Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
2 : 1
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
93'

Chojniczanka zasłużenie wygrywa spotkanie. Mimo licznych przeciwności losu, ostatecznie udaje się dobrnąć do końca i zgarnąć niezwykle cenne 3 punkty!

93'

Ostatnia akcja Sandecji kończy się podaniem do bramkarza drużyny przeciwnej.

90'

Bramka kontaktowa zdobyta przez Sandecję ! Strzelcem Bartłomiej Dudzic!

87'

Bardzo dobra akcja Sandecji, która rozklepała obronę Chojniczanki. Bartków , który otrzymał piłkę na 5m ptrze przed bramką przestrzelił..

84'

Markowski pięknie wydobywa pilkę spod nóg Bębenka, a sędzia odgwizdał faul.

82'

Gancarczyk mija przeciwników jak tyczki i zostaje brutalnie sfaulowany przez Niane.

80'

Sandecja grająca w 10 nie potrafi wykreować sobie żadnej 100% sytuacji.

79'

Siemaszko fauluje Bębenka na środku boiska..

78'

Damian Podleśny ukarany żółtą kartką za powolne wznawianie gry.

77'

Ładny strzał Niane, lecz minimalnie obok bramki!

76'

Sandecja w natarciu. Korner dla gości!

75'

Mikołajczak schodzi, a w jego miejsce melduje się Rafał Siemaszko!

73'

Mikołajczak dryblujac kolejnych zawodników przed polem karnym zostaje ścięty z nóg. Sędzia niczego nie widział.

72'

Chojniczanka skrzywdzona decyzją sędziego musi się bronić w 10.

72'

Zamieszanie na boisku. SĘDZIA UKARAŁ DRUGĄ ŻÓŁTĄ KARTKĄ KIERUZELA, KTÓRY MIAŁ NAJMNIEJSZY UDZIAŁ W CAYŁM ZAJŚCIU.

69'

Pięknym strzałem popisał się kolejny raz Zawistowski, który zdobył bramkę!

67'

Mikołajczak faulowany na wysokości pola karnego. Zółta kartka dla Szufryna.

67'

Z problemami piłkę wyłapał Podleśny i szybko wznowił grę. Podał do Niedzieli, który w dziecinny sposób ograł Dudzica, a ten ratował się faulem i dostał zółtko.

66'

Rzut rożny dla Sandecji!

66'

Okres lepszej gry gości, którzy od kilku chwil goszczą pod bramką Podleśnego.

64'

Maciej Bębenek został ukarany żółtkiem za faul taktyczny.

62'

Zniesmaczenie na trybunach zachowaniem sędziego jest odczuwalne. W drugiej połowie Złotnicki daje się poznać jako aptekarz.

60'

Kolejny stały fragment gości i znowu bez skutku. Piłka została niedokładnie zagrana.

59'

Zdaniem sędziego Pietruszka zachował się niefair względem przeciwnika i dostał żółtą kartkę.

58'

Zarysowała nam się lekka przewaga gospodarzy w drugiej połowie. Chojniczanka wie czego chce i wie też jak to osiągnąć. Brakuje jedynie ostatniego podania.

58'

Pod własną bramką faulowany był Gancarczyk, a sędzia dopatrzył ie faulu zawodnika Chojniczanki i podyktował rzut wolny dla Sandecji, która nie potrafiła zrobić z niego użytku. Podleśny złapał piłkę.

56'

Zawistowski dorzucił piłkę na głowę Kieruzela, który strzelił wprost w bramkarza. Chiwlę pózniej Kieruzel sfaulował bramkarza gości przy wprowadzeniu piłki do gry.

55'

Mikołajczak uderzony łokciem w głowę przez Niane. Rzut wolny w okolicach linii środkowej!

54'

Zawistowski w polu karnym ograł Niane i chciał wystawić piłkę Gancarczykwi, ale Obcokrajowiec w porę naprawił swój błąd. W posiadaniu piłki gospodarze!

52'

Ładny atak piłkarzy Sandecji, którzy pokazali dobrą grę zespołową. Szczęśliwie w polu karnym piłka po niedokładnym podaniu trafiła do Kieruzela.

50'

Jeden z zawodników wyprowadzających kontrę został sfaulowany przez obronćę gospodarzy. Stały fragment gry nie przyniósł pożądanego efektu w postaci bramki, ale goście utrzymali się przy piłce.

48'

Mamy 48 minutę. Gospodarze budują atak pozycyjny już od dłuższej chwili.

46'

Początek drugiej połowy bardzo podobny do tego, co oglądaliśmy godzinę temu. Pierwszy strzał Lisowskiego z 40 metrów wyłapał bramkarz.

45'

Rudolf Urban został posadzony na ławkę rezerwowych, zaś swoją szansę otrzymuje Chiekh Niane!

45'

Piłkarze powrócili na murawę ! Gospodarze dostali znak od sędziego głównego i rozpoczęli drugą część gry!

47'

Końcówka pierwszej połowy należała do gości którzy wykonywali dwa rzuty wolne i utrzymywali się przy piłce.

45'

Tomasz Mikołajczak został ukarany żółtą kartką za odepchnięcie przeciwnika.

45'

Mrozik z kontuzją opuszcza boisko. Feciuch wchodzi!

44'

Wybicie piłki przez Kieruzela. Ta szczęśliwie spadła pod nogi Grzelaka, który wyprowadził atak, ale złym podaniem w polu karnym rywala popisał się Mikołajczak.

43'

Nieudolna próba wyprowadzenia kontrataku przez Chojniczankę kończy się stratą i faulem na zawodniku gości. Rzut wolny. 30 metrów od bramki.

42'

Sobotka ładnie dryblował i został sfaulowany na wysokości linii pola karnego.

40'

Długa piłka posłana do Gancarczyka, który wyszedł sam na sam z bramkarzem. Sędzia dopatrzył się spalonego..

38'

Ładne zachowanie Zawistowskiego, który oddał piłkę.

38'

Wszystko wydaje się być ok i za moment gospodarze wznowią mecz.

37'

Ostre starcie na połowie gospodarzy. Mrozik i Słaby poszli na tzw. 'przebitkę'.

35'

Nieudolna próba wyprowadzenia piłki z własnej połowy przez Sandecję kończy się stratą. Chojniczanka w ataku.

34'

Pierwsza dłuższa akcja w tym meczu gości, która zapowiadała się bardzo dobrze, została zakończona przez niedokładne podanie jednego z obrońców.

32'

Pierwsza zmiana w zespole gości!

31'

Rzut rożny dla Chojniczanki. Stały fragment został zle wykonany i gospodarze stracili piłkę.

29'

Zawistowski strzela, Radliński paruje piłkę do boku. Do piłki dopada Niedziela i momentalnie wstrzela ją w pole karne, gdzie znowu Radliński ją piąstkuje.

27'

Zawodnik gości potrzebuje pomocy medyków. Chojniczanka będzie wykonywać rzut wolny. Odległość podobna jak przy strzelonej bramce! 25m do bramki!

26'

Przepraszam za małe kłopoty techniczne, które zauważył 'kolega'.

24'

Mrozik otrzymał pilkę pd Gancarczyka i w mgnieniu oka posłał ją na bramkę! Korner dla gospodarzy.

23'

Składna akcja gospodarzy zakończona wrzutką w pole karne. Radliński pokazał klasę, wychodząc do pilki.

22'

Okres, w którym drużyna gości atakowała Chojniczankę. Sandecja otrzymała dwa rzuty rożne, po których zrobiło się groznie. Po ostatnim Chojniczanka wyprowadziła kontrę, po której Grzelak w sytuacji sam na sam nie pokonał bramkarza.

19'

Sandecja po ładnej akcji zarobiła rzut wolnyw odległlosci 30 metrów od bramki.

16'

Zawistowski pięknie uderza piłkę z rzutu wolnego, a ta wpada do bramki. Chojniczanka obejmuje prowadzenie!

16'

Rzut wolny dla CHojniczanki. Około 25 metrów do bramki!

15'

Niedziela w polu karnym uwikłał się w drybling i wydawało się, ze zaraz strzeli bramkę, ale kolejny raz obrońca okazał się lepszy.

14'

Mecz jest raczej wyrównany, ale częściej atakują gospodarze.

11'

Mikołajczak faulowany w okolicy końcowej linii boiska. Grzelak wrzucił piłkę, ale była ona zbyt niedokładna, by któryś z graczy gospodarzy mógł z niej zrobić pożytek.

8'

Ładną piłkę z głębi pola od Kieruzela otrzymał Niedziela, ale Szarek był na miejscu.

7'

Rzut wolny dla Sandecji po zagraniu fair-play zawodnika Chojniczanki.

5'

Pierwsza grozna akcja gospodarzy. W pole karne dostał się Marek Gancarczyk, który próbował dograć piłkę na 5 metr do Mikołajczaka. W porę zjawił się obrońca gości. Sandecja natychmiastwo wyprowadziła kontrę i uzyskała rzut rożny.

5'

2'

Początek spotkania nieco chaotyczny. Chojniczanka próbuje przejąć inicjatywę, budując atak pozycyjny.

16:00

Pan arbiter daje znak, a piłkarze Sandecji rozpoczynają mecz!

16:00

Mecz rozpocznie drużyna gosci!

15:57

Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwilę początek meczu!

15:47

Niecałe 15 minut do meczu i piłkarze schodzą do szatni po ostatnie wskazówki swoich szkoleniowców.

15:44

Chojniczanka zagra w swoich żółto-czerwonych strojach, a Sandecja w biało-czarnych kompletach. Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Mateusz Złotnicki, a pomagać mu będą asystenci Marek Arys i Andrzej Zbytniewski.