Koniec meczu! Trzy punkty zostają w Świnoujściu!

Kolejny wolny dla tyszan. Radzewicz dośrodkował w pole karne, w którym najwyżej wyskoczył Gieraga. Udało mu się musnąć tylko piłkę.

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy

89'

Końcówka zdecydowanie należy do gości, którzy muszą gonić wynik. Czy wystarczy im czasu?

87'

Kowalczyk pokręcił Sołowiejem i miękko wrzucił w pole karne, gdzie znalazł Szczęsnego. Zawodnik rezerwowy GKS oddał strzał głową, który na raty wyłapał Sapela

81'

Żółta kartka dla Opałacza

80'

Margol z rzutu wolnego oddał strzał, który z problemami broni bramkarz Tych

80'

Gieraga ukarany żółtą kartką

78'

... a we Flocie Kocot za Recę, który schodzi z powodu kontuzji

78'

Zmiany w obu drużynach. W Tychach ostatnia - Wrana za Omicia...

72'

Bąk uderzył z woleja z 16. metra. Sapela bez problemu złapał strzał

70'

Rolę pomału się odwracają i to tyszanie częściej atakują

68'

Druga zmiana w Tychach: Szczęsny za Wodeckiego

66'

Rzut rożny nie stworzył zagrożenia

66'

Grzeszczyk dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, najwyżej wyskoczył Kowalczyk, ale jego strzał otarł głowę jednego z Flociarzy i opuścił boisko.

64'

Kontra została zatrzymana, Bujok nie przedarł się przez otaczających go tyskich graczy

63'

Radzewicz dośrodkował z rzutu wolnego, obrona Floty wybija piłkę i "Wyspiarze" ruszają z kontrą 4/4

59'

Brud oddał strzał z dystansu, który z trudem obronił Przyrowski

58'

Pierwsza zmiana w spotkaniu. W ekipie gości Mączyński za Janika

57'

Piłka w siatce Floty! Sędzia podnosi jednak chorągiewkę! Bąk był na spalonym

56'

Trener gości Tomasz Hajto spokojnie reaguje na sytuację na boisku. Czyżby się przyzwyczaił?

55'

Nieprzyjemna sytuacja. Reza kopnięty w najmniej przyjemne miejsce przez Gieragę, ale szybko wrócił na nogi.

53'

Doszło do spięcia między Bąkiem a Sołowiejem. Sędzia musiał uspokajać krewkich zawodników

50'

Druga połowa nie przyniosła na razie zmiany obrazu gry. Flota na połowie gości, a tyszanie ciągle bezproduktywni, jak przed zmianą stron.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę. Obie ekipy bez zmian w składach.

15:52

Do przerwy GKS Tychy nie oddał ani jednego celnego strzału. Zanotował za to aż 12... fauli.

45'

Niewiele działo się już do końca pierwszej połowy, którą sędzia zakończył, bez doliczania choćby minuty.

39'

Żółta kartka dla Sołowieja

39'

Flota miała rzut wolny z 40. metra. Dośrodkowanie w pole karne jednak zbyt mocne.

38'

Omić ukarany żółtą kartką za faul od tyłu

36'

Reca popędził lewą stronę, wpadł w pole karne i z dość ostrego kąta oddał niecelny strzał.

32'

GKS miał rzut wolny z prawej strony. Radzewicz dośrodkował, w polu karnym powstało zamieszanie, w którym odnalazł się Wodecki i z 8. metra oddał strzał. Piłka trafiła w obrońcę i opuściła boisko. Rzut rożny już nie przyniósł korzyści.

25'

GKS Tychy coraz częściej w banalny sposób traci piłkę, ale na ich szczęście Flota tego nie wykorzystuje.

20'

Tyszanie próbują dryblować skrzydłami, ale są spychani i piłkarze Floty bez problemu odbierają im piłki.

18'

Margol przejął krótkie wybicie rywali i oddał precyzyjny strzał w okienko. Przyrowski wyciągnął się jak struna i sparował na rzut rożny.

12'

Goooooool! Brud dostał piłkę między obrońców i w sytuacji "sam na sam" pokonał bramkarza!

11'

Niewiele dzieje się na boisku. W końcu Kowalczyk popędził prawą stroną i mocno wbił piłkę w pole karne, gdzie Sołowiej interweniował, przenosząc ją nad poprzeczką.

10'

Pierwsze 10 minut było w miarę wyrównane, z tym że GKS Tychy chciał wjechać z piłką do bramki, a Flota więcej strzelała z dystansu.

7'

Lisowski oddał mocny strzał z dystansu, ale Przyrowski na raty wybronił!

4'

Jak na razie spotkanie wyrównane, piłka raz pod jedną, raz pod drugą bramką, ale bez groźnych sytuacji.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

14:51

Rezerwowi Floty: Marcin Skrzeszewski, Kacper Wróblewski, Przemysław Kocot, Keon Daniel, Michał Nowak.

14:50

Rezerwowi GKS Tychy: Damian Szczęsny, Damian Nieśmiałowski, Mateusz Grzybek, Arkadiusz Jasitczak, Mateusz Mączyński, Mateusz Wrana.

14:40

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu Flota Świnoujście - GKS Tychy!

23:02

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA FLOTA ŚWINOUJŚCIE - GKS TYCHY

GKS Ttychy

Przed tygodniem tyszanie sprawili niemałą niespodziankę i pokonali jednego z głównych pretendentów do awansu, Termalicę Bruk-Bet Nieciecza 1:0. To nie zmienia jednak faktu, że zespół Tomasza Hajty nadal ma się czym martwic, gdyż znajduje się w strefie spadkowej. W sobotę GKS uda się w daleką podróż do Świnoujścia, gdzie zmierzy się z Flotą.

Świnoujścianie znajdują się w połowie ligowej tabeli, a wiosną wygrali tylko jeden mecz. Po raz ostatni obie drużyny mierzyły się ze sobą w Świnoujściu 19 października 2013 roku. Wówczas mecz zakończył się porażką Floty 0:1.