Krzysztof Janus na kontrowersyjnym spalonym wychodząc na czystą pozycję.

Po dobrym dośrodkowaniu i strzale z powietrza bramkę zdobywa Michał Bajdur.

Bardzo efektowna interwencja Kiełpina po dośrodkowaniu Damiana Świerblewskiego i Wisła przy piłce

Za strzelca bramki Dimitara Ilieva wchodzi Maciej Kostrzewa.

71'

Rzut wolny dla Wisły w bocznej strefie boiska.

70'

Zablokowany strzał z rzutu wolnego zawodnika Dolcanu. Seweryn Kiełpin spokojnie łapie piłkę.

69'

Ostry faul Cezarego Stefańczyka i sędzia ukarał bocznego obrońcę Wisły żółtą kartką.

67'

Dobre uderzenie Piotra Wlazło z około 25 metrów od bramki. Piłka mija centymetry słupek.

66'

Dobry rajd Darmochwała , ale obrońca zdążył ze wślizgiem i kończy akcję Wiślaków

63'

Za Damiana Kądzior wchodzi Paweł Tarnowski.

62'

61'

Po indywidualnej akcji Krzysztofa Janusa i po płaskim dośrodkowaniu wzdłuż pola karnego i zamyka akcje Dimitar Iliev i trafia do siatki. Na tablicy wyników 1:0 dla gospodarzy.

60'

Za Fabiana Hiszpańskiego wchodzi Piotr Darmochwał.

59'

Trzeci faul pod rząd w bocznej strefie boiska zawodników Dolcanu. Dośrodkowanie Wisły.

57'

Następny faul w bocznej strefie boiska zawodnika Dolcanu.

56'

Faul obrońcy Dolcanu w dobrym miejscu do dośrodkowania dla Wisły.

51'

Bardzo dobre podanie prostopadłe Ilieva. Jednak Krzywicki nie dał rady przedryblować rywala i Dolcan przy piłce.

48'

Niecelny strzał Stefańczyka.

47'

Faul obrońcy Dolcanu na Krzywickim. Bardzo dobre miejsce do uderzenia z prawej nogi.

46'

W tym momencie sędzia rozpoczyna drugą połowę. Liczymy na lepsze widowisko niż w pierwszej częsci spotkania.

48'

Sędzia z Legnicy po raz ostatni gwiżdże w pierwszej połowie.

46'

1 minuta doliczona do regulaminowego czasu gry

45'

Bardzo dobre podanie prostopadłe Dimitara Ilieva, jednak "Hiszpan" nie zdążył do piłki.

43'

Faul obrońcy Dolcanu w samym narożniku boiska. Wisła ma szansę na dośrodkowanie pod bramkę Dolcanu.

41'

Brzydki faul Stępińskiego na Jakubiku, ale sędzia nie zdecydował się pokazać kartki.

38'

Po dobrej akcji Wisły i dośrodkowaniu Ilieva, Krzywicki strzela z powietrza. Uderzył jednak wysoko ponad bramką.

38'

Następna groźna sytuacja gości. Strzałem głową próbował zaskoczyć Adrian Łuszkiewicz, ale uderzył nie celnie.

36'

Groźna sytuacja gości. Po błędzie obrońców Wisły do strzału nożycami złożył się napastnik z Ząbek , ale uderzył bardzo nie celnie.

35'

Faul Piotra Wlazło blisko narożnika boiska. Szansa na dośrodkowanie gości

33'

Drugie 15 minut przyniosło nam nudną grę obu drużyn.

27'

Brutalny faul na Hiszpańskim. Kibice się dziwią że tylko została pokazana żółta kartka.

24'

Przemysław Szymiński trafia w poprzeczkę po strzale głową! Zabrakło kilku centymetrów do strzelenia bramki.

24'

Bardzo groźna sytuacja Wisły. Po płaskim dośrodkowaniu Krzywickiego, Iliev został uprzedzony w ostatniej chwili przez stopera Dolcanu. Wisła rozpoczyna od rzutu rożnego.

21'

Bardzo groźna sytuacja Wisły. Po zgraniu "na ścianę" Krzywickiego Hiszpański otrzymał piłkę w obrębie "16" , ale złe przyjęcie piłki nie dała szans na strzał

19'

Jacek Góralski na spalonym i Dolcan rozpocznie grę od rzutu wolnego.

18'

Po indywidualnej akcji Janusa, Wisła rozpocznie grę od rzutu rożnego.

15'

W pierwszym kwadransie mieliśmy 2 fazy gry. W pierwszej Wisła prowadziła grę, jednak tak po 10 minutach spotkania, Dolcan doszedł do głosu.

13'

Dobra akcja dwójkowa Góralskiego z Janusem ale nie zakończyła się strzałem na bramkę.

11'

Po poważnym błędzie Marko Radica, Dolcan stworzył sobie okazję do zdobycia bramki. Jednak Grzegorz Piesio nie zdążył do piłki.

7'

Pierwszy strzał w wykonaniu Damiana Świerblewskiego, jednak bardzo niecelny.

5'

Bardzo nieprzyjemny faul Jakubika na Hiszpańskim. Wisła od rzutu wolnego.

4'

Bardzo dobra kontra Nafciarzy. Jednak niedokładne dośrodkowanie Krzywickiego kończy akcję.

2'

Rzut rożny dla Dolcanu.

2'

Faul Janusa nie daleko bramki Kiełpina. Szansa na dośrodkowanie gości.

1'

Po błędzie pomocnika Dolcanu, Wisła rozpoczyna od bramki.

13:02

Sędzia z Legnicy rozpoczyna spotkanie. Wisła klasycznie na niebiesko, a goście na zielono-czarno.

12:59

Obie drużyny wychodzą na murawę.

12:57

Na sektorze gości pojawili się kibice Dolcanu Ząbki.

12:51

Za 10 minut rozpoczynamy spotkanie.

12:33

Obie drużyny są już na płycie boiska na rozgrzewce. Zaczynamy za minimalnie ponad 20 minut.

12:27

Witamy prosto ze Stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. W ramach 24 kolejki 1. Ligi mamy derby Mazowsza - Wisła Płock - Dolcan Ząbki. Mecz poprowadzą sędziowie z Legnicy - Marek Opaliński jako główny, a pomogą mu Artur Załęczny i Waldemar Socha na liniach. Liczymy na dobre spotkanie obu drużyn i grad goli.

22:30

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WISŁA PŁOCK - DOLCAN ZĄBKI

Stomil Olsztyn - Wisła Płock 0:3

Wisła Płock nie poddaje się i dzielnie walczy o upragniony awans do Ekstraklasy. Płocczanie jak na razie są na najlepszej drodze do tego, by wkrótce cieszyć się z awansu, bowiem zajmują w tabeli drugie miejsce tracąc do pierwszego Zagłębia tylko punkt. Z Wisłą zmierzy się Dolcan Ząbki, który przed tygodniem przegrał pierwszy mecz na własnym stadionie w tym sezonie. Pogromcą ząbczan została Chojniczanka Chojnice, która wygrała aż 3:0. Jesienią spotkanie tych zespołów zakończyło się remisem.