Zagłębie LubinZagłębie Lubin
0 : 0
Pogoń SiedlcePogoń Siedlce
94'

Koniec meczu. Niespodzianka w Lubinie! Główny faworyt do awansu tylko remisuje z zespołem ze strefy spadkowej.

93'

Kartka dla Wójcika.

92'

Szansa dla Dąbrowskiego, ale uderzył słabo i od bramki Witan.

90'

Doliczono 4 minuty.

89'

Wybijają obrońcy gości po wrzutce z rożnego.

89'

Wybijają obrońcy Pogoni na rzut rożny. Zagłębie teraz stara się przycisnąć.

88'

Mogło być 0-1! Dobra akcja Pogoni, Calderon przed szansą uderzył obok bramki!

87'

Dobra akcja Zagłębia na jeden kontakt, piłka prostopadła do Papadopulosa, ale zbyt mocna i łapie Witan.

85'

Kolejny słabo wykonany korner.

84'

Calderon z rzutu wolnego, Forenc zasłonięty interweniował i mamy korner.

83'

Dąbrowski świetnie do Cotry, ten płasko do Papadopulosa, ale ten na spalonym.

82'

Dobra akcja gości - piłka wyłożona do Calderona, a ten uderzył fatalnie...

80'

10 minut do końca. Niespodzianka bardzo blisko. Nikt przed meczem nie upatrywał większych szans w zespole Pogoni, a gracze z Siedlec grają dość odważnie.

79'

Pierwsza kartka w tym meczu - ukarany Drażba.

79'

Świetna okazja dla Zagłębia! Wrzutka do Błąda, który w dogodnej sytuacji uderzył głową ponad bramką!

79'

Paczkowski w miejsce Dziubińskiego.

76'

Błąd w miejsce K. Piątka.

73'

Po rzucie rożnym Witan faulowany w swoim polu karnym.

73'

Kolejny źle wykonany rzut rożny, kontra gospodarzy. Bonecki uderzył, a Witan sparował na róg.

72'

Calderon krótko do Drażby, ten szukał kolegów w polu karnym, ale ostatecznie będzie tylko a może aż rzut rożny.

69'

Woźniak do Kwieka, a ten uderzył.... w same trybuny.

67'

Demianiuk za Ogrodnika.

66'

Pogoń w drugiej połowie gra bardzo słabo. Zagłębie przeważa, ale nie może wstrzelić się w bramkę.

64'

W miejsce Janoszki wszedł Papadopulos.

63'

Odważne wyjście z bramki Witana, który wybił piłkę.

60'

No i znowu spalony. Złapany na nim został Janoszka.

59'

Bonecki z rzutu wolnego prosto w mur.

56'

Zagłębie dyktuje warunki, ale nic poza wrzutkami lubinianie nie prezentują. Dobrze bronią się goście.

54'

Kolejny spalony. Tym razem K. Piątek.

53'

Krótko rozegrali korner lubinianie, ale ostatecznie Cotra znalazł się na spalonym.

51'

Dość średni początek drugiej połowy. Piłka toczy się w środku pola.

49'

Ale fatalne dośrodkowanie Cotry. Od bramki zacznie Witan.

47'

Po rzucie rożnym zero zagrożenia pod bramką Pogoni.

47'

Dobra akcja K. Piątka, oddał strzał, Witan wybił na róg.

46'

Zmiana w Zagłębiu. Woźniak w miejsce Przybeckiego.

46'

Zagłębie od środka.

13:33

Piłkarze już na murawie.

13:19

Do przerwy mamy na pewno niespodziankę. Zagłębie rzeczywiście prezentuje się lepiej, więcej gra na połowie Pogoni, ale bez większego skutku. Poza uderzeniem Janoszki w poprzeczkę nie było zbyt wielu klarownych okazji. Pogoń za to miała szansę po wolnym Dziubińskiego. Mogło być też groźnie gdyby Drażba lepiej przyjął piłkę i wyszedł sam na sam z Forencem. Na drugą połowę zapraszamy za kwadrans.

47'

Koniec pierwszej części gry.

47'

Cotra w pole karne, ale bez większego zagrożenia.

46'

Uderzenie Piątka - Witan znowu na rzut rożny.

45'

Doliczono minutę.

44'

Ależ byłby gol! Janoszka uderzył z dystansu technicznym strzałem w poprzeczkę! Piłka odbiła się od górnej części bramki i wyszła w pole!

44'

Dobre uderzenie Przybeckiego, Witan sparował na róg.

42'

Calderon z rzutu wolnego obok bramki Forenca.

39'

Znowu Cotra z rożnego i ponownie świetnie piąstkował Witan.

38'

Co zrobił Drażba ?! Dostał świetną piłkę od Krawczyka, ale fatalnie przyjął. Gdyby nie to wyszedłby sam na sam z Forencem!

38'

Uderzenie Kwieka zza pola karnego, prosto w Witana.

36'

Dobra wrzutka Cotry w pole karne z rzutu rożnego, zamieszanie w polu karnym Pogoni, ale ostatecznie nikt nie zakończył tej akcji.

34'

Kolejna centra Przybeckiego z prawej strony, ale Witan bez problemów łapie piłkę.

33'

Dobre wyłożenie piłki przez K. Piątka do Boneckiego, ale ten uderzył daleko obok słupka.

31'

Cotra z rzutu rożnego w kierunku Krzysztofa Piątka, ale ten dobrze kryty nie doszedł do podania.

31'

Dobre zagranie do Janoszki, ten podawał w pole karne, ale ofiarnie interweniował Chetino.

30'

Indywidualna akcja Ogrodnika, ale ostatecznie na trzecim obrońcy się zatrzymał się stracił piłkę.

29'

Dośrodkowanie z kornera, ale Dąbrowski wyjaśnia sytuację.

28'

Płaska centra Ratajczaka w pole karne Zagłębia - jedne z obrońców wybijał piłkę i mamy rzut rożny.

27'

Teraz na murawie leży Chetino i zwija się z bólu.

27'

Mogło być wejście smoka Drażby! Świetna piłka Ogrodnika do Drażby w pole karne, ten mógł przyjąć piłkę, ale uderzył jednak z pierwszej piłki obok bramki!

25'

No i mamy wymuszoną zmianę. W miejsce kontuzjowanego Djousse wszedł Drażba.

24'

Djousse opuszcza murawę na noszach.

23'

Djousse znowu leży na murawie. Prawdopodobnie doznał jakiegoś urazu i opuści boisko.

21'

Djousse wpadł w pole karne, szukał podaniem swojego kolegi, ale ostatecznie źle dograł.

19'

Bardzo słabe dośrodkowanie Cotry i Pogoń wybija poza szesnastkę.

18'

Djousse swojego pierwszego gola w Ekstraklasie w barwach Pogoni Szczecin zdobył właśnie Zagłębiu Lubin. Czy dziś jest w stanie to powtórzyć?

16'

Wrzutka z rożnego na krótki słupek, ale bardzo słabo wykonany i nic z niego nie wynikło.

15'

Świetne uderzenie Dziubińskiego z rzutu wolnego - Forenc z problemami na róg!

13'

Witan dobrze wypiąstkował jedną z wrzutek Zagłębia.

12'

Pierwsza akcja Pogoni, piłka w polu karnym Zagłębie, ale defensorzy lubinian wybili piłkę.

11'

Znowu rozegrany krótko korner - Janoszka wrzucał w pole karne, piłka trafiła do Boneckiego, a ten chyba zaskoczony tym, że podanie do niego doszło oddał bardzo niecelny strzał.

10'

Kolejna akcja Przybeckiego, ten nabił nogi jednego z piłkarzy gości i mamy rzut rożny.

9'

Cotra rozegrał korner krótko z jednym z kolegów, ale tak fatalnie to zrobili, że od bramki zacznie Witan.

7'

Znowu Przybecki na prawym skrzydle, jego wrzutka zablokowana. To jednak nie koniec bo do piłki dopadł Tosik, ale wrzucił prosto w ręce Witana.

7'

Indywidualna akcja Boneckiego, który stracił piłkę. Wydawało się, że będzie kontra gości, ale szybko zaprzepaścili ją goście.

5'

Pogoń wymienia na własnej połowie krótkie podania, ale nie kwapi się do ataku.

3'

Świetna piłka do Przybeckiego na prawą stroną, ale jego dogranie w pole karne fatalne.

2'

Początek meczu spokojny. Zagłębie konstruuje atak pozycyjny.

1'

Zagłębie w 2015 roku nie straciło jeszcze gola. Czy dziś to nastąpi?

12:30

Początek meczu. Pogoń od środka.

12:28

Piłkarze już na środku murawy. Za chwilę zaczynamy!

12:26

W Lubinie dzisiaj niezła piłkarska pogoda do gry w piłkę. Obydwie jedenastki już w tunelu odprowadzającym na płytę boiska.

12:21

Obydwa zespoły z zupełnie innymi celami. Zagłębie walczy o awans o Ekstraklasy, a Pogoń o utrzymanie w lidze.

12:20

Rezerwowi Pogoni: Tobiasz, Drażba, Grzesik, Dmowski, Dybiec, Paczkowski, Demianiuk

12:11

Rezerwa Zagłębia: Dominik Hładun, Paweł Żyra, Adrian Błąd, Jarosław Kubicki, Adrian Rakowski, Michal Papadopulos, Arkadiusz Woźniak.

11:59

Witamy serdecznie na ostatnim meczu 23. kolejki 1. ligi gdzie Zagłębie Lubin na swoim boisku podejmie beniaminka z Siedlec.

05:55

ZAPOWIEDŹ MECZU ZAGŁĘBIE LUBIN - POGOŃ SIEDLCE

Wisła Płock - Zagłębie Lubin 07.03.2015

Podopieczni Piotra Stokowca za wszelką cenę będą chcieli sięgnąć po kolejne trzy punkty, które przybliżą jego zespół do awansu do Ekstraklasy. Miedziowi są od sześciu kolejek niepokonani, a obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli. Jeśli jednak wygrają dzisiejsze spotkanie, wyprzedzą Wisłę Płock i zostaną samodzielnym liderem rozgrywek.

Siedlczanie w okresie przygotowawczym pozyskali dwóch Hiszpanów oraz znanego wszystkim w naszym kraju, Donalda Djousse, który reprezentował barwy Pogoni Szczecin, a zimą testowany był chociażby przez Flotę Świnoujście. Niestety jak na razie nowi piłkarze ni pomogli siedleckiej drużynie, bowiem ta nadal znajduję się w strefie spadkowej, na przed ostatnim miejscu w tabeli.