Koniec spotkania! Chrobry zwycięża w Siedlcach 2:0!

Strzał Rodaka z rozpaczy z 40 metrów, niecelny.

90'

Kibice wychodzą już ze stadionu, pokazując swoją dezaprobatę.

89'

Już jest po meczu! Kontra gości i wejście smoka notuje Kiełb, który pokonuje Witana! 2:0 dla Chrobrego!

89'

Draźba z dystansu, uderzył mocno i niecelnie

88'

Ostatnia zmiana w spotkaniu. Kiełb za Sędziaka

87'

Żółta dla Janickiego

86'

Calderon z wolnego tuż obok bramki

84'

Lewandowski głową strzela z kilku metrów, fenomenalnie broni Janicki!

82'

Ponownie Draźba z dystansu, tym razem mocno niecelnie

80'

Drażba zza pola karnego uderzył po ziemi, broni pewnie Janicki

79'

Dmowski z pół woleja uderzył obok bramki!

78'

Korner dla Pogoni. Zakotłowało się w polu bramkowym, Pogoniści próbowali wepchnąć piłkę do bramki, ale się nie udało, to powinien być gol!

76'

Za Bednarskiego na boisku pojawił się Hirskyj

76'

Ostatnia zmiana w Pogoni. Drażba za Djousse

72'

Świetnie na przedpolu interweniuje trzykrotnie Witan

69'

Hudyma uderzył z wolnego tuż obok bramki

68'

Żółta kartka dla Rodaka

67'

Goście nie mogą wyjść z szesnastu metrów. Kolejny korner, piłka dociera do Djousse, który pudłuje z kilku metrów głową

66'

Ręką w polu karnym gości, ale gwizdek arbitra milczy.

63'

I kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Demianiuk za Dziubińskiego

63'

Zmiana w Pogoni. Dmowski za Krawczyka

62'

Dziubiński z dystansu strzela, broni Janicki

61'

W końcu akcja gości. Tuż obok bramki, z lewej strony strzela Szopa.

59'

Żółta dla Dziubińskiego

58'

Żółta kartka dla Bednarskiego

57'

Strzał Chietino zablokowany, za chwilę Ratajczak ładnie wrzucił, nikt jednak nie zamknął akcji.

56'

Kolejny korner gospodarzy. Na raty łapie Janicki. Pogoń wyraźnie przeważa

55'

Kolejny korner dla Pogoni. Bramkarz gości mija się z piłką, ale nikt nie zamyka akcji, Chrobry biega tylko za piłką.

54'

Piłka zgrywana wzdłuż bramki, nie dociera do niej Djousse

53'

Gospodarze naciskają, ale nie potrafią sforsować defensywy gości

51'

Dwa kolejne rzuty różne dla gości, ale nic z nich nie wynika

49'

Kontra gości. Sędziak pędził z piłką 50 metrów, ściął do środka i uderzył tuż obok słupka

48'

Dzisiaj na trybunach 1726 widzów

47'

Calderon trafia tylko w mur. Dwa groźne dośrodkowania w pole karne Chrobrego ale defensywa sobie radzi

46'

Faulowany Djousse, żółta kartka dla Hałambca

46'

Za Pisarczuka pojawił się Bednarski

46'

Są też goście, od środka zaczyna Chrobry. Gramy.

17:00

Na murawę wracają gospodarze dopingowani przez kibiców

16:55

Michał Bednarski intensywnie się rozgrzewa w ekipie gości, szykuje się zmiana od początku drugiej odsłony

46'

Koniec pierwszej połowy! Pogoń do przerwy przegrywa, ale nie jest zespołem słabszym. Siedlczanie dłużej utrzymują się przy piłce, ale co z tego, skoro nie potrafią skonstruować skutecznie akcji. Goście wykorzystali wpadkę gospodarzy i na ten moment mają trzy oczka

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

42'

Okres spokojniejszej gry. Na boisku nie dzieje się wiele ciekawego.

37'

Oblężenie bramki Chrobrego. Długa piłka w pole karne i z kilku metrów spudłował Ogrodnik! Powinno być 1:1!

36'

Akcja Pogoni, ale gospodarze stracili impet

35'

Sędziak popędził prawą stroną, zagrał na lewo do Gąsiora, ale ten stracił piłkę

33'

Sporo chaosu, teraz żółta kartka dla Byrtka za faul, na czystą pozycję wychodził Djusee

30'

Akcja gospodarzy zakończona na polu karnym Chrobrego

29'

Szopa dostał długie podanie na lewym skrzydle, ale dobrze interweniował defensor gospodarzy

28'

Żółta kartka dla Pisarczuka

27'

Goooooool! Z dystansu strzelał jeden z gości, piłka odbiła się od defensora i trafiła do Pisarczuka, który pokonał Witana. Bramkarz gospodarzy nie zdążył z interwencją.

26'

Z prawej strony w pole karne zagrywał Wójcik, a z kilku metrów przestrzelił Dziubiński!

22'

Goście często wycofują piłkę do bramkarza, z prawej strony szarżował jeden z gości, piłka trafia z narożnika do Szopy, ale strzelił nad bramką

20'

W odpowiedzi atak Chrobrego, ale dośrodkowanie w pole karne za mocne.

19'

Piłka zgrana w pole karne po akcji Pogoni, ale łapie ją Janicki.

18'

Kontra gospodarzy, piłka trafia przed pole karne i jeden z gospodarzy nie trafia z kilkunastu metrów, ale piłka odbija się od jednego z gości i mamy róg, który nie przyniósł zagrożenia, Pogoń panuje na Murawie.

14'

Sędziak strzela, piłka odbija się od rywala i korner, z którego nic jednak nie wynika

13'

Korner dla gości, krótkie rozegranie, ale gospodarze mądrze się ustalili i spalony.

12'

Pod presją Djousse bramkarz gości wybija piłkę w trybuny, po chwili Djousse głową strzela po dośrodkowaniu. ale łapie piłkę Janicki.

10'

Kolejne ataki gospodarzy, Calderon pada w polu karnym, ale gwizdek arbitra milczy

9'

Pogoń dłużej utrzymuje się przy piłce, lepiej wymienia piłkę. Goście na razie w defensywie.

8'

Na trybunach około 20 kibiców gości

7'

Kontra gospodarzy, w ostatnim momencie piłka wybita na róg. Bramkarz wybija na kolejny korner, za drugim razem wybija defensywa.

6'

Rzut wolny dla gości, z okolic środka połowy, po dośrodkowaniu piłkę wybija defensywa.

4'

Kontra gości, strzelał z prawej strony pola karnego Pisarczuk, ale piłka odbija się od jednego z defensorów i łapie ją Witan

3'

Od początku słychać głośny doping. Atakują siedlczanie.

1'

Od środka rozpoczęli gospodarze.

15:58

Obie ekipy wychodzą na murawę, wyszło słońce, Pogoń dziś na niebiesko, a goście pomarańczowo-czarno.

15:50

Andrzej Witan przywitany brawami przez kibiców gospodarzy

15:45

W Siedlcach lekki wiatr, chłodno, zza chmur przebija się słońce. Warunki do gry w piłkę umiarkowane.

15:40

Ławka Chrobrego: Mateusz Prus, Michał Bednarski, Stepan Hirskyi, Jakub Kiełb, Maciej Rybak

15:36

Ławka rezerwowych Pogoni: Jacek Kozaczyński, Paweł Drażba, Carlos Monje Serrano, Piotr Kosiorowski, Kamil Dmowski, Cezary Demianiuk, Marcin Paczkowski

15:35

Obie ekipy już się rozgrzewają, stadion powoli się zapełnia.

13:06

Zmagający się z urazami w ostatnim czasie piłkarze Pogoni: Kosiorowski, Kozaczyński i Djousse będą gotowi na dzisiejszy pojedynek. Jedynym znakiem zapytania jest występ Chirriego, który nie trenuje jeszcze na pełnych obrotach. W sobotnim meczu po stronie gości nie zagrają z powodu urazów: Piotrowski, Zając, Ilków-Gołąb, Kościelniak i Szczepaniak. Za kartki pauzować będzie Bogusławski.

13:01

Drużyna z Dolnego Śląska zajmuje 14 miejsce z dorobkiem 24 punktów, jest to pierwsza pozycja dająca bezpieczne utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy.

12:52

Chrobry Głogów na wiosnę nie prezentuje się dobrze. Głogowianie podobnie, jak Pogoń zdobyli dwa punkty remisując 1:1 w Chojnicach z Chojniczanką oraz bezbramkowo an własnym obiekcie z Bytovią Bytów. Poza tym podopieczni Ireneusza Mamrota ulegli 0:1 Wigrom Suwałki oraz 2:3 Wiśle Płock.

12:44

Pogoń z 17 punktami na koncie zajmuje 17. lokatą, a do bezpiecznej pozycji traci siedem oczek.

12:29

Gospodarze sobotniego pojedynku na wiosnę zdobyli dwa oczka. Siedlczanie dwukrotnie bezbramkowo zremisowali: z Bytovią Bytów, a potem z Zagłębiem Lubin. Ponadto biało-niebiescy ulegli Wigrom w Suwałkach 0:2 i w Olsztynie Stomilowi 2:3 w dosyć pechowych okolicznościach. Optymizmem napawać może siedleckich kibiców postawa beniaminka w ostatnim meczu z Zagłębiem Lubin.

11:55

Witamy serdecznie w Wielką Sobotę, dziś rozegrana zostanie cała 24. kolejka 1. ligi. Jednym z ciekawszych spotkań jest starcie Pogoni Siedlce z Chrobrym Głogów.

23:36

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA POGOŃ SIEDLCE - CHROBRY GŁOGÓW

Mecz Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce

W sobotę Pogoń Siedlce zagra z Chrobrym Głogów. Będzie to stracie drużyn, które plasują się w dole tabeli – gospodarze zajmują przedostatnią, siedemnastą pozycję, goście zaś trzynastą.

Przed tygodniem obie drużyny zanotowały bezbramkowe remisy – Pogoń podzieliła się punktami z Zagłębiem Lubin, a Chrobry z Bytovią.