Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
3 : 1
Wigry SuwałkiWigry Suwałki
93'

Koniec spotkania! Olimpia wygrywa z Wigrami 3:1 i przełamują swą złą passę, dopisując sobie w tabeli trzy punkty.

90'

Jeszcze na koniec Szczot mógł podwyższyć wynik spotkania lecz uderzył minimalnie obok słupka.

90'

Arbiter dolicza do regulaminowego czasu gry 3 minuty.

88'

Piłkarze Wigier już bez wiary konstruują swoje akcje. Można już powiedzieć że w końcu udało się Olimpii przełamać złą passe.

86'

Przed stałym fragmentem z którego padła bramka świetnie do strzału złożył się "nożycami" Kaczmarek ale jego strzał był zablokowany i stąd bramkowy rzut rożny.

85'

GOOOOOOOOL!!! Olimpia podwyższa wynik spotkania po rzucie rożnym! Bramka Michala Pitera-Bućko!

82'

Olimpia cofnęła się i widocznie teraz będzie oczekiwać na błędy rywali i ewentualne kontrataki. Przy piłce piłkarze z Suwałk.

79'

Świetnie rozegrana piłka Olimpii w polu karnym gości zakończona uderzeniem Popovicia. Zabrakło tylko dostawienia nogi któregoś z zawodników Olimpii.

78'

Kamil Kurowski ukarany żółtą kartą za faul na nabiegającym do piłki zawodniku rywali.

76'

Zmiana w drużynie gości. Wchodzi na boisko Kamil Zapolnik za Kamila Adamka.

73'

Szczot ewidentnie pokopany po kostkach upada na swojej połowie. Piłka dla Olimpii.

71'

GOOOOOL!!! 2:1 dla Olimpii po zamieszaniu w polu karnym Wigier, do piłki dopada Kurowski który strzałem z linii pola karnego pokonuje Salika/

71'

Zmiana również w drużynie Wigier Suwałki. Schodzi Moneta, a za niego na boisku melduje się Hirsz.

70'

Z boiska schodzi Adam Banasiak, a w jego miejsce pojawia się Marcin Kaczmarek.

68'

Kurowski dostaje świetną piłkę i tylko dobra postawa linii defensywnej Wigier ratuje gości od straty bramki.

67'

Strata Bielawskiego po której fauluje na połowie Wigier.

65'

Olimpia w natarciu! Dośrodkowanie Popovicia do Szczota którego ubiegł ostatni defensor gości.

64'

Prostopadłe zagranie w pole karne Olimpii do którego dobiegł Adamek znajdując się na przeciw wychodzącego Wróbla. Górą bramkarz gospodarzy.

62'

Tym razem Szczot w ataku, zakręcił defensorów Wigier i zagrał w piłkę w pole karne lecz to zagranie okazało się za mocne.

60'

Kolejna zmiana w Olimpii! Aleksandra zmienia Szymański.

58'

Ofensywa Olimpii. Na lewej stronie Popović który wywalczył rzut rożny dla grudziądzan.

56'

Zmiana w Olimpii. Schodzącego Roka Elsnera zastępuje Kamil Kurowski.

54'

Zejście Szczota z piłką do środka, zakończone strzałem który jeszcze po rykoszecie nie sprawił problemu bramkarzowi Wigier.

52'

Kolejny stały fragment dla Wigier, tym razem celniejsze dośrodkowanie zaś główka zdecydowanie za mocna. Piłka przeleciała nad bramką.

50'

Drugą połowę odważnie rozpoczęli goście. Tym razem Woźniak fauluje pomocnika Wigier blisko linii bocznej boiska.

48'

Po chwili rzut rożny dla Wigier z którego jak wcześniej nic nie wynikło.

47'

Rzut wolny dla przyjezdnych. Piłkę w pole karne zagrywał Moneta lecz za brakło celności. Ze spokojem piłkę wybił Łabędzki.

46'

Zawodnicy już na murawie, gwizdek sędziego i rozpoczynamy drugą część spotkania. Przy piłce goście.

45'

Gwizdek arbitra i koniec pierwszej części spotkania.

44'

Przejęcie w środku boiska piłki przez Olimpię. Szczot popędził prawą stroną zagrywając w pole karne lecz nie znalazło to podanie nikogo kto zamknąłby akcje.

42'

Piłka zagrana do Aleksandra który wyszedłby sam na sam z bramkarzem. Akcje przerwał arbiter, napastnik na spalonym.

40'

Akcja Olimpii po której zabrakło dokładnie Popoviciowi zaś również odpowiedzieli goście. Piłka zagrywana w kierunku Bartosza Biela którego uprzedził Łabędzki.

39'

Ależ zapowiadała się kontra gości. Piłkarze Wigier wyszli trzech na jedynego obrońce - Michała Łabędzkiego któremu to udało oddalić się zagrożenie.

36'

Rzut wolny dla gości, świetne uderzenie z dystansu które broni Wróbel wybijając piłkę przed siebie. Jeszcze małe zamieszanie w polu karnymi próba wymuszenia faulu przez zawodnika Wigier.

34'

Trzech na trzech wyszli piłkarze Wigier z obrońcami Olimpii ale górą okazali się defensorzy Olimpii. Z rzutu rożnego Wigry.

32'

GOOOOOL! Mamy wyrównanie, dośrodkowanie w pole karne w którym zabrakło porozumienia i braku wyjścia do piłki Wróbla z którego skorzystał Kopczyński.

31'

Prawą stroną Szczot który próbował dograć piłkę do Popovicia lecz zagranie zostało przecięte przez Jarzębowskiego.

29'

Rzut wolny dla Wigier który zakończył się dośrodkowaniem, Zagrożenie oddalał Łabędzki który do tego był faulowany.

27'

Jakub Bartkowski ukarany żółtą kartką za faul w środkowej części boiska.

27'

Akcja Woźniaka z Popoviciem która zakończyła się wrzutką tego drugiego! Na szczęście gości z piłką minął się napastnik Olimpii.

25'

Olimpia przez cały ten czas z dużym spokojem rozgrywała piłkę, nie pozwalając na zbyt wiele przyjezdnym.

24'

Przepraszamy za chwilowe problemy techniczne, wracamy!

18'

Po straconej bramce piłkarze Wigier zdecydowanie ruszyli do przodu ale znakomicie radzi sobie z nimi defensywa Olimpii.

16'

GOOOOOOOOL!!! Bramka dla Olimpii i mamy 1:0. Z rzuty rożnego świetnie wrzucił piłkę popularny Popo, a bramkę zdobywa Adam Banasiak.

14'

Ponownie moment w którym Wigry grają dość wysokim pressingiem i starają się zmusić Olimpię do błędu.

12'

Rzut wolny dla Olimpii. Świetne dośrodkowanie Popovicia i główkował prawdopodobnie Bućko. Mogło być 1:0 ale świetną obroną popisał się Salik!

11'

Olimpia pod wpływem czasu gra coraz pewniej i zarysuje się powoli przewaga gospodarzy.

9'

Szybka, zaskakująca kontra gości lecz na posterunku Michał Wróbel!

9'

Udało się Olimpii sforsować obronę rywali na wskutek czego biało-zieloni mieli dwa rzuty rożne których nie udało się wykorzystać. Gospodarze w natarciu!

7'

Wysoki pressing Wigier, znacznie utrudnia rozegranie piłki biało-zielonym.

6'

Dalekie wybicie piłki do Aleksandra który świetnie utrzymał się przy piłce i wywalczył aut dla gospodarzy. Przy piłce Olimpia.

5'

Faul Roka Elsnera w środkowej części boiska i przy piłce goście.

3'

Tym razem Olimpia. Lewą stroną Woźniak ale jego zagranie nie dotarło do wychodzącego Banasiaka.

2'

Pierwsza strata piłki Olimpii w środku pola lecz na szczęście gospodarzy, napastnik Wigier został sam na trzech obrońców - tracąc piłke.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i gramy! Od środka rozpoczynają piłkarze Olimpii.

14:57

Piłkarze Olimpii i Wigier wychodzą na boisko, a wyprowadza ich sędzia główny Wojciech Krztoń z Olsztyna!

14:52

Zawodnicy schodzą do szatni i już za niecałe dziesięć minut zaczynamy! Mecz o przełamanie dla Olimpii, zaś goście zagrają by odskoczyć jeszcze bardziej od miejsc spadkowych.

14:40

Piłkarze obu ekip już się rozgrzewają, a do rozpoczęcia spotkania pozostało dwadzieścia minut!

14:40

Witamy prosto ze stadionu Olimpii Grudziądz która to dziś podejmuje na własnym boisku Wigry Suwałki. Relacje przeprowadzi dla Państwa Mątewski Dawid.

23:32

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA OLIMPIA GRUDZIĄDZ - WIGRY SUWAŁKI

Marcin Woźniak

W sobotę Olimpia Grudziądz zmierzy się przed własną publicznością z Wigrami Suwałki. Będzie to drugi pojedynek w historii obu ekip, a pierwsza odsłona starcia miała miejsce w rundzie jesiennej trwających rozgrywek. Wówczas biało-zieloni pokonali ekipę z Suwałk 1:0 po bramce Marcina Woźniaka.

Obecnie w znacznie lepsze sytuacji w tabeli znajdują się podopieczni Dariusza Kubickiego, którzy zajmują siódmą pozycję. Drużyna Wigier jest dopiero dwunasta.

-Chcemy wywieźć trzy punkty z Grudziądza i zrewanżować Olimpii za przegraną na własnym boisku. Poza tym w naszej obecnej sytuacji musimy cały czas punktować, bo przewaga nad drużynami, które są w strefie spadkowej oraz barażowej nie jest na tyle duża, by czuć się bezpiecznie. Jesteśmy bojowo nastawieni przed tym pojedynkiem – powiedział obrońca Wigier, Jakub Bartkowski cytowany przez oficjalną stronę internetową Olimpii.