2 : 0
GKS KatowiceGKS Katowice
dogrywka 1. połowa1 : 0
93'

No i koniec meczu ! Praktycznie po jednostronnej walce Wigry zasłużenie wygrywają z piłkarzami z Katowic 2:0 . Za śledzenie relacji dziękuję Kamil Niedźwiedzki.

90'

Żółta kartka dla piłkarza GKS-u za odepchnięcie rywala. Ukarany Grzegorz Goncerz.

84'

Za zdjęcie koszulki Kamil Adamek został ukarany żółtą kartką , ale trener Wigier raczej nie będzie miał do niego o to pretensji.

83'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! 2:0 !!!!!! Wigry strzelają gola i już chyba nic nie zagrozi Wigrom. Strzelcem gola Kamil Adamek !

81'

Goście od dłuższego czasu nie potrafią przebić się przez pole karne Wigier, i to gospodarze są bliżej strzelenia drugiej bramki

80'

3 zmiana w ekipie Wigier. Schodzi strzelec bramki Łukasz Moneta, na plac gry wchodzi MarcinTarnowski

78'

Kolejna zmiana w ekipie gości. Wchodzi Aleksander Januszkiewicz , schodzi Krzysztof Wołkowicz.

77'

Ładny strzał piłkarza GKS-u, jednak znacząco nad bramką rywali

72'

Zmiana u gości, schodzi Jarosław Wieczorek, wchodzi Sławomir Duda.

70'

Piłkarze Wigier coraz śmielej atakują bramkę gości, Widać, że są zmobilizowani do strzelenia drugiej bramki.

68'

Wydaje się, że piłkarze z Suwałk mają opanowaną sytuację na boisku, od dłuższego czasu piłkarze GKS-u nie potrafią się przebić do naszego pola karnego.

66'

Zmiana w ekipie gospodarzy, schodzi Valskis, wchodzi Biel .

59'

Żółta kartka dla Nerijusa Valskisa za brzydki faul.

57'

Indywidualna akcja Adamka, obrońca GKS-u wybił piłkę na rzut rożny , po rzucie rożnym wybijają obrońcy

51'

Zamieszanie w polu karnym Wigier, w wyśmienitej sytuacji znalazł się Przemysław Pitry, nieznacznie się pomylił !

48'

Zmiana u gości, schodzi Frańczak, wchodzi Piotr Ceglarz

45'

Zaczynamy!

47'

I słyszymy gwizdek sędziego. Do zobaczenia po krótkiej przerwie.

47'

Ostre wejście Adriana Frańczaka na Kamilu Adamku, piłkarz gości ma szczęście że arbiter wyciągnął żółty kartonik.

40'

Fantastyczny strzał Grzegorza Goncerza , świetnie broni Salik !

40'

Świetna sytuacja dla Wigier, ogromny błąd piłkarzy GKS-u, Kamil Adamek został sam w polu karnym, jednak przyjął niedokładnie i bramkarz wyłapał piłkę.

38'

Świetna sytuacja dla piłkarzy GKS-u, jednak strzał zablokowali obrońcy Wigier.

36'

Żółta kartka dla Kamila Cholerzyńskiego za faul na piłkarzu Wigier.

36'

Po faulu piłkarza Wigier z prawej strony dośrodkowywał Pietrzak, ale nikt nie zamknął akcji.

34'

Zablokowany strzał Łukasza Monety, obrońca wybija na rzut rożny, szybko wykonują go piłkarze Wigier, po odbiciu piłki od nogi obrońcy GKS-u kolejny szybki korner, jednak źle wykonany.

32'

Faul na piłkarzu Wigier w środku boiska.

29'

Faulowany Przemysław Pitry przez Artura Bogusza, zasłużona żółta kartka.

27'

Piłkarze z Katowic są zmotywowani do zdobycia wyrównującej bramki, są dłużej przy posiadaniu piłki, jednak na razie nic im to nie daje.

24'

Od 5 minut piłka toczy się głównie w środkowej części boiska .

21'

Po stracie gola piłkarze GKS-u próbują od razu odpowiedzieć, jednak na razie dobrze bronią się piłkarze z Suwałk.

16'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL ! Gol dla Wigier ! Piękne dośrodkowanie i w trudnej sytuacji Łukasz Moneta zdołał oddać strzał na bramkę, który zamienił się na bramkę !

14'

Faul piłkarza Wigier, leży Krzysztof Wołkowicz. Na całe szczęście szybko wstaje.

12'

Akcja GKS-u , piłkarze Wigier przerwali dobrze zapowiadającą się sytuację.

10'

100 % sytuacja Wigier, ale fantastycznie broni bramkarz gości, Antonin Bucek.

6'

Bardzo groźna sytuacja piłkarzy Wigier, z prawej strony dośrodkowywał Robert Hirsz , doszedł do niej napastnik Wigier, Jednak znacząco nad bramką rywali.

2'

Pierwszy strzał gości. Składna akcja piłkarzy z Katowic, Salik pewnie wyłapuje.

17:01

Zaczynają goście ! Obie drużyny są zmotywowane aby zgarnąć 3 punkty .

16:54

Zapraszamy na relację z meczu ! :)

23:20

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIGRY SUWAŁKI - GKS KATOWICE

Widzew Łódź - GKS Katowice

W najbliższą sobotę GKS Katowice pojedzie do Suwałk, gdzie mierzy się beniaminkiem 1. ligi, Wigrami. Katowiczanie tydzień temu przegrali przed własną publicznością z Wisłą Płock. Piłkarze Wigier natomiast bezbramkowo zremisowali z Bytovią.

- Myślę, że nasze boisko wraz z kibicami stwarza gorącą atmosferę i udaje nam się w spotkaniach domowych osiągać te korzystne wyniki. Przed nami niezwykle istotne spotkanie z racji tego, że ta grupa pościgowa, która nas goni jest niedaleko. Liczymy przede wszystkim na dobrą grę, a jak będzie dobra gra to jest szansa na zwycięstwo – powiedział przed meczem Zbigniew Kaczmarek, trener Wigier.