interwencja Krakowiaka w sytuacji 1 na 1 uratowała Widzew przed stratą bramki.

16'

Rzut rożny dla gości. Wrzutka w pole karne i piłka ląduje w rękach Krakowiaka.

15'

W końcu akcja Widzewa. Wrzutkę w pole karne Termaliki pewnie wyłapuje jednak Nowak.

11'

Strzał zza pola karnego Plevy zablokowany przez jednego z obrońców.

9'

Jak na razie spokojnie, a wręcz nudno. Termalika naciska, gra toczy się w pobliżu pola karnego Widzewa, ale groźnych sytuacji brak.

3'

W ataku Termalika. Po faulu jednego z Widzewiaków rzut wolny przed polem karnym gospodarzy. Uderzenie i broni Krakowiak!

1'

Pierwszy gwizdek i gramy!

14:00

13:59

Zawodnicy wychodzą już na murawę.

13:58

Stadion jest wypełniony mniej więcej w połowie. Na trybunach około 300-400 osób. Specjalne zaproszenia Widzewa rozeszły się mniej więcej w połowie.

13:46

Rezerwowi Termaliki: Adrian Olszewski, Krzysztof Kaczmarczyk, Dawid Kamiński, Szczepan Kogut, Bartosz Kopacz, Adrian Paluchowski, Adrian Chomiuk

13:45

Rezerwowi Widzewa: Matko Perdijić, Bartłomiej Kasprzak, David Kwiek, Tomasz Lisowski, Liridon Osmanaj, Maksymilian Rozwadowicz, Julien Tadrovski

13:41

13:40

Witamy w relacji na żywo ze spotkania Widzewa Łódź z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza! Czy ostatni w tabeli zespół będzie w stanie przełamać się i odebrać punkty aspirującym do awansu Słonikom? Przekonamy się już niebawem!

23:24

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIDZEW ŁÓDŹ - TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA

Termalica - Okocimski Brzesko 4:0

Nie o takiej wiośnie marzyli piłkarze Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Świetnie spisujący się w ubiegłym roku zespół w ostatnim okresie spuścił mocno z tonu. Po ciężko wywalczonym 1:0 zwycięstwie z GKS-em Katowice zajmujący fotel lidera piłkarze przegrali wyjazdowy mecz z Dolcanem Ząbki, ulegli broniącym się przed spadkiem tyszanom, a w ostatniej ligowej kolejce przed własną publicznością zremisowali 1:1 z Arką Gdynia.

Rywalem Termaliki będzie Widzew Łódź, który prawdopodobnie nie utrzyma się już na zapleczu Ekstraklasy. Łodzianie w tym sezonie wygrali raptem dwa mecze, odnosząc aż piętnaście porażek. Aby wydostać się ze strefy spadkowej podopieczni Wojciecha Stawowego potrzebowaliby co najmniej piętnastu punktów…