1 : 4
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
1. połowa0 : 3
94'

Sędzia zakończył gwizdkiem to spotkanie. Zagłębie Lubin pewnie pokonuje Stomil Olsztyn 4:1. Dziękujemy za współnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje.

91'

A arbiter doliczył 4 minuty.

91'

Żółta kartka także dla Szymonowicza. I Bierezowski i Szymonowicz przez te kary będą musieli pauzować w następnym meczu.

89'

Bierezowski dostaje żółtą kartke za faul na zawodniku gości.

89'

Ależ szansa dla Papadopulosa. Czech wyszedł sam na sam z bramkarzem Stomil, ale dobiegło do niego dwóch obrońców z Olsztyna i piłka po jego strzale wypadła na rzut rożny.

88'

Zasłużona bramka dla Maczułenki. Najbardziej aktywny gracz gospodarzy dostał podanie w pole karne od Jeglińskiego i oddał strzał w lewy róg bramki Forenca.

87'

GOL! GOL! GOL! 1:4

86'

Stomil próbuje strzelić chociaż honorową bramkę. Nic z tego. Trudno im podejść do pola karnego gości, a jak już podchodzą to nie strzelają lub fatalnie pudłują.

83'

Cezary Sobolewski zmienia Kovala, który przed chwilą fatalnie spudłował.

81'

Z rzutu wolnego Bonecki - pewnie łapie piłkę Mieczkowski.

80'

Na boisku melduje się Michal Papadopulos.

78'

Karol Żwir wchodzi za Jamroza.

78'

Woźniak dostał piłkę i pognał z nią do linii końcowej boiska, wyłożył piłkę na sam środek pola karnego, a tam Łukasz Janoszka przy biernej postawie obrońców Stomilu pewnie umieścił ją w siatce.

77'

GOL! GOL! GOL! JANOSZKA!

77'

Sebastian Bonecki zmienia Aleksandra Kwieka. Wielkie brawa dla aktywnego gracza z Lubina. Nie ma co się oszukiwać, że jest to zmiana na wzmocnienie defensywy.

75'

O dyspozycji Stomilu w tym meczu świadczy choćby wybicie piłki przy wznowieniu gry przez bramkarza gospodarzy. Mieczkowski wybił piłkę w aut, blisko bramki olsztynian.

74'

Kwiek uderzał z powietrza, ale piłka uciekła w kozioł i nie mogło być to udany strzał. Piłka minęła bramkę Mieczkowskiego.

71'

Cotra ładnie zainicjował akcję, oddał piłkę do Janoszki i sam wbiegł w pole karne Stomilu. Nie doczekał się jednak podania zwrotnego.

70'

Faul Guldana i druga żółta kartka w tym meczu.

68'

Aleksandar Todorovski kończy udział w tym meczu. Zmienia go Paweł Stolarski.

67'

Strzał Kwieka daleki, od doskonałości, mija bramkę olsztynian.

66'

Piotr Głowacki zastępuje Pawła.

66'

Błąd Todorovskiego piłkę przejął Koval, który pognał na bramkę Forenca. Wraz z nim ścigał się Jakub Tosik, który wydawało się, że popchnął napastnika Stomilu i powinien być rzut karny. Sędzia jednak nie zauważył faulu zawodnika gości.

65'

W końcu sędzia wyciąga kartonik. Zółta kartka ląduje na koncie Łukasza Jamroza.

63'

Maczułenko sam próbował zaatakoować lubinian. Jego strzał wylądował daleko w trybunach.

63'

Janoszka dośrodkował w pole karne - tam jednak nie było nikogo i swoją akcję zaczynają gospodarze.

62'

Tosik na skrzydło do Woźniaka, ten wrzuca płasko po ziemii w pole karne, piłkę wybija jeden z obrońców z Olsztyna.

60'

Zagłębie Lubin nadal prowadzi grę. Olsztynianie nie mają pomysłu na to by zagrozić drużynie Piotra Stokowca.

59'

Maczułenko pomknął prawym skrzydłem, wrzucił - ale wprost na głowę obrońcy Zagłębia.

57'

Krzysztof Piatek zdecydował się na strzał z dalszej odległości. Piłkę bez trudu złapał jednak Dawid Mieczkowski.

54'

Kolejny faul piłkarza Stomilu, ale pan Sulikowski chyba zapomniał zabrać dzisiaj kartek do pracy.

52'

Głowacki wrzuca z lewej strony, tam niedokładnie piłkę wybija Cotra. Pogubili się obrońcy Zagłębia i piłka znów wróciła do Głowackiego, który oddał strzał z 20. metrów jednak dobre parę metrów od bramki.

50'

Chyba jakiś uraz Todorovskiego. Zawodnik lubinian jest opatrywany po za boiskiem.

49'

Widać, że gracze Stomilu jeszcze nie weszli w tą drugą połowę. Jeśli bardziej się nie skupią to możemy być świadkami pogromu.

47'

Kwiek zagrywa do Woźniaka piękną piłkę, ale ten strzela z prawej strony bramki Mieczkowskiego. To była niezła okazja dla podwyższenia wyniku dla lubinian.

46'

Sędzia Dominik Sulikowski z Gdańska rozpoczyna 2. połowę spotkania. Od środka zaczynają goście z Lubina.

46'

Sędzia Sulikowski gwiżdżę po raz ostatni w tej połowie. Na pewno więcej powodów do radości mają przyjezdni z Lubina, trener Stomilu - Mirosław Jabłoński musi wstrząsnąć swoją drużyną.

44'

Rzut rożny dla gospodarzy, dośrodkowanie jednak nie zagroziło bramce lubinian.

43'

Ładna akcja Zagłębia ale nie przeciął podania z lewej strony boiska Łukasz Janoszka.

41'

Poprowadził piłkę Roman Maczułenko, zszedł do środka i oddał strzał z 20. metrów. To jednak nie mogło zaskoczyć bramkarza gości Konrada Forenca.

35'

Akcja Stomilu. Roman Machulenko dogrywa futbolówkę do Łukasza Jamroza, ale napastnik olsztynian nie doszedł do piłki.

33'

Obrona Stomilu jest dzisiaj dziurawa jak szwajcarski ser. Piłka trafiła na prawą stronę pola karnego do Arkadiusz Woźniaka, a ten strzelił po długim roku. Dawid Mieczkowski dotknął futbolówki, ale ta i tak trafiła do siatki.

33'

GOOOOOOL! 3:0 dla Zagłębia. Arkadiusz Woźniak.

30'

Mecz w Ostródzie jest pod absolutną kontrolą piłkarzy Zagłębia. Nic nie zapowiada, że olsztynianie mogą zdobyć dzisiaj chociaż jeden punkt.

28'

Krzysztof Piątek strzela kolejną bramkę, ale tym razem napastnik Miedziowych był na pozycji spalonej.

25'

Krzysztof Piątek przepchnął Witalija Bierezowskiego i popędził na bramkę Stomilu. W sytuacji sam na sam z golkiperem olsztynian napastnik Zagłębia popisał się skutecznym strzałem. Zagłębie prowadzi w Ostródzie już 2:0.

25'

GOOOOOL! Krzysztof Piątek!

23'

Tym razem po rzucie rożnym olsztynianie nie mieli już tyle szczęścia. Piłka trafiła pod nogi Łukasza Janoszki, a ten silnym, płaskim strzałem zaskoczył Dawida Mieczkowskiego. Chiociaż uderzenie było skierowane w środek bramki to golkiper gospodarzy nie dał rady.

23'

GOOOOOOOL! Łukasz Janoszka!

21'

Fenomenalnie zachował się Dawid Mieczkowski, który popisał się niesamowitą paradą po strzale głową Krzysztofa Piątka.

19'

Djordje Cotra przedzierał się lewą stroną. Trzy razy dogrywał piłkę i za każdym razie ta wracał do niego. W końcu zawodnik Miedziowych wywalczył rzut rożny.

17'

Michał Trzeciakiewicz pomknął lewym skrzydłem, jednak dobrze zapowiadającą się akcję skasowawali defensorzy Zagłębia Lubin.

15'

Kolejna próba uderzenia z dystansu Arkadiusza Woźniaka i jeszcze raz bardzo niecelna.

12'

Znakomitą sytuację mieli olsztynianie. Błąd w wyprowadzeniu piłki zawodników Zagłębia i Łukasz Jamróz znalazł się sam na sam z bramkarzem. Forenc znakomicie obrnił strzał zawodnik Stomilu.

10'

Pierwsze minuty zdecydowanie ze wskazaniem na piłkarzy Zagłębia. To oni przez bardzo długi czas utrzymują się przy piłce.

9'

Szarża prawym skrzydłem Todorovskiego. Piłkarz Zagłębia dograł piłkę w pole karne, ta minęła Krzysztofa Piątka. Całą akcję zamknął niecelnym strzałem Arkadiusz Woźniak.

7'

Aleksander Kwiek zagrywał krótką piłkę do Łukasza Janoszki, ale piłka po interwencji obrońcy trafiła w ręce Dawida Mieczkowskiego.

6'

Adrian Błąd uderzał z dystansu. Strzał piłkarza gości zupełnie nieudany. Z linii piatego metra rozpocznie Dawid Mieczkowski.

4'

Roman Maczułenko dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, ale bramkarz Zagłębia Konrad Forenc pewnie wyszedł do tego zagrania i złapał futbolówkę.

2'

W natarciu gospodarze. Piłka trafiła do Krzysztofa Piątka, który mocno uderzył z dość ostrego kąta, ale dobrze interweniował Dawid Mieczkowski.

1'

Arbiter rozpoczął spotkanie w Ostródzie.

14:29

Rezerwowi Stomilu: Michał Przyborowski, Piotr Głowacki, Cezary Sobolewski, Tomasz Wełna, Karol Żwir.

14:29

Rezerwowi Zagłębia: Dominik Hałdun, Paweł Stolarski, Sebastian Bonecki, Miłosz Przybecki, Adrian Błąd, Jarosław Kubicki, Michal Papadopulos.

14:27

Arbitrem spotkania będzie Dominik Sulikowski z Gdańska.

14:21

Stomil po bardzo słabej postawie uległ ostatniemu Widzewowi. Nieskuteczni łodzianie zdołali strzelić im aż trzy bramki, tracąc przy tym tylko jedną. Autorem honorowego trafienia został w doliczonym czasie gry Łukasz Jamróz.

14:15

Zeszły weekend nie okazał się zwycięskim dla Miedziowych. Lubinianie bezbramkowo zremisowali z pozostającą w strefie spadkowej Pogonią Siedlce. Mimo wyraźnej przewagi w strzałach zarówno niecelnych jak i tych lecących w stronę siatki, w tej najważniejszej ze statystyk nie umieli pokonać rywali.

14:05

Zapraszamy na relację na żywo z Ostródy, gdzie w meczu 24. kolejki 1. ligi Stomil Olsztyn zmierzy się z Zagłębiem Lubin.

22:40

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA STOMIL OLSZTYN - ZAGŁĘBIE LUBIN

Wisła Płock - Zagłębie Lubin 07.03.2015

Zagłębie Lubin w poprzedniej kolejce zostało liderem 1. ligi i nie ma zamiaru oddawać palmy pierwszeństwa już do końca rozgrywek. Lubinianie mają na koncie 48 „oczek” i zaledwie punktem przewagi nad drugą Wisłą Płock. Od siedmiu spotkań drużyna Piotra Stokowca jest jednak niepokonana, a w Wielką Sobotę w Ostródzie zmierz się ze Stomilem.

- Nie przegraliśmy od siedmiu spotkań. Mecz z Pogonią był jednym z dwóch spotkań, w których nie strzeliliśmy gola. Mieliśmy swoje okazje, które wypracowaliśmy. Ale tak jak mówiłem, jedziemy dalej, walczymy o awans i zrobimy wszystko, by wygrać ze Stomilem – powiedział przed meczem Arkadiusz Woźniak, piłkarz Zagłębia.

Rywalem Zagłębia będzie Stomil Olsztyn, który tymczasowo rozgrywa swoje domowe spotkania w Ostródzie. Olsztynianie w tym sezonie radzą sobie bardzo dobrze i po dwudziestu trzech kolejkach zajmują wysokie, czwarte miejsce.