Chrobry GłogówChrobry Głogów
0 : 0
Bytovia BytówDrutex-Bytovia Bytów
92'

KONIEC SPOTKANIA! Chrobry Głogów bezbramkowo remisuje z Bytovią Bytów w meczu 23. kolejki 1. ligi!

91'

Michał Bednarski przyjął piłkę, pognał z nią na bramkę Bytovii, ale koniec końców został złapany na spalonym.

90'

Sędzia doliczył dwie minuty d regulaminowego czasu gry.

88'

Damian Sędziak pędził jeszcze na bramkę Bytovii, ale kilka metrów przed nią pogubił się i zgubił futbolówkę.

85'

Ostatnia zmiana w Chrobrym Głogów, za Marcela Gąsiora wejdzie Robert Pisarczuk.

83'

Rzut rożny dla Bytovii, dośrodkowanie na pole karne Chrobrego, ale futbolówkę pewnie wyłapuje Sławomir Janicki.

80'

Stepan Hirskyj ukarany żółtą kartką.

79'

Wrzutka w kierunku Daniela Mąki, zmiennik Jakóbowskiego był w okolicach siódmego metra, ale piłka po jego strzale powędrowała wysoko nad poprzeczką.

78'

Zmiana także w Chrobrym, za Tomasza Zająca wejdzie Michał Bednarski.

77'

Zmiana w Bytovii, schodzi Michał Jakóbowski, wejdzie za niego Daniel Mąka.

75'

Łukasz Bogusławski został ukarany żółtą kartką za faul na Januszu Surdykowskim.

73'

Janusz Surdykowski zdecydował się na uderzeniu z dystansu, ale trafił w sam środek bramki gospodarzy.

71'

Zmiana w Chrobrym, boisko opuści Wołodymyr Hudyma, zastąpi go Stepan Hirskyj.

69'

Co za okazja Bytovii! Wołodymyr Hudyma niefortunnie stracił piłkę, a błąd ten wykorzystali goście, dokładniej Paweł Buzała, który przejął ją i zagrał do Mateusza Kryszaka. Ten z kolei zrobił coś nieprawdopodobnego i w niemal stuprocentowej sytuacji...minął się z futbolówką.

68'

Paweł Buzała znalazł się w świetnej sytuacji, aby oddać strzał na bramkę Chrobrego, ale w porę ubiegł go Sławomir Janicki, dla którego szczęśliwie niebezpiecznie wyglądające, dalekie wyjście z własnej bramki okazało się dobrym rozwiązaniem.

67'

Tomasz Zając wbiegł w pole karne Bytovii, ale nie oddał strzału na bramkę gości gdyż w ostatniej chwili wybili ją defensorzy tej drużyn.

64'

Strzał głową Janusza Surdykowskiego, który uderzał piłkę po rzucie rożnym. Na aut wybijają ją jednak obrońcy Chrobrego.

60'

Obraz gry nie uległ zmianie po pierwszej połowie. Nadal oglądamy mało groźnych sytuacji bramkowych, oba zespoły nie potrafią stworzyć dziś dużego zagrożenia.

57'

Sędziak zagrał w kierunku Piotrowskiego, ten wrzucił piłkę w pole karne Bytovii, ale żaden gracz Chrobrego do niej nie dopadł.

55'

Paweł Buzała ukarany żółtą kartką.

55'

Wołodymyr Hudyma efektowanie złożył się do strzału z dystansu i uderzał z 25 metrów. Defensorzy Bytovii poradzili sobie jednak z tym uderzeniem.

52'

Dośrodkowanie w pole karne Chrobrego Mariusza Kryszaka, do piłki dopada Łukasz Wróbel, ale wywalczył w tej sytuacji tylko rzut rożny.

49'

"Piłeczka" jest po drugiej stronie, tym razem strzał oddał bowiem Wojciech Wilczyński, ale futbolówkę na róg wybił Sławomir Janicki.

48'

Ależ groźnie pod bramką Bytovii! Tomasz Zając oddał piękny strzał, po którym piłka kierowała się w samo okienko bramki, ale w ostatniej chwili jak struna wyciągnął się Wojciech Pawłowski i obronił!

46'

Pierwsza zmiana w tym spotkaniu, za Artura Formellę wejdzie Paweł Buzała.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Sędzia zakończył pierwszą połowę. Do przerwy Chrobry Głogów bezbramkowo remisuje z Bytovią Bytów.

41'

Mariusz Kryszak ładnie uderzył z rzutu wolnego, piłka minęła ustawionych w murze piłkarzy Chrobrego i wylądowała prosto w rękawicach Sławomira Janickiego.

39'

Sędziak zgrał futbolówkę do Zająca, który mógł trafić w tej sytuacji do siatki rywali! Był jednak mocno naciskany przez przeciwników i kiedy oddał strzał piłka musnęła poprzeczkę i wyszła na aut.

38'

Hudyma zagrał piłkę w kierunku Michalca, a ten jednym podaniem chciał skierować ją w pole karne Bytovii. Żaden z piłkarzy gospodarzy nie zamknął jednak tej akcji.

35'

Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu, Michał Jakóbowski ukarany za faul na Damianie Sędziaku.

34'

Zając brzydko sfaulowany przez Wróbla, a gwizdek sędziego milczy. Ta decyzja bardzo nie spodobała się kibicom Chrobrego.

32'

Do końca pierwszej połowy pozostał nieco ponad kwadrans, ale jak na razie na zmianę wyniku się nie zapowiada.

29'

Mateusz Hałambiec faulował rywala, sędzie podyktował rzut wolny dla gości. Ten stały fragment gry wykonywał Mariusz Kryszak, ale piłka nawet nie dotarła do któregoś z graczy Bytovii.

28'

Bardzo niecelny strzał Radosława Jasińskiego na bramkę Chrobrego. Grę od własnej bramki wznowi Sławomir Janicki.

27'

Wieje nudą na stadionie w Głogowie...Gra znów toczy się przede wszystkim w środku pola. Zero groźnych sytuacji po obu stronach.

25'

W sektorze gospodarzy słychać coraz głośniejszy doping. W tym kibiców gości pustki.

21'

Rzut rożny dla gości z Bytovii, Mariusz Kryszak trafił jednak w jednego z obrońców Chrobrego.

19'

Cóż za nieodpowiedzialne zachowanie Pawłowskiego. Bramkarz Bytovii wyszedł w okolice linii bocznej, gdzie chciał wyłuskać futbolówkę spod nóg Zająca. Zawodnik ten omal nie wpuścił piłki do własnej siatki, ale na jego szczęście udało mu się wybić ją na aut w ostatniej chwili.

17'

Bardzo nieładny faul Michała Jakóbowskiego na Wołodymyrze Hudymie. Sędzia oszczędził jednak gracza Bytovii i nie ukarał go kartką.

15'

Początek spotkania nie zachwyca. Na boisku widzimy dużo nieczystej walki i fauli i niestety co za tym idzie okazji bramkowych jak na lekarstwo...Mamy nadzieję, że szybko się to zmieni!

13'

Maciej Szewczyk próbował przedostać się pod bramkę Chrobrego, ale po drodze stracił futbolówkę na rzecz rywali.

11'

Zamieszanie pod bramką Chrobrego. Po faulu na Sędziaku, Damian Piotrowski uderzał z rzutu wolnego, futbolówka wylądowała jednak "na głowach" defensorów gości. Dopadł do niej jeszcze Zając, ale także nie udało mu się pokonać golkipera Bytovii.

9'

I znów w natarciu drużyna gości. Przed momentem Janusz Surdykowski oddał groźnie wyglądający strzał na bramkę Chrobrego, ale piłkę w porę wyłapał Sławomir Janicki.

8'

Bardzo ładnie tuż zza linii pola karnego strzelił Michał Jakóbowski. Piłkarz Bytovii włożył w to zagranie zbyt dużo siły, w efekcie futbolówka powędrowała wysoko ponad poprzeczkę.

6'

Niewiele dzieje się na początku pierwszej połowy w Głogowie. Gra toczy się przede wszystkim w środkowej strefie boiska, nie mieliśmy też jeszcze żadnej groźnej sytuacji pod którąś z bramek.

5'

Janusz Surdykowski został ukarany żółtą kartką.

3'

Podanie w pole karne w kierunku Piotrowskiego, goście wybili piłkę na róg.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy mecz!

17:41

Rezerwowi piłkarze Chrobrego Głogów: Prus, Bednarski, Kiełb, Rybak, Pisarczuk, Oruba, Hirśkyj.

17:27

Rezerwowi Bytovii: Laskowski, Bąk, Buzała, Mąka, Mendryś, Socha, Wojach.

17:26

Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Chrobry Głogów - Bytovia Bytów!

08:10

ZAPOWIEDŹ MECZU CHROBRY GŁOGÓW – BYTOVIA BYTÓW

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów

W Głogowie zmierzą się ze sobą drużyny, które walczą o wydostanie się z kryzysu. Bytovia nie wygrała wiosną żadnego meczu i nadal pozostaje bez zdobyczy bramkowej. Chrobry Głogów także nie ma powodów do radości, bowiem ma tylko jedno „oczko”, a wiosną bilans tej drużyny nie zachwyca, bowiem zanotowała remis z Chojniczanką Chojnice 1:1, porażkę z Wisłą Płock 2:3 i Wigrami Suwałki 0:1. Jesienią głogowianie wygrali na wyjeździe z Bytovią 4:1.