Widzew ŁódźWidzew Łódź
94'

Koniec meczu piękne zwycięstwo Legniczan 6:1

92'

Siódma bramka dla Miedz wisi w powietrzu, jednak w ostatniej chwili broni bramkarz Widzewa.

91'

Sędzia dolicza 2 minuty

91'

Hattrick Szczepaniaka który pieknym strzałem po raz kolejny pokonuje bramkarza.

89'

GGGGGGOOOOOLLLLL Szczepaniak

89'

Dużo gry w środku pola.

84'

Szczepaniak oddaje piłkę Garuchowi ten świetnie zmylił bramkarza i oddaje strzał do pustej bramki

82'

GGGGGGOOOOOOLLLLL Garuch

81'

Łobodziński samotnie wyprowadza atak i pewnie pokonuje bramkarza.

80'

GGGGGGGOOOOOLLLL Łobodziński

80'

Nowak w ostaniej chwili ratuje łodzian przed utrata bramki.

77'

GGGGGGOOOOLLL z karnego

73'

Widzew coraz lepiej stara się wykonać pewną akcje na połowie rywala jednak do pełnego celu trochę jeszcze brakuje.

69'

Niepewny strzał jednego z piłkarzy Widzewa, ale Smug pewnie broni.

68'

Garuch ponownie oddaje strzał tym razem w boczną siatkę.

65'

Widzew przebija się na połowę Miedzi, jednak lepsi jak na razie są obrońcy gości.

60'

Smug ucierpiał na boisku, mecz chwilowo przerwany.

60'

Rybicki na boisku za Strausa i gramy dalej.

57'

Szczepaniak podawał do Garucha ten pewnie pokonuje bramkarza i mamy 3:0 dla Miedzi.

56'

GGGGGGOOOOOOLLLLLL Garuch

53'

Garuch walczył w polu karnym jednak lepsi okazali się obrońcy gości.

51'

Szczepaniak podaje do Łobodzińskiego, ten świetnie oddał piłkę w pole karne z znów do Szczepaniaka, który swobodnym strzałem pokonuje Krakowiaka!

50'

GGGGGGOOOOOOLLLLLLLLL Szczepaniak

49'

Gospodarze ciągle na połowie rywala.

48'

Zamiana w Widzewie Batrović na boisku za Wrzesińskiego.

59'

I Zaczynamy II połowę

15:45

Zdecydowana dominacja Legniczan w tym spotkaniu przez posiadanie piłki oraz stworzone sytuacje pod bramkowe. W pewnych momentach było widać całkowity brak obrony łodzian.

45'

Sędzia zakończył pierwszą połowę.

41'

Kwiek atakował sam na sam, z bramki daleko wyszedł Smug, który świetnym wyjściem uratował Legniczan przed utratą bramki.

39'

Labukas perfekcyjnie podaje w polu karnym do Szczepaniak ten jednak marnuje pewny strzał.

37'

Piłkarze Miedzi oddają dużo strzałów na bramkę Widzewa, ale większość z nich jest niecelna.

33'

Garuch odebrał piłkę obrońcom Widzewa i podał do Labukasa, ten zaś świetnie podaje do Łobodzińskego który ładnie przymierzył się do strzału, ale ostatecznie przestrzelił.

29'

Widzew zamknięty na własnej połowie nie potrafi przejść do ataku.

28'

Labukas strzela i Krakowiak przepuszcza między rękami piłkę, jednak ta uderza w boczną siatkę.

26'

Legniczanie coraz szybciej i odważniej przechodzą przez obronę gości jednak Krakowiak ma wiele szczęścia w obronie.

23'

Wrzesiński próbował samodzielnie pokonać Smuga, przez chwile było bardzo groźnie jednak piłka ląduje poza polem gry.

20'

Legniczanie wciąż na połowie łodzian.

18'

Kwiek z wolnego jednak nikt nie zdołał dojść do górnej piłki.

16'

Piękna gra Łobodzińskiego do Szczepaniaka i ten z ostrego konta pewnie pokonuje Krakowiaka

15'

GGGGGOOOOLLLL dla Miedzi Szczepaniak.

13'

Dużo gry w środku pola, każda z drużyn szuka pomysły na stworzenie stuprocentowej akcji.

11'

Garuch świetnie wyszedł z piłką do przodu lecz źle podał do Łobodzińskiego i Widzew przejął piłkę

8'

Krakowiak odważnie wyszedł do przodu ale pewnie wybił piłkę.

7'

Legniczanie znów atakują pole karne jednak akcja szybko przenosi się pod bramkę Miedzi . Jednak nadal jest 0:0.

5'

Widzew próbuje przebić się pod bramkę Miedzi jednak obrana jest o wiele lepsza.

2'

Widzew od środka, ale szybko traci piłkę. Legniczanie szybko przechodzą do ataku i groźnie pod bramka łodzian.

1'

Zaczynamy spotkanie!

14:56

Zawodnicy już na murawie.

14:51

Za chwile początek meczu, zawodnicy już zeszli do szatni.

14:45

Mecz zapowiada się dosyć ciekawie trener widza z pewnością będzie chciał udowodnić w Legnicy swoją wiedzę trenerska, zaś Miedź niesiona zdobywaniem punktów, żądna będzie trzech punktów na własnym boisku.

14:37

Składy rezerwowe Miedzi : Budzyński, Kadu, Księżniakiewicz, Feruga, Zieliński, Chrzanowski, Cierpka. Składy rezerwowe Widzewa : Perdijic, Tadrowski, Batrović, Rybicki, Rozwandowicz, Zgarda, Kasprzak.

14:33

Witamy z Legnicy. Trwa rozgrzewka zawodników.

23:08

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA MIEDŹ LEGNICA - WIDZEW ŁÓDŹ

Miedź Legnica - GKS Tychy 2:0

Spotkanie Miedzi z Widzewem pełne będzie sentymentów. Jedenasty w tabeli, legnicki zespół podejmie na własnym stadionie klub z łodzi. Dodatkowego smaczku meczowi dodaje fakt, że na ławce trenerskiej Widzewa zasiada Wojciech Stawowy, który jeszcze na początku trwającego sezonu był szkoleniowcem…. Miedzi.

Od trzech meczów nie straciliśmy bramki, a to bardzo wzmocniło zespół mentalnie. Liczę, że w sobotę podtrzymamy tę passę w obronie, a w ataku coś ustrzelimy – mówi Janusz Kudyba, trener Miedzi.

Widzew w tym sezonie jest drużyną, z którą wygrywa niemal każdy, w efekcie zajmuje ostatnią pozycję w tabeli. Łodzianie dramatycznie potrzebują punktów, aby móc myśleć o utrzymaniu. O tym, jak źle dzieje się w Widzewie może świadczyć fakt, że zespół ten dopiero w ostatniej, 23. kolejce odniósł pierwsze zwycięstwo pokonując Stomil 3:1.