Sędzia dolicza 4 minuty.

91'

Koval oddaje bardzo kiespski strzał

90'

Legniczanie ponownie w polu karnym gości, ale bardziej skuteczniejsza jest obrona Stomilu.

85'

Mroczkowski na boisku

84'

Garuch z wolnego jednak nikt nie dochodzi do piłki.

81'

GGGGGGOGOOOOOOLLLLL KADU

80'

Karny dla Miedzi.

79'

Garuch oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka przelatuje tuż nad poprzeczką bramki Skiby.

77'

Żwir swobodnie oddaje niecelny strzał.

75'

Łobodziński świetnie daje piłkę w pole karne ale Labukas pudłuje.

73'

Kadu na boisku za Kakoko

72'

Labukas dobrze uderza i Skiba z trudnościami.

69'

Budzyński świetnie broni strzał jednego z graczy Stomilu.

67'

Szczepaniak ponownie marnuje stuprocentową sytuację.

67'

Stomil praktycznie zamknięty na własnej połowie jednak legniczanie nie potrafią wykończyć akcji.

65'

Legniczanie wciąż szukają pomysłu na przebicie przez obrońców Stomilu ci jednak twardo bronią swojego pola.

64'

Stomil atakuje, ale obrońcy Miedzi ze sporymi problemami wykopują piłkę z własnego pola karnego.

62'

Łobodziński zatrzymany przez obrońców.

59'

Łobodziński dobrze dośrodkowuje do Labukasa ten jednak pudłuje.

58'

Duża wymiana piłki w środku pola.

55'

Cierpka za Bartoszewicza

54'

Woźniczka wykonuje rzut wolny, Skiba z problemami broni i wypuszcza piłkę, ale obrońcy szczęśliwie ją wykopują.

51'

Piotr Głowacki otrzymuje żółta kartkę.

48'

Legniczanie od początku mocno zaczynają Szczepaniak miał 100 % sytuacje ale z głowy nie trafia w piłkę.

45'

I zaczyny drugą połowę.

48'

I koniec pierwszej połowy.

47'

Sędzia dolicza jedną minutę.

45'

Labukas oddaje dobry strzał i Skiba z problemami broni.

39'

Księżniakiewicz wykonuje rzut wolny jednak wysoko nad bramką.

39'

Czarnecki otrzymuje żółty kartonik.

38'

Legniccy obrońcy mylą się po raz kolejny w tym spotkaniu i o mało co nie stracili bramki.

35'

Midzierski otrzymuje żółty kartonik.

35'

Łobodziński oddaje mocy strzał i pika mija bramkę.

32'

Maczulenko swobodnie przeszedł obrońców i strzelił gola.

29'

GGGGGOOOOOLLLLLL dla Stomilu

25'

Legniczanie atakują pole karne Skiby lecz akcja wydaje się przekombinowana i jednak obrońcy przejmują piłkę.

22'

Bartoszewicz otrzymuje żółta kartkę.

20'

Machulenko z wolnego jednak piłkę przejmują zawodnicy Miedzi.

15'

Wełna z główki próbował pokonać Budzyńskiego jednak piłka leci nad bramką.

14'

Legniczanie atakują coraz lepiej obrońcy Stomilu mają sporo pracy.

11'

Bucholc wrzucał piłkę w pole karne Miedzi, jednak było zbyt niedokładne.

9'

Legniczanie ciągle dłużej utrzymują się przy piłce w polu karnym gości.

8'

Żwir indywidualnie próbował przebić się pod bramkę Miedzi jednak lepsi obrońcy.

6'

Legniczanie ponownie atakują Skiba jest nadal lepszy.

4'

Garuch dobrze podaje w pole karne do Szczepaniaka jednak wokół niego szybko zlatują się obrońcy, piłka w rękach Skiby.

2'

Stomil ruszył do przodu jednak legniczanie kontrolują sytuacje

16:59

Legniczanie od środka.

16:57

Zawodnicy już na murawie i zaraz początek meczu.

16:57

Stomil jednak łatwo punktów nie odda zatem zapowiada sie ciekawy mecz.

16:56

Kibice wciąż schodzą się na trybuny legnickiego stadionu, z pewnością liczą na kolejne wysokie zwycięstwo swoich zawodników.

16:54

Za chwile zaczynamy spotkanie, zawodnicy już w tunelu przy boisku.

16:53

Skład rezerwowy Miedzi: Bledzewski, Zatwarnicki, Cierpka, Kadu,Chrzanowski. Skład rezerwowy Stomilu:Mieczkowski, Remisz, Mroczkowski, Meskhiia, Sobolewski.

16:26

Witamy z Legnicy za chwile składy obydwu drużyn.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA MIEDŹ LEGNICA - STOMIL OLSZTYN

Miedź Legnica - Widzew Łódź 6:1

Legniczanie kontynuują dobrą passę meczów bez porażki i już od czterech spotkań są niepokonani. Przed tygodniem podopieczni Janusza Kudyby rozbili na własnym stadionie Widzew Łódź aż 6:1. W meczu 25. kolejki, także przed swoją publicznością, zagrają ze Stomilem Olsztyn.

- Stomil ma swoje problemy, ale na pewno ich nie zlekceważymy. Im szybciej otworzymy wynik, tym szybciej odbierzemy rywalom wiarę w korzystny rezultat – mówił Janusz Kudyba, trener Miedzi na przedmeczowej konferencji.

Stomil jesienią regularnie punktował, ale wiosną złapał zadyszkę i nie zdobywa już tylu punktów. Gra olsztynian jest bardzo nieregularna, zawodnicy Mirosława Jabłońskiego wygrali z Bytovią i Pogonią Siedlce, ale też przegrali wysoko z Arką Gdynia, Widzewem i Zagłębiem Lubin.